MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2016 :):)

Go down 
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2016 :):) Empty
PostitaminePealkiri: 2016 :):)   2016 :):) Icon_minitime13/2/2016, 15:16

Ma tegelikult ei tahtnud see aasta üldse seda nö avada, sest aega lugemiseks peaaegu polegi, aga no paar raamatut ikka aastas ju loen, eks? Very Happy


1

2016 :):) Deliirium


DELIIRIUM

Autor: Lauren Oliver
Lehekülgi: 424
Ilmumisaasta: 2015
Sisututvustus: „Armastus on kõige surmavam kõigist surmavatest asjadest: see tapab mõlemal juhul, nii siis, kui seda on, kui ka siis, kui seda ei ole...“
Lauren Oliveri „Deliirium“ on realismi ja fantaasia oskuslik sulam. Düstoopilises Ameerikas on armastus keelatud seadusega kui kõigi eluohtlike hädade allikas ninf president on võrdsustanud armastuse haigusega, mille vastu on lõpuks ravi välja töötatud. Peategelase Lena järkjärguline ärkamine toimub totalitaarse õuduse taustal. Teos ei kaota hetkekski oma teravust, mis puutub valikusse ohutuse ja vabaduse vahel. Äkiline lõpplahendus jätab piisavalt vastamata küsimusi, et valmistada lugejad ette triloogia teise osa jaoks.
Arvamus:Lugesin seda üpris aasta alguses, seega emotsiooni enam pole, aga igati positiivne raamat, ses suhtes, et mitte otseselt, aga mulle meeldivad seda sorti lood ja see oli hästi kirja pandud ja silme ette tekkis pilt, seega igati kiiduväärt raamat. Tulevaste osade suhtes pole kindel, et ilmuvadki, sest nii meil paraku siin on, aga kui ilmuvad, eks ma ikka kavatsen lugeda.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2016 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 :):)   2016 :):) Icon_minitime13/2/2016, 15:25

2

2016 :):) Punane-kuninganna

PUNANE KUNINGANNA

Autor: Victoria Aveyard
Ilmumisaasta: 2015
Sisututvustus: MARE BARROW' MAAILMA JAGAB KAHEKS VERI — ühel pool punane ja teisel hõbedane. Mare kuulub oma perega alamast klassist Punaste sekka, kelle saatuseks on teenida Hõbedastest eliiti, kelle üliinimlikud võimed teevad neist pea jumalad. Mare varastab kõike ettejuhtuvat, et aidata perel hinge sees hoida. Kui aga ta parim sõber väeteenistusse kutsutakse, paneb tüdruk ta vabaduse nimel kõik kaalule.
Saatuse keerdkäigud toovad ta kuninglikku paleesse, kus Mare otse kuninga ja aadlike silme ees avastab, et ka temal on ülivõime — oskus, millest tal siiani aimugi polnud. Kuid ... tema veri on punane.
Ilmvõimatu varjamiseks sunnib kuningas neiut astuma ammukadunud Hõbedase printsessi rolli ja kihluma ühega oma poegadest. Üha sügavamale Hõbedaste maailma kistud Mare seab aga oma uue positsiooni ohtu ja asub abistama Ergavat Kaardiväge — Punaste ülestõusu juhte.
Tema teod löövad liikvele surmava ja raevuka sündmustekeerise, milles prints peab astuma printsi, ja Mare omaenda südame vastu.
Arvamus: Vau ma käisin see aasta nö esimest korda raamatukogus linnas ja raamatukogutädi oli ka nagu, et oi, sind pole siin näinudki see aasta. Ise ka üllatusin, sest arvasin, et ikka olen käinud, aga hea küll.
Tahtsin seda raamatut tegelikult ammu lugeda, kohe kui põhimõtteliselt ilmus, aga ma olen lugemisest kuidagi väga palju viimasel ajal võõrandunud ja ma olin juba suutnud unustada, kui hea on üht tõeliselt head raamatut lugeda!
See ei olnud tegelikult midagi erilist, selliseid raamatuid on nii palju ja ma tõesti otsiksin originaalsust, aga tänapäeval on raske originaalne olla, eks ja me peame sellega leppima. Aga sellegipoolest sellist tüüpi raamatut lihtsalt köidavad mind nii väga, et mul on neist lihtsalt raske eemale minna ja see oli just seda tüüpi raamat.
Ma ei osanud kunagi selle hetkeni, mil see juhtus ette kujutadaga, et Maven võiks midagi sellist teha. Nagu ma isegi ei mõelnud selle teooria peale, kuigi see oli tegelikult nii ilmselge. Cal seevastu, mul on raske öelda, kas ta meeldib mulle või ei. Mul on tegelikult hea meel, et nad Marega nö koos ei ole, nagu mitte niimoodi, et oi ma armastan sind ja sina mind, aga see on keelatud. Või okei, see on nii, aga see on teistmoodi, vähemalt lõpp oli. Ja ma tõesti ootan järgmist osa niiiiii vägaaaaa!!!!!!!! Nagu ma loeks seda jalamaid, kohe, nüüd ja praegu ja lihtsalt loeks, kuigi mul ei ole aega, mis on nagu wtf mul on alati aega, see aasta ei ole! Appi ma suht vihan enda elu selle pärast ja ma olen nii väsinud pidevalt, et see on peaaegu masendav, aga suvi terendab ja ma olen positiivne, nii et vast on siis kõik okei? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Igatahes soovitan seda raamatut igaühele, sest see läheb väga ladusalt on on VÄGA hea, ausalt!
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2016 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 :):)   2016 :):) Icon_minitime15/2/2016, 22:17

3

2016 :):) K%C3%B5igile-poistele-keda-olen-kunagi-armastanud


KÕIGILE POISTELE, KEDA OLEN KUNAGI ARMASTANUD

Autor: Jenny Han
Ilmumisaasta: 2015
Lehekülgi: 320
Sisututvustus: Mis juhtub, kui kõik su kunagised silmarõõmud saavad korraga teada, et sul on olnud nende vastu tunded? „Kõigile poistele, keda olen kunagi armastanud“ on südamlik lugu Lara Jeanist, kes pole eales mitte kellelegi oma armumistest rääkinud, kuid on igale poisile kirjutanud ühe kirja. Nendes kirjades räägib ta kõik südamelt ära, paneb paberile enda salamõtted ja ütleb asju, mida ta päriselus iial ei ütleks, sest need kirjad kirjutas ta ainult iseendale. Kui kiri on valmis, kleebib ta ümbriku kinni, kirjutab aadressi peale ning paneb kübarakarpi.
Ühel päeval aga avastab Lara Jean, et kirjad on posti pandud ja ta peab silmitsi seisma kirjade adressaatidega: tema esimene suudlus, poiss suvelaagrist, isegi tema õe endine kallim Josh. Õppides nüüd tundma poisse, kellesse ta kunagi armunud oli, avastab Lara Jean, et nendest kirjadest võib ka kasu tõusta.
Minu arvamus: Vau ma lugesin nv kaks raamatut läbi!!! Kiidan end selle eest, sest pole seda väga ammu teinud ja uhke tunne lausa.
Raamatust siis nii palju, et nagu midagi halvasti ei saa öelda, samas kiita ka ei oska. Kogu raamatu ma vist ootasin midagi, et juhtuks, aga midagi ei juhtunud. Väike põnevus, et neil Peteriga lõpuks sujus, aga see oli ka kõik, nii et kokkuvõtvalt lihtsalt igav raamat, mis läks sellele vaatamata üpris kiiresti, sest muidu ma poleks seda läbi saanud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2016 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 :):)   2016 :):) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2016 :):)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» 2016
» 2016
» 2016

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Cilen-
Hüppa: