MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime3/1/2009, 17:04

I

Pealkiri: Hõbevalge. (1976)
Autor: Lennart Meri (1929–2006)
Aeg: Jaanuar -

Raamatu tagakaas: Keel on võimas realiteet ja keelesugulus äratab tugevaid tundeid. Suviti rändavad meie kunstnikud, heliloojad ja kirjanikud itta, otsekui oleksid nad sinna maha unustanud miskit, mida homme tingimata vaja läheb. Pärast vaatame nende pilte, kuulame nende viise ja ütleme iseendale: ahaa, need oleme meie.
Sisu:

Oma arvamus:
Hinne:
Lehekülg: 590.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Rr_R077859


Viimati muutis seda Tärru. (29/3/2009, 18:43). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime13/1/2009, 20:54

II

Pealkiri: Laskur. (1982)
Autor: Stephen King. (1947)
Aeg: Jaanuar - 20. Jaanuar 2009.

Raamatu tagakaas: Mees mustas põgenes üle kõrbe ning laskur jälitas teda.

Nii algab sarja "Tume Torn" esimene raamat "Laskur", kus lugejate ette astub üks Kingi lummavamaid tegelasi, Roland Deschain Gileadist – viimane laskur, kummituslik erak salapärasel hea ja kurja piiril. Oma eraklikus ja illusoorses maailmas, mis peegeldab hirmuäratava sarnasusega meie enda oma, jälitab Roland meest mustas, kohtub võluva Alice´iga, sõlmib sõpruse Jake´i-nimelise poisiga New Yorgist ning jätkab Tumeda Torni otsinguid, andes nii kaasahaarava sissejuhatuse edasisele sarjale.
Seitsmest raamatust koosnevat "Tumeda torni" seeriat, mille kirjutamist King alustas juba 1970-ndatel, peetakse tema magnum opus´eks.

Sisu: Rääkis siis Laskurist, kes oli omasugustest viimane ja ajas taga Musta Meest. Must Mees oli tema vastus Torni küsimusele ning lubaduse järgi oli Laskur Torniga seotud. Oma teel kohtas ta noort poissi, Jake. Kuid oma teekäigul peab ta laskma poisil hoolimata oma armastusest surra.

Oma arvamus: Mulle meeldib, et raamatus kasutatakse sõnu nagu ‚kusejuga‘ jms. See tekitab tunde, et see on õige raamat. Iseenesest ei olnud raamatus mingisugust kindlat huvitekitavust. Pigem tõmbas selle raamatu.. täiskasvanulikkus. Või realism. Igatahes meeldis mulle. Kuigi, see Jake suremise koht oli minuarust väga ebaõiglane.
Hinne: 9/10.
Lehekülg: 318.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Laskur


Viimati muutis seda Tärru. (29/3/2009, 18:46). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime25/1/2009, 19:16

III

Pealkiri:
Videvik. (2003)
Autor: Stephenie Meyer. (24.12.1973)
Aeg: 21. Jaanuar – 3. Veebruar 2009

Raamatu tagakaas: Isabella Swan kolib päikeselisest Phoenixist süngesse Forksi linnakesse isa juurde. Forksi keskkoolis kohtub ta salapärase võluva Edward Culleniga ning tema elu võtab ülipõneva ja hirmutava pöörde. Portselanheleda naha, kuldsete silmade, lummava hääle ja üleloomulike annetega Edward on ühtaegu vastupandamatu ja läbinähtamatu. Kuni tänaseni on tal õnnestunud oma tõelist loomust varjata, aga Bella võtab nõuks tema tumedale saladusele jälile jõuda. Bella aga ei mõista, et mida rohkem ta Edwardisse kiindub, seda rohkem riskib ta nii enda kui ka oma lähedaste turvalisusega. Ja nüüd võib olla hilja ümber mõelda… Kolm asja on aga kindlad. Esiteks, Edward on vampiir. Teiseks, ta januneb Bella vere järele. Ja kolmandaks, Bella on tingimusteta ja pöördumatult temasse armunud.
Sügavalt haarav ja kaasakiskuv “Videvik” on üks viimaste aastate menukamaid noorteraamatuid. “Videvik” on Stephenie Meyeri esimene raamat, mis tegi ta hetkega maailmakuulsaks.

Sisu: Rääkis ühest tüdrukust, kes otsustab Forksi oma isa juurde elama minna. Seeläbi avastab ta enda eluarmastuse, kuid samuti ka ohtralt õnnetusi, mis talt elu röövida tahavad. Kõigile kannatustele saab ta vastu just tänu Edwardi abil, kes on vampiir. Ning kogu see aeg üritab ta noorukit veenda, et too on parim, mis temaga on juhtunud.

Oma arvamus: Mulle meeldib endiselt. Seal on kõik kuidagi niivõrd kaasakiskuv. Hoopis tesel moel, kui tavaliselt minu puhul. Aga jah, ülihea.
Hinne: 10/10
Leheküljed: 464.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Videvik_091409

IV

Pealkiri: Medaljon. (2009)
Autor: Ene Sepp. (17.07.1993)
Aeg: 22. Jaanuar – 28. Jaanuar 2009

Raamatu tagakaas: 15-aastane Heidi elab igati hästi toimivas maailmas, kuni saab saatusliku sõnumi… Järgmisel hetkel avastab seni nii korralik ja sõnakuulelik tüdruk ennast purjuspäi peaaegu jõkke kukkumas. Ootamatu võõras muudab tema käekäiku veel rohkem ja enne, kui tüdruk arugi saab, on tal uued sõbrad, probleemid koolis, tülid emaga. Lõputud peod ja üha uued mured keeravad Heidi senise elu pea peale. Kas tal on lootust see jälle rööbastele sättida või saab temast vaid osa allakäinute statistikast?

Sisu: See rääkis ühest tüdrukust, kelle elu täielikult muutus. Ta kohtus silla ääres juhuslikult ühe poisiga ning sellest arenes välja kaunis armastust, millele ei seadnud piiri nende noor iga. Kuid õnnetuseks ennustas üks mustlanna numbrite kaudu erinevaid õnnetusi ning ühe selle tõttu saab ka see tüdruk haiget.

Oma arvamus: Ma ütlen ausalt, et ma lihtsalt ei kannatanud selle raamatu kirjastiili. See oli niivõrd noortepärane ja reidilik, et ma olin suhteliselt veendunud, et see on ülimalt halvasti kirjutatud raamat. Kuid.. olenemata sellest kõigest oli sisu kohutavalt huvitav ning lõpp.. ma lihtsalt ei suuda. See lõpp oli tõsiselt hästi kirjutatud! Minu sügavad kummardused Ene ees selle eest! Ma lihtsalt armastan kurbi jutte ning see oli kindlasti üks sellistest, mis mulle muljet avaldas! Kuidas see viimane osa kirjutatud oli! Super! Ma lugesin seda lõppu marsas ning pisarad voolasid mu põskedel ojadena. Ma peatusin keset teed, et viimased kaks lehekülge läbi lugeda, halvas tänavalaternavalguses ja kõndisin ülejäänud tee koju nuttes. See oli lihtsalt liiga hea! Ja see kuradi Reimo, KÄIGU PERSSE!
Hinne: 10/10 (viimased punktid andis lõpp!)
Lehekülg: 197.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Medaljon

V

Pealkiri: Kakskümmend aastat hiljem. (1845)
Autor: A. Dumas. (24.07.1802-5.12.1870)
Aeg:

Raamatu tagakaas: Järg raamatule "Kolm musketäri". Musketärid seiklevad taas nii Prantsusmaal kui Inglismaal.

Sisu:

Oma arvamus:
Hinne:
Lehekülg:


Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. 20aastathiljem


Viimati muutis seda Tärru. (29/3/2009, 18:53). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime29/1/2009, 21:54

VI

Pealkiri: Kuidas elad, Ann? (2001)
Autor: Aidi Vallik. (11.05.1971)
Aeg: 26. Jaanuar – 1. Veebruar 2009

Raamatu tagakaas: Kolm nädalat 14-aastase Anni elust, mil tegelikkuses ja ta ema päevikus jooksevad rööbiti kaheksakümnendate punkpõlvkonna ning nende laste, praeguste teismeliste probleemid ja täiskasvanuks saamine.

Sisu: Jutustas ühest tüdrukusr, kes avastas oma ema päeviku ning ei suutnud seetõttu enam talle otsa vaadata. Kodus läksid asjad käest ära ning seetõttu võttis ta nõuks koos ühe klassiõega teise klassiõe tühjalt seisvasse suvilasse Võsul minna. Lühikese ajaga oli maja puupüsti noori täis ning Ann sai endale harjumuse tarbida alkoholi ning suitsetada. Samal ajal luges ta enda ema päevikut edasi, saades lõpuks aru, miks ta ema niimoodi käitus. Lõpuks, kui kõik olid ühe uppumise pärast põgenenud ja ainult Villem oli Anniga Võsule jäänud, otsustas tüdruk, et on valmis koju minema. Selgus aga, et Villem on ta ema sõber ning too on kogu selle aja seal samas on olnud.

Oma arvamus: Iseenesest on raamat vägagi suurele probleemile rajatud ning hästi kirjutatud. Minu jaoks on lihtsalt see.. sõnakasutus natuke nadi.
Hinne: 8/10.
Lehekülg: 202.


Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Kuidaseladann


Viimati muutis seda Tärru. (29/3/2009, 18:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime3/2/2009, 21:40

VII

Pealkiri: Lucas. (2003.)
Autor: Kevin Brooks.
Aeg: 3. Veebruar - 24. Veebruar 2009.

Raamatu tagakaas: 15-aastane Caitlin elab koos kirjanikust isaga väikesel saarel Inglismaa rannikul. Tüdruku ema on aastaid tagasi hukkunud autoõnnetuses, milles isa tunneb ennast süüdi ning püüab osutada tütrele seda suuremat tähelepanu. Süümepiinad ja loomekriisid tõukavad teda aga sagedasti viskiklaasi poole. Catlinile jääb silma saarele saabunud ilus ja tark isemoodi vagabund Lucas, kes ei tea oma päritolu. Mitte kõik ei jaga Caitlini arvamust Lucasest. Poisi tabamine ja minemakihutamine saab saarel nii mõnegi eesmärgiks ja kinnisideeks.

Sisu: Selles raamatus on just saabunud suvevaheaeg ja Caitlin valmistub pikaks suveks. Tüdruk on oma parima sõbranna, Billiga aina võõramaks jäänud, ega suuda aru saada, miks too selliste ebasõbralike tüüpidega ringi käib. Äkitselt ilmub saarele üks eriskummaline noormees, kellega Cait tutvust tahab teha. Poisiga kohtudes saab ta teada, et tema nimi on Lucas. Poiss on nagu mingisugune ime, loomainstinktidega. Ta elab metsas, mis asub soolamülgaste ääres, ja keegi ei mõista, kuidas too soomülgastest üle oskab minna. Jamie Tait ja tema kamp üritab poisist perverti lavastada, sest nad ei taha, et keegi tundmatu nende saarel oleks. Tänu sellele arvatakse, et Lucas vägistas üht tüdrukut, kuigi poiss hoopis päästis neiu uppumisest. Lisaks lavastas Jamie, et Lucas vägistas Angelit. Tänu sellele 'kuulsusele' hakkab saarerahvas poissi aina rohkem vihkama, aga Caity tahab aina rohkem temast teada saada. Ühel päeval läheb tüdruk venna tuppa ja uurib seal, leides tabletipurgi. Kui ta selle avab, lendavad valged tabletid toas laiali ning just siis peatub auto maja ees. Tüdruk korjas kiirustades tabletid kokku ja jooksis voodi alla, samal ajal, kui Jamie ja tüdruku vend, Dominic, tuppa astuvad. Voodi all olles kuuleb ta nende plaanist Lucast 'õpetada'. Caitlin läheb poissi hoiatama. Järgmisel päeval läheb ta siiski sinna teele, et kõike pealt näha. Õnnetuseks avastab Jamie ta ja tahab vägistada. Lucas aga jõuab õigel ajal kohale ja ähvardab poisi tappa. Siiski, Cait keelab teda.
Suvefestivalil tapetakse Angel Dean ja kõik süüdistavad Lucast. Poiss põgeneb ja jõuab öösel Caitlini majja. Seal räägin ta Caity isale kõik, mis võimalik ära ning mees otsustab poissi varjata. Tema plaan aga ei lähe läbi ja Lucas jookseb välja, meelitab rahvamassi laugaste juurde. Caitlin tormab talle koos venna ja isaga järgi. Ja just sel hetkel, kui tüdruk on hakanud talle mööda soomulkaid järgnema, astub Lucas meelega teelt kõrvale ja vajub sohu. See ehmatab Caitlini ja ta langeb sügavasse depressiooni, mõistmata, miks poiss ennast tappis. Aga Lucas jättis märkmiku, mille põhjal võeti kõik süüdlased, Sara ja Jamie, kinni.
(Sorri, ma kopeerisin oma eelmise aasta tutvustuse, millega ma olen ilmselgelt liiale läinud XD)

Oma arvamus: Lucas lihtsalt on ja jääb minu südamesse. Ta on lihtsalt LIIGA hea ja tore ja mõnus ja armas jne. Ma ei saa ikka üle sellest lõpust. MIKS ta pidi nii tegema? Aeh, kohutav.
Hinne: 10/10.
Lehekülg: 320.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Lucas


Viimati muutis seda Tärru. (29/3/2009, 18:57). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime6/2/2009, 20:16

VIII

Pealkiri:
Romeo ja Julia.
Autor: W. Shakespieare.
Aeg: 4. Veebruar - 9. veebruar 2009.

Raamatu tagakaas: Selle, "Europeia" sarjas ilmuva väljaande aluseks on Georg Meri tõlge. Kasutatud on tõlkija kommentaare, kuid kuna raamat on eelkõige mõeldud koolilastele, on lisatud ka toimetajapoolseid seletusi.

Sisu: Räägib siis Romeost, kes armub Juliasse. Õnnetuseks on aga nende pered vihavaenus ja nad ei saa enda salajasest abielust kellelegi rääkida. Julia perekond tahab aga tüdrukut ühe rikka poisiga abielluma panna ning Julia ei saa kuidagi teisest abielust keelduda. Lõpuks mõtlevad nad koos preestriga välja salaplaani.

Lehekülg: 136.
Oma arvamus: Noh, armastusvärk. Ma olin alati täiesti veendunud, et Romeo ja Julia on täiskasvanud, aga ei.. minust NOOREMAD isegi. Oeh. Aga muidu mõnus ju.
Hinnang: 7/10.


Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Romeojajulia


Viimati muutis seda Tärru. (9/1/2010, 13:44). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime24/2/2009, 19:17

IX

Pealkiri: Enesetapjad.
Autor: Birk Rohelend.
Aeg: 24. Veebruar - 1. märts 2009.

Sisu:

Oma arvamus: Küllaltki segane ja mõtlemapanev raamat. Kõik tegevused olid kuidagi ajajärgu kaotanud ning panid seetõttu mõtlema, millega nüüd see lõik just kokku läheb.
Hinne: 8/10.
Lehekülg: 224.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Enesetapjad


Viimati muutis seda Tärru. (12/8/2009, 17:49). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime20/3/2009, 22:04

X

Pealkiri: Printsessi päevikud: Pärast kaheksat. (2009)
Autor: Meg Cabot.
Aeg: 2. märts - märts 2009.

Raamatu tagakaas: Uus kooliaasta on vaevalt alanud, aga printsess Miat on juba tabanud mitu vapustust. Tähtsusetuim neist pole sugugi Tina arvamus, et Lilly on J. P. -ga Seda Teinud! Lisaks Mia uus soeng, mis on pisut... ekstreemne? (Kuhu panna tiaara, kui sind on skalpeeritud?).Siis teatab Michael pommuudise. Talle pakutakse tööd vapustava teadusprojekti juures... JAAPANIS!! Kas Mia täiuslik prints tõepoolest armastab teda, kui suudab temast niimoodi lahkuda? Ja mida oleks vaja teha, et ta jääks?

Sisu: Michael saab ideaalse tööpakkumise, mille ainsaks miinuseks on minek Jaapanisse. Kui Mia sellest teada saab, üritab ta poissi iga hinna eest tagasi hoida, uskudes, et oma Hinnalisest Kingitusest loobumisel suudab ta Michaelit enda juures hoida. Selle kõige tõttu tuleb aga hoopis suurem tüli ning oma segamini mõistuse ajel jätab Mia Michaeli maha. Alles siis, kui on liiga hilja, saab ta enda veast aru. Ka Lillyga ei lähe asjad korda ning peabi märkab printsess, et on ilma jäänud nii poisist kui ka parimast sõbrannast. Tal ei ole enam mingit isu koolis enda nägu näidata ja nii pesitsebki neiu nädala kodus voodis, vahtides telekat.

Oma arvamus: Vot siin raamatus juhtus siis see kõige nõmedam asi. Et Mia läks Michaelist lahku. Ma ei tea, kuidas ta nii loll saab olla ja seda kuramuse J.P.-d läbi ei näe, aga.. Tõesti. Ma tahaksin nad kõik maha lüüa ning neile aru pähe taguda. Ülimalt lollid.
Hinne: 9/10.
Lehekülg: 222.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Printsessparastkaheksat


Viimati muutis seda Tärru. (12/8/2009, 12:14). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime20/3/2009, 22:05

XI

Pealkiri: The Host. (2009)
Autor: Stephenie Meyer.
Aeg: märts - märts 2009.

Raamatu tagakaas: The bestselling author of the TWILIGHT series comes to adult list with a gripping novel of love and betrayal, set in a future when the fate of humanity is at stake.

Sisu: Rääkis siis sellest, kuidas vaimud maailma vallutasid. Kuid oli üks vaim, kes oli inimeste poolt ning hakkas neid abistama. Raamat räägib, mis nendega juhtub, jätmata ka välja armastust.

Oma arvamus: See on üks parimaid raamatuid, mida mina oma elu jooksul lugenud olen. Kõik lihtsalt tõmbas mind seal edasi, tõi välja emotsioonid ja kõik muu. Ma lihtsalt armastan seda raamatut! Muidugi oleks minu ideaallõpp hoopis teistsugune olnud (okei, see ei oleks olnud ideaalne, aga ikka!), aga noh.. Pean tunnistama, et ka nii sobis. Ikkagi kõigile parim. Ülimalt hea raamat.
Hinne: 10/10
Lehekülg: 617.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. 9781847441843


Viimati muutis seda Tärru. (12/8/2009, 12:15). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime20/3/2009, 22:05

XII

Pealkiri: The Princess Diaries: To the Nines. (2007)
Autor: Meg Cabot.
Aeg: märts - 21. märts 2009

Tagakülg:

Sisu:

Oma arvamus: Alguses oli suhteliselt igav ning ma lihtsalt ei suutnud lugeda. Keskel aga läks juba ülimalt põnevaks. Juhtus asju, mida ma ei oleks uneski ette näinud. Ütlen ausalt, et ma olen Mia peale VÄGA vihane, ega saa aru, kuidas ta nii loll on, aga noh.. ega mul pole sinna midagi parata. Küll kümnes osa kõik ära silub. (:
Hinne: 9/10.
Lehekülg: 268.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. 51TzKXMYcCL._SL500_AA240_


Viimati muutis seda Tärru. (12/8/2009, 12:17). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime23/3/2009, 13:42

XIII

Pealkiri: Odi needus. (2008)
Autor: Maite Carranza. (1958)
Aeg: 21. märts - 25. märts 2009.

Sisu:

Oma arvamus: Mulle ei meeldinud absoluutselt Anaidi käitumine. Tema lolluste tõttu juhtus palju ebameeldivaid asju, millega ma üldse leppida ei tahtnud. Muidu aga oli raamat küllaltki hästi kirjutatud, kogu aeg oli olemas tegevusliin, nii et igav ei hakanud. Kuigi lõpus jäi mind üks asi piinama, loen ma ka lõpu õnnestunuks.
Hinne: 9/10.
Lehekülg: 505.



Viimati muutis seda Tärru. (26/3/2009, 09:38). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime26/3/2009, 09:36

XIV

Pealkiri: Tuule nimi. (2007)
Autor: Patrick Rothfuss.
Aeg: 26. märts - 28. märts 2009

Sisu:

Oma arvamus: Suurepärane raamat! Lihtsalt see, kuidas autor need sõnad üksteise järel ritta seab ja laused moodustab, on maagiline! Ausalt! Ma olen sellest raamatust sügavalt sisse võetud. Parim kirjakeel.
Hinne: 10/10.
Lehekülg: 367.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. 4010


Viimati muutis seda Tärru. (12/8/2009, 17:50). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime29/3/2009, 15:48

XV

Pealkiri: Printsessi päevikud. (2002)
Autor: Meg Cabot.
Aeg: 28. märts - 6. aprill 2009

Sisu:

Oma arvamus:
Hinne:
Lehekülg: 236.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Printsessipaevikud

XVI

Pealkiri: The Princess Diaries: Ten out of Ten. (2009)
Autor: Meg Cabot.
Aeg: 28. märts - 30. märts 2009

Sisu:

Head kohad: Just how I'm going to do that without looking like the world's biggest tool, I have no idea. I mean, I can't go, 'Um, Michael, due to the fact that we used to date, even though I treated you horribly, can you jump Genovia to the top of the waiting list and get us a CardioArm right away? Here's a cheque.' (lk 102).

'Hold me, Mommy.'
And even though I'm eighteen and a legal adult, I crawled into my mom's lap and stayed there for like ten minutes, until Rocky came over and went, 'YOU'RE not the baby! I am!'
And Mom said, 'She gets to be the baby sometimes.'
So then Rocky thought about it, and finally said, 'OK,' and patted me on the cheek and said, 'Good baby.' (lk 327).

'You have to know. You have to know I lo-'
But I smashed my hand over his mouth just like I'd done to Tina. My hand that used to have the threecarat diamond ring on it. From another boy.
I said, 'DO NOT SAY IT!' (lk 319).

Oma arvamus: Ma võin juba alles sajanda lehekülje juures öelda, et ma olen PÕNEVUSEST LÕHKEMAS! Tõesõna, ma arvan, et see on terve selle sarja parim raamat. Ja.. MICHAEL ON TAGASI!
MA ARMASTAN MICHAELIT! (L)
Tõsiselt liiiiiiiiiiga hea raamat! MICHAEL TULI TAGASI JA SAI MIAGA KOKKU JA KÕIK OLI BEST FOREVER! JA LILLY HAKKAS NORMAALSEKS! JA MA ÜTLESIN, ET J.P ON JOBUUUUUU!
Aga põhimõtteliselt SUPER, eksole. ;d Ma pean selle endale ka saama. Ja siis veel hakkama seda muutkui lugema, kui mul romantikavajadus on.. ERITI veel lehekülge 317-319! <3 FOREVER!
Hinne: 10/10.
Lehekülg: 384.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. 3092856036_84050d7cb3


Viimati muutis seda Tärru. (12/8/2009, 17:52). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime30/3/2009, 18:04

XVII

Pealkiri: Tuule nimi II osa. (2009)
Autor: Pathrick Rothfuss.
Aeg: 30. märts - 3. aprill 2009

Sisu:

Head kohad: Kõige tipuks oli mul ilmselt õnnestunud sedavõrd vihastada meister Elodini, et ta oli mu hullumaja katuselt alla visanud. (lk 10).

Rektor langetas enda pilgu paberile enda ees. Ta köhatas kurgu puhtaks. "Re'lar Ambrose, kas sa oled eesel?" (lk 119).

Ma ärkasin voodis. Toas. Võõrastemajas. Muu jäi esialgu arusaamatuks. Oli täpselt selline tunne, et keegi on mulle kirikuga vastu pead virutanud. (lk 324).

Oma arvamus: VÄGA hea raamat. Mulle meeldis nii väga kogu see Kvothe lugu ja kõik muud asjad. See on nii põnev. Ootan järge juba! (:
Hinne: 10/10.
Lehekülg: 408.


Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. 5549


Viimati muutis seda Tärru. (12/8/2009, 17:53). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime3/4/2009, 16:29

XVIII

Pealkiri: Mary Marie. (2004)
Autor: Eleanor H. Porter
Aeg: 3. aprill - 10. aprill 2009

Sisu: Mary Marie on lahutatud vanemate laps. Mida ta mõtleb ja tunneb, kirjutab ta oma päevikus – selles raamatus.

Head kohad:

Oma arvamus: Küllaltki hea ülevaate sai tema elust lahutatud vanematega. Noh, vahepeal oli igav ja nii, aga kokkuvõttes üsna hea.
Hinne: 7/10.
Lehekülg: 156.


Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Mary


Viimati muutis seda Tärru. (12/8/2009, 17:54). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime11/4/2009, 12:55

XIX

Pealkiri: Kolm Saatusekaarti. (2007)
Autor: Stephen King. (1947)
Aeg: 10. aprill -

Raamatu tagakaas: "Tumeda torni" sarja teine raamat toob lugeja ette enigmaatilise Rolandi, maailma viimase laskuri, rännaku läbi apokalüptilise kõnnumaa Tumeda Torni suunas. Tegevustik on elavam ja aktiivsem kui esimeses osas: Roland siseneb "kolmest erinevast uksest" New Yorki alternatiivmaailmas ning kohtub narkomaan ja heidiku Eddie Deani, skisofreenilise pärijanna Odetta Holmesi ning sarimõrtsuka Jack Mortiga. Torn läheneb…

Sisu:

Oma arvamus:
Hinne:
Lehekülg: 368.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Kolm_saatusekaarti_182615


Viimati muutis seda Tärru. (12/8/2009, 17:56). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime15/4/2009, 21:44

XX

Pealkiri: Printsessi päevikud: Printsess avalikkuses. (2002)
Autor: Meg Cabot.
Aeg: 13. aprill - 14. aprill 2009.

Raamatu tagakaas:

Sisu:

Oma arvamus:
Hinne: 9/10.
Lehekülg: 214.



Viimati muutis seda Tärru. (12/8/2009, 13:00). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime15/4/2009, 21:45

XXI

Pealkiri: Printsessi päevikud: Armunud printsess. (2002)
Autor: Meg Cabot.
Aeg: 15. aprill - 15. aprill 2009.

Raamatu tagakaas:

Sisu:

Oma arvamus: MICHAEL JA MIA! (L)
Hinne: 10/10.
Lehekülg: 200.



Viimati muutis seda Tärru. (12/8/2009, 13:01). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime17/4/2009, 17:39

XXII

Pealkiri: Printsessi päevikud: Printsess ootusõhinas. (2003)
Autor: Meg Cabot.
Aeg: 16. aprill - 18. aprill 2009.

Raamatu tagakaas:

Sisu:

Oma arvamus:
Hinne:
Lehekülg: 212.



Viimati muutis seda Tärru. (12/8/2009, 13:02). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime18/4/2009, 22:44

XXIII

Pealkiri: Printsessi päevikud: Printsess roosas. (2004)
Autor: Meg Cabot.
Aeg: 18. aprill -

Raamatu tagakaas:

Sisu:

Oma arvamus:
Hinne:
Lehekülg: 240.



Viimati muutis seda Tärru. (12/8/2009, 13:02). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime24/4/2009, 21:14

XXIV

Pealkiri:
Printsessi päevikud: Printsess õpib valitsema. (2004)
Autor: Meg Cabot.
Aeg: aprill - 24. aprill 2009.

Raamatu tagakaas: Mia asub õppima 10. klassi, kus tuleb harjuda nii uute õpetajate kui ka tunniplaaniga. Tal tekib konflikt inglise keele õpetajaga, ning esimest korda elus saab ta kirjandi eest hindeks A miinuse. Michael käib nüüd ülikoolis ning sellega seoses kerkivad printsessi elus üles uued küsimused. Nagu sellest kõigest oleks veel vähe, püüab Mia Genoviat keskkonnakatastroofist päästa ning kandideerib kooli õpilasnõukogu presidendiks.

Sisu:

Oma arvamus:
Hinne:
Lehekülg: 262.


Viimati muutis seda Tärru. (12/8/2009, 13:04). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime10/5/2009, 18:17

XXV

Pealkiri:
Printsessi päevikud: Printsess pidutseb. (2007)
Autor: Meg Cabot.
Aeg: aprill 2009

Raamatu tagakaas: Sel kevadel on Mia otsustanud lõbutseda, hoolimata kurvast tõsiasjast, et üliõpilasvalitsus, mille eesotsas ta on, kipub pankrotti minema. Tema vanaemal on aga keerukas plaan, kuidas muretseda raha, teha Mia kuulsaks teatrilaval ja siduda ta romantiliselt mehega, kes ei ole mitte Mia sõber Michael. Nagu arvata võibki, toob see kaasa hulga segadust, valesti mõistmisi ja haavumisi. Kõigest on aga siiski väljapääs ja Mia näitab, et ta oskab ka tõesti lõbutseda.

Sisu:

Oma arvamus:
Hinne:
Lehekülg: 272.


Viimati muutis seda Tärru. (9/11/2009, 10:21). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime10/5/2009, 18:18

XXVI

Pealkiri:
Mustad haarmed. (2008)
Autor: Sam Enthoven.
Aeg: aprill - 2009

Raamatu tagakaas: „Mustad haarmed“ on ulmepõnevik kolmest teismelisest, kes asuvad päästma universumi. Roosk – deemon, kes on olnud tuhandeid aastaid maa peale vangistatud – on põgenema pääsenud ning iidne Une vennaskond peab peatama deemoni enne, kui too jõuab põrgusse ja äratab draakoni. Noor tüdruk Esme on vennaskonna viimane liige. Ta on treeninud Roosa tabamiseks terve oma elu. Kuid sellest on vähe. Appi tulevad Charlie, kes avastab endas üliinimlikud võimed ja tema sõber Jack, kellel kõik alati untsu kipub minema. Sellest kolmikust sõltub kogu universumi tulevik.
Raamatu autor Sam Enthoven (1975) elab Põhja-Londonis. Ta on õppinud inglise kirjandust Manchesteri ülikoolis ning enne "Mustade haarmete" (The Black Tattoo) ilmumist töötas ta kümme aastat raamatukaupmehena.

Sisu:

Oma arvamus:
Hinne:
Lehekülg: 464.


Viimati muutis seda Tärru. (9/11/2009, 10:22). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime10/5/2009, 18:21

XXVII

Pealkiri:
Brisingr. (2008)
Autor: C. Paolini.
Aeg: mai 2009

Raamatu tagakaas: Following the colossal battle against the Empire´s warriors, Eragon and Saphira narrowly escaped with their lives. But, more awaits the Rider and his dragon, as Eragon finds himself bound by promises he may not be able to keep, including his oath to cousin Roran to help rescue his beloved Katrina. When unrest claims the rebels and danger strikes, Eragon must make choices that take him across the Empire and beyond, choices that may lead to unimagined sacrifice. Conflict, action, adventure and one devastating death await readers as Eragon battles on behalf of the Varden while Galbatorix ruthlessly attempts to crush and twist him to his own purposes. Can he become a leader who can unite the rebel forces and defeat the King?

Sisu:

Oma arvamus:
Hinne:
Lehekülg: 764.


Viimati muutis seda Tärru. (9/11/2009, 10:22). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime5/6/2009, 15:07

XXVIII

Pealkiri:
Daamide õnn.
Autor:
Aeg: 2. juuni -

Raamatu tagakaas:

Sisu:

Oma arvamus:
Hinne:
Lehekülg: 472.


Viimati muutis seda Tärru. (9/11/2009, 10:28). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Sponsored content





Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 2009 aasta raamatud
» 2009 aasta raamatud
» Aastas loetud raamatud 2014. aasta STATISTIKA
» 2011 raamatud
» Agatha Christie Raamatud.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2011 :: Tärru.-
Hüppa: