MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kes teavad teie loomingust..?

Go down 
+35
Viinamari
Natu
Mezilane
Naughty
*Nastik.
Cilen
Karro
Sunshine
Sulesepp
kcissy
accident
Daria
Everleigh
Stardoll
-Ene-
Bee
Taylor
Bluebelli
Tärru.
Keku
Pizza
White Wolf
Miley Cyrus
Kärolyn
Sixx-
Espada
Maiu Laaneoja
Diana.
Lord Esai
GossipGirl
Liina
Prince Kirameki
nasicc
Keiti
Audrey
39 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime21/7/2009, 12:04

Minul vanemad teavad, et ma kirjutan, aga nad ei ole ühtegi juttu kuulnud ega näinud, sest ma ei taha seda. Very Happy Ja klassikaaslased teavad ka, sest ma kirjutan koolis.. Ning lähedasemad sõbrad on ka kõike lugenud. Very Happy
Noh, reageering. Vanematel mitte mingi, kuna ma ei ole nendega sellest väga rääkinud. Very Happy Klassikaaslastel suva ja sõprade jaoks loomulik XD
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime22/7/2009, 23:10

mina tean ja... no mul on tunne, et sina ka ikka natuke tead Very Happy (pidin lihtsalt armastust kolme apelsini vastu tsiteerima)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime23/7/2009, 21:27

Hah Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime23/7/2009, 21:28

Olgu, nüüd teab Kerttu ka. Ta on mõningaid vanemaid teoseid lugenud ja siis Regiina ka, kes nõudis Vampire Diaryle uut osa.
Tagasi üles Go down
Bluebelli
Juubilar



Female Postituste arv : 157
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime2/9/2009, 17:30

tegelikult teavad ema ja õde. keelavad kirjutada ka. ilmselt pole mul nende jaoks piisavat kirjanikuannet. mis teha.

siis mingid suvalised võõrad netist teavad ka, kusjuures mul pole õrna aimugi, kuidas peale selle foorumi ning minu endise blogi lugejate keegi teada saab. või no seda ma ei teadnud kuni kevadeni, et kuidas.

klassiõdedele ma näitada ei julge ja päris tõelisi sõpru mul ka tegelikult pole ju:/
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime2/9/2009, 18:26

keelavad kirjutada?
minumeelest pole vahet palju on annet, peamine on see, et sulle kirjutada meeldib.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime2/9/2009, 20:47

Oh, mul oli täna päeval toidutegemise ajal juhus, kui haakasin kirjutama ja siis tuli isa väljast kööki:
"Njoh, mis mürad?"
Mul oli laksu pealt kaustik kinni ja tegin näo pähe nagu õpiks... Nii, et jätkuvalt keegi peale... ühe õpetaja ja... venna ja tema elukaaslase ei tea (nad lugesid paar aastat tagasi üht juttu, mille olin kirjutanud :) Vend oli sellest väga hämmingus ja luges telefoni teel elukaaslasele ette)
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime3/9/2009, 14:41

hm. lahe.
mul sai nyyd eesta 6ps ka teada.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime3/9/2009, 20:24

Kuidas? :)

Ega mu vanemad midagi ei taipa, kuid ema vaatab iga päev veidralt uudishimuliku näoga mu öökapi poole kus on oma 10-15 vihikut ja suurt kaustikut. Seal mu juttude alged kõik kirjutatud on :) Aga noh..., kui keegi neid tsekkab siis ma teen draamat Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime3/9/2009, 20:28

ehhe. ma kirjutasin mingi tobeda kirjandi . (hm, okei. tegelt oli see v2ga v2ga lyhike) Ja 6ps luges seda ja kysis, et kas ma tegelen kirjutamisega ja siis ma ytlesin, et jahm.

Kui keegi minu vihikuid vahib, siis ma v6in teda k6ige ilgemate s6nadega s6imama hakkata. P2rast kahetsen . Very Happy Ikskord ytlesin isale, et "mida sa topid oma nina teiste asjadesse, idioot." Kaks sekundit p2rast seda ytlesin kohe, "vabandust,vabandust."
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime3/9/2009, 20:51

Mu ema hakkab mulle kohe vastu: "Mida sa varjad!?"
Nagu seebikas Very Happy

Ma mäletan, kui Tiina Ristimets (kirjastuse tegelane) meil koolis käis ja tundis ka huvi kas keegi kirjutamisega tegeleb.
Ma oleks peaaegu käe tõstnud, kuid siis lõin araks sest ma oleks ka ainus olnud. Laughing
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime3/9/2009, 21:45

Mina ka ei julge k6vasti seda 6elda.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime3/9/2009, 21:52

Ma kardan väljanaermist, muide.

Ise need naerjad ei tegele sellega (üldiselt ei tegele üldse millegiga) ja see on nii nõme, et nad nii suhtuvad.
Näiteks mu klassiõde sattus kord siia jutte lugema, kui ma olin talle maininud sellest kohast esta tunnis kui pidime lühiõudukaid kirjutama. õnneks ta ei teadnud, et mul siin kasutaja on.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime4/9/2009, 14:59

ehhe . ma olen selles foorumist kahele inimesele r22kinud. Ja yhte v2lja lobisemist ma kahetsen .
ja ma kardan ka, et keegi ytleb "ahha, sa oskad ka kirjutada?" v6i, et "kirjutamine on n6me."
Tagasi üles Go down
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime4/9/2009, 15:13

Eesti keele õpsile lausa Peab ütlema...
saad rohkem ja paremaid hindeid...
mitu kirjutusi kontrollib just eesti keele õps...
kõik kirjavead parandab ja vahel jagab soovitusi kaa...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime4/9/2009, 15:18

Tänan soovituse eest, Renxi.
Muide, meie vana eesti keele õps kuulis midagi minu mainimist, et ma jutte kirjutan, aga ma ei öelnud et siin. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime9/10/2009, 19:55

mu eesti keele õpetaja/ klassijuh teab ka, aga ma ei tea, kas ta mäletab. ma nagu möödaminnes mainisin seda arenguvestlusel. Aga Kelle, kooli parim õpetaja, endine kirjanduse/esta õpetaja teab veidi rohkem. parandas mul ühe loo ära.
raamatust tahaks väga rääkida, aga ootan enne tulemi ära Very Happy ma olen juba klassijuhataja heas listis nkn Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime17/10/2009, 14:10

Mis raamat Maiu!!!!!????? Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime17/10/2009, 14:26

MMS muidugi, mis veel? pole teist ju.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime17/10/2009, 17:16

Oot-oot... Ma ei mõista... Very Happy Kas MMS'ist sai raamat??? Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime17/10/2009, 17:19

see oligi raamatuna mõeldud, järjekaid ma ei kirjuta. peatükid ja puha ka ju.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime17/10/2009, 17:37

Aga... tuleb raamat või??? bounce
Tagasi üles Go down
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime17/10/2009, 17:38

Otsi teema ülesse ja loe...
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime17/10/2009, 17:49

düüd, sa oled mingi eriti hajameelne või kedagi? ma olen vähemalt neljas kohas seda rääkinud. konkurss on ju. blondu Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime17/10/2009, 17:54

Täpselt- kohuke Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kes teavad teie loomingust..?
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Teie arvamus - Agatha Christie

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: