MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime10/7/2009, 15:20

XXIX

Pealkiri:
Võlurite gild.
Autor: Trudi Canavan.
Aeg:

Raamatu tagakaas: “Ta on tõenäoliselt võimsam kui meie keskmine õpilane, võib-olla koguni võimsam kui keskmine võlur.”
Nagu alati, kogunevad Imardini võlurid selgi aastal, et linn kerjustest ja pööblist puhastada. Kaitsva võlukilbi taga ei karda nad hulguseid ega kurikaelu, kes neid vihkavad. Kuni üks raevunud tüdruk, vaevu lapseeast väljas, viskab nende poole kivi… ja see kaitsvast võlukilbist läbi tungib.
Viimaks ongi juhtunud see, mida Võlurite Gild pikka aega kartnud on – väljaspool nende ridu tegutseb salavõlur. Nad peavad ta leidma, enne kui ta muutub ohtlikuks. Nii võluritele, Imardini linnale kui ka iseendale.
“Võlurite Gild” on “Musta võluri triloogia” esimene raamat.
Trudi Canavan elab Austraalias, Melbourne’i eeslinnas Ferntree Gullys, väikeses majas metsa serval. Tema raamatud on võitnud mitmeid auhindu.
“Musta võluri triloogia” on ilmunud juba 12 keeles.

Sisu:

Oma arvamus: Kas ma pean veel kord mainima, et see on mu lemmikraamat? Ma usun, et ei, tänan. (:
Hinne: 10/10.
Lehekülg: 476.


XXX

Pealkiri:
Õpilane.
Autor: Trudi Canavan.
Aeg:

Raamatu tagakaas: “Võlurite kõige tähtsam tööriist on nende teadmised... Ilma teadmisteta muutub võluri vägi kasutuks” Võlur silmitses põgusalt Soneat. “Ka siis, kui tema vägi ilmutab end iseenesest, hukkub ta peagi, kui ei omanda teadmisi, kuidas oma väge kontrollida.”
Sonea teab, et kõik Võlurite Gildi õpilased on pärit mõjukatest peredest, aga ta teab ka, et võib rasketel hetkedel Rotheni abis kindel olla. Siis aga hakkavad nende kohta levima õelad kuulujutud – ja sekkub Gildi Ülemlord Akkarin.
Dannyl on edutatud Gildi Teiseks Saadikuks Elyne’i õukonda. Kantsler Lorlen teeb talle ülesandeks jätkata salaja Ülemlord Akkarini aastate eest poolelijäänud iidse võlukunsti uurimist. Teadmata oma reisi tegelikku põhjust, seisab Dannyl peagi silmitsi ootamatute ohtudega.
Sonea aga on vahepeal Ülemlordi sünge saladuse peaaegu unustanud, kuid tõe varjamine võib osutuda rängaks veaks…
Ülipõnevas “Võlurite Gildis” alanud Sonea seiklused jätkuvad triloogia teises raamatus “Õpilane”

Sisu:

Oma arvamus: Lugege eelmise raamatu oma arvamust ja saate teada! (:
Hinne: 10/10.
Lehekülg: 575.


XXXI

Pealkiri:
The High Lord.
Autor: Trudi Canavan.
Aeg:

Raamatu tagakaas:

Sisu:

Oma arvamus: WHY, WHY, WHY??? WHY THE HELL??? Oh, jah, ma ei oskagi midagi öelda. Ma arvan MUIDUGI, et see on PARIM raamat, aga.. WHYYYY??? Akkarin ei pidanud surema, doh! Ja Lorlen ka mitte!!! Miks minu lemmikraamatutes minu lemmiktegelased alati ära tapetakse? :S
Hinne: 10/10.
Lehekülg: 647.


XXXII

Pealkiri:
Jäätunud võõras.
Autor: Kristiine Kurema.
Aeg:

Raamatu tagakaas: Minavormis kirjutatud noorsoojutustus algab ootamatu õnnetusega – peategelane Maria kaotab oma ema. Milline näeb tema elu välja pärast seda? Kuidas ta tuleb toime leina, segaduse ja uute inimestega oma elus?
Kristiine Kurema “Jäätunud võõras” saavutas Eesti Lastekirjanduse Keskuse ja kirjastuse Tänapäev 2008. aasta noorsooromaanivõistlusel I–II koha.

Sisu:

Oma arvamus: Noh, jah. Eks ta üks tüüpiline noorsooromaan ole. Ma ei tea, minuarust natuke etteaimatav ja suht igav. Aga noh, igal ühel oma arvamus. (Ma tean, täitsa lõpp, et ma midagi sellist noorsooromaani kohta ütlen. Very Happy)
Hinne: 6/10.
Lehekülg: 219.


XXXIII

Pealkiri:
Troonide mäng I osa I raamat.
Autor: George Martin.
Aeg:

Raamatu tagakaas: Fantaasiasarja esimese osa esimene raamat jutustab loo reetmisest, ahnusest ja Seitsme kuningriigi ühtsust ohustavast sõjast. R. R. Martin on loonud tõeliselt eepilise teose, kus tegutsevad meeldejäävad tegelased, põrkuvad nende huvid ja möllavad kired.
Tegevus toimub muinasjutulises maailmas, mis on juba üle 8000 aasta lahingutes ja katastroofides kannatanud. Raamat räägib meile meestest ja naistest, kes on segatud surmatoovatesse konfliktidesse ning kohutavast pärandist, mis nad oma lastele jätavad. Troonimängus on vaid kaks võimalust: sa kas võidad või sured. Ja kibedas külmas, Müüri taga asuvatel elututel maadel kogub jõudu kohutav talv, kus teised –need, kes pole veel surnud ja need, kes pole veel sündinud – on valmis inimeste valdustesse tungima.
Troonimängu peetakse üheks parimaks viimastel aastatel kirjutatud fantaasiaraamatuks ning seda on palju võrreldud ka Tolkieni “Sõrmuste isandaga”.

Sisu:

Naljakad kohad: Jon turtsatas. "Ehk peaksid sina sedasama tegema, õeraas. Tullyd ja Starkid oma vapil ühte laulatama."
"Hunt, kellel on kala suus?" See mõte ajas Arya naerma.

Oma arvamus: See oli hästi hea! Kuigi mõnes kohas üsna perversne ja noh.. täiskasvanulikult kirjutatud (või siis rõvedalt, see sobiks paremini) on see mul üks vaieldamatu lemmik. Mulle lihtsalt meeldivad sellised raamatud! (Eiei, mitte rõvedad!) Ja.. Eriti hea mulje jättis mulle see peatükkide süsteem. Noh, et ei olnud mitte peatükid, vaid tegelase nimed, kelle vaatenurgast see jutt käib.
Hinne: 10/10.
Lehekülg: 426.


Viimati muutis seda Tärru. (9/11/2009, 10:36). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime13/7/2009, 20:06

XXXIV

Pealkiri:
Troonide mäng II raamat.
Autor: George Martin.
Aeg:

Raamatu tagakaas: “Troonide mängu” teises osas liiguvad Seitse Kuningriiki vääramatult sõja ja kaose poole. Kui võimumängude ohvriks sattunud Eddard Stark vangikongi heidetakse, kogub Robb Talitundru lääniisandad oma lipu alla ja puhkeb verine võitlus põhjalaste ning Lannisteride vahel. Jon Müüril ei suuda kuidagi otsustada, kus on tema õige koht, kuid ebakoolnute rünnak ja Öise Vahtkonna ülempealiku otsus Müüritaguse Kuninga vastu pealetungi alustada aitavad tal teha oma valiku. Teisel pool kitsast merd aga hellitab printsess Daenerys endiselt lootust kodumaale jõuda – ja kuigi kõik ei lähe kaugeltki mitte nii, nagu ta on ette kujutanud, on ta raamatu lõpuks selle lootuse täitumisele lähemal kui kunagi varem…

Sisu:

Naljakad kohad:

Oma arvamus: Ma vihkan, et Ned surma sai. :S See oli nii nõme ja ebaõiglane! Aga Jon oli tubli ja vapper ja hea ja ta on üldse kõige parem. (:
Hinne: 10/10.
Lehekülg: 408.


Viimati muutis seda Tärru. (9/11/2009, 10:36). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime23/7/2009, 20:41

XXXV

Pealkiri:
Kuningate heitlus 1. raamat.
Autor: George R. R. Martin.
Aeg:

Raamatu tagakaas: Suurejoonelise eepilise romaanisarja teine raamat, mille alguses on Raudtroon taas ühendatud, kuid kuningas Robert on surnud, tema lesest on saanud ta mälestuse reetur ning ellujäänud vennad sõdivad üksteisega. Isand Eddard Stark on samuti surnud, tema tütar Sansa aga kihlatud isa tapja poja Joffreyga. Joffrey on nüüd laps-kuningas, kuninganna Cersei aga regent ning tundub, et sõda on vältimatu. Punane komeet öötaevas ennustab mõrvu ja sõda. Lisaks tundub, et lõpule hakkab jõudma pikim suvi, mida mäletatakse – suvi, mis on kestnud kümme aastat. Kardetakse, et sellele järgnev talv on veelgi pikem ning sellel talvel tuleb karta veel muidki vaenlasi peale elavate.

Sisu:

Head kohad: (Mainiks ära, et neid kohti on palju ja mõned võivad sisaldada natuke mahlakamaid väljendeid. (:)

"Nende hulgas on üks," sõnas Tyrion vaikselt. "Deem. Öelge kaptenile, et keegi ei pane pahaks, kui lained peaksid selle mehe üle parda uhtuma, enne kui nad Idalinnusesse jõuavad."
(lk. 124, Tyrion.)

Tyrion naeratas. "Isand Varys, te hakkate mulle kummalisel kombel meeldima. Võib-olla lasen ma teid veel tappa, aga mulle tundub, et see valmistaks mulle kurvastust."
(lk. 127, Tyrion.)

"Kust sa tead, keda võtta?"
"Ma vaatan nad üle. Ma küsitlen neid, et teada saada, kus nad on võidelnud ja kui hästi nad valetavad." Bronn naeratas. "Ja siis annan ma neile võimaluse mind tappa ja jätan endale vastuvõimaluse."
"Oled sa mõne neist tapnud?"
"Mitte ühtegi, kellest meil oleks kasu olnud."
"Ja kui mõni neist sinu tapab?"
"Tema võta siis kindlasti teenistusse."
(lk. 130, Tyrion.)

Jaquen H'ghar tänas teda viisakalt kosti eest ja Pureja lakkus oma räpased sõrmed rasvast puhtaks, näol õnnis ilme, kuid ninatu Rorge ainult naeris ja ütles: "Vaat kus jahimees. Kõbrunägu Kõbrupea Jänesetapja."

"Leinav lesk Kotkapesas näikse arvavat, et seda tegin mina. Huvitav, kuidas tal selline mõte pähe tuli?"
"Mina ei tea seda kohe kindlasti. See lollpüea Eddard Stark süüdistas samas asjas mind. Ta vihjas, et isad Arryn kahtlustas või.. see tähendab, arvas..."
"Et sa nikud meie kalli Jaimega?"
Cersei andis talle kõrvakiilu.
"Kas sa arvasid, et ma olen sama pime nagu isa?" Tyrion hõõrus oma põske. "Kellega sa magad, ei ole minu mure... kuigi see pole nagu päris õiglane, et sa ühe venna ees reied laiali ajad ja teise ees mitte."
Cersei lõi teda uuesti.
(lk. 61, Tyrion.)

Hetke pärast avas ukse mustas raudkürassis ja ümarkiivris valvur. "Kas poeg või?"
(lk. 173, Theon.)

Tema isa pistis sõrmed kaelaketi alla ja rapsas nii kõvasti, et oleks Theonil pea otsast kiskunud, kui kett poleks enne katki läinud. "Minu tütre kallimaks on kirves," ütles isand Balon. "Ma ei luba, et mu poeg ehib ennast nagu hoor."
(lk. 174, Theon.)

"Hull juba seegi, et surnud ringi kõnnivad," ütles ta Jonile, kui nad läbi küla läksid, "nüüd tahab Vana Karu veel, et nad ka räägiksid? Sellest küll midagi head ei koida, ütlen ma. Ja kes ütleb, et kondid ei valeta? Miks peaks surm mehe siiramaks või ka targemaks tegema? Surnud on kidnalsti ühed tölbid kujud ja nurisevad alailma tüütult - maa sees on liiga külm, minu hauakivi võiks suurem olla, miks temal on rohkem vaklu kui minul..."
(lk. 194, Jon.)


Kiivrita jäänud mees oli kiilaspäine ja hirmunud näoga, poolikute hammastega ja hallitähnilise habemega, kuid ehkki Aryal oli tast kahju, tappis ta mehe, ise karjudes: "Talidundur! Talitundur", Soe Pirukas tema kõrval aga kisendas "Soe Pirukas", mõõgaga mehe kondist kaela tagudes.
(lk. 210, Arya.)

"Isand Varys," ütles ta sadlast, "vahel on mul tunne, et te olete Kuningalinnas minu parim sõber, ja vahel tundub mulle, et te olete minu suurim vaenlane."
"Kui veider. Mina mõtlen teist täpselt samamoodi."
(lk. 228, Tyrion.)

Oma arvamus:
Hinne: 10/10.
Lehekülg:472.


Viimati muutis seda Tärru. (9/11/2009, 10:36). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime3/8/2009, 11:45

XXXVI

Pealkiri:
Kuningate heitlus II raamat.
Autor: George Martin.
Aeg: 30. juuli - 1. august 2009.

Raamatu tagakaas:

Sisu: Rääkis siis.. hm. Sõjast ja inimsuhetest jne. Tegelikult on seda sisu väga raske kirjeldada. Very Happy

Naljakad kohad: "Kus te olite?" nõudis Tyrion.
"Kuninga asju ajamas, mu hea isand."
"Ahjaa, kuninga," pomises Tyrion. "Minu õepoeg ei kõlba peldikussegi istuma, Raudtroonist rääkimata."
Varys kehitas õlgu. "Iga õpipoiss peab oma ametit õppima."
(Lk. 95, Tyrion.)

Oma arvamus: See raamat oli teistest osadest peajagu üle! Tõsiselt. Kui enne olid ainult teatud inimeste peatükid huvitavad, siis nüüd jäid kõik osad pooleli, nii et ma tahtsin kiiresti edasi lugeda. Lihtsalt superhea raamat!
Hinne: 10/10.
Lehekülg: 456


XXXVII

Pealkiri:
New Moon. (2007)
Autor: Stephenie Meyer.
Aeg: 29. juuli -

Raamatu tagakaas: For Bella Swan, there is one thing more important than life itself: Edward Cullen. But being in love with a vampire is more dangerous than Bella ever could have imagined. Edward has already rescued Bella from the clutches of an evil vampire but now, as their daring relationship threatens all that is near and dear to them, they realise their troubles may just be beginning ...

Sisu: Räägib Bella elust ilma Edwardita ja sellest, kuidas ta Jacob Blackiga suhtlema hakkab.

Naljakad kohad:

Oma arvamus: Noh, jah. Vahepeal on kergelt ebahuvitav, aga muidu on ikkagist hea raamat.
Hinne:9/10.
Lehekülg: 560.


Viimati muutis seda Tärru. (4/12/2009, 17:31). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime4/8/2009, 10:48

XXXVIII

Pealkiri:
A Storm of Swords 1: Steel and Snow.
Autor: George R. R. Martin
Aeg: 3. august - 9. august 2009.

Raamatu tagakaas:

Sisu: Oh. Raamat rääkis sellest, kuidas Jon pidi liituma metslastega, sest Poolkäsi käskis teda. Nüüd on ta kogu oma pere ja mustad vennad reetnud ning ei tea, mida teha. Eriti viib teda segadusse Ygritte, keda ta hakkab armastama, olenemata oma vandest, et ta ei abiellu kunagi ega saa lapsi.
Catelyn Stark vabastab Jaime ning saadab ta koos Cleos Frey ja Briennega teele Kuningalinna, ollas Kuningatapjalt võtnud lubaduse vastutasuks oma tütred Sansa ja Arya tagasi saada.
Arya, Gendry ja Kuum Pirukas satuvad vandeseltslaste küüsi, olles Harrenhalist põgenenud. Kuum Pirukas jätab nad maha, jäädes ühte külla pagariks ning peagi avastab Arya, et ka Gendry jätab ta maha, liitudes vandeseltlastega. Aryale lubab lord Beric, et vahetab ta kulla vastu Robbile.
Robb tuleb tagasi Vetevoole ning saab teada Talitundru maha põlemisest. Ta aitab Hosterit matta ning abiellub Jeyne'ga, rikkudes lepet Frey'dega. Aga onu Edmure nõustub ise ühe Frey tütrega abielluma ja päästab seeläbi enam-vähem Frey'de kaotuse.
Bran läheb Rickardist lahku ning rändab koos Suve, Hodori, Meera ja Jojeniga Müüri poole. Lõpuks satub ta samasse kohta Joniga ning Suvi aitab Joni põgenema.
Sansa abiellub sunniviisiliselt Tyrioniga, kes on Kuninga Käe kohalt tagandatud, sest tema isa tuli linna ning Raha ülemaks pandud. Ta on sõjas saadud suure haava pärast veel koledam kui enne ning Sansa ei suuda uskuda, et on temaga paaris.
Davos elab uskumatult uppumise üle ja naaseb Lohekivile, kus ta visatakse vangikongi kavatsuse ees Melisandre tappa. Kuningas Stannis aga laseb ta enda juurde tuua ning teeb temast enda käe ja lord Davose.
Jaime ja Brienne püütakse kinni ning Jaime avastab, et Brienne on hoolimata enda väga koledale välimusele õrn ja et tema "meesliige" tunneb naise vastu huvi.

Naljakad kohad: I should say something, but what? Pardon me, Father, but it's our brother she wants to marry?"
(Tyrion; 284.)

"Aye, I did, but I took no part. I was only the watcher, I swear it..."
"Lord Umber," said Robb, "this one was only the watcher. Hang him last, so he may watch the others die. Mother, Uncle, with me, if you please."
(Catelyn; 294.)

"Ser Urswyck," the man said, savoring the sound. "How proud my dear wife would be to hear it. If only I hadn't killed her." He sighed.
(Jaime; 312.)

"Nice though. A nice oak tree." He stepped closer, and sniffed her. "You even smell nice for a change."
"You don't. You stink."
...
He finally caught both her wrists in one hand and started to tickle her with the other, so Arya slammed her knee between his legs, and wrenched free.
(Arya; 327.)

It was only once, and it had to be. Even my father stmbled once, when he forgot his marriage vows and sired bastard. Jon vowed to himself that it would be the same with him. It will never happenagain.
It happened twice more that night, and again in the morning, when she woke to find him hard.
(Jon; 380.)

"Yes," he said. "The Lannisters killed my father."
"Do you think I have forgotten that?"
"I don't know. Have you?"
(Robb;510-511.)

"As children Elia and I were inseparable, much like your own brother and sister."
Gods, I hope not.
(Tyrion; 558.)

She chewed her lip. "I don't sew very well, I mean. Septa Mordane used to say I had a blacksmith's hands."
Gendry hooted. "Those soft little things?" he called out. "You couldn't even hold a hammer."
"I could if I wanted!" she snapped at him.
(Arya; 570.)

Oma arvamus: Oh, you know what? I loooove Jon and Ygritte and i just loooove Arya and Gendry. I think that Arya and Gendry just must kiss! They just MUST do it, you know? 'Cause they're soo sweet and.. oh, i just love them. And Jon and Ygritte. But yeah, they already are.. kind of couple. Hah, so sweet. Anyway. That all. For now.
Oeh. Ma vihkan, et Gendry Arya maha jätab. Kuidas ta JULGEB niimoodi teha? Tema ja Arya peavad koos olema, mitte nii, et Gendry jääb nende totakate outlow'laste juurde! Häh, see on nii ebaaus! Ja mulle ei meeldi, et Jon ei saanudki teada, et Bran seal oli. Ja mul on Ygrittest kahju, et ta maha jäi ja et ta Joni käest niimoodi petta sai. Aga mul on hea meel, et Jon minema sai sealt. Samas ma ei taha, et ta Talitundrusse läheks, sest sellest pole enam midagi järgi.
Muidu oli raamat ikka super, eksole. Ja kõik oli ikka veel huvitav. Ainult, et raamatu lõpuks lahutati kõik mu lemmikpaarid. Kui ebaõiglane!
Hinne: 10/10.
Lehekülg: 603.


Viimati muutis seda Tärru. (9/11/2009, 11:30). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime8/8/2009, 12:36

XXXIX

Pealkiri:
Vampiir.
Autor: Mingi kirjastus.
Aeg: 8. august 2009

Raamatu tagakaas: 1937. aastal suri Rumeenia Karpaatide koobaste uurimise ajal 63. eluaastal Kuningliku Kultuuriantropoloogia Instituudi kuraator doktor Gustav de Wolff. Tema ainuke poeg, Marcus, päris isa tagasihoidliku mõisa Surreys ja seal asuva väikese eraraamatukogu. 1950. aastal leidis üks teadlastest juhuslikult lukustatud kasti, mille kaane sisse oli graveeritud suur hõberist. Kui mees oli kaane lahti kangutanud, leidis ta kastist 1907. aastast pärineva räsitud päeviku. Lugu, mille päeviku faksiimile väljaanne jutustab, on tõeliselt vapustav…
Rikkalikult illustreeritud raamat vampiiriküttidest on põnev lugemisvara, mis aga ei sobi väikestele lastele, sest sisaldab väikseid väljatõmmatavaid detaile.

Sisu: Räägib, kuidas Dr. Cornelius läheb koos oma abilise Gustaviga Ungarisse, et otsida ravim oma venna haigusele. Selle pärast satub ta ise suurtesse sekeldustesse ning saab teada, et vampiir on arvatavasti Londonisse jõudnud ning et nad peaksid viivitamatult koju naasma. Londonisse jõudes jõuab Dr. Cornelius jälile, et tema hea sõber Jonathan on ilmselt vampiiriks muutunud ja tapab ta. Selle pärast pannakse ta vanglasse, kust ta teadmatult kaob.

Naljakad kohad:

Oma arvamus: Minu arust jäi see väga poolikuks. Very Happy Noh, Dr. Cornelius sattus vanglasse ja kadus (arvatavasti oli tema kadumine vampiiriga seotud), aga.. MIS EDASI SAI? Very Happy Kui edasi oleks läinud, oleks asi arvatavasti sama huvitav olnud, aga.. Noh, võib-olla ei leitud rohkem kirju ja ei teatud, kuidas see edasi läks (see raamat on tehtud päriskirjade järgi).
Hinne: 6/10.
Lehekülg: 28.


Viimati muutis seda Tärru. (9/11/2009, 11:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime9/8/2009, 18:09

XL

Pealkiri:
A Storm of Swords 2: Blood and Gold.
Autor: George R. R. Martin.
Aeg: 9. august - 28. august 2009.

Raamatu tagakaas:

Sisu:

Naljakad kohad: "I am grateful, but... you were well away. Why come back?"
A dozen quips came to mind, each crueler than the one before, but Jaime only shrugged. "I dreamed of you," he said.
(Jaime; lk 52.)

"And when do you imagine Sansa will be at her most fertile?" Tyrion asked his father in tones that dripped acid. "Before or after I tell her how we murdered her mother and brother?"
(Tyrion; lk 158.)

"Her Grace is in mourning. And why would she be wanting to see the likes of you?"
Because I'm her lover, and the father of her murdered son, he wanted to say. "Who in seven hells are you?"
"A knight of the Kingsguard, and you'd best learn some respect, cripple, or I'll have that other hand and leave you suck up your porridge of a morning."
"I am the queen's brother, ser."
(Jaime; lk 291.)

"Someone must -"
"You. You must lead."
"No."
"Yes, Jon. It need not be for long. Only until such time as the garrison returns. Donal chose you, and Qhorin Halfhand before him. Lord Commander Mormont made you his steward. You are son of Winterfell, a nephew of Benjen Stark. It must be you or no one. The Wall is yours, Jon Snow."
(Jon; lk 324.)

"Either one would be fine as Lord Commander. Someone needs to convice one of them to withdraw and support the other."
"Someone?" said Grenn, doubtfully. "What someone?"
"Grenn is so dumb he thinks someone might be him," said Pyp. "Maybe when someone is done with Pyke and Mallister, he should convice King Stannis to marry Queen Cersei too."
"King Stannis is married," Grenn objected.
"What am I going to do with him, Sam?" sighed Pyp.
"Cotten Pyke and Ser Denys don't like each other much," Grenn argued stubbornly. "They fight about everything."
"Yes, but only because they have different ideas about what's best for the Watch," said Sam. "If we explained -"
"We?" said Pyp. "How did someone change to we? I'm the mummer's monkey, remember? And Grenn is, well, Grenn."
(Samwell; lk 500.)

With a raucous scream and a clap of wings, a huge raven burst out of the kettle. It flapped upward, seeking the rafters perhaps, or a window to make its escape, but there were no rafters in the vault, nor windows either. The raven was trapped. Cawing loudly, it circled the hall, once, twice, three times. And Jon heard Samwell Tarly shout, "I know that bird! That's Lord Mormont's raven!"
The raven landed on the table nearest Jon. "Snow," it cawed. It was an old bird, dirty and bedraggled. "Snow," it said again, "Snow, snow, snow." It walked to the end of the table, spread its wings again, and flew to Jon's shoulder.
(Jon; lk 545.)

Oma arvamus: Kuidas ta võis? KUIDAS, ma küsin? Alguses Ned, siis valeähvardus Branist ja Rickonist, nüüd Robb ja Catelyn ning võib-olla Arya. ARYA! Kuidas ta saab niimoodi nad kõik ära tappa? Kuidas ta ei mõtle minu peale! Ma ei suuda ju ilma nendeta elada! :S Ja Jon on ka ohus, samas kui Jeyne ja Mustkala on piigi otsas ja Edmure vist pantvangis. Ja Sansa on Lannisteride käes.. Kuidas niimoodi saab? See on EBAÕIGLANE!
Tead, George? Ma ARMASTAN sind! Very Happy Tõsiselt! Jon has the wall! JESSS!! Aeh, ja kui Mormonti kaaren Joni õlale lendas ja näitas, et ta ongi tõeline komandör, siis.. ma ei tea, ma virutasin vastu lauda! Very Happy See oli nii hea! Aga Sansa peab ka pääsema Eyre'lt. Ja Arya peab müürile jõudma. Ja Bran peab oma kolmesilmseasja leima. (:
Aga MISASJA? PETYR TAPPIS LYSA ÄRA JA SUUDLES SANSAT????? Nüüd ta saab ju Silma endale. Jajaa.. APPI! Okei, ta päästis Sansa, aga ta lasi Jon Arryni tappa! Nagu OMG! Aeehhhh! Appi, ma poleks KUNAGI selle peale tulnud!
Hinne: 10/10.
Lehekülg: 579.


Viimati muutis seda Tärru. (9/11/2009, 11:30). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime28/8/2009, 20:10

XLI
Pealkiri:
A Feast of Crows.
Autor: George R. R. Martin.
Aeg: 28. august 2009

Raamatu tagakaas:

Sisu:

Naljakad kohad: "Oh, I must pray that I never see you frightened, Uncle. You might forgot to breathe." She raised a hand...
(The Captain of Guards, lk. 52.)

Gilly's presence always flustered him and gave rise to... well, risings. A Sworn Brother of the Night Watch should not be feeling the sorts of things that Gilly made him feel, especially when she would talk about her breasts and...
(Samwell, lk. 94.)

That notion pleased Lord Tywin; his smile widened further. Bloody hell, he's grinning like a bridgegroom at his bedding.
That was so grotesque it made Jaime laugh aloud.
(Jaime, lk. 151.)

He cuddled close and laid his head between her breasts. "Alayane? Are you mu mother now?"
"I suppose I am," she said. If a lie was kindly meant, there was no harm in it.
(Sansa, lk. 195.)

Oma arvamus:
Hinne:
Lehekülg: 854.


Viimati muutis seda Tärru. (9/11/2009, 11:30). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime3/9/2009, 22:43

XLII
Pealkiri:
Mahtra sõda.
Autor: Eduard Vilde.
Aeg: September.

Raamatu tagakaas:

Sisu:

Naljakad kohad: "Kes ütles "elajas"?"
"Mina."
"Kes on "elajas"?"
"Sina."
(Lk 8.)

Oma arvamus: Huvitav ja tore ja äge ja põnev jne. Lihtsalt sattus sellisele ajale, mil ma ei viitsinud lugeda, nii et.. Nagu näha jäid mulle raamatu mõned asjad segaseks, aga kohe mitte ei jõua uuesti üle vaadata. Very Happy Üldiselt aga hästi tehtud raamat ning selgitab huvitavalt nii mõndagi.
Hinne: 7/10.
Lehekülg: 414.


Viimati muutis seda Tärru. (9/11/2009, 11:31). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime31/10/2009, 13:05

XLIII
Pealkiri:
The Time Traveller's Wife.
Autor: Audrey Niffenegger.
Aeg: 31. oktoober - 6. november 2009.

Raamatu tagakaas:

Sisu:

Naljakad kohad: All this time Gomez and Henry have been drinking beer and Charisse and I have been sipping wine and Gomez has been topping up our glasses and we have not been eating much but I do not realize how drunk we all are until I almost miss sitting down on the chair Henry holds for me and Gomez almost sets his own hair on fire while lighting the candles.
(Lk. 147-148, Clare.)

It comes out so quietly that I have to ask her to repeat it: "It's just that I thought maybe you were married to me."
(Lk. 80, Henry.)

Alicia grins. "See, I knew you would think it was nuts. But I swear, it really happened. So this guy just looks a little surprised, you know, I mean I'm standing there with my mouth hanging open and wondering if this naked guy is going to, you know, rape me or kill me or something, and he just looks at me and goes, 'Oh, hi, Alicia,' and walks into the Reading Room and shuts the door."
(Lk. 210, Clare.)

"Sometimes I just want to push them all into Lake Michigan and watch them sink."
"Um, I know the feeling."
(Lk. 238, Henry.)

"Dunno. Maybe you're not getting out of the house enough. I don't think the MacArthur people are hanging out at Bingo World."
"No, they have already got enough money. So when you getting married?"
Coke comes up my nose, I'm laughing so hard.
(Lk. 242, Henry.)

I will come back soon; I can't spend my entire life hiding in bed with Clare. Kimy watches as I open Dad's door.
"Hey, Dad? You home?"
There's a pause, and then, "GO AWAY."
I walk up the stairs and Mrs. Kim shuts her door.
(Lk. 245, Henry.)

"I hear you're not working."
"It's May."
"How come you're not on tour?"
He finally looks at me. Under the stubbornness there is fright. "I'm on sick leave."
"Since when?"
"March."
(Lk. 246, Henry.)

"But how much sex is enough?"
"For me? Oh, God. My idea of the perfect life would be if we just stayed in bed all the time. We could make love more or less continuously, and only get up to bring in supplies, you know, fresh water and fruit to prevent scurvy, and make occasional trips to the bathroom to shave before diving back into bed. And once a while we could change the sheets. And go to the movies to prevent bedsores. And running. I would still have to run every morning."
(Lk. 253, Clare.)

"Clare?"
"Yes?" My voice is small and scared.
"You know that I love you. Will you marry me?"
"Yes... Henry." I have an overwhelming sense of déjá vu. "But you know, really... I already have."
(Lk. 256, Clare.)

"Tell me, Clare: why on earth would a lovely girl like you want to marry Henry?"
Everything in the room seems to hold its breath. Henry stiffens but doesn't say anything. I lean forward and smile at Mr. DeTamble and say, with enthusiasm, as though he has asked me what flavor of ice cream I like best: "Beacause he'sreally, really good in bed."
(Lk. 262-263, Clare.)

He sticks his head into my row as I'm buttoning my shirt. "What are you doing?"
"Sorry?"
"You've been running around naked in the stacks again, haven't you?"
"Um, maybe."
(Lk. 334, Henry.)

jätkub.

Oma arvamus: Annile meeldib see raamat juba alguses. See tundub nii armas ja nunnu, et Anni ei saa lugemist jätta. (:
Ahh. See raamat oli nii armas! Aga see lõpp oli nii.. kurb ja masendav. Kuidas saab keegi nii teha? Ma ei kujutaks sellist elu ette. Ja veel teada täpselt, millal sa sured.. Kui nõme. Aga samas oli see koht, kus Henry ja Alba koos rannas istusid nii armas. Mis siis, et Henry oli juba surnud sel ajal, kui Alba sinna jõudis, said nad koos olla. Ja see täitsa-täitsa lõpp ka. Siis kui Henry lõpuks ometi Clare juurde läks. Oh, nunnu.
Hinne: 10/10.
Lehekülg: 615.


Viimati muutis seda Tärru. (9/11/2009, 11:31). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime31/10/2009, 22:51

Ma siis tegin ka väikse lehekülgede lugemise. Very Happy Noh.. Päris piisavalt tuli. Very Happy
5230+7750+2490=15470. Ilus number. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime11/11/2009, 13:33

XLIV
Pealkiri:
Säärane mulk.
Autor: Lydia Koidula.
Aeg: 11. november 2009.

Raamatu tagakaas: -

Sisu: Näidendivormis jutustus Maiest, kes tahtis Märdiga abielluda. Teda takistas aga Enn, kes ajas Maie isale Peetrile kärpseid pähe. Lõpuks lahenes aga kõik hästi.

Naljakad kohad: -

Oma arvamus: Mõnusalt vanaaegne. Andis aimu, kuidas siis asjad käisid ning mis oli tähtis. Hästi kirjutatud.
Hinne: 7/10.
Lehekülg: 56.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime21/11/2009, 16:35

Ma absoluutselt Kindlalt laenan sult seda"The Time Traveller's Wife"i Very Happy Nii tahaks lugeda seda Very Happy
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime21/11/2009, 17:40

ma loen seda hetkel. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime21/11/2009, 18:20

Iris, pead järjekorras ootama, sest ma just täna andsin selle Johannale. Very Happy:D Aga ega mul pole kahju seda sulle järgmisena anda ;d
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime21/11/2009, 18:53

ähh Very Happy

(btw, MIKS SA MSNIS POLE?)

aga okei sis Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime21/11/2009, 21:08

Ma olen.. nüüd. Very Happy

XLV

Pealkiri: Harry Potter ja Surma Vägised.
Autor: J.K.Rowling.
Aeg: 21. november 2009 - 25. november 2009.

Raamatu tagakaas:

Sisu:

Head kohad: "Miks ta meiega kaasa ei tule?"
Onu Vernon ja tädi Petunia jäid kangestunult sinnasamasse seisma ning jõllitasid Dudleyt selliste nägudega, nagu oleks ta just avaldanud soovi baleriiniks saada.
"Mida?" küsis onu Vernon valjult.
"Miks tema ka ei tule?" küsis Dudley.
"Noh, ta - ta ei taha," vastas onu Vernon ja pöördus Harryt põrnitsema, lisades: "Sa ju ei taha, eks?"
"Mitte vähimalgi määral," ütles Harry.
(Lk. 36)

"Ei ole tähtsust?" kordas Hestia, hääl kurjakuulutavalt tõusmas. "Kas need inimesed ei mõista, mida sa läbi oled elanud? Millises ohus sa oled? Seda ainulaadset kohta, mis sul Voldemorti-vastase liikumise südameis on?"
"Ee - ei mõista," ütles Harry. "Tegelikult arvavad nad, et ma lihtsalt raiskan ruumi, aga ma olen sellega harjunu -"
"Mina ei arva, et sa ainult ruumi raiskad."
Kui Harry poleks näinud Dudley huuli liikumas, ei oleks ta seda vist uskunud. Sellegipoolest jõllitas ta Dudleyle mitu sekundit otsa, kuni jäi uskuma, et see pidi olema tema tädipoeg, kes rääkis: esiteks oli Dudley näost punaseks läinud. Harry ise oli samuti kohmetu ja jahmunud.
"Noh.. ee.. aitäh, Dudley."
Taas näis, et Dudley heitleb väljendamiseks liiga raskete sõnadega, kuni ta pobises: "Sa päästsid mu elu."
"Tegelikult mitte," ütles Harry. "Dementor oleks võtnud hinge.."
(Lk. 37)

Dudley vabastas ennast õrnalt ema haardest ja astus Harry poole, kes pidi alla suruma tungi teda võlukunstiga ähvardada. Siis sirutas Dudley oma suure roosa käe välja.
"Pagana päraslt, Dudley," ütles Harry üle tädi Petunia uuesti alanud nuuksete, "kas dementorid puhusid sulle uue isiksuse sisse?"
"Ei tea," pomises Dudley. "Nägudeni, Harry."
"Jah.." ütles Harry, võttis Dudley käe ja surus seda. "Võib-olla. Ole tubli, Suur D."
(Lk. 38-39)

"Noh, Harry, ega see meile kellelegi eriti ei meeldi," ütles Fred tõsiselt. "Kujutle, kui miski vussi läheks ja me jääksimegi igavesti säärasteks kondisteks prillidega äpudeks."
Harry ei naeratanud.
"Te ei saa seda teha, kui ma kaasa ei aita, sest teil on vaja, et ma teile oma juukseid annaksin."
"Noh, ongi sel plaanil kriips peal," lausus George. "Ilmselgelt ei ole mingit võimalust, et me ilma sinu kaasabita sult juukseid kätte saaksime."
"Jah, kolmeteistkümnekesi kuti vastu, kellel pole lubatud võlukunsti kasutada - ei, meil pole vähimatki võimalust," arvas Fred.
"Naljakas," ütles Harry. "Tõesti väga lõbus."
"Kui on vaja jõudu kasutada, siis seda kasutatakse," uratas Moody, võlusilm nüüd vihaselt Harryt vahtides silmakoopas võbisemas. "Kõik siin on täisealised, Potter, ja nad kõik on valmis riskima."
(Lk. 45)

"Niisiis, Ron, kas sa oled juba oma toa ära koristanud?"
"M i k s?" hüüatas Ron, virutades lusika lauale ja vahtides ema vihaselt. "Mispärast tuleb minu tuba ära koristada? Harry ja mina oleme sellega rahul ka sellisena, nagu see on!"
"Me peame siin mõne päeva pärast su venna pulmi, noormees -"
"Ja kas nad pannakse paari minu magamistoas?" küsis Ron maruvihaselt. "Ei! Miks siis Merlini kottis vasaku -"
"Ära räägi nii oma emaga," lausus härra Weasley kindlalt. "Ja tee, nagu kästud."
(Lk. 82)

Üheteistkümneaastane Gabrielle oli Fleuri miniatuurne koopia, heledad hõbeblondid juuksed pihani, ning ta naeratas proua Weasleyle pimestavalt ja kallistas teda ning heitis siis Harryle ripsmeid plaksutades hõõguva pilgu. Ginny köhatas valjusti.
(Lk. 96)

"Mida sa üldse kõigi nende raamatutega teed?" küsis Ron voodi juurde tagasi longates.
"Püüan lihtsalt otsustada, millised neist kaasa võtta," vastas Hermione. "Kui me varikätke otsime."
"Oh, muidugi," ütles Ron peoga vastu otsaesist laksatades. "Ma unustasin, et me hakkame Voldemorti rändraamatukoguga jahtima."
(Lk. 85)

"Siis mõtlesin ma, et ma tahaksin sulle kinkida midagi, mis sulle mind meenutaks, tead küll, kui sa peaksid selle käigus, mida sa teha kavatsed, mõne veelaga kokku sattuma."
"Ma arvan, et võimalused kohtingutel käimiseks on kesisevõitu, kui nüüd aus olla."
"See ongi see helge pool, mida ma otsinud olen," sosistas Ginny ja siis suudles ta teda, nagu ta polnud teda veel kunagi suudelnud ja Harry suudles teda vastu ja see oli õnnis unustus, parem kui tuliviski, ainus tõeline asi siin maailmas oli Ginny, tema puudutamine, üks käsi tema seljal ja teine tema pikkades magusalt lõhnavates juustes...
Uks nende taga paiskus lahti ja nad kargasid teineteisest eemale.
"Oih!" ütles Ron rõhutatult. "Vabandust."
(Lk. 102)

Harry juhtis sortside seltskonna telki, kui Luna tema juurde tormas.
"Tere, Harry!" ütles ta.
"Ee - minu nimi on Barny," vastas Harry hämmeldunult.
"Oh, kas sa siis muutsid nime ka?" küsis Luna naeratades.
"Kuidas sa aru said..?"
"Ah, sinu ilmest," vastas Luna.
(Lk. 122)

"Kas te räägite Murielist?" küsis George, kes ilmus koos Frediga telgist välja. "Jah, ta ütles mulle äsja, et mu kõrvad on lopergused. Vana krõhva. Mul on siiski kahju, et vanaonu Biliust enam meie seas ei ole, temaga sai pulmades alati nalja."
"Kas tema ei olnud mitte see, kes Sünki nägi ja kakskümmend neli tundi hiljem suri?" küsis Hermione.
"Noh, jah, ta läks lõpupoole natuke imelikuks," möönis George.
"Aga enne seda, kui ta hulluks läks, oli ta iga peo hing," ütles Fred. "Tal oli kombeks juua ära terve pudel tulivistkit, joosta siis tantsupõrandale, tõsta rüüserv üles ja hakata tõmbama lillekimpe oma -"
"Jah, paistab, et ta oli vastupandamatu," ütles Hermione, samal ajal kui Harry naerda möirgas.
"Mingil põhjusel ei abiellunud ta kunagi," ütles Ron.
"Sa hämmastad mind," ütles Hermione.
(Lk. 124-125)

"See tüdruk näeb väga kena välja," ütles Krum, tuues Harry tagasi tema kohale. Krum osutas Ginny poole, kes oli just Lunaga liitunud. "Kas tema on ka sinu sugulane?"
"Jah," vastas Harry äkiliselt ärritudes, "ja tal on juba keegi. Jube armukade. Suur kutt. Temaga ei maksa riidu minna."
Krum mühatas.
"Mis mõtet," ütles ta peekrit tühjaks juues ja püsti tõustes, "on olla rahvusvaheline lendluupalli mängija, kui kõik ilusad tüdrukud on juba ammu ära võetud?"
(Lk. 131)

"Kutsu ta ära, kutsu ta ära, ta tuleks kinni pista!" kisendas Mundungus kössi tõmbudes. Kui Kreacher uuesti raske põhjaga kastruli tõstis.
"Kreacher, ei!" karjus Harry.
Kreacheri kõhnad käsivarred värisesid kastruli raskuse all, mida ta endiselt üleval hoidis.
"Äkki ainult üks kord veel, isand, see tooks õnne?"
Ron naeris.
"Meil on vaja, et ta teadvusel oleks, Kreacher, aga kui teda on vaja veenda, siis on sul vabad käed," ütles Harry.
"Suur tänu teile, isand," ütles Kreacher kummardades ja taganes natuke kaugemale, suurte heledate silmade pilk endiselt jälestusega Mundungusele kinnistunud.
(Lk. 190)

"Üks asi on passida mantli varjus ukse juures, aga nüüd on tegu hoopis millegi muuga, Hermione." Ron suskas sõrmega kümne päeva tagust "Päevaprohvetit". "Sa oled nende muguverd võlurite nimekirjas, kes pole lasknud ennast küsitleda."
"Ja sina peaksid surema hajukärnasse Jäneseurus! Kui keegi minn ei tohiks, siis Harry, sest tema pea eest on välja pandud kümne tuhande galeoonine tasu..."
"Hüva, ma jään siia," ütles Harry. "Andke mulle siis teada, kui te kunagi Voldemortist võitu saate, eks ole?"
Kui Ron ja Hermione naerma puhkesid, sähvas valu Harry otsaesisel armil.
(Lk. 199)

"Mida sa tegid?" küsis Hermione rangelt.
"Mida ma siis sinu meelest tegin?" küsis Harry, tehes nõrga katse bravuuritseda.
"Sa karjusid kõigest kõrist!" ütles Ron.
"Ah jah.. küllap ma tukastasin natuke või.."
"Harry, palun ära solva meie mõistust," vastas Hermione sügavalt sisse hingates. "Me teame, et su arm hakkas all valutama ning sa oled näost valge nagu kriit."
(Lk. 200)

Nad neelasid kiiruga alla hommikueine ja suundusid siis ülakorrusele Kreacheri kummarduste saatel, kes lubas neile tagasitulekuks liha- ja neerupiruka valmis teha.
"Olgu ta õnnistatud," ütles Ron soojalt, "ja mõelda vaid, et mul oli kombeks kujutleda, kuidas ma tal pea maha raiun ja seinale panen."
(Lk. 203)

"Expec - expecto patronum!" ütles Hermione. Mitte midagi ei juhtunud.
"See on ainus loits, millega tal raskusi on," ütles Harry täiesti hämmeldunud proua Cattermole'ile. "Tegelikult veidi täbar.. lase käia, Hermione.."
"Expecto patronum!"
Hermione võlukepi otsast paiskus hõbedane saarmas ja ujus graatsiliselt läbi õhu hirvesoku juurde.
(Lk. 226)

"Aga sa oskad ju suurepäraselt patronust teha!" väitis Ron, kui Harry tühjade kätega ja hingetuna telki naasis, maigutades vaid sõna "dementorid".
"Ma ei.. suutnud seda teha," hingeldas ta ja haaras küljest, kus pistis. "Ei.. tulnud."
(Lk. 244)

Ron lõi toolijalga.
"Mida?" uratas ta Hermionele. "Ma suren kohe nälga! Pärast peaaegu verest tühjaks jooksmist olen ma söönud ainult paar sitaseent!"
"Mine siis ise ja tungi dementoritest läbi," ütles Harry solvunult.
"Läheksingi, aga juhul, kui sa märganud pole, on mul käsi lahases!"
"See on küll mugav."
"Ja mida see veel peaks..?"
"Muidugi!" hüüatas Hermione, laksas käega otsaette ja ehmatas nad mõlemad vait. "Harry, anna medaljon siia! Lase käia," ütles ta kärsitult ja nipsutas tema poole sõrmi, kui ta ei reageerinud, "varikätk, Harry, sul on see ju ikka veel kaelas!"
(Lk. 245)

Viimaks jäid nad ööseks kaugele põllule, mis kuulus üksildasele talule, ja neil õnnestus sealt mune ja leiba hankida.
"See ei ole ju varastamine, eks ole?" küsis Hermione murelikult, kui nad kugistasid munaputru praeleival. "Siis ju ei ole, kui ma kanaõrre alla raha jätsin?"
(Lk. 246)

jätkub.. paljuga. Very Happy

Oma arvamus: Ma tean juba ette, kui kahju mul kõigist neist on, kes ära surevad. Hedwig, Lupin, Tonks, Fred jne-jne..
Ma lihtsalt nii armastan seda raamatut. Ausalt. See lõpp tekitas nii hea tunde! Lihtsalt liigutuspisar tuli silma ja ma pidin käega õhku vehkima, sest see oli nii hea! Harry võitis Voldemorti ja Riddle ei saanud lõpuni aru, kui loll ta oli! Ja mulle meeldis, et Draco heaks muutus.. või noh, nii heaks kui võimalik. Ja et Narcissa valetas Voldemortile. Ja et Bellatrix surma sai. Mulle meeldis see surematu armastus Severuse ja Lily vahel (noh, Severuse siiski). Mulle meeldis see peatükk lõpus, Dumbledore ja Harryga. Mulle meeldis "üheksateist aastat hiljem", sest see oli nii naljakas.
Mulle meeldib Potter, sest see suudab mu tuju nii heaks teha ja mind niivõrd kaasa haarata, et ma unustan kõik muu! Potter on parim!
Hinne: 10/10.
Lehekülg: 639.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime4/12/2009, 20:23

XLVI

Pealkiri: Vari.
Autor: J. Liiv.
Aeg: 29. - 30. november 2009.

Raamatu tagakaas:

Sisu:

Head kohad:


XLVII

Pealkiri: Kurjus.
Autor: Jan Gullou.
Aeg: 03. detsember - 07. detsember 2009.

Raamatu tagakaas: -

Sisu:

Head kohad: Ta polnud veel neliteist täis, aga oli meeter kaheksakümmend pikk, kaalus kuuskümmend kaheksa kilo, viskas väikest palli vaevata üle 65 meetri ning tal oli lausa tohutu noku.
(Lk. 8 )

Kui korrapidaja oli klassi üle andnud, andis kaps poistele käsu sörkjooksuks ümber võimla. Tema ise luges lühikeste kõlavate häälitsustega takti.
"Lölö lölölö, lölö lölölö," kajas kõrge lae alt vastu.
(Lk. 13)

Sel ajal võis pühenduda varjatud õppimisele (Erik õppis koduseid ülesandeid alati sel moel). Ehk siis võis põrnitseda midagi mõtlemata lakke, näpistada üksteist nokust või lugeda mööda aula kõrgeid friise jooksvaid tekste, mis kuulutasid kullatud ladina versaalides:
TÕDE TEEB TEID VABAKS.
RÄNNUL LÄBI MAAILMA KÜLVA ÕILSAT SEEMET.
HOIA EESKÄTT PUHTANA SÜDA, SEST SEALT LÄHTUB ELU.
(Lk.16)

"Sa arvad et saad oma tahtmist, kui kakled kaardikeppide ja joonlaudadega," ütles ta meest ikka edasi sinatades, "aga sa pead näha saama, kui võimatu on teinekord kakelda. Tegelikult näed sa välja nagu kits, sind hüütakse Poldiks, aga nüüdsest peale hakatakse sind Kitseks hüüdma."
Ta laskis kaardikepist lahti ja istus. Siis hakkas ta türmiliselt käsi kokku lööma ja hüüdis ühteaegu samas rütmis "kuradi kits, kuradi kits, kuradi kits", siis noogutas ta Tuletornile ja Göranile, kes lõid kaasa.
(Lk. 37)

Matemaatika- ja füüsikaõpetaja Ahven kakles, ning Erik muutis ta tunnid kaoseks, kuni Ahven avastas radikaalse meetodi, juhatades iga tundi sisse sõnadega: "Tere, poisid, istuge ja Erik läheb klassist välja!"
(Lk. 39)

"Pierre, kas sa magad?"
"Peaaegu."
"Ma tahtsin ainult öelda, et sa oled mu semu."
"Sina oled samuti minu semu, Erik. Sa oled ainus semu, kes mul siin koolis on."
(Lk. 78)

"Pierre, mu lõunamaine mittegermaani ninatüübiga sõbrake, muide, mu enda nina võib tunni aja pärast välja näha täpselt nagu sinugi oma. Aga kas tead, vahest sa pole seda veel mõistnud, aga see pole üldsegi kindel, et ma kaotan. Ma võin ka võita."
(Lk. 84)

"Aga igal juhul on see kole. Ma loodan, et sul läheb hästi."
"Ma tahan, et sa tuleksid vaatama, Pierre."
"Ma ei taha."
"Kas sellepärast, et kardad mind kaotavat?"
"Ausalt öeldes jah."
"Võib-olla ma kaotan, Pierre, aga ma tahan igal juhul, et sa tuleksid, sest ma tahaksin teada, et seal on üksainuski pagan, kes minu poole hoiab. Saad aru?"
"Ei. Ma hoian sinu poole, aga ma ei taha seda pealt näha."
"Sa oled mu ainus sõber, sa oled vahest terves koolis ainuke, kes tahab, et mina võidaksin. Luba mulle, et sa tuled, luba seda mulle."
"Ma luban."
"Kas ausõna?"
"Ausõna."
(Lk. 85)
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime11/12/2009, 08:36

XLVIII

Pealkiri: Breaking Dawn.
Autor: Stephanie Meyer.
Aeg: 07. detsember - 16. detsember 2009.

Raamatu tagakaas:

Sisu: Noh, ma arvan, et kõik teavad, millest see räägib. Very Happy

Head kohad: "I miss my truck," I whimpered to myself.
Very, very convenient - too convenient - that my truck would wheeze its last wheeze just weeks after Edward and I had agreed to our lopsided compromise, one detail of which was that he be allowed to replace my truck when it passed on. Edward swore it was only to be expected; my truck had lived a long, full life and then expired of natural causes. According to him. And, of course, I had no way to verify his story or to try to raise my truck from the dead on my own.
(Lk. 7)

"Hey, Charlie," Edward called, entirely relaxed.
"No!" I protested under my breath.
"What?" Edward whispered back.
"Wait till he hangs his gun up!"
(Lk. 13)

I'd told Edward that people would immediately jump to this conclusion! What other possible reason would sane people have for getting married at eighteen? (His answer then had made me roll my eyes. Love. Right.)
(Lk. 14-15)

"I miss you already."
"I don't need to leave. I can stay..."
"Mmm."
It was quite for a long moment, just the thud of my heart hammering, the broken rhythm of our ragged breathing, and the whisper of our lips moving in synchronization.
(Lk. 23)

I pulled his face to mine again.
"Definitely staying," he murmured a moment later.
"No, no. It's your bachelor party. You have to go."
I said the words, but the fingers of my right hand locked into his bronze hair, my left pressed tighter against the small of his pack. His cool hands stroked my face.
(Lk. 24)

"Angela and Ben and Jessica and Mike."
"I'll miss my friends, too." I smiled in the darkness. "Especially Mike. Oh, Mike! How will I go on?"
He growled.
(Lk. 27)

"Get to sleep. You've got a big day tomorrow."
"Thanks! That's sure to help me wind down."
"I'll meet you at the altar."
"I'll be the one in white." I smiled at how perfectly blasé I sounded.
(Lk. 29)

Life sucks, and then you die.
Yeah, I should be so lucky.
(Lk. 143)

"What exactly did Edward say to you?" she asked in a low voice.
"Nothing. He just thought you might listen to me."
"Not that. About trying again."
Her eyes locked in mine, and I could see that I'd already given too much away.
"Nothing."
Her mouth fell open a little. "Wow."
It was silent for a few heartbeats. I looked down at my feet again, unable to meet her stare.
"He really would do anything, wouldn't he?" she whispered.
"I told you he was going crazy. Literally, Bells."
(Lk. 196)

They are vampires, I guess, Seth allowed after a minute, compensating for Leah's reaction. I mean, it makes sense. And if it helps Bella, it's a good thing, right?
Bot Leah and I stared at him.
What?
Mom dropped him a lot when he was a baby,
Leah told me.
On his head, apparently.
He used to gnaw on the crib bars, too.
Lead paint?
Looks like it,
she thought.
Seth snorted. Funny. Why don't you two shut up and sleep?
(Lk. 266-267)

"What's for breakfast?" I asked, a little sarcastic. "O negative or AB positive?"
She suck her tongue out at me. Totally herself again.
"Omelets," she said, but her eyes darted down, and I saw that her cup of blood was wedged between her leg and Edward's.
(Lk. 280)

Allow me, I said.
He paused, raising one eyebrow.
Silently, I lifted my doggy bowl off the floor. Then, with a quick, powerful flip of mu wrist, I threw it into the back of Blondie's head so hard that - with an earsplitting bang - it smashed flat before it ricocheted across the room and snapped the round top piece off the thick newel post at the foot of the stairs.
Bella twitched but didn't wake up.
"Dumb blonde," I muttered.
Rosalie turned her head slowly, and her eyes were blazing.
"You. Got. Food. In. My. Hair."
That did it.
I busted up.
(Lk. 303-304)

"He's not telling it right," I muttered, more embarrassed than before. "He left out the part where I growled at him."
"Did ya get in a couple of good swipes?" Emmett asked eagerly.
"No! Of course not."
"No, not really? You really didn't attack him?"
"Emmett!" I protested.
"Aw, what a waste," Emmett groaned. "And here you're probably the one person who could take him - since he can't get in your head to cheat - and you had a perfect excuse, too." He sighed. "I've been dying to see how he'd do without that advantage."
I glared at him frostily. "I would never."
(Lk. 442)

veel..

Oma arvamus: Hah, üks parimaid.
Hinne: 10/10.
Lehekülgede arv:
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime19/12/2009, 10:43

XLIX

Pealkiri: Haldjasõjad.
Autor: Herbie Brennan.
Aeg: 18. - 27. detsember 2009.

Raamatu tagakaas:

Sisu:

Head kohad: Henry hingas sügavalt sisse. “Kes see mees on?” küsis ta.
Isa vaatas talle juhmilt otsa. “Milline mees?”
“Mees, kellega empsil suhe on.”
Isa pilgu pingelisus oli peaaegu hirmutav. “Ma ju ütlesin sulle, Henry. Kas sa ei kuulnud? See ei ole mees. Sinu empsil on suhe minu sekretäri Alaisiga.”
(Lk. 18)

Pyrgusel tuli pähe mõte. Kõigis parimates seiklusjuttudes lükkasid ukseavasse lõksu jäänud kangelased ust ja avastasid, et see on lahti. Siis läksid nad sisse, võlusid ära kena noore peretütre ja veensid teda neid varjama, kuni oht möödas. Võib-olla peaks nüüd seda proovima. Ta lükkas ust ja avastas, et see on kinni.
(Lk. 24)

Kui nad peatusid riigi lotja ootama, teadis Pyrgus, et tal oloi õigus. Need mehed olid saatetud teda keisri juurde viima.
Pyrgus ohkas. Mida imet isa temast nüüd tahab?
(Lk. 64)

“Ta kohtles lindu halvasti!” protesteeris Pygus.
“Muidugi kohtles ta lindu halvasti. Me räägime ju Mustast Karvatriibust. Ta kohtleb oma lihast ema halvasti. Ma oletan, et tema ema sa ära ei varastanud?”
(Lk. 65)

Sini lõi käsivarred Pyrguse ümber ja suudles teda jõulisel põsele. “Ma hakkan sind nii igatsema!” sosistas ta. “Ole tubli.”
Pyrgus muigas pisut ja andis talle vastu põgusa musi.
“Kas sa oma väikevenda ei suudlegi?” küsis Koma. “Võib-olla läheb nii kaua aega, kuni me jälle teineteist näeme.”
Pyrgus ei teinud temast välja ning astus protaali sisse.
(Lk. 72-73)

Tema üllatuseks ütles Fogarty: “Tule kolmveerand viieks oma tänava otsa. Sind võetakse peale.”
“Võetakse peale?” kordas Henry.
“Autosse,” vastas Fogarty.
“Teil pole autot,” ütles Henry.
“Mina ei võtagi sind peale,” teatas Fogarty.
(Lk. 146)

“Kes te olite?” küsis ta.
“Pangaröövel,” ütles Fogarty sekunditki kõhklemata.
(Lk. 149)

Kuus miljonit inimest, keda hüüti ameeriklasteks, olid ära viidud. Ta imestas, milleks deemonitel nii palju inimesi vaja on. Võib-olla on nad toit. Ta mõtiskles, kas ameeriklane maitseks sama hästi kui kartulikrõps.
(Lk. 218)

“Kuidas sa oma isaga läbi saad?” küsis Beleth.
“Väga hästi,” vastas Pyrgus usutavalt, kuigi see oli tõest kaugel.
“Mina sõin enda oma ära,” teatas Beleth. “Ta jäi vanaks ja nõrgaks ja kasutuks, aga ta tahtis võimul püsida. Seega võtsin ma meetmeid. Matise oli vastik – sooniline, kõva, haisev… tead küll, millised need isad on – aga siin on see kombeks. Arvatakse, et nii omandad sa tema olemuse. Selge ebausk, loomulikult, aga, noh… traditsioon.” Ta kehitas õlgu.
(Lk. 223)

Oma arvamus: Täitsa tore raamatuke. Very Happy Henry oli oma punastamisega kohutavalt armas, ausalt. (: Kuigi veidike.. lapsemeelselt kirjutatud, mulle meeldis. Ja mulle meeldis, et Henry nendele geniaalsetele lahendustele tuli ja et Holly Sini talle naeratas ja et Pyrgus nii hea keiser oli. Very Happy
Hinne: 9/10.
Lehekülgede arv: 296
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime27/12/2009, 23:36

L

Pealkiri: Neelatud.
Autor: Simon Holt.
Aeg: 27. - 28. detsember 2009.

Raamatu tagakaas:

Sisu:

Head kohad: "Ära talle haiget tee," ütles ta.
"Ei tee," vastas Aaron.
"Ma rääkisin Henryga."
(Lk. 15)

"Ära saa valesti aru. Ma pole mingi juhm atleet. Ma saan oma kirjatöödega suurepäraselt hakkama. Hakkasin näidendit isegi lugema ja kaevasin end kogu sellest isa vaimu värgist läbi, kuid siis kukkusin ära..."
Tema lähedus muutis Reggie pulsi kiiremaks. Poiss lõhnas väga hästi.
(Lk. 21)

"Lahe? Väga?" Tüdruk kergitas kulmu.
"Vahele jäin. Sa oled veidrik." Quinn naeris ja libistas sõrmedega läbi juuste. "Aga mitte täielik veidrik - need ei ole tavaliselt armsad."
Poiss vaikis järsult, otsekui suutmata uskuda, et oli selle päriselt kõvasti välja öelnud. Reggie tundis, kuidas põsed õhetavad.
"Nii et.... eee... Hamlet, pomises ta.
"Just! Hamlet!"
(Lk. 22)

"Nii, oled sa nüüd neeljas?"
"Ma ei usu." Reggie võbistas ennast. "Aga jällegi - kui ma oleksin, kuidas sa aru saaksid?"
"Õige küll." Aaron torkas näpuga vastu Reggie laupa. "Mida sa tegid mu luuserit sõbraga, sa neeljast lurjus?"
"Ikka... näljane... Pean... õgima... rohkem... hirmu..."
Reggie krabas Aaronil randmest ning vedas ta trepist alla tagumisele verandale. Nende naer uppus tuule ulgumisse.
(Lk. 26-27)

"Sa veel kahetsed seda," ütles olend ta meeles.
Reggie naeratas nõrgalt.
"Juba kahetsen," sõnas ta. "Sa maitsed nagu sitt."
(Lk. 130)

Oma arvamus: Täitsa huvitav. Vahepeal oli väga-väga jube, kui aus olla. Ja ma lõpus kartsin, et Eben on ka neeljas, aga ei olnudki. (: Hea meel, et Henry tagasi saadi. Aga tõesti, kuidas nad alguses nii lollid olid, et ei saanud aru, et Henry on neeljas? Taunid!
Hinne: 9/10.
Lehekülgede arv: 208.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 12:44

LI

Pealkiri: Marked.
Autor: P.C. and Kristin Cast.
Aeg: 29. - 31. detsember 2009.

Raamatu tagakaas:

Sisu:

Head kohad: They probably don't even have normal classes. They probably have classes like Ripping Peoples' Throats Out 101 and... and... Intro to How to See in the Dark. Whatever.
(Lk. 23)

Or, if I really wanted to be bad I might meet Heath at the park and make out. But then Heath started drinking and I started to change into a vampyre. Sometimes life doesn't make any sense.
(Lk. 33)

"Oh, God, I'm sorry I-" I broke off, wondering whether it was okay for me to say "God". Would it offend Neferet, a High Priestess who wore her Goddess Mark so proudly? Hell, would it offend Nyx? Oh, God. What about saying "hell"? It was my favorite cuss word ever.
(Lk. 61)

Oma arvamus: Üli-üli-ülihea! Ausalt. Ma olen tottaly in love again. Very Happy See oleks olnud nagu Võlurite gildi esmakordne avastamine, ainult et.. vampiiridega. Very Happy Aga Erik on nagu nii-nii-nii damn hot! Ja Zoey on nii lahe! Very Happy Nagu ta totaalselt peab kõigeks selleks saama, mis ta praegu nagu pidi saama.. What ever. Very Happy Love-love-love them all, u know. One of the best. (Tahaks juba järgmist osa...)
Hinne: 10/10.
Lehekülgede arv: 349.


Viimati muutis seda Tärru. (1/1/2010, 01:27). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime30/12/2009, 00:19

2009.

1. Hõbevalge (590)
2. Laskur (318)
3. Videvik (464)
4. Medaljon (197)
5. Kakskümmend aastat hiljem (828)
6. Kuidas elad, Ann? (202)
7. Lucas (320)
8. Romeo ja Julia (136)
9. Enesetapjad (224)
10. Printsessi päevikud: Pärast kaheksat (222)

11. The Host (617)
12. The Princess Diaries: To the Nines (268)
13. Odi needus (505)
14. Tuule nimi I (367)
15. Printsessi päevikud (236)
16. The Princess Diaries: Ten out of Ten (384)
17. Tuule nimi II (408)
18. Mary Marie (156)
19. Kolm saatusekaarti (368)
20. Printsessi päevikud: Printsess avalikkuses (214)
21. Printsessi päevikud: Armunud printsess (200)
22. Printsessi päevikud: Printsess ootusõhinas (212)
23. Printsessi päevikud: Printsess roosas (240)
24. Printsessi päevikud: Printsess õpib valitsema (262)
25. Printsessi päevikud: Printsess pidutseb (272)

26. Mustad haarmed (464)
27. Brising (764)
28. Daamide õnn (472)
29. Võlurite gild (467)
30. Õpilane (575)
31. The High Lord (647)
32. Jäätunud võõras (219)
33. Troonide mäng I (426)
34. Troonide mäng II (408)
35. Kuningate heitlus I (472)
36. Kuningate heitlus II (456)

37. New Moon (560)
38. A Storm of Swords: Steel and Snow (603)
39. Vampiir (28)
40. A Storm of Swords: Blood and Gold (579)
41. A Feast of Crows (854)
42. Mahtra sõda (414)
43. The Time Traveler's Wife (615)
44. Säärane mulk (56)
45. Harry Potter ja surma vägised (639)
46. Vari (70)
47. Kurjus (272)
48. Breaking Dawn (640)
49. Haldjasõjad (296)
50. Neelatud (208)
51. Marked (349)

Üle 800 lk = 2
Üle 700 lk = 1
Üle 600 lk = 6
Üle 500 lk = 5
Üle 400 lk = 10
Üle 300 lk = 6
Üle 200 lk = 14
Üle 100 lk = 3
Üle 0 lk = 3
Kohustuslik kirjandus.

19 772 lk kokku.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Sponsored content





aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.   aasta - Kahetuhande üheksanda aasta raamatud. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 2009 aasta raamatud
» 2009 aasta raamatud
» Aastas loetud raamatud 2014. aasta STATISTIKA
» 2011 raamatud
» Agatha Christie Raamatud.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2011 :: Tärru.-
Hüppa: