MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.

Go down 
+12
<3
Toadily Insane
Chrissu:*
Ananass
mjauu
nasicc
Manhattan.
R.
*Nastik.
®ebra
Shadowpaw
Roo¾adKet¹id
16 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime6/2/2013, 17:29

****


Viimati muutis seda Roo¾adKet¹id (26/10/2014, 14:13). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime6/2/2013, 17:55

Esimese jutu ( ja ka osa ) kohta siis mida mina oskan öelda :
1. Tee lõigud. Lugejatel ( ja ka sul ) palju lihtsam lugeda. :)
2. Natuke oli kirjavigu, aga need elab üle Very Happy
3. Pealkirjas tundub natukene ( hästi natukene Very Happy ) liiga palju küsimärke (ei tea, äkki see hoopis minu kiiks Very Happy )
4. UUT OSA Very Happy
5. ( ära kõike väga südamesse võta Very Happy ma olengi selline, enda vigu ei märka, teiste omi märkan )
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime6/2/2013, 18:03

****


Viimati muutis seda Roo¾adKet¹id (26/10/2014, 14:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime6/2/2013, 18:06

Oki, nüüd siis tean ( järelikult mul ongi see kiiks küsimärkidega Very Happy ). Ja lõikudena kirjutatakse ikkagi, sest nii on õige kirjtuada Very Happy


Viimati muutis seda Shadowpaw (6/2/2013, 20:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime6/2/2013, 18:40

Mulle muidu meeldis, aga natuke vigu oli ja komad olid puudu. Teinekord tee pikemad osad ja lõigud ka Very Happy
Ootan uut!
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime6/2/2013, 18:50

Kirjavigu oli palju ja kahjuks mind need häirivad, ürita teha korralikke lauseid, mitte ära topi neid ilma komadeta üksteise otsa. Samuti on halb, kui sa lihtsalt võtad ette ja hakkad rääkima, et minu isa teeb seda ja minu ema teeb seda. Detailid võiksid jutu käigus välja tulla.
Hüppasid liiga järsult Steni ja aktuse teemalt oma vanemate kirjeldamisele, peaks ikkagi mingi seos ka olema. Muidu sarnaneb hetkel pigem mingile blogi/päevikusissekandele, mitte jutustusele.
Osa oli ka niivõrd lühike, et see mingit ettekujutust edasi ei andnud. Selline lõik ei sobi pikkuselt isegi sissejuhatuseks, loodan, et teed järgmine kord pikema. Kirjelda ümbrust ja inimeste mõtteid/tundeid ka, muidu on lihtsalt kuiv läksin-sinna-tulin-siia tüüpi jutt.

Jään uut ootama :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime6/2/2013, 19:54

Lühike. Komad puudusid.
Ja nii tüüpiline armastusromaan. Kohe armub ära ja ongi The end!
Oh, sorri, kui solvusid Embarassed

Jätka kindlasti!
Tagasi üles Go down
Manhattan.
Piraat
Manhattan.


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Rändan

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime6/2/2013, 20:37

Nõustun kõikide eelmiste kommenteerijatega. Jah, komasid polnud, selline väga tüüpiline lugu, kirjavead jne. Aga jätka ikka! Saab ju parandada ennast. :)
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime6/2/2013, 21:06

****


Viimati muutis seda Roo¾adKet¹id (26/10/2014, 14:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime6/2/2013, 21:26

Nõustun eelmistega + peategelane tundus päris creepy stalker olevat. xD (A)
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime6/2/2013, 21:32

****


Viimati muutis seda Roo¾adKet¹id (26/10/2014, 14:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime6/2/2013, 21:56

Aa see ongi päevikuvormis? Very Happy Ma arvasin, et see on tavaline jutt, aga kui päevikuvormis, siis ei tundu nii veider.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime7/2/2013, 12:54

****


Viimati muutis seda Roo¾adKet¹id (26/10/2014, 14:15). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
mjauu
Kojamees
mjauu


Female Postituste arv : 28

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime7/2/2013, 14:31

"Et"ette käib koma! See on suhteliselt tavaline asi ja seda peaks ikka teadma! Sidesõnaga ei alustata lauset "Siis ma nägin aktusel ühte imekena poissi." Kirjavead + lohakusvead, loe oma tekst mitu korda läbi "Otsisin ta üllesee kõigist võimalikkest sotsiaalvõrgustikest."
Tee järgmine kord lõigud ja kirjuta pikem osa ka. :)
Tundub pisut tüüpiline jutt ja väga ettearvatav, kuid eks näis.
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime7/2/2013, 15:12

****






Viimati muutis seda Roo¾adKet¹id (26/10/2014, 14:15). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime7/2/2013, 15:22

Palju parem kui ennem, aga mõnes kohas jäi koma puudu nagu näiteks : Ja muide mis su nimi on,(<--siia koma) minu nimi on Sten. Tundub kuidagi tavaline story: kohtuvad, armuvad, abielluvad (või midagi sellist).
Eks näis mis saab. Ootan uut!


Viimati muutis seda Shadowpaw (7/2/2013, 15:23). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Manhattan.
Piraat
Manhattan.


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Rändan

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime7/2/2013, 15:22

Kohe alguses jäi viga silma :Ma isegi suhtlesin temaga isegi, Aga jah, suhteliselt tavaline lovestory. Ja üldse veel mõnes kohas kahtlane sõnakordus. Aga muidu meeldis. Praegu ei oskagi muud öelda, aga siiski uut! :)


Viimati muutis seda Manhattan. (7/2/2013, 15:29). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime7/2/2013, 15:24

Palju parem jälle :) Lõigud on head ja osa tuli palju pikem kui varem.
Ainus, mis silma torkas, oli see, et komasid on sul päris kõvasti puudu Very Happy Ühes lauseosas ei ole üle ühe tegusõna, ehk siis kui sul on näiteks mitmes kohas kõrvuti lauses kaks tegusõna, siis nende vahel peaks ikka koma käima.
"Kui ma seda mõtlesin astus kohvikusse Sten" - "Kui ma seda mõtlesin, astus kohvikusse Sten" Tunned vahet? Very Happy Teine lause on õige ja kui sa päriselt valju häälega mõlemad laused välja loed, siis näed, et sa teed tegelikult ka märkamatu pausi enne sõna "astus" :)

Muidu ootan uut :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime7/2/2013, 15:27

****


Viimati muutis seda Roo¾adKet¹id (26/10/2014, 14:16). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime7/2/2013, 16:24

Mulle tundub ka, et sellest tuleb tavaline love story, aga eks näis. Wink
See osa oli palju parem, kuigi komasid oli puudu ja muid kirjavigu jäi silma. No
Praegu tahaks lihtsalt edasi lugeda Very Happy
Uut bounce
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime7/2/2013, 16:48

Parem. Pikem.
Aga sul on kaks küsimärki ja need pole üldsegi head. Kuskil viimases lõigus oli. Rohkem ei mäleta, kas oli. Very Happy
Muidu ootan uut! :)
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime7/2/2013, 17:50

****


Viimati muutis seda Roo¾adKet¹id (26/10/2014, 14:16). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Ananass
Kojamees
Ananass


Female Postituste arv : 36

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime7/2/2013, 19:39

Oli parem jah, kuid kui selle poisi nimi on Sten, siis ongi Stenist, mitte Stennist, vähemalt minu teada.


Uut!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime7/2/2013, 21:53

Ja mul on nii hea meel, et sa pole ära ehmatanud ja ikka osasid edasi postitad! :) Ja tõesti iga osaga läheb märgatavalt paremaks. :)

Meeldis, et sisse on tulnud juba natukene otsekõnet. Nende komadega on, kuidas on... eks meie sadat komasoovitust ole raske korraga selgeks ka endale teha. Pigem oleks vaja reegleid, kui et siia kohta käib koma. (Kuigi et-i ees 99% koma on. :) )

Selle sidesõnaga lause alustamise kohta... Mina teen seda kohutavalt. Teadlikult. Aga selline on lihtsalt minu stiil ja eesti keele õpetaja mul seda tava ei parandanudki. (Selle tava jätsin muidugi loovtöösse, tehniline ja ametlik tekst tuleb siiski korrektselt kirjutada.)

Ja selle tavalise love story koha pealt... minu arust pole selles midagi halba! Su esimene jutt ka, ma eeldan? Katsetad selle loo ära, vaatad edasi, kuidas läheb ja mis mõtted tulevad. :)

Aa. Ja mul on ka hea meel näha, et sul pole seda välismaiste nimede hullust, nagu paljud meist peavad enda süsteemist läbi laskma. Ilusad eesti nimed. :) Ja Steni käänamise kohta tahtsin ka veel öelda, et pole vaja kahte n-i sinna keskele toppida. Nägin Steni, mitte et Nägin Stenni.

Jõudu, ootan uut! :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime7/2/2013, 23:00

Jah, see 1% on "vaat et", "selle asemel et", "vaatamata sellele et" ja veel terve hunnik ilusaid ühendsidesõnu. Very Happy Very Happy Very Happy

Props for Estonian names, kuigi ma pole juttu lugenud, ainult arutelu jälginud. Tubli. Maha võõrkultuuride arulage surve!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» PS.Ma armastan sind...
» Ma armastan sind.
»  Ma vaatan sind..
» Ma armastan sind.
» PS.Ma armastan sind.:*

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: