MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 *2013*

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime11/8/2013, 20:44

39. Mansfield Park
Jane Austen
*2013* - Page 3 R027106


Sisu: Inglise romaaniklassiku Jane Austeni (1775 – 1817) 1814. a. ilmunud Mansfield Park on jäänud tänapäevani üheks inglise kirjanduse populaarseimaks romaaniks, olles tulvil armastust, peent huumorit ja varjatud irooniaga välja joonistatud briljantseid tegelaskujusid.
Mansfield Park on saanud oma nime suurepärase mõisa järgi, mis on koduks kõrgemasse keskklassi kuuluvale Bertramite perekonnale, ja jõuliseks sümboliks Inglismaa võimsusele. Just sinna, oma onu juurde, saadab Fanny Pricei vaesunud ema elama oma tütre, kes sirgub neiuks traditsioonidest tulvil Mansfield Parkis.

LK: 434 |13469

Lemmiktegelased: Sir Thomas, Fanny

Arvamus: Jane Austenilt saab ainult parimat loota. Ta on tegelikult üsna raske kirjanik, sest mul võttis alguses ikka aega, et 21 sajandist 19 sajandisse ennast viia, kuid kui ma olin sinna jõudnud ei suutnud ma enam lõpetada. Tegelikult oli alguses üsna teada, et Edmund ja Fanny lõpuks abielluvadki, aga ma ikka salamisi lootsin, et Mr Crowford on ennast muutnud ja ei ole enam nii flirtiv Mariaga. Ning ma lootsin Mr Rushworhist enamat, ajapikku läks ta aina lollimaks. Aga raamat on väga hea ja soovitan kindlasti.

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime11/8/2013, 20:52

40. Kirglikud meloodiad
I osa
Susan Mallery
*2013* - Page 3 R110880


Sisu: Kas on olemas midagi paremat kui esimene armastus? Ärge küsige seda Claire Keyesilt. Kahekümne kaheksa aastasel imelapsest pianistil pole kunagi olnud õiget peigmeest ega tõelisi armulugusid. Muusikukarjäär on jätnud vähe aega sõprade või perekonna jaoks — osalt ongi see põhjuseks, miks ta pole juba aastaid näinud oma õdesid ega perekonna pagaritöökoda. Nüüd on aga Nicole haige ja Jesse kuhugi jalga lasknud. Hoolimata asjaolust, et Claire ei oska vettki keeta, on ta kindlalt otsustanud hooldaja rolli asuda. Sideme taastamine õdedega on esikohal nimekirjas, kus on üles loetud kõige tähtsamad ülesanded... koos sellega, et tuleb esimest korda kogeda armastust või vähemalt iha. Karmivõitu ja seksikas Wyatt võiks just parajasti sinna nimekirja sobida. Ehkki mees kogu aeg kinnitab, et tema ja Claire pärinevad täiesti erinevatest maailmadest, süttib ta iga kord, kui Claire tema lähedusse satub. Kui see jätkub, võib juhtuda, et naisel õnnestub teda meelitada oma voodisse... ja oma ellu.

LK: 317 | 13786

Lemmiktegelased: Wyatt, Nicole

Arvamus: Reedel käisin Jüris  raamatukogus ja leidsin ühe sellise Bridget Jones'iliku raamatu õigemini seal oli terve hunnik Susan Mallery omi, aga kuna kõige esimene oli triloogia siis võtsin selle kätte ja olin kohe kindel, et see on hea lugemiseks. Lihtne lugu oli ja haaras hästi kaasa. Ning mulle meeldis eriti see, kuidas Nicole käitus Jesse ja Drew eksimuses ja kuidas Claire sissetungijat kontsaga ründama hakkas. Mina seda enne lõppu käest ei pannud ja see viiski selleni, et see oli sama päeva õhtul läbi loetud.
PS! Panin küll käest umbes 4 tunniks, aga seda sellepärast, et Grey Anatoomia tuli, seda ei trumpa mitte miski üle Very Happy
PSS! Raamatukogus on teine osa välja laenutatud, pean sada aastat ootama, et ma saaksin selle võtta. Aga ma tahan kohe!

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime17/8/2013, 13:57

41.Videvik
Stephenie Meyer

*2013* - Page 3 R075710


Sisu: Isabella Swan kolib päikeselisest Phoenixist süngesse Forksi linnakesse isa juurde. Forksi keskkoolis kohtub ta salapärase võluva Edward Culleniga ning tema elu võtab ülipõneva ja hirmutava pöörde. Portselanheleda naha, kuldsete silmade, lummava hääle ja üleloomulike annetega Edward on ühtaegu vastupandamatu ja läbinähtamatu. Kuni tänaseni on tal õnnestunud oma tõelist loomust varjata, aga Bella võtab nõuks tema tumedale saladusele jälile jõuda. Bella aga ei mõista, et mida rohkem ta Edwardisse kiindub, seda rohkem riskib ta nii enda kui ka oma lähedaste turvalisusega. Ja nüüd võib olla hilja ümber mõelda...Kolm asja on aga kindlad. Esiteks, Edward on vampiir. Teiseks, ta januneb Bella vere järele. Ja kolmandaks, Bella on tingimusteta ja pöördumatult temasse armunud.

LK: 456 | 14242

Lemmiktegelased: Alice, Charlie

Arvamus: Jeah, iga kord kui ma seda osa loen tean, et järgmises osas mulle enam Jacob ei meeldi. Aga jah, Alice on ikka ülekõige ja Charlie meenutab mulle mind. See osa meeldib mulle kõige rohkem, kõik on veel üsna normaalne pole mingit ilget fantaasiat pidevalt.

Punktid: 9/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime17/8/2013, 14:03

42. Noorkuu
Stephenie Meyer
*2013* - Page 3 R110866


Sisu: Pagan,” pomisesin ma, kui paber mulle sõrme lõikas; tõmbasin sõrme välja, et seda lähemalt uurida. Tillukesest haavast immitses välja tilluke verepiisk.
Seejärel juhtus kõik väga kiiresti.
“Ei!” möiratas Edward… Jahmunult ja segaduses tõstsin ma pilgu oma käest purskavalt erepunaselt verelt – ja vaatasin kuue äkitselt verejanulise vampiiri palavikulistesse silmadesse.

*******

Bella Swani jaoks on üks asi tähtsam kui elu: Edward Cullen. Aga armastus vampiiri vastu on palju ohtlikum, kui Bella oleks iial osanud arvata. Edward päästis Bella juba ühe õela vampiiri küüsist, aga nüüd, mil nende kõiketrotsiv suhe paneb kaalule kõik, mis on neile vähegi kallis, mõistavad nad, et mured pole kaugeltki lõppenud…

Kirglikus, haaravas ja liigutavas Noorkuus, mis on järg Videvikule, põimuvad romantika ja põnevus vastupandamatult ja lugu võtab tõeliselt üleloomuliku pöörde.

LK: 515 | 14757

Lemmiktegelased: Charlie, Sam

Arvamus: See on osa, mis mulle üldse ei meeldi. Kuna Jacob tundub mulle nii peale sundiv ja üdini ebameeldiv ja Alice'it pole ning Bellat nagu polekski olemas, aga jah nii mõnigi koht teeb mulle nalja Bella rumaluse tõttu.

Punktid: 7/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime17/8/2013, 14:09

43. Päikesevarjutus
Stephenie Meyer
*2013* - Page 3 R114036


Sisu: Bella?”
Edwardi vaikne hääl kostis mu selja tagant. Ma pöördusin ringi ja nägin teda kergel sammul verandatrepist üles hüppamas, juuksed jooksmisest tuulesasitud. Ta haaras mind otsekohe oma embusse ja suudles mind jälle. See suudlus kohutas mind. Viisis, kuidas tema huuled minu omi riivasid, oli liiga palju pinget, liiga tugevaid tundmusi – just nagu kartnuks ta, et meile olid jäänud veel vaid loetud hetked.


Seattle’it vapustab rida salapäraseid tapmisi ning ähvardav oht sunnib igipõliseid vaenlasi liitu sõlmima. Bella kistakse üha sügavamale müütide ja üleloomulikkuse maailma, kus võitlust ja vastuseisu on oodata rohkem kui ühel tasandil ning head ja kurja, lähedast ja kauget, elu ja surma tundub eraldavat vaid õhkõrn piir. Bella peab tegema mitmeid valikuid ja tõdema, et minevikuvarjud on visad järgnema ja kättemaksuhimu niisama kergesti ei kustu…

LK: 589 | 15346

Lemmiktegelased: Alice, Charlie

Arvamus: Asjad lähevad jälle paremaks, Jacob ei käi enam nii närvidele aga ikkagi närvidele ja Alice on tagasi ja Rosalie on veidi parem ja Charlie on elav. Üks asi häiris ikkagi, aina rohkem fantaasiat, hakkas nagu ülepakkuma vahepeal, aga mulle meeldib, et tavalist elu on ka ikka ja sellel lõpupeol oleks ka ise tahtnud olla.

Punktid: 8/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime19/8/2013, 21:43

44. Koidukuma
Stephenie Meyer
*2013* - Page 3 R116535


Sisu: Olla pöördumatult armunud vampiiri tähendab Bella Swani jaoks ohtlikult teravdunud reaalsuses põimunud fantaasiat ja õudusunenägu ühekorraga. Lõõmav kirg Edward Culleni vastu kisub teda ühes, sõprus libahunt Jacob Blacki vastu teises suunas, on Bellal selja taga tormiline aasta täis kiusatust, kaotusi ja püüdlusi jõuda murdepunktini. Tema otsus, kas ühineda sünge, kuid lummava surematute maailmaga või jääda truuks inimese-elule, on muutunud niidiks, mille küljes ripub kummagi hõimu saatus.
Nüüd, kus Bella on oma otsuse teinud, vallanduvad ootamatud sündmused, mis võivad kaasa tuua hoomamatuid tagajärgi. Kas tõesti võivad Bella elu lõimed – mis algasid “Videvikus” ning said segi paisatud ja lõhki kistud “Noorkuus” ja “Päikesevarjutuses” – just nüüd, kus need on viimaks ometi valmis paranema ja kokku kasvama, hoopis igaveseks hävida?

LK: 733 | 16079

Lemmiktegelased: Alice, Charlie, Leah

Arvamus: Oeh, see osa ei läinud üldse nii libedalt. Sest Bella tundus mulle nüüd kuidagi selline saan-mida-tahan tüüp ning Jacob liiga normaalne, et käis mulle pinda. Kuid Leah oli hea kuju oma tõrksuse ja kõigega. Väga minulik. Charlie ja Alice on endiselt kõige lemmikumad.
Üks asi häiris veel, see, kuidas Bella ütles, et Renesmee on tema oma ning mu esimene mõte oli, et laps ei ole omand.

Punktid: 8/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime5/10/2013, 11:26

45. Hercule Poirot: Meisterlikud mõrvad
Agatha Christie
*2013* - Page 3 6774


Sisu: Käesolevasse kogumikku on koondatud Hercule Poirot’ kõige põnevamad juhtumid. Lugeja leiab siit romaanid „Roger Ackroydi mõrvamine“, „Mõrv Idaekspressis“ ja „Mõrv üürikorteris“  – mis on lugejatele viimaseks kohtumiseks nutika belglasest detektiiviga.

LK: 528 | 16607

Lemmiktegelased: -

Arvamus: Agatha Christie on oma nime vääriline. Need kolm lugu olid väga hästi kirjutatud ja kaasahaaravad. Kõige rohkem meeldis Mõrv Idaekspressis, sest seal oli väga - väga palju tegelasi ja mõrvar polnud nii selge, ma olin täitsa kindel, et seda tegi itaallane.

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime6/10/2013, 14:24

46. Printsess pidutseb
Meg Cabot
*2013* - Page 3 2965


Sisu: Sel kevadel on Mia otsustanud lõbutseda, hoolimata kurvast tõsiasjast, et üliõpilasvalitsus, mille eesotsas ta on, kipub pankrotti minema. Tema vanaemal on aga keerukas plaan, kuidas muretseda raha, teha Mia kuulsaks teatrilaval ja siduda ta romantiliselt mehega, kes ei ole mitte Mia sõber Michael. Nagu arvata võibki, toob see kaasa hulga segadust, valesti mõistmisi ja haavumisi. Kõigest on aga siiski väljapääs ja Mia näitab, et ta oskab ka tõesti lõbutseda.

LK: 272 | 16879

Lemmiktegelased: Tina

Arvamus: Iga korraga hakkab mulle tunduma, et autor on loonud lollid tegelased. Ükski neist ei tundunud normaalne. Tina oligi üks ainukesi, kes mulle sealt meeldib, kui välja arvata ta suur kirg armastusromaanide järgi. Muidu oli kõik okei.

Punktid: 6/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime6/10/2013, 14:29

47. Pärast kaheksat
Meg Cabot
*2013* - Page 3 4374

Sisu: Uus kooliaasta on vaevalt alanud, aga printsess Miat on juba tabanud mitu vapustust. Tähtsusetuim neist pole sugugi Tina arvamus, et Lilly on J. P. -ga Seda teinud! Lisaks Mia uus soeng, mis on pisut... ekstreemne? (Kuhu panna tiaara, kui sind on skalpeeritud?).
Siis teatab Michael pommuudise. Talle pakutakse tööd vapustava teadusprojekti juures... JAAPANIS!! Kas Mia täiuslik prints tõepoolest armastab teda, kui suudab temast niimoodi lahkuda? Ja mida oleks vaja teha, et ta jääks?

LK: 224 | 17103

Lemmiktegelased: Tina

Arvamus: Kordab eelmist sõnumit.

Punktid: 6/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime6/10/2013, 14:33

48. Printsess Mia
Meg Cabot
*2013* - Page 3 5909

Sisu: Mia elu ei ole just kerge. Tema elu armastus jättis ta maha ja lendas Jaapanisse, tema parim sõbranna ei räägi temaga ja lisaks on keegi loonud veebilehekülje "Ma vihkan printsess Miat". Mõni ime siis, et ta langeb nii sügavasse depressiooni, et ei suuda voodistki tõusta. Mia meelepahaks veab isa teda psühholoogi jutule ja just nagu sellest veel vähe oleks, tahab vanaema, et Mia astuks maailma eksklusiivseima naisühingu liikmeks ja peaks avakõne selle ühingu heategevusgalal kahe tuhande eduka ärinaise ees.
Kuid mida New Yorgi kõmupress ka ei arva, on Mial teha palju muudki kui vaid endale uut unelmate printsi otsida. Ta peab endiselt tegelema enesekehtestamisega ja lisaks loeb ta ühe Genovia printsessi neljasaja-aastast päevikut, mis annab tema kätte võimaluse Renaldode tulevikku igaveseks muuta. On ta siiski valmis oma tiaarast loobuma, kui see tähendab dünastia hävitamist?

LK: 256 | 17359

Lemmiktegelased: Tina

Arvamus: Mulle hakkas lõpuks tunduma, et Mia hakkab suureks kasvama. Mõtteviis muutus, kuid mingil määral oli ta ikka kohatu ja oma vanuse kohta veidi rumal. Tina on endiselt tuttav. Mulle meeldis, et ta dokumendi avalikustas, see oli õige, kuid mingil määral tundus mulle ikka, et teeb seda sellepärast, et ta ise ei peaks otsustama. Üritaks sellest kõrvale põigata või nii.

Punktid: 7/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime6/10/2013, 14:37

49. Igavesti printsess
Meg Cabot
*2013* - Page 3 7506

Sisu: Mial on käes viimane kooliaasta ja kõik näib suurepärane. Lõpuprojekt läks hästi, ta võeti vastu oma unistuste ülikoolidesse ning tulemas on suur ja uhke sünnipäevapidu, rääkimata lõpuballist, kooli lõpetamisest ja Genovia ajaloos esmakordselt toimuvatest valimistest. Kõik oleks just nagu hästi, kuid...
Kaalukausil on nii Genovia kui Mia enese tulevik. Mial seisab ees mitu otsustavat valikut: milline ülikool? Kumb poiss? Kuidas küll valida, kui sellest sõltub mitte ainult neli järgmist aastat, vaid kogu elu?

LK: 352 | 17711

Lemmiktegelased: Michael, Tina, Lana

Arvamus: Kogu sarja põnevaim ja pikale venivam raamat korraga. Vahepeal hakkas kuidagi ära vajuma ja Mia tundus jälle lollim kui enne. Kuid MICHAEL ON TAGASI jess. Ma avastasin, et Tina ja Lana on kogu raamatu kõige targemad ja normaalsemad inimesed üldse. Suur shoppamis hullus on minul ka olemas nii, et selles pole midagi halba, ma arvan. Tina lihtasalt on tark. Mulle üldse ei meeldi JP. Ta oli kogu aeg kahtlane ja eemaletõukav(?). Ma ei oska seda muudmoodi sõnastada.

Punktid: 7,5/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime6/10/2013, 14:42

50. Rehepapp
Andrus Kivirähk
*2013* - Page 3 1001

Sisu: "Romaan eesti rahva raskest elust mõisahärrade rõhumise all. Rängas olukorras ei jää rahval muud üle, kui krabada endale kõike mida kätte saab, olgu siis naabri sahvrist, mõisaaiast või teede ristmikul vanakurja käest. Loomulikult on mängus ka kõiksugused kratid, tondid ja kollid, kes varitsevad põõsas, silmad põlemas, et paljukannatanud külainimestele veelgi kurja teha."

LK: 200 | 17911

Lemmiktegelased: Liina

Arvamus: See oli esimene kohustuslikkirjandus sel aastal kui Kreutzwaldi juttu mitte arvestada. Oli, kuidas oli, hästi ta seletas küll lahti kui rumalad ja ahned eestlased ikka on, kuid Kivirähki pole ma kunagi hinnanud kui õiget kirjaniku. Huumorimeel ei kattu lihtsalt. Mõned repliigid tõid küll naeratuse näole, aga enamik neist tundsid lamedad.
Liina tundus neist kõigist kuidagi normaalsem, kubjas kadus ära kui ta lumememmekrati tegi. Aga lumemees oli ka huvitav, rääkis nagu väike laps printsessidest ja printsidest.

Punktid: 6/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime6/10/2013, 14:51

51. Usu endasse, Crystal
Joss Stirling
*2013* - Page 3 9789949502974.jpg

Sisu: „Ma tulen sinu juurde tagasi, mis ka ei juhtuks...“
Kui saatus ristab Crystal Brooki ja Xav Benedicti teed, on olukord plahvatusohtlik – niivõrd sobimatud näivad nende iseloomud esmapilgul. Kui aga nende lähedased Veneetsias perekondlikuks suursündmuseks kokku tulevad, leiab salakaval vaenlane võimaluse rünnata. Xav ja Crystal peavad ühendama jõud, et päästa armastatud inimesed, ning avastavad saladuse, mis seob nad igaveseks...

LK: 240x2 | 18391

Lemmiktegelased: Crystal, Xav

Arvamus: Omgaash. See oli nii hea, et ma lugesin selle kaks korda läbi, ühe ja poole päevaga. Ma olen veidi kuri, et ma selle nii kiiresti läbi lugesin, sest see oli nii hea. Ma arvasin, et Xav hammustab Crystalil pea otsast kui ta Steve'iga välja käis. Diamond mulle üldse ei meeldinud. Ta üritas olla selline heasüdamlik ja kõike, kuid tegelikult tundus ta mulle üleolev ja ülbe. Lõpu poole tundus ta juba teistsugusem, kuid enamus ajast jättis ta küll sellise mulje. Ma nii ootan nüüd Victori hingesugulase leidmist. Sellest tuleks selline naer lihtsalt.

Punktid: Pean ma neid üldse ütlema? 1000000000000000000+/10[/b]
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime6/10/2013, 15:11

52. Viin su endaga, Phoenix
Joss Stirling
*2013* - Page 3 9789949502592.jpg

Sisu: „Tähtis on sind siit ära viia... Ma röövin su.“

Phoenix kuulub Kommuuni – ebatavaliste võimetega varaste gruppi. Tema sihtmärk on Yves Benedict, Londonit külastav Ameerika üliõpilane. Kuid selgub, et Yves on midagi palju enamat kui kõigest sihtmärk. Ta on Phoenixiga kokku määratud. Tema hingesugulane. Kommuunile kuulub Phoenixi minevik ja grupp tahab endale ka tema tulevikku. Kas Phoenixil õnnestub päästa poiss, keda ta armastab..., ja iseend?

LK: 240 | 18631

Lemmiktegelased: Xav, Phee, Yves

Arvamus: Pärast kolmanda osa lugemist haarasin automaatselt riiulist teise osa, mis läks sama kiiresti kui esimene. Pole ime, et ma mitu päeva järjest nagu zombie ringi käisin, pea uimane. Siiani on need "lahedad" sinised laigud silmade all, aga nüüd tunduvalt õrnemini.
Yves ja Phee on minu kõige lemmikumad üldse. Nad on nii nunnud koos, mu aju siiani arvab, et see kõik on tõeline ja nad on praegu kusagil koos. Sama asi on nasiccu Liivi ja Steniga.
Xav ajas mind jälle naerma ja Yves on ikka pagana kannatlik kui ma oleksin tema olnud oleks ma ammu kellegi peale juba karjuma hakanud. Tundes end siis on tõenäoliselt asjasse segatud ka mõni pann või pesapalli kurikas. Ilmselgelt ebanormaalne.
Yves on ikka nii nunnu. Ta lihtsalt onn nunnu. Sõbralik, heatahtlik ja mida kõike muud. Ma annaksin kõik, et tema tüdruk olla Very Happy(loe: endiselt ebanormaalne).

Punktid: 100000000000000000000000000000000000000+/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime6/10/2013, 15:17

53. Ma leian su, Sky
Joss Stirling
*2013* - Page 3 9789949476787

Sisu: Oma hingesugulase leidmine pole kunagi varem nii ohtlik olnud.
Sky’l on salajane minevik. Matnud tõe oma traumaatilise lapsepõlve kohta sügavale sisimasse, on ta müsteerium isegi endale.
Uues koolis alustades silmab ta esimesena Zedi. Poiss kõmbib koridorides kui jumalasarnane olend surelike seas. Sky on rabatud, kui poiss tema vastu huvi tunneb, aga Zedi ja Sky jaoks on nende suhtes rohkem kaalul, kui tüdruk esialgu aru saab.
„Ma leian su, Sky“ on esimene raamat vendade Benedictide lugudest, mis räägivad eriliste võimetega perekonnast. Selles hingeliigutavas teoses põimuvad romantika ja müstika, ning lavale astuvad kangelased, kellesarnaseid pole enne nähtud.

LK: 292 | 18923

Lemmiktegelased: Zed, Xav, Yves

Arvamus: Täitsa loogiline, et teisele osale järgneb esimene ka veel otsa. Ma sundisin oma ema seda osa rahva raamatust ostma, vahetult enne kui me Rahvusooper Estoniasse sisenesime. Terve öö lugesin peaaegu. Jälle ärkasin väga - väga uimasena kell kaheksa üles.
Ma ei tea, kuidas Zed mulle alguses nii jobu tundus. Pärast oli ta palju - palju vastuvõetavam. Ja Sky, Phee ja Crystal kokku on nagu mina, peaaegu, ma pole nii häbelik kui Sky enda teada. Ja Xav peaks koomikuks hakkama. Yves on nunnu, endiselt.

Punktid: 1000000000+/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime11/10/2013, 18:02

54. Magusad unistused
Susan Mallery
*2013* - Page 3 Z

Sisu: Oleks tema elu ometi pigem patune kui magus... Vastutustunne võiks Nicole Keyesi teine eesnimi olla. Lõppude lõpuks ei ohverdaks paljud inimesed oma elu, et perekonna pagaritöökoda juhtida ja nooremat õde kasvatada. Aga kuna Nicole'i kaksikõde on nüüd õndsalt abielus ja nooremast õest on saamas pigem femme fatale kui naabritüdruk, hakkab superusaldusväärne Nicole tüdinema kõikide teiste vajaduste eelistamisest tema enda omadele! Siseneb Hawk. Isuäratavalt seksikas endine NFL-i mängija pakub Nicole'ile maitsta vabadust, mida naine ihaldab. Hawk võib ka seotud silmadega tema õrna koha leida, aga Nicole ei kavatse meest nii lähedale lasta, et too saaks tema südame purustada. Muidugi ei pruugi Nicole'il selles küsimuses valikut olla, kui Hawki minevik nende olevikule jalgu kipub jääma...

LK: 303 | 19226

Lemmiktegelased: Claire

Arvamus: Ausalt öeldes ma ei taipagi, mis värk viimasel ajal mul nende naistekatega on. Enamik on küll mingil hetkel pooleli jäänud, aga Mallery tõesti oskab neid huvitavalt ja köitvalt kirjutada. Eelmisest osast on mul meelde jäänud Amy ja olin üsna kurb kui teda selles osas ei olnud. Aga Nicole vaatepunktis taipasin ära kui õrn, õnnelik ja heatahtlik Claire on. Üldiselt raamatutes ma tegelaskujudest korraliku ülevaadet ei saagi siis siin oli nende iseloomustus ja kõik paigas. Seda oli võimalik tajuda.
Hawki kohta võib nii palju öelda, et mulle tundus ta küll kui esmaklassiline jobu. Ta jookseb kohe ära kui midagi juhtub ja siis tuleb vabanduste virnaga tagasi. Brittany suhtes sama asi. Probleeme ütleb, et ei ole, kuid tegelikult on neid terve virn, ta on need lihtsalt enda elu lihtsaks tegemise jaoks virna riputanud.

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime12/10/2013, 16:30

55. Õnne tütred
Tara Hyland
*2013* - Page 3 7779

Sisu: William Melville'I tütred on maailma ühe vägevama moeimpeeriumi pärijad. Nad on rikkad ja ilusad, kuid selle fassaadi varjus on kõigil kolmel oma rängad saladused. Elizabeth võitleb isa armastust püüeldes oma ambitsioonidega, abieluväliselt sündinud üliandekas Caitlin üritab leida oma kohta sädelevas moemaailmas, ning pealtnäha hellitatud ja enesekindel Amber varjab sisemist  ebakindlust ja hellusevajadust. Kui aga minevikusaladused nende pärandit ohustama hakkavad, tuleb neil üheskoos selle päästmise nimel tegutsema hakata.

LK: 462 | 19688

Lemmiktegelased: Elizabeth

Arvamus: Algus oli palju tõotav ja huvitav, kuid sisu kirjeldus minu meelest küll nüüd eriti täppi ei läinud. Pigem oli see tüüpiline naistekas kui ma otsin oma ambitsioone taga jutt. Ikka keegi pettis ja ikka keegi suri. Ikka oli minevik segav.
Mingi osa raamatust läks väga kiiresti, järgmisel hetkel käis klõks läbi ja läks igavaks. Nagu oleks kirjanik kaotanud inspiratsiooni. Mõned üksikud kohad olid väga ebaselged. Üldse ei mõiganud, miks Caitlin tühiste t¹ekkide pärast minema jooksis.
Tegelastest nii palju, et Caitlin tundus mulle alguses tunduvalt vastuvõetavam kui Elizabeth, kuid see muutus kohe kui jõudis kätte nö täiskasvanu osa. Elizabeth oli töörügaja ja valmis kõigeks siis Caitlin tundus mulle pigem minema jooksja ja argpüks. Amber ei meeldinud kohe üldse. Ta oli kõige naiivsem ja ebameeldivam isik terves raamatus.
Mulle meeldis, kuidas Elizabeth üritas pidevalt ja ootas kannatlikult. Teised kaks õde oleksid kohe isale juba ninna karanud. Caitlin talle ju mingi keerulise nimega südame rikke tekitaski (ei insult ega ka infarkt). Ja Amber oli kogu selle aja kohutavalt üleolev. Ta teatud hetkel tundus mulle nagu mõned mu paralleelklassiõed. Kogu aeg nägu krohviga kaetud.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime21/10/2013, 20:20

56. Raamatuvaras
Markus Zusak
*2013* - Page 3 R116530


Sisu: 1939. aasta Natsi-Saksamaa. Riik hoiab hinge kinni. Surmal pole veel kunagi nii palju tegemist olnud.
Liesel Meminger, üheksa-aastane tüdruk, asub elama kasupere juurde Müncheni lähistel. Tema vanemad on saadetud koonduslaagrisse. See on lugu Lieselist ja elanikest tema tänavas ja tüdruku kõige suuremast varandusest – tema raamatutest. Esimeseks varguseks on “Hauakaevaja käsiraamat”. Tänu akordionistist kasuisale õpib Liesel lugema. Ta jagab oma raamatuid naabritega pommirünnakute ajal ja juudi mehega, kes end tüdruku maja keldris peidab.
See on lugu sõnade võimest inimhinge toita ja päästa. Loo jutustajaks on Surm.

LK: 576 | 20264

Lemmiktegelased: Rudy, Hans

Arvamus: See oli kõige südamlikum ja kohati ka kurvem raamat, mida ma see aasta lugenud olen. Ma ei suutnud lõpus nuttu lõpetada, nad ei olnud sellist lõppu ära teeninud. Eriti Hans, ta oli nii hea, nii tore ja tuhat muud kiidusõna talle veel. Ma mõtlesin, et ma ei lõpetagi nuttu ära kui seal lõpus ta suri. Sama Rudyga, oleks Liesel ainult varem taibanud. See kaotus oleks kindlasti raskem olnud, kuid ikkagi.
Ma oleksin tahtnud teada saada, ka Lieseli elust hiljem. Kuidas ta Sydneysse jõudis, laste nimed, lastelaste nimed. Kõike, ühesõnaga.

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime3/11/2013, 09:45

57. Magus lepitus
Susan Mallery
*2013* - Page 3 287

Sisu: Kas kodu, kallis kodu?
Jesse Keyesist on pärast katsumusi saanud tubli täiskasvanud inimene. Tal on kindel töökoht ja elurõõmus nelja-aastane poeg Gabe, ning seega on tema positsioon palju parem kui viis aastat tagasi Seattle'ist lahkudes... kui ta oli rase ja kui peaaegu keegi teda ei mõistnud. Nüüd on aeg koju minna ja oma deemonitele vastu astuda. Tema õdedele Nicole'ile ja Claire'ile ei avalda aga uus ja parem Jesse kuigi suurt muljet. Ning siis on seal veel Matt, Gabe'i isa, kes teeb Jesse'ile selgeks, et ei taha teda enam iialgi näha, hoolimata ihast, mis ikka veel nende vahel hõõgub. Jesse ei tea, kas ta suudab korvata kõiki vigu, mida ta minevikus on teinud. Kuid võimalus veeta koos Mattiga magusaid öid annab ehk talle selle lisastiimuli, mida ta vajab, et enese ümberkujundamine oleks vaeva väärt...

LK: 336 | 20600

Lemmiktegelased: Jesse, Gabe, Paula

Arvamus: Ühe raamatuga võib kogu sinu arvamus sellest muutuda. Varem mulle Jesse ei meeldinudki nii väga aga kui seda tema vaatepunktist lugeda siis läks pilt palju selgemaks, esiteks see, kuidas ta on kogu aeg hingest üritanud ja keegi teda ei usu. Plusspunkte saab Paulaga ära leppimine, see oli hea algus.
Mulle meeldis, et see oli nö neli aastat hiljem, et tegevust, mida ta Spokenis tegi jäi vahele, sest ma olin Seattle'isse armunud sel hetkel juba kõik teised kohad ei läinud üldse peale enam. Matt on ajudeta jobu, isegi kui nad lõpuks kokku said ja abiellusid siis siiski minu jaoks jääb ta jobuks. Mis õigusega ta kõigepealt põhjustab miljon pahandust ja siis on nagu "sorry, mul jõudsid ajud kohale" on !!! Kui ta juba teises osas ta minema saatis ja siin samasugune on sain ma aru, et temas ei muutu mitte kui midagi.
Paula ja Bill see vastu olid armsad, nad võtsid Jesse vastu oma ellu ja aitasid teda kogu selle aja. Ning ka Gabe'iga noh. Ta oli üldse kõige armsam laps terves raamatus.
Nicole on endiselt tõre ja ta ei meeldi mulle üldse enam. Aga temast oli tore lõpuks andestada. Ning Claire on endiselt armas ja mõtleb kõigist head. Selles raamatus Amy't peaaegu, et ei olnudki, mis on kahju, sest oli seal teismeline ja ma oleks tahtnud temast lugeda.
Mallery kirjutab endiselt ladusalt ja ma lugesin selle ühe õhtuga läbi jättes selja taha kogu kooli. Järgmine päev oli väga raske keskenduda.
Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime3/11/2013, 09:56

58. Pärast tulekahju
Kathryn Shay
*2013* - Page 3 103

Sisu: Uurija Megan Hale tuli Hidden Cove'i, et siin uut elu alustada. Ta on jätnud seljataha valusad mälestused oma isast ning abikaasast, kes olid teenistuskohustuse täitmisel hukkunud politseinikud. Meganil on silme ees unistus luua suvelaager tuletõrjujate ja politseinike orvuks jäänud lastele.
Pärast tulepõrgust pääsemist andis tuletõrjuja Mitch Malvaso vande muuta oma elu, tõotades karilejooksnud abielus parem abikaasa olla. Selle asemel leiab ta Megani ennastsalgavas plaanis rahu ning sügava austuse, mis muutub vaikivaks armastuseks.
Kui nende tööd laagrit kavandades ning politseiniku ja tuletõrjujana töötades ristuvad, kasvab tõmme nende vahel; samuti hirm, et nende armastusel pole määratud tõeks saada, kui nad ei leia vaprust oma minevikule silma vaadata ning võtta vastu lõputuid võimalusi pakkuv kirglik tulevik.

LK: 397 | 20997

Lemmiktegelased: Megan, Trish, Bobby, Jenn

Arvamus: Ma olen viimasel ajal naistekaid kuidagi palju avastanud raamatukogus. Viimane avastus oli see. Eriti meeldib mulle võtta triloogiaid, sest nendes tegevus läheb ladusamalt, aega on rohkem kirjeldada ja ülekõige on seal näha ka armastuse väljendamist rohkem. Mitte nagu, mul on tunded tema vastu on juba kolmandal leheküljel.
See oli veidi teistsugune naisteks, polnud kellegi konkreetse vaatepunktist kirjeldatud, vaid kogu Malavasode perekonnas toimus midagi. Kõige rohkem meeldisidki mulle Mitchi lapsed ja kõige rohkem vihkasin ma tema naist. Ausõna hullemat ema ei saa ollagi. Ta ei julgusatnud oma lapsi ning kui ei tehtud tema moodi asju siis ta sõimas neid ja tegi veel Bobby kitarrigi katki. Milline ema seda teeb? K.O.H.U.T.A.V.
Megan näitas tõsiselt nende vastu, et ta usaldab ja austab neid ja Jenn ning Grady vaheline side oli kõige kummalisem üldse, ilmselt teises ja kolmandas osas on sellest rohkem juttu. Zachist on ka kahju. Aga ta oli enne ise parajalt tõbras nii, et see leevendas minu kahjutunnet päris palju. Kuid tema ja Brennani vahel hakkab veel midagi toimuma. Kogu raamatu vältel arvasin ma, et Zachil oli tütar ja poeg, aga Nicky oli hoopiski poiss. Selle ma muidugi avastasin alles raamatu lõpus.
Ja ma nautisin Cindy mutta trampimist kogu hingest.

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime10/11/2013, 13:49

59. Süvahavva
esimene suvi
Indrek Hargla
*2013* - Page 3 12930

Sisu: Perekond Ambros kolib päranduseks saadud talusse Põlvamaal ja avastab, et selle majaga on seotud kummalised saladused. Maja eelmine omanik on hukkunud saunas, kuid näib nagu oleks ta oma surma ette aimanud. Üks kohalik poisike on kadunud, pereema Kristit hoiatatakse punase vaigutaja eest ja sauna varemete alla on midagi peidetud. Ja kui perekond tahab oma uue kodu ajaloo kohta rohkem teada saada, põrkuvad nad veidra vaikimise müüri taha.

LK: 432 | 21429

Lemmiktegelased: Arnika, Arno

Arvamus: See oli ikka vapustavalt õudne raamat. Ja seda heas mõttes. Võib - olla on asi selles, et tegevus toimus Eestis. Aga mulle meeldis. Mulle meeldis selle raamatu juures kõik välja arvatud ühe tegelase nimi. Ja Helga. Helga oli kuri ja paha ja vabandas end välja, mis sest, et õilsal eesmärgil. Ja see, kes Vaigutaja oli tuli mulle küll ootamatult, ma olin nii pagana kindel, et see oli kirkuõpetaja. Ta oli selline susserdis ja kokutaja ja inimene, kellelt sa ei ootaks, et ta oleks Vaigutaja, just sellepärast ma arvasingi, et see on tema.
Raamat ise ei läinud kuidagi alguses üldse käima, tekkis kohe soov see käest visata, aga siis tulid paar head repliiki sisse ja jutt hakkas paremini jooksma ning pärast seda ei tahtnud ma seda kuidagi käest panna.
Mulle meeldisid Arnika ja Arno raamatus kõige rohkem, sest Arnika oli ise parajalt uudishimulik ja kergelt sarkastiline ja Arno oli müstiline ja kummaline ning ma olin üsna kindel, et ta oleks võinud olla kuidagi neetud.
Ma ei suutnud mitte jagamata ühte kohta jätta, mis mind nii naerma ajas.
"Te jagasite toad juba ära?" küsis Kristi
"Arnole anti valida. Kas põlluvaatega või... põlluvaatega. Ja teate, mis ta valis? Põlluvaatega!"

Punktid: 9/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime10/11/2013, 13:55

60. Üleannetusi täis päev
Kasey Michaels
*2013* - Page 3 R114703

Sisu: Sunshine´i tüdrukte triloogia 3. osa. Nagu eelmistest osadest, leiab lugeja siitki nii naeru, kurbust, põnevust ja kirge.
Jade Sunshine ühendab jõud oma endise abikaasa, miljardäri Courtland Becketiga, et päevavalgele tuua naise isa mõrvar. Jade on kannatamatu nagu alat ja Court on valmis maakera teist pidi pöörlema panema, et vaid naist kaitsta.
24 tunni jooksul võib juhtuda paljugi juhtuda. Taasleitud armastus võib jalast rabada, ent armunud võivad ka langeda meeleheitel mõrtsuka küüsi.

LK: 277 | 21706

Lemmiktegelased: Jess, Court

Arvamus: See oli kerge ühe päeva lugemine. Ma leidsin selle triloogia kolmanda osa pool kogemata raamatukogust kui klassiõega seal olime, sest tund oli ära jäänud. Arvutasin kokku, et mul on praegu kodus viis raamatukogu raamatut, millest üks tuleb kuu keskpaigaks ära lugeda ja ülejäänud kuu lõpuks. No ei tohiks ju raske olla need kõik läbi lugeda.
On küll, sest ma tahan veel miljonit raamatut sealt ja empsil oli ka hunnik raamatuid võetud ning ma just sain John Greeni raamatu ka.
Aga mulle meeldis. Nagu öeldud kerge. Mulle meeldis, et kõik otsad lõpuks ikkagi kokku saadi ning Jade ja Court ikkagi kokku said. Ja, et kõik lõpuks tagasi tulid. Kuid selles osas ei meeldinud mulle üldse enam Teddy. Ta oli nii isekas ja nii vastik igate pidi olnud ikkagi. Kõik, et temal hea oleks ja et tal oleks mõju oma tütarde üle ikkagi. Täitsa hea meel, et ta terve triloogia vältel tegelikult suri oli.

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime14/11/2013, 19:41

61. Pisuhänd
Eduard Vilde
*2013* - Page 3 R020109

Sisu: Tegemist on Vilde komöödia näidendiga, mis räägib elust aasta enne maailmasõda.

LK: 70 | 21776

Lemmiktegelased: Laura

Arvamus: Vahepeal tuleb ju ka kohustuslikku kirjandust lugeda. Kui ma aus olen siis ma väga ei saanud sellele näidendile pihta. See oli kõik seotud küll Piibelehe romaaniga, mis Ludvig Sanderi nime all trükki lasti, kuid see näidend ei moodustanud tervikut. See lõppes nii äkki, nii lampi (vabandust slängi pärast) ära. Kuidagi liiga kiiresti said Vestman ja Piibeleht läbi. Enne ei meeldinud poeedid ja nüüd järsku meeldisid. See oli kummaline.
Tegelased olid kõik erinevad ja see oli pluss, sest Libahundis nad minu jaoks kattusid kõik olema sarnasemad. Laura meeldis kõige rohkem, ta tundus kõike kaastundlikum, lihtsam, heatahtlikum selles raamatus. Pealtnäha ka Piibeleht nii, et nad tunduksid tõesti ideaalse paarina. Kavatsen ka näidendi ära vaadata :)

Punktid: 6/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime14/11/2013, 19:47

62. Lighthouse road 16
Debbie Macomber
*2013* - Page 3 R124873

Sisu: Armas lugeja!
Te ei tunne mind veel, kuid mõne tunni jooksul see muutub. Asi on selles, et ma kutsun teid külla oma koju ja kodulinna Cedar Cove’i, sest soovin, et kohtuksite mu pere, sõprade ja naabritega. Tulge ja kuulake nende lugusid – võib-olla isegi saladusi!
Pean tunnistama, et minu saladused on võrdlemisi avalikud. Mu abielu sai läbi mõne aasta eest ja mul on üsna... keerulised suhted oma tütre Justine’iga. Ja siis on veel mu ema Charlotte, kellel on palju arvamusi ning ta on alati valmis neid lahkelt jagama.
Toon siinkohal ühe näite. Ma olen perekonnakohtu kohtunik ja mu emale meeldib kohtusaalist läbi astuda. Hiljuti kuulasin ma abielulahutusavaldust. Charlotte’i arvates ei olnud nooruke Cecilia ja Ian Randall piisavalt palju vaeva näinud, et panna abielu toimima – ja ma nõustusin temaga. Seega andsin teada oma otsuse: kohus keeldub abielu lahutamast.
Hüva, te ei kujuta ette, kuidas inimesed reageerisid! Tänu meie kohaliku ajalehe toimetaja Jack Griffini (kes on mees, kellega sagedasema kohtumise vastu poleks mul midagi!) artiklile räägivad sellest kõik.
Cedar Cove – inimesed armastavad seda linna ja mõnikord nad lahkuvad siit, kuid nad ei unusta seda kunagi!
Peatse kohtumiseni...

LK: 357 | 22133

Lemmiktegelased: Cecilia, Grace

Arvamus: Mulle kohe üldse ei istunud see raamat alguses. See oli küll põnev, aga ma olen viimasel ajal nii palju naistekaid lugenud, et mul on neist juba siiber saamas. Ja siis järsku vaatan raamat on läbi, aga ma tahan veel teada, mis Ceciliast ja Ianist sai. Ja, mis Danist sai. Kuhu ta kadus või pigem kellega ta kadus. Tore, et Olivia ja Jack said kokku.
Antud raamat oli pigem selline, mida sa loed lihtsalt sellepärast, et midagi lugeda ei ole. Midagi, mis rohkem köidaks, kuid selline natukene vanemate naist pool kui alla 30 oli minu meelest ka täiesti loetav. Mis sest, et pooled inimesed olid üle 50 raamatus. Nad paistsid ikkagi minu jaoks alla 30sed.
Kuid jah, kuna  see alguses käima ei läinud ja vahepeal läks igavamaks siis tulid punktid ka vastavad.

Punktid: 8/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime24/11/2013, 09:32

63. Keskpäev
Nora Roberts
*2013* - Page 3 208


Sisu: Politseileitnant Phoebe MacNamara leidis oma kutsumuse väga varases nooruses, kui ebastabiilne mees ta koju tungis ning neid tundide kaupa kinni hoidis ja terroriseeris. Nüüd on ta Savannah' tuntuim pantvangikriiside läbirääkija, kes rahustab maha ka kõige keerulisemad olukorrad tänu andele mõista, millal järele anda – ja millal tegutseda. Töö pakub rahuldust ja vahel kuluvad need anded ära kodus, kui on vaja klaarida olukordi agorafoobikust emaga, kes kannatab ikka veel pärast kõiki neid aastaid tolle ammuse trauma käes, ning kalli seitsmeaastase tütre Carlyga.
Just see peadpööritav kombinatsioon teraskõvast julgusest ja tundlikkusest tõmbabki Duncan Swifti Phoebe poole. Näinud, kuidas Phoebe keelitab ta töötajat mitte katuselt alla hüppama, on Duncan otsustanud selle huvitava ja kindlameelse naise oma ellu jätta. Phoebe on harjunud üksi tegutsema, kuid avastab, et Duncanit ei hoia eemal mingid läbirääkimised. Ja kui naist ründab mees, kes viskab talle koti pähe ja tungib talle ta oma jaoskonnahoones vägivaldselt kallale, on Phoebe täiesti vapustatud.

LK: 496 | 22629

Lemmiktegelased: -

Arvamus: Polnud väga halb, aga polnud ka nii hea, et oleks võinu rõõmust lakke hüpata. Pigem midagi vahepealset. Roberts on väga üheülbaline kirjanik. Tegelased on ainult nime ja töökohta vahetanud. Kõik muu on enam vähem samasugune nagu teistes raamatuteski. Ei ütleks, et ta just oma raamatutega alati TOP 10s maailmas peaks olema.
Raamat nagu ma mainisin oli üheülbaline - põnevus momenti polnud, teada oli, et lõpuks Duncan ja Phoboe saavad ja jäävadki kokku. Ja muidu oli igava võitu lugu kah. Väga "Kuu pimedama poolega" sarnane.

Punktid: 5/10


Viimati muutis seda Mezilane (24/11/2013, 09:40). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





*2013* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
*2013*
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 2013
» 2013 :):)
» 2013
» 2013
» 2013

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Mezilane-
Hüppa: