MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 *2013*

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 4 Icon_minitime24/11/2013, 09:40

64. Pretty Little Liars (Pretty Little Liars #1)
Sara Shepard
*2013* - Page 4 162085


Sisu: Three years ago, Alison disappeared after a slumber party, not to be seen since. Her friends at the elite Pennsylvania school mourned her, but they also breathed secret sighs of relief. Each of them guarded a secret that only Alison had known. Now they have other dirty little secrets, secrets that could sink them in their gossip-hungry world. When each of them begins receiving anonymous emails and text messages, panic sets in. Are they being betrayed by some one in their circle? Worse yet: Is Alison back? A strong launch for a suspenseful series.

LK: 286 | 22915

Lemmiktegelased: Spencer, Aria

Arvamus: Teine kord siis sel aastal proovida inglise keeles midagi lugeda. Hakkasin ma seda üldse lugema, sest hiljuti avastasin enda jaoks selle telesarja ja kuna see tundus mulle väga põnev otsustasin lugeda ka raamatut. Väike märge kohe selle kohta: lugege enne raamatut kui vähegi inglise keelt oskate, sest telesari ja raamat on üsna sarnased.
Raamat aga oli isegi põnevam. Seal oli aega maa ja ilm ning 13 osa on veel lugeda, telesarjas nad isegi kiirustasid veidi ettepoole. Spenceri vanemad hakkasid mulle kohe vastu, mis mõttes saab ta kõiges pahandada ja tema õde Melissa on nagu süütu hingeke, kõik, mida ta teeb on õige? Sel hetkel tahtsin tõsiselt oma lugeri vastu seina virutada. Aga otsustasin seda mitte siiski teha. Ei tundunud eriti tark mõte.
Huvitavalt ja lahedalt kirjutatud. Turtsusin naerda ka vahepeal.

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 4 Icon_minitime25/12/2013, 14:39

65. Kõrboja peremees
A. H. Tammsaare
*2013* - Page 4 285


Sisu: Romaan «Kõrboja peremees» on uuema eesti kirjanduse silmapaistev saavutus. See on kõrge kunstilise tasemega realistlik teos, ilma ühegi kiremõrvata, ühtlasi romantikaga elustatud psühholoogiline romaan. Ta on esijoones sügavate elamustega haarav higeelu-käsitlus, kusjuures sündmused ja konfliktid on ühiskondlikele vahekordadele rajatud ja nendega lahutamatult seotud.
Teos sai oma esmakordsel ilmumisel 1922 kohe elava tähelepanu osaliseks.

LK: 181 | 23096

Lemmiktegelased: -

Arvamus: See raamat ei läinud üldse kergelt. Ma saan aru jah, et see on klassika ja oli kunagi tohutult populaarne ja rääkis elust, mis oli kunagi, aga ei. See raamat oli minu jaoks natukene liiga igavalt kirjutatud. Päris mitmes kohas oli selline, mõtle nüüd ise välja, miks ta end maha lasi osa. Ja see lõpplahendus oli ka väga kahtlane minu meelest. Vahepeal oli tohutult igav ja siis oli ka mingil määral okeid kohad, mis väga haigutama ei ajanudki.
Ei pea vist mainima, et see oli kohustuslik kirjandus

Punktid: 4/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 4 Icon_minitime25/12/2013, 14:42

66. Harry Potter ja tarkade kivi
J.K. Rowling
*2013* - Page 4 824


Sisu: Joanne Rowling on tõenäoliselt kõige populaarsem tänapäeva lastekirjanik. Tema Harry Potteri seeria on muutunud omaette nähtuseks. Vanemad seisavad järjekorras, et uus raamat juba õhtul kätte saada, sest lapsed ei jõua hommikuni oodata.
Esimeses raamatus «Harry Potter ja tarkade kivi» ei tea Harry veel, et ta on võlur ning et võlurid olid ka tema surnud ema ja isa. Ta ei oska loitse, pole kunagi olnud lohe munast koorumise juures ega kandnud nähtamatuks tegevat mantlit. Ta on kogenud üksnes õnnetut elu koos oma hirmsa tädi, onu ja nende jõhkardist poja Dudleyga, kes ei taha võlukunstist midagi teada. Harry elab tillukeses panipaigas trepi all ning üheteistkümne aasta jooksul pole kordagi tähistatud tema sünnipäeva.
See kõik aga muutub, kui öökull toob talle mõistatusliku kirja, milles Harryt kutsutakse imelisse paika, Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunsti Kooli, kus Harry leiab endale sõbrad, õpib võlukunsti kõigis selle ilmingutes, kuid peab ka astuma vastu oma kõige hirmsamale vaenlasele. Sellest kohtumisest sõltub rohkem kui Harry enda saatus...

LK: 264 | 23360

Lemmiktegelased: Harry, Hermione, Ron, Fred, George

Arvamus: Pole midagi öelda, mida ei eelnevatelt lehekülgedelt pole võimalik lugeda.

Punktid: 100000000000/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 4 Icon_minitime29/12/2013, 18:23

67. The Carrie Diaries
Candace Bushnell
*2013* - Page 4 7091370


Sisu: Before Carrie Bradshaw hit the big time in the City, she was a regular girl growing up in the suburbs of Connecticut. How did she turn into one of the most-read social observers of our generation?

The Carrie Diaries opens up in Carrie's senior year of high school. She and her best friends -- Walt, Lali, Maggie, and the Mouse -- are inseparable, amid the sea of Jens, Jocks and Jets. And then Sebastian Kydd comes into the picture. Sebastian is a bad boy-older, intriguing, and unpredictable. Carrie falls into the relationship that she was always supposed to have in high school-until a friend's betrayal makes her question everything. With her high school days coming to a close, Carrie will realize it's finally time to go after everything she ever wanted.

Rabid fans of Sex and the City will love seeing Carrie Bradshaw evolve from a regular girl into a sharp, insightful writer. They'll learn about her family background -- how she found her writing voice, and the indelible impression her early friendships and relationships left on her. We'll see what brings Carrie to her beloved New York City, where the next Carrie Diaries book will take place.

LK: 389 | 23749

Lemmiktegelased: The Mouse, Maggie

Arvamus: Algselt ma arvasin, et tegemist on ühe naiivse tüdruku looga siis lõpus olin sunnitud enda arvamust muutma. Kui sarjana see mulle eriti ei istunud siis raamatuna oli see tunduvalt parem. Tegelikult on peaaegu kõik parem raamatuna Very Happy. Sebastian on ikka täielik tõbras seal.  Lali on veel hullem. Tal oleks nagu olnud vajadus olla kogu aeg number üks. See riiete varastamine oli ka nagu "mis sul viga on". Ja Sebastian on ma ei tea kes. Naistemees? See ei ole vist õige sõna. Maggie ja Peter oli mulle ka algusest peale vastu võetamatu. Peter oli selline, kes minu meelest mängis inimestega ja kasutas neid ära. Tuli välja, et tema puhul panin ma täppi. "Summer and the city" loen ka kindlasti läbi. Esimene raamat lõppes nii põneva koha peal. Very Happy

Punktid:8/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 4 Icon_minitime30/12/2013, 16:42

68. Harry Potter ja saladuste kamber
J.K. Rowling
*2013* - Page 4 669


Sisu: Algab Harry Pottery teine õppeaasta Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunsti Koolis. Kui Harry kohvreid pakib, saab ta ühelt kummaliselt olevuselt hoiatuse: tema naasmine Sigatüüka kooli põhjustavat hirmsa õnnetuse. See hoiatus ei vähenda sugugi poisi koolimineku õhinat. Peagi on Harry koolis, kohtab vanu ja uusi Sigatüüka asukaid ning satub sama toredatesse seiklustesse kui esimeselgi aastal. Mõne aja möödudes aga hakkab toimuma midagi kummalist ja seletamatut – keegi või miski hakkab õpilasi kiviks muutma. Kes see küll olla võib ja kuidas õnnestub Harryl oma kahtlustavatele kaasõpilastele tõestada, et see kivistaja tema pole?

LK: 302 | 24051

Lemmiktegelased: Ron, Fred, George, Hermione, Harry

Arvamus: Raamat, mis mulle kõige vähem meeldib Harry Potteri raamatutest hakkas mulle järsku tohutult meeldima.

Punktid: 1000000000000000000000/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 4 Icon_minitime30/12/2013, 21:29

Njaah, kuna homne päev möödub nagunii "Castlet" vaadates ja sushit tehes siis teen ka selle kokkuvõtte ära.
See aasta olen mina läbi lugenud 68 raamatut ja 24051 lehekülge. Kõvasti parem kui eelmisel aastal, kuigi sealt alustasin poole pealt.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





*2013* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
*2013*
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» 2013
» 2013 :):)
» 2013
» 2013
» 2013

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Mezilane-
Hüppa: