MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Igast vigisemine ja ettepanekud :D

Go down 
+30
Karro
Cilen
Naughty
Natu
Mezilane
piitertoolen
Asssu
Audrey
Sulesepp
imeilus1
Lammas
EITC.
Maiu Laaneoja
Taylor
Lord Esai
Miley Cyrus
Keiti
Griffu.
Liina
Elven
Prince Kirameki
Kärolyn
Tärru.
SixxBitch
padjanägu, [h]
Krissu
nasicc
Sümmeetria
Explode
Pingu
34 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 20:12

Muidugi, Alice. Enam täpsem olla ei saagi! Very Happy

Ma pole enda kodu vaadanud sealt, aga ma kardan, et mind pannakse hoopis teise Eesti otsa. Very Happy

Muide, siin võis vigiseda ka, onju? Ma tahaksin teada, kes oli see geenius, kes need "staatused" välja mõtles. Very Happy Kas ma näen välja nagu kojamees? Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 20:16

Ei tegelikult mulle meeldivad need nimed!:)
















Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (17/6/2012, 14:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 20:24

Mina küll ei vigise Razz näen täpselt välja nagu lumememm:valge nagu lumi pikka oran¾i ninaga ja kehaehitus kahh samasugune nagu lumememmel Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 20:25

Hahahaaa Laughing
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 20:26

Ma saan aru, et nasicc ja ma arvan ka, et Pingu ja vb ka Griffu (ma tean kindlalt, et sellga tegeles nasicc, teistest ei tea) nägid kõvasti vaeva, et neid välja mõelda. Ja noh, ega on tore ka. :) Nad mõtlesidki seda üllatusena, mis tuleb. Ma ei imestaks, kui varsti oleks kellegil "narkar" staatus. Very Happy

Ärge saage valesti aru, ma pole pahane. Lihtsalt lõbus on. Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 20:29

Ja uuesti täpselt samad sõnad. Very Happy Mul pole varsti enam mitte midagi rääkida, kõik sõnad öeldakse ennem ära. Suspect -Teeskleb solvumist.-
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 20:34

Sorry. Nagu ma juba mainisin kuskil, siis mulle on arbuus pähe hakanud. Very Happy

Ja noh, kuna ma olen selgeltnägija, siis ma panen ka teiste mõtted kirja. Very Happy

Ei, see on tõsi. Ma nägin ükskord unes, et keegi istus oma nurklauale peale ja sellel murdus nurk ära. Paar päeva hiljem parim sõbranna ütles, et tal murdus nurklaua nurk ära. Very Happy Ja ma nägin ükskord unes, et mu teine parim sõbranna lõikas juuksed lühikeseks. Umbes kuu pärast sain teada, et ta oligi sellel ajal lõiganud oma juukseid. Ma ei usu, et need on kokkusattumused. Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 20:38

Ma nägin eelmisel suvel kolm korda unes, et kool läks põlema. Kui kooli läksime, tuli välja, et ujula, mis asub samas majas oli põlema läinud.



Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (17/6/2012, 14:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 20:43

Ja mina nägin ükskord unes(viis aastat tagasi) kuidas ahvid röövisid minu ja sundisid suppi sööma. Nüüd on minul klassijuhataja väga karvaste jalgadega ja sunnib mind kahelises käima Rolling Eyes .

Agu kui tõsisemalt rääkida, siis ükskord, koolibussiga kooli sõites tundsin et ees on mind ootamas midagi uut- ja vot näe klassi tuli uus õpilane Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 20:44

Jaaaah, on küll. Ta on praegu külmkapis ja siiamaani on kuulda, kuidas ta peksab seal. Very Happy


Ma vigisen veel natuke. Mind huvitaks väga, mis põhimõttel need punktid tulevad ja lähevad? Ma saan aru, et postitustega, aga miks mõne postituse eest saab plusspunkte ja mõne eest miinuseid? Ja ma ei mõista, kuidas Alice'il nii palju miinuseid saab olla. Very Happy Kas see töötab kuidagi nii, et pika postituse eest saab palju punkte ja lühema eest vähe? Keegi (nasicc, Pingu, Griffu or someone, kes sellest veel teab midagi) võiks seletada seda. Muidugi, kui üldse keegi mõistab seda süsteemi. :)
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 20:45

Mis asi on kaheline?





Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (17/6/2012, 14:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 20:52

Sorry, kehaline Very Happy

Aga minu arust tulid miinuspunktid vabas teemas postituste eest ja enam ma midagi selles süsteemis ei mõika scratch
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 20:53

Millest sa räägid?


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (17/6/2012, 14:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 21:04

https://snlhmn.forum.co.ee/t656-hunnik-uusi-kasutuid-asju-d-punktid-reputatsioon

^^Head lugemist! OffTopicuga võiksite ka vabasse teemasse kolida. (:
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 21:10

Tänan, Griffu! :) Sai kõik kohe palju selgemaks. Ja ma luban, et ma enam siin teemas offtopicut ei tee. :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 23:03

Mis kaardist jutt oli? Very Happy Mul on see kuidagi kahe silma vahele jäänud... Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime16/6/2012, 23:23

Kaart on lamp.
Siin foorumis saab vaadata, kes kasutajatest kust pärit on. (Jutumärkides.)
Ma elan Türil, mind paneb Tallinna.
Nii et selle pealt võite ainult kaarti, mitte kaasfoorumlaste elukohti, õppida. :) Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime17/6/2012, 14:46

Veel vigisemist:

Kas te tegite seda meelega? Very Happy Ma ütlen, et kellegil on varsti nagunii "narkar" staatus, tulen siia ja vaatan - mina olen narkar. Very Happy Aitäh. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime17/6/2012, 15:09

Mkm, minu teada see ongi. Ja chill. Minu meelest kunagi tuleb selline staatus nagu ''Sõltlane'' ka Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime17/6/2012, 23:43

Dragomira - ma tegin seda meelega ja julgen ka tunnistada. xD (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime18/6/2012, 00:15

nasicc kirjutas:
Kaart on lamp.
Siin foorumis saab vaadata, kes kasutajatest kust pärit on. (Jutumärkides.)
Ma elan Türil, mind paneb Tallinna.
Nii et selle pealt võite ainult kaarti, mitte kaasfoorumlaste elukohti, õppida. :) Very Happy

Hahahhaah Very Happy aga kust seda leida võib? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime18/6/2012, 00:34

Ma jään vastuse võlgu praegu. Mina näen seda administratsioonipaneeli alt. Very Happy Aga ma ei oska öelda, kust tavakasutaja selle leiab... keegi teine ehk oskab öelda?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime18/6/2012, 00:44

Kui vaatad, kes parasjagu foorumis on... Sealt.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime18/6/2012, 10:39

Jah, see [View the whole list]. Vajutad seda ja kohe tuleb ette! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime18/6/2012, 13:48

Vähemalt olen ma õiges linnas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 9 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Igast vigisemine ja ettepanekud :D
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Uudised-
Hüppa: