MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Pealkiri puudub

Go down 
+7
Explode
Diana.
Krissu
EITC.
Tärru.
nasicc
Tavaline Autor
11 posters
AutorTeade
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Pealkiri puudub Empty
PostitaminePealkiri: Pealkiri puudub   Pealkiri puudub Icon_minitime4/8/2008, 14:51

Kirjutasin ka lõpuks midagi valmis Very Happy Ja vabandust, kui ma kellegi tegelasi solvasin aga ma ei viitsinud nimesi välja mõtlema hakata Very Happy Loodan, et meeldib ja kriitikat! Very Happy

***

I Osa

,,Terviseks!’’ hõikasid kõik inimesed laua ääres korraga ja tõstisid oma klaasid, et neid kokku lüüa. Robert, James, Nick, Nathan, Hanna, Ann, Eliza ja Sandra jõid korraga oma jookidest ning kõik peale Eliza naersid lõbusalt. Sõbrad tähistasid omavahel Nate’I ja Eliza pulmaaastapäeva ning olid selleks ühe restorani rentinud. Nate ja Eliza istusid kõrvuti, käed koos ning jõid oma shampust. Robert ja James vaidlesid selle üle, kes järgmisena abiellub, Nick, Ann ja Hanna rääkisid salapärasest sarimõrvarist, kellest kõik lehed ja raadiod pajatasid. Robert vaatas oma käekella poole ja hakkas õrnalt muigama.
,,Nick!’’ sõnas Robert valjult ja koputas Nickile õlale. ,,Sa suitsule tahad tulla.’’ Nick vaatas alguses pahaselt Roberti poole, kuid talle meenus siis nende üllatus ja noogutas laialt ja säravalt naeratades.
,,Jah, tahaksin küll,’’ sõnas Nick ja mehed tõusid püsti ja läksid koos restoraanist välja. Ann, Hanna, Eliza, Sandra ja Nate vaatasid neile kulmukortsutustega järele, kuid James naeris vaikselt ja jõi oma shampuse klaasi tühjaks. Nad teised hakkasid uuesti rääkima, aga James vaatas muigega väikese lava poole ja järsku kustusid kõik tuled ja naised kiljatasid kõrvulukustavalt ning Nate kortsutas kulmu. James naeris veel valjemalt ning järsku näitas valgus lavale, kus seisid Robert ja Nick pea-aegu paljalt – neil oli ainult üks nöör ümber vöökoha ja sinna ajalehe lehed pandud, et oma intiimseid kohti varjata. James naeris veel valjemalt ja Robert sõnas mikrofoni lõbusalt: ,,Noorpaarile!’’ Muusika hakkas mängima ja nad hakkasid kahekesi laval mingit aafrika hõimude tantsu tantsima.
,,Hullumeelsed!’’ karjusid Ann, Hanna ja Sandra koos naerdes ning Eliza ja Nate ühinesid nende naeruga (James oli juba ammu naerust kõveras). Mehed tantsisid laval umbes pool tundi, kui järsku kõik jälle pimedaks läks ja 5 minuti pärast, kui tuled uuesti süttisid, istusid nad oma kohtadel, ehmatades tüdrukuid.
,,Jobud,’’ pomises An ja Hanna koos, kui olid ehmatusest üle saanud ja naersid uuesti tantsu üle.
,,Kas meeldis?’’ küsis Robert lõbusalt ja hõõrus käega musta värvi oma silma alt. ,,Oleks võinud hoiatada,’’ noomis Eliza, kuid naeratas isegi laialt.
,,Aga siis poleks see üllatus olnud,’’ naeris Nick ja pilgutas neiule kavalalt silma.
,,Jobud,’’ kordas Sandra Hanna ja Anni sõna.
,,Me oleksime peaaegu infarkti saanud, kui tuled kustusid!’’ sõnas Eliza pahaselt, kuigi suunurgad püsisid ikka veel üleval.
,,Eks kaeba kohtusse,’’ turtsatas Robert ja lõpetas enda silma aluse hõõrumise. Ta võttis Jamesilt ta joogi ja jõi sele tühjaks. ,,Ma tean, et sa ei pane pahaks,’’ sõnas Robert süütult ja andis mehele tema klaasi tagasi.
,,Kuidas te selle lolli plaani peale tulite?’’ küsis Nate muiates ja silmitses Nicki ja Robertit.
Nick kehitas õlgu ja sõnas rahulikult: ,,Mingi nädal mõtlesime mida teha ja paar nädalat võttis ettevalmistus aega.’’ Robert muigas, kuid ei öelnud midagi.
Nate kehitas õlgu ja vaatas uuesti Eliza poole. ,,Kas ma saaksin selle tantsu?’’ küsis noormees naeratades, kui uus laul mängima hakkas ja tõusis püsti. Ta ulatas tüdrukule oma käe. Eliza naeratas häbelikult ja noogutas, võttes mehe käe vastu. Nad läksid kahekesi tantsulavale ja hakkasid aeglases tempos tantsima, käed üksteise ümber.
,,Ja millal te kavatsete meid tantsima tirida?’’ küsis Robert kulmukergitusega ja silmitses Anni, Hannat ja Sandrat. Nad kihistasid kolmekesi ja Sandra ütles: ,,Niipea…’’
Ta jäi vait ja Hanna sõnas ruttu: ,,...kui meid…’’
,,…kutsute,’’ lõpetas Ann ning nad kihistasid kolmekesi.
,,Noh, minu otsa ärge vaadake,’’ sõnas Robert pearaputusega ning naeratas laialt.
,,Minu ptsa samuti mitte,’’ sõnas James muiates ja valas omale shampust juurde.
,,Minu otsa ka mitte,’’ naeris Nick ning vaatas noorpaari poole.
,,Meestele ei saa lootma jääda,’’ sõnas Sandra ohkega ja tõusis siis püsti. ,,Aga lähme tantsime meie kolmekesi,’’ sõnas ta Annile ja Hannale, kui muusika kiiremaks muutus. Hanna ja Ann noogutasid ja läksid Sandraga lavale, hakates niisama ringi hüppama ja naerma.
,,Naised,’’ naeris James ning Robert ja Nick ühinesid temaga.
See pidu kestis veel pool tundi kuni kell näitas keskööd ja sõbrad seisid restorani ukse ees.
,,Oli tore õhtu,’’ muigas Robert ning lisas: ,,Aga kahjuks sai see läbi. Nii et sau.’’ Ta läks Jamesiga Robert iauto juurde, istusid sisse ja sõitsid minema.
,, Jah, hüvasti,’’ naersid Sandra, Ann ja Hanna ning läksid koos bussipeatuse poole.
,,Me võime teile küüti pakkuda!’’ hõikas Eliza ja vaatas neile järgi.
,,Pole vaja!’’ hõikas Ann ja pani oma käe Hanna suule, kui too nõustuda tahtis. ,,Tsau. Loodetavasti näeme varsti!’’ lisas Ann ja olid varsti pimedusse kadunud.
,,Tsau,’’ ohkas Eliza ja pööras ennast siis Nathani poole.
,,Tule lähme,’’ naeratas noormees ja avas Elizale auto ukse. Eliza naeratas ja istus autosse ja vaatas, kuidas Nate teisele poole autot läks ja samuti minema sõitis.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Pealkiri puudub Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri puudub   Pealkiri puudub Icon_minitime4/8/2008, 14:56

Uuuuuuuuuutttt! Very Happy
Love it! Wink
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Pealkiri puudub Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri puudub   Pealkiri puudub Icon_minitime4/8/2008, 14:57

isssand, ma sain NAERUKRAMBID! Very Happy
ma ei saa nagu, tüüp, niimoodi ei tohi inimest naerma ajada. ;d
UUTUUTUUT!
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Pealkiri puudub Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri puudub   Pealkiri puudub Icon_minitime4/8/2008, 15:55

Päris äge Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Pealkiri puudub Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri puudub   Pealkiri puudub Icon_minitime7/8/2008, 15:34

normaalne.


Viimati muutis seda Kiiisu (13/8/2008, 18:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Pealkiri puudub Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri puudub   Pealkiri puudub Icon_minitime10/8/2008, 12:13

Ma sain naerukatest külmavärinad Very Happy
Ei no andekas lugu. Uut ootan igatahes Wink
Tagasi üles Go down
Explode
Naerupall
Explode


Male Postituste arv : 10
Age : 33

Pealkiri puudub Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri puudub   Pealkiri puudub Icon_minitime12/8/2008, 18:38

Ohjaaaa, ülepika aja meenusid mulle Nate ja Eliza.
Nendejärgi Nelly ja Robert jne.
Minu komad (L)
Üleüldse kõik need vanad placed.
Emil oskab mind endiselt naerma panna.
Kriitika jätame sulle msn'is ettelugemiseks.

Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Pealkiri puudub Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri puudub   Pealkiri puudub Icon_minitime12/8/2008, 19:18

Suht hea ju xd

'Nad kihistasid kolmekesi ja Sandra ütles: ,,Niipea…’’
Ta jäi vait ja Hanna sõnas ruttu: ,,...kui meid…’’
,,…kutsute,’’ lõpetas Ann ning nad kihistasid kolmekesi.'

see oli neile iseloomulikult naljakas koht Very Happy
japp, mulle meeldis Very Happy.
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Pealkiri puudub Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri puudub   Pealkiri puudub Icon_minitime13/8/2008, 21:34

Hah Very Happy Hea!
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Pealkiri puudub Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri puudub   Pealkiri puudub Icon_minitime19/2/2009, 22:07

Tõesti väga lahe sunny
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Pealkiri puudub Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri puudub   Pealkiri puudub Icon_minitime5/3/2009, 19:17

Tõsiselt hea !
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





Pealkiri puudub Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri puudub   Pealkiri puudub Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Pealkiri puudub
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» I osa, pealkiri veel puudub, aga lugege! :)
» Ajakirja pealkiri
» *Pealkiri tuleb hiljem . *

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Huumor-
Hüppa: