MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Varsti tuleb...

Go down 
+33
Shadowpaw
Marmelaadikomm
Tarretis
Sandara
Mezilane
Hippi
*Nastik.
AliceInWonderland XD
Lallu
champs
Sulesepp
IsisQ
Karro
FlyWithMe
Annu!
Cliodna
Marmelaad
Tuki
Stiina
Maiu Laaneoja
Pizza
White Wolf
Sümmeetria
Everleigh
Lammas
Kärolyn
Sixx-
Prince Kirameki
Espada
Miley Cyrus
Liina
Keiti
Audrey
37 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime17/4/2009, 20:49

See oleks siis selline teema, kus kõik saaksid oma juttu veidi tutvustada, enne kui postitavad. Lühitutvustused tekitavad kindlasti edasise suhtes uudishimu... Wink
(Idee tekkis tänu Keitile Very Happy )

Pange kirja jutu nimi ning lisage pisike tutvustus.


ja võibolla võiks lisada kuupäeva millal postitate ja siis zanri ka Wink


Viimati muutis seda Audrey (21/4/2009, 20:05). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime17/4/2009, 21:02

-pealkirja veel pole-

25-aastane Samantha elab üksi (kui mitte arvestada tema koera) New Yorgis ja töötab eduka juuksurina tuntud ilusalongis. Elu viib ta ühel kenal talvepäeval kokku 28-aastase üksikisaga, kellel on 5-aastane poeg. Kas sellel kohtumisel on Samantha elus suur osa mängida ning kuidas suhted edasi arenevad, saate teada jutust.

Sellest tuleb tõesti lühijutt. Plaanin umbes viite pikka peatükki ning loodan, et see jutt kukub võimalikult eluline välja Wink
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime17/4/2009, 21:48

"Tulipunaneroos"

Räägib viieteist aastasest Keidist, kelle elu pole just kiita.Probleemid perekonnaga, ebapopulaarsus.Ühel peäval tuleb tema klassi imeline Kaur.Kauri ja Keidi suhted on midagi enamat kui lihtsalt sõprus, kuid siiski tundub Keidile, et see kõik on ajutine ning tal on õigus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime18/4/2009, 14:57

"Anna mulle aega! 2: Parandatud Ajakeeraja"

Charlotte on 16-aastane, elab USAs ja fännab sarja "Teadmata kadunud", olles sealjuures kõrvuni armunud "Charliesse".
Tema 17. sünnipäeva kingituste seas on karp klaasipuruga. Saatjaks...Keegi Anonüümsus, kes kirjutab juurde kirja väga võõras keeles.
Asja teeb veel imelikumaks seegi, et järgmiseks hommikuks on klaasipuru muutunud kaelakeeks. Kaelakeeks, mis viib tüdruku ajas tagasi...Sinna, kus ta on samavanune oma iidoliga.
Tagasi üles Go down
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime19/4/2009, 21:08

*varsti tuleb pealkiri ka ehk*

Davey on pealtnäha normaalne 18-aastane nooruk. Ta loodab saada kuulsaks muusikuks ning veedab palju aega oma parima sõbra seltsis. Aga tegelikult on ta omadega üsnagi sassis. Ta pole kindel, kelle poole teda rohkem tõmbab - kas poiste või tüdrukute.. Ja kuidas võtaks uudis Davey orientatsioonist vastu tema isa, kes on paadunud homofoob?


Paar väikest lõiku panen ka huvi äratamiseks:

„Anthony, ¹okolaadis on liiga palju rasva ja süsivesikuid. See ei mõju sulle kohe üldse hästi ja kui sa oled sama laisk nagu tavaliselt ja trenni teha ei viitsi, siis lõpetad sa kahesajakilosena.“
„Aga mina jällegi ei taha, et sinust kui tulevasest superstaarist kahesajakilone saaks, nii et ma aitan suurima rõõmuga sul sellest kiuslikust maiusest vabaneda.“
Davey naeris ja murdis ¹okolaadi küljest tüki.

-

Nad lebasid teineteise kõrval pargimurul. Loojuv päike silitas õrnalt nende nägusid, kui nad silmi kissitades taevasse vahtisid.
„Laula mulle,“ ütles Alice peale pikka vaikust.

-

„Pisike, ma tean, et kõik läheb hästi. Ta on su elust kadunud. Ma tean, et edasi liikuda on raske, aga mitte võimatu. Sa saad hakkama. Ja sa tead, et ma olen olemas. Olen alati olemas.“
Ta suudles mind õrnalt laubale. Kui ma poleks nii masendunud olnud, oleksin ma kindlalt naeratanud. Mis sellest, et ta elas juba ammu „normaalset“ elu tüdruksõbraga, mäletas ta ikka veel seda aega, kui me koos olime. Just nii, musiga, oli ta mind alati lohutanud.

-

„Kuradi pederast, raisk!“
„Seina äärde tuleks sinusugused seisma panna ja maha lasta!“
Siis läks kõik pimedaks.


-

Tal olid pisarad silmis. Ta peaaegu nuttis. Ma tundsin ennast nii kuradi abituna! Ma oleks tahtnud midagi teha, et tema tuju natukenegi paremaks muuta, aga lihtsalt ei osanud. Kõik jäi kurku kinni.
„Jamie…“ ütlesin ma ainult ja tõmbasin ta endale lähemale, et teda lohutavalt kallistada. See võis üsna koomiline olla, sest ma olen temast nii palju lühem, aga mind tõesti ei huvitanud. Kõik, millest ma tollel hetkel hoolisin, oli see poiss minu käte vahel.


Osadega läheb prolly kauakaua, aga saame hakkama. Very Happy Esimese panen homme üles ehk. Razz
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime20/4/2009, 15:57

Varsti tuleb jutt Moonlight.





Moonlight(tudvustus)




Tudvustus.

TEGEASED:

Kelly-peategelane



Klaara-peategelase parim sõbranna




Ken-peategelase poisssõber




Merily-klassinohik





Marckus-klassinohik




Blayr-klassiiludus




Anu-klassiiludus




Silvia-Maria-klassiiludus






Kui tegelasi juurde tuleb, annan teada!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime20/4/2009, 16:15

Liina kirjutas:
[b]*varsti tuleb pealkiri ka ehk*


Uu, mina ootan!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime20/4/2009, 17:07

Mina ootan ka Very Happy
Olen ka ise vaikselt sarnase teemaga juttu kribanud, nii et oleks väga põnev lugeda, millised on sinu ideed Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime24/4/2009, 20:54

---


Viimati muutis seda Audrey (3/3/2010, 20:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime28/4/2009, 20:38

varsti tuleb jutt nimega Carmen Emily Damred.
Tegelased panen hiljem:)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime3/5/2009, 10:20

Ma ei kujuta ette millal ma selle juttu siia postitan, sest ma ei suuda ära otsustada kas kirjutada mina-vormis või lihtsalt kõrvalvaatajana....
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime4/5/2009, 13:56

Kohee vaaarstii panen siia jutu nimega ,,Ma pole enam see, kes enne!"
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime7/5/2009, 19:30

"Elektripirn"

5-aastase Siena Morrise elu saab totaalselt rikutud, kui ta isa Christopher ta ema maha jätab ja riigi teise otsa kolib. Siena ema Shanon teeb tütrele selgeks, et mehi pole neil vajagi...Ja Siena kasvabki meesteta üles, sest ei peres ega tüdrukutekoolis poisse ei leidu.

Nädal enne Siena 15. sünnipäeva saab Shanon autoõnnetuses surma. Siena, kellel pole enam kedagi peale 10 aastat tagasi lahkunud Christopheri, põgeneb kodust plaaniga riik otsast lõpuni läbi käia ja isa üles leida. See aga osutub arvatuks väga palju raskemaks. Lisaks kõigele tuleb välja väga palju head ja ka halba infot nii Chrisi kui Siena enda kohta. Ja Siena villis jalad ei ole enam ainukesed asjad mis tuld löövad...


Viimati muutis seda Werewolf Took (10/5/2009, 21:37). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime7/5/2009, 20:02

Palun pange kuupäevad ka milla nt. esimest osa oodata võib...

Werewolf Took- MA OOTAN, tundub põnev!!!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime7/5/2009, 20:21

Olgu, ütlen ära, esimene osa tuleb TÄNA!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime7/5/2009, 20:22

Ojee, kähku, siis palun...
Ma pean õppima hakkama Wink
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime10/5/2009, 18:56

Mul tuleb kohekohe jutt nimega "Annie"
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime11/5/2009, 20:24

...


Viimati muutis seda Takuya Kenzo (19/8/2012, 20:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime12/5/2009, 14:32

Salapärane maja ja pimeduse olevused

Kate on noor üliõpilane, kes saab teada, et ta vanemad ei olegi ta päris vanemad. Vanemate ja nende maja otsinguga jõuab Kate aga kahtlasse külasse, kus kohtub ta salapärase noormehe ja tema perega. Peagi võtavad sündmused ootamatu pöörde ja üsna pea leiab Kate ennast sündmuste keerises, kus ta peab võitlema oma elu eest. Mäng elu ja surma peale on alanud ja selles väljub ainult üks osapool võitjana.

Täna saate juba esimest osa lugeda, kes on huvitatud!


Salapärane maja ja pimeduse olevused
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime16/5/2009, 12:12

Sootuks teisel teemal jutt siin foorumis. Paluks mitt pealiskaudseid otsuseid teha!


Elu teiselpool õnne



****

Rahvas hõiskas, lärm paisus aina suuremaks. Kommentaator peaaegu et karjus juba võitja nime. Sajandi sündmus, peatselt fini¹issse jõudja oli teistest kuuekümne meetri võrra ees. Kuuskümmend meetrit, ennekuulmatu! Mustad jalad katsid kiirelt maad lõpu ja enda vahel. Veel kolmkümmend meetrit. Uhkelt kenutas võitja kaela, lisades kiirust. Veel veidi ja...
Rahva kisa katkes kui noaga lõigatult.
Kommentaator vaikis, vaadates õudustekitaval pilgul rajale.
Kostis kellegi nuukseid.
Hääletus vaikuses kimas kiirabiauto mööda rada kahe langeja, rahvamass ehmunult halli hobust ja d¾okit jälgides.
Ülejäänud kaheksa võistlejat kihutasid üle joone, esimesena joone ületanu hõikas rõõmsalt midagi.
"Täiesti katki. Tuleb magama panna," ohkas habetunud mees, hingeldava looma kohale kummardudes.

****

"Kurat võtaks!" karjus tüdruk kelle vastu seina visates, ning üritades püsti tõusta. Tulutult - ta kukkus põrandale, vandudes ja nuttes vaheldumisi.
Ta lõi oma jalga, karjudes:"Raisk! Milleks mul seda üldse siis vaja on! Mis mõttega ma seda löön, kui ma ISEGI MITTE MIDAGI EI TUNNE!"
Ema tormas sisse, meeleheitlikult üritades tütart maha rahustada.
"Laske siis mind ka juba parem maha!" röökis tüdruk, hüsteeriliselt naerdes, kuid pisarad veeresid ikka veel mööda ta nägu.

****

"Anna andeks, Joe, aga...Nii on parem. Enam ei saa..." ohkas prillidega mees, lauale toetudes.
Joe ajas lõua pettunult ette, küsides väriseval häälel:"Kes siis mind asendama hakkab?"
Noh, meil on juba paar meest olemas.. Ja-"
Joe tõusis vihasena püsti, heites ühe valu ja raevu seguse pilgu ülemusele, pööras kannapealt ringi ja marssis kontorist välja, et siis mööda jalakalleed kodu poole jalutada...

****

Õhtupäike pani rohu, järve ja puud kuldselt hõõguma, kaasaarvatud kaks lonkurit kaldavees. Rästas laulis selgevilelist laulu, paar järvel ujuvat parti panid veepinna kergelt lainetama.
"Tead, ma mõtlen..Et võib-olla elu polegi nii hull... Et meile mõlemale on olemas kuskil parem tulevik..Mis sa arvad?" küsis üks lombakatest, teist silmitsedes.
Teine vaatas tükk aega kogu aeda loodus ilu enda ees ja noogutas siis tüki aja pärast, surudes sooja nina vastu sõbra põske.
Tüdruk pühkis ära esimese pisara, kuid järgmisi enam mitte.
Ta surus näo tugevamini vastu hobuse kaela ja nuttis, nuuksete vahele öeldes:"Ma..olen..nii..õnnelik.."


Homme või täna esimene osa!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime19/5/2009, 18:14

Pealkiri: Burmania: The Story Of A True Cinderella

Sisu: Elizabeth Renaldi on noor Itaalia päritolu naine, kes rändab tuhandeid miile tagasi oma kodumaale - eesmärgiks enda mineviku kohta rohkem teada saab. Kahjuks või õnneks saab naine liigagi palju teada ning sealt algab pöörane sündmusteahel. Elizabeth kaevab (nii otseses kui kaudses mõttes) sügavale, et teada saada, kas kusagil peitub ka tema jaoks õnn. Ja ehk ka Hr. Õige?

Mõned katkendid jutust:



„Huvitav kooslus, Caesar ja ¹okolaadikook.“ muigas Mike ning lasi kiire pilgu üle menüü. „Ma võtan ribi ja ühe apelsinimahla.“ ütles ta kiirelt ning ulatas menüü ettekandjale. „Niisiis..lähed ka New York'i?“ pöördus mees minu poole ja naeratas säravalt.


Võtsin kaelakee kaelast ning ulatasin naisele. „Kõik peitub selles südames,“ laususin ma ripatsile viidates.


„Niisiis, arheoloogia.. Kas sa sellepärast Itaalias käisidki?“ küsis mees pärast lühikest vaikushetke meie vestluses. „Ee.. mitte päris..“ pomisesin ma ebamääraselt.




Tõstsin pilgu ning proovisin naeru tagasi hoida. Tegemist oli pealtnäha tavalise arvutinohikuga. Prillid, ruuduline vest.. ikka täisvärk. Väike muie pääses siiski mu huulile ning mees võttis seda märguandena ja sirutas käe.


Link allkirjas Wink
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime25/5/2009, 23:55

Uus jutt:D

It's the end of the world as we know it (and i feel fine)

Ta on tavaline inimene, kes on elanud tavapärasest veidike halvemat elu ning kellel on tavapärasest veidike vähem õnne. Kuid kas kõik see võib muutuda paremuse või halvemuse poole, kui kohtuda õigete või siis hoopis valede inimestega?

Find out from the story which concludes lies, mean people and wrong decisions. Tomorrow on channel Lammas. A sneak peak of the new story:

***
Ta tundis valusööstu oma peas ja kehas ning jäi liikumatult lebama. Ta kuulis, kuidas autouks avatakse ning seal see huilgas stereosüsteem: „It’s the end of the world as we know it, and I feel fine.“
Ta muigas selle laulu peale ning kuulas vaikselt edasi julgemata liigutada.
„ Mida me temaga tegema peaks?“ küsis meeshääl auto poolt. Vastus tuli, kuid see oli liiga vaikne, et seda kuulda.
Sammud lähenesid talle ning jäid siis seisma. Maast üles tõstetud kaotas ta ka oma viimase jõu ning triivis teadmatusse.
***

Ma lihtsalt pidin sellise friigi tutvustuse tegema:D Aga jah...ma loodan, et suutsin kellegis vähimagi huvi tekitada:D ei tea veel kas sellest midagi väga välja ka tuleb, aga noh... mine sa tea:D

(Hiljem lisatud) Link: https://snlhmn.forum.co.ee/lamba-looming-f14/it-s-the-end-of-the-world-as-we-know-it-and-i-feel-fine-t822.htm
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime27/5/2009, 16:22

Sõbranna suurel soovil liitusin siis teie foorumiga Very Happy
Tulemas on siis fantaasiarikas järjejutt (Sellest on tehtud ka rollimäng...)

Pealkiri: Invisible Gate and Four Guardians

Sisututvustus:

On üks ja ainus värav, mis ühendab meie maailma põrguga. Igas põlvkonnas on neli uut kaitsjat, väljavalitut, kes peavad kaitsma väravat, hoidma seda kinnisena ja ohverdusi tegema, mida tuleb teha iga 40 aasta ja 150 päeva tagant. Mitte kunagi aga pole antud ülesanne nelja teismelise kätte. Kas ja kuidas nad lepivad pöördumatu faktiga, et nende õlgadel lasub ülesanne, mis võib nad otse surma viia? Uus seiklus algab, kuid seekord ei ole teekond täis lusti, vaid on täis ootamatuid sündmusi, ohte, reetmisi ja kindlasti ei puudu siit ka keelatud armastus. Saame teada, kui purunematud on sõprussidemed ja kas armastus tõesti ületab kõik muu. Kes jääb truuks oma ülesandele ning kes andub oma südamele ja kiusatustele.
Uus maailm ning uued tundmatud võimed, mida ei osanud nad isegi unes näha, on nüüd täiseti reaalseks saanud.

Ps. Tegevus algab täiesti tavalisest maailmast, mis on lihtsalt natuke muutumas Very Happy

Põhilised tegelased:

Clara Ane Winzterh
Clodia Caprille
Ibiki Morino
Christopher Xelyas
Alexander Thomas Hofhence
Kooli direktor Brian Zyeld
Professor William Walterson
Professor Taylor Syncro
Aranea Manus (Lad. k. Tõlkes - Ämbliku Käsi)
Aranemus
Aurora Belastra/Alethea

Ja paljud teised...


Ps. Esimene osa tuleb juba täna, kui ma olen välja mõelnud millise kategooria alla see läheb Very Happy
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime5/6/2009, 19:30

Kohe tuleb minu uus jutt, mille pealkirja ma veel ei tea.
Noortejutt igatahes. ^^
EDIT: Välja mõtlesin. "Lihtsalt südamlik sõprus?"

Ma soovin, et ükski kord minu juttu loetaks. -.-
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime6/6/2009, 22:55

"You.Are.Me.Only" on jutt, millest mõned osad juba saadaval.
Aga edasi:

Lugu räägib tuhandeaastasest poolvampiiritüdrukust Selenest(loos minategelane), kes elas algselt Villingen-Schwenningenis(tegevus toimub põhiliselt Saksamaal) ning läks tänu oma elu halvale käigule Berliini.
Kuigi algul tundus suure linna elu talle raske, harjub ta seal ära ning kohtab nelja suurepärast isikut, kellest üks on libahunt.
Koos teevad nad bändi. Neid ootavad elu keerdkäigud, kuulsus ja kõik muu. Selenel õnnestub isegi oma "keegi" leida. Kuid kõik pole nii roosiline, kui paistab. Armastus on ettearvamatu...

Põhilised tegelased:
Selene(Grey)
Ji(Ley)
Romeo(Rom)
Hannes(Hano)
Sebastian
Hiljem tekib neid loosse veel. Ma ei maini veel kõiki ära, et huvitavam oleks.

Grey xxx

Ps!Jutu võite leida "Kui kuskile ei mahu" alt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Varsti tuleb... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Varsti tuleb...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Rybak tuleb eestisse!!
» *Pealkiri tuleb hiljem . *

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Uudised :: Juttude kirjeldused-
Hüppa: