MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+21
Everleigh
Sulepea
Tuki
Tarretis
Pizza
Pingu
-Ene-
Unicorn
Getzzzu
Inimeseloom
Kampsik c:
Mezilane
shine
Naughty
Cilen
Milky Orange ^^
Vaimude Tund
Sandara
Nigra
MyMystery
Griffu.
25 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Next
AutorTeade
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime18/2/2015, 19:24

Issand, ära ära küll põleta Very Happy Ma enda bakatöö köitsin ära ja on riiulis. Arvasin, et kui lihtsalt arvutisse jätta, siis ei vaata kunagi. Nüüd ikka hea vahepeal lehitseda.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime18/2/2015, 21:08

Eks mul praegugi koduses raamatukogus 2 köidet Very Happy Ega ma selles mõttes lahti poleks tahtnudki saada, see töö ikka liiga palju väärt... Liiga suur enda panus.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime19/2/2015, 08:21

Ei no kui topeltports olemas, siis miks mitte üks armas põletamisvideoke ka teha, aga mina vist ikka ei suudaks. Kui mul oleks oma lõputööst kaks köidet, siis ma arvaksin, et olengi need mõlemad eraldi kirjutanud. Või noh, mis ma arvaksin, tunneksin rohkem nii.

7 päevaga, hmmm...see päris hea saavutus. Minu lõputöö koosnes paljustki sellest materjalist, mille valmistamine võttis terve õppeaasta, sest seal pidid ka arvutiplaanid jms kamarajura sees olema ja reaalselt valmis tehtud tööde skeemid ja plaanid, kuid kui nüüd hästi meenutada, siis ega selle kõige kokku klopsimine ja asjade sinna õigesti paigutamine minulgi kauem kui neli päeva ei võtnud, kuid samas jah enamik materjal ootas kuskil arvuti erinevates nurkades nende väljakaevamist ja ütlen ausalt, et mina ka maksimumhinnet ei saanud just täpselt sellepärast, et siiski tekkisid ka mõned lohakusvead jms sisse, aga ma ei kurda ka oma "4" üle, sest tean, et mitte mingit maksimumi ma ka ei andnud ja kui aus olla, polnud ma sedai hinnet väärt. Aga noh, eks paljutki andis lõputöö kaitsmine juurde ja kuna mul jutt jookseb ja suudan seal komisjoni ees igasugu vigurid ära teha, siis vb sealt ka minu hinne. Oi ma mäletan, mis kelbast ma seal kokku tootsin ja mida kõike sekundi pealt kokku ei luuletanud kui nad juhtusidki mingi eriti jabura vea leidma.
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime19/2/2015, 09:32

Eks see lõputöö tegemisele kuluv aeg vist olenebki sellest, mis alal lõpetatakse. Mul läks koos materjali korjamisega põhimõtteliselt aasta, küsitlus oli juba kuu aega üleval Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime19/2/2015, 19:24

Minul ärinduse ja halduse alla kuuluv eriala. Eks 90% materjalist oli olemas, kuid kirjutamine lükkus edasi. Mida lähemal tähtaeg, seda rohkem motivatsiooni oli Very Happy

Eks ma kirjutasin ikka nii, et hommikul ärkasin, kohvi ja let's go, kuni ööni välja. Söögiisu ei olnud, nii et tudusin ja magasin ning iga päev nutsin ka, sest ma olin nii kriitiline enda suhtes Very Happy Aga see, et komisjoni esimees, kes on juhtival kohal EMTA-s, tahtis mu tööd A-ga hinnata on parim kiitus üldse. Juhendaja kirjutas eile mulle, et mulle jäi hindeks B kuna... kuna... kuna... Mingit põhjendust polnudki Very Happy Töö oli ülitugev, kaitsmine ülitugev, kuid juhendaja väitis, et ühel meie kursuse tüdrukul, kes ainult A-dele õppis oli nii keeruline teema, et neid kahte tööd ei anna samastada. Psh! Ma kirjutasin reaalsel teemal, mis on üliaktuaalne. See teine aga teemal, mille eesmärk ja aktuaalsus oli olematu. Tööd täiesti erinevatest valdkondadest + selle teise kaitsmine olevat olnud nõrk... Karta on et ei saa võrdustada Very Happy Aga noh, see selleks. Mulle on see B võrdub A-ga. Protestima ilmselt pole mõtet hakata.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime20/2/2015, 02:04

Mis su teema oli muidu, kui see pole saladus?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime20/2/2015, 19:45

Ma pealkirja siin välja ei hõika, kuid töö oli tihedalt seotud tulumaksustamisega sh maksureform, maksupoliitika, erinevad võimalused... jnejnejne. Ilusti erialaga seotud, tegemist oli kõige aktuaalsemal teemal kirjutatud tööga nö varakevadiste lõpetajate hulgas Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime21/2/2015, 18:59

Hmm, kõlab huvitavalt Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime21/2/2015, 22:23

Ongi põnev Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime22/2/2015, 09:02

Ilmselt seepärast sul läkski selle valmis saamisega vähem aega, kuna see teema oli sulle huvitav ja põnev Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime22/2/2015, 17:07

Eile pisteti mulle tunnistused pihku. Nüüd pean OÜ ja FIE omale selgeks tegema, et Audrey mind kohtusse ei annnaks. Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime22/2/2015, 18:14

Very Happy Palju õnne~ Kas me kohtume veel kunagi?
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime22/2/2015, 18:32

Aitäh! (:

Kui mitte selle kooli seinte vahel, siis kokkulepitud kohas kindlasti. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime22/2/2015, 18:48

Everleigh: Esialgu tundus lihtne ka aga ei olnud Very Happy Never ei taha seda sama uuesti läbi elada Very Happy

Griffu: Jaaaaa! Twisted Evil Kui küsimusi on selles valdkonnas, võid ka minu poole pöörduda- aitan nõu ja jõuga nii palju kui saan :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime23/2/2015, 08:18

Minujaoks tundub kõik see, mida Audrey õpid, täielik ulme. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime24/2/2015, 16:54

Naughty, õppis pigem nüüd Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime24/2/2015, 18:40

Ma võtan seda kui komplimenti, Birgit Very Happy Eks ta paras ulme oli jah, teatud perioodidel mulle ja kõrvaltvaatajate jaoks. Mulle kui inimesele, kes matemaatikaga väga sina peal just põhi- ja keskkoolis polnud, veel eriti Very Happy

Siiani mõtlen, et oleks näiteks inglise keelt õppima läinud, oleks lihtsam olnud... Oleks ajakirjandust õppima läinud (nagu väga soovisin...) oleks palju lihtsam olnud... Very Happy Aga ütleksin nii, et ma olen rahul et õppisin nii laia asja, mitte rangelt ühte ja sama. Oli huvitav ja väljakutseid pakkuv. Ületasin end.

Aastate jooksul kukkus meil grupist välja 17.

Praegu pean plaane kuidas edasi. Loodetavasti leian midagi erialast, kui mitte, siis esialgu peab midagi muud tegema. Plaanis on ka magistrisse minna. Võib-olla :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime24/2/2015, 19:16

Sa oled selline inimene, kelleks mina kunagi ei saa.☺
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime24/2/2015, 19:36

Cileeeeen, mis sa nüüd Embarassed

Sa ei peagi selliseks saama nagu mina, kõigil on ju oma tee. Ja mis puudutab kirjutamist, siis selles oled sa väga hea ning lähed aina paremaks.

PS: Minult uus osa viibib nats Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime24/2/2015, 19:56

Saatke mulle PM'e oma lemmikjuttude linkidega ja lemmikautorite kasutajanimedega
Varsti teen kokkuvõtte!!!
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime17/3/2015, 19:23

Kui hästi läheb, siis näeb täna pimedas eriti head virmaliste show'd!! :) Tõenäoliselt isegi linnas nähtavad :) Kellel huvi, siis jälgige taevast ja ehk juhtub see ime bounce bounce bounce bounce
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime18/3/2015, 03:21

Nähtud, möllasid mul täpselt maja kohal Wink
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime18/3/2015, 10:36

Täna öösel oli jah super :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime18/3/2015, 16:33

Mulle ka paistsid magamistoa aknast sisse nii ilusasti et lihtsalt pikutasin pea padjal ja vaatasin. Nii nunnu oli. Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime18/3/2015, 18:03

Tohutu kena värvidemäng oli. Lubatakse ka täna midagi tagasihoidlikuma, kuid piisavalt, et kaamerale jääks. Eks näis Very Happy Eilsest sain küll mitu head pilti ja palju-palju inspiratsiooni Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 44Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: