MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
AutorTeade
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime18/4/2012, 20:50

Aga kuidas te eksamit siis teete üheteistkümnendas, Pingu? Või teil kõik nii ässad, et teete keemiat? Very Happy

Ja selles mõttes hakkas alles see aasta, et sellel poolaastal algas esimene gümnaasiumi geo periood... Põhikoolis olen ikka õppinud seda varem, eks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime18/4/2012, 20:55

Geograafia on ju suht lihtne tund tgelikult Very Happy ainult Kähma ei oska eriti seletada midagi Very Happy juba üle poole õppeaastast on möödunud kui meil on õpikust alles mingi 1/5 läbi võetud
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime18/4/2012, 20:59

Õpetajate nimede netti kirjutamist üldiselt välditakse. (Lihtsalt soovitus Very Happy)
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime18/4/2012, 21:02

Noo ega eriti keegi ei tea, kes see Kähma kaa on Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime18/4/2012, 21:06

Selles probla ongi, et Kähma ei oska seletada! Mina ei saa mitte midagi ära, tegelikult on meil läbi võetud 2/3, sest õpikus kolm suurt teemat Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime18/4/2012, 21:08

Reaal on teist veitsa maas tegelt scratch sest et meie tunnid on reedesel päeval ja kool on see aasta suht tihti reedeti ära jäänud: Suur reede, Eesti vabariigi aastapäev, külmapühad jne Very Happy
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime18/4/2012, 21:10

Oeeh, mul on kõik tunnid igaveseks läbi, ainult mõnes konsultatsioonis peab veel käima. Võõras tunne on koolis.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime18/4/2012, 21:13

Hmm... mida te siis praegu õpite? Me pinnamoodi Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime18/4/2012, 21:15

Meie õppisime just mingeid, *otsib õpikut* aa, meil on kaa pinnamood Very Happy

Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime18/4/2012, 21:15

MINU MEELEST (!!!) on maailma kõige suurem lollus jumalate ja rebaste süsteem (ma armastan seda, tegelikult, aga nii kurb on) ja kümnendike peale tutipäeva jätmine, sest see on lihtsalt nii kohutavalt masendav kolme klassitäie supertoredate inimestega tuttavaks saada ja siis kuulda lauset "meil on veel nädal aega koolis käia". Kõige hullem asi, mida rebane võib oma jumala kohta üldse kuulda. Lihtsalt. Kurb.

Ja see tuli mul ilmselgelt Espada kui kaheteistkümnendiku tundide lõpu jutuga meelde.

:'(
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime18/4/2012, 21:21

padjanägu, [h] kirjutas:
Aga kuidas te eksamit siis teete üheteistkümnendas, Pingu? Või teil kõik nii ässad, et teete keemiat? Very Happy

Ja selles mõttes hakkas alles see aasta, et sellel poolaastal algas esimene gümnaasiumi geo periood... Põhikoolis olen ikka õppinud seda varem, eks. Very Happy


Geograafia ja keemia eksamit ei saa teha uue õppekava järgi ju Very Happy
Ja geo ongi suht lihtne aint SURMIGAV. Meil selline surm see tund. Istusid maha, sundisid silmad lahti ja pooleteise tunni pärast lihtsalt põgenesid Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime18/4/2012, 21:23

Meile väideti suure suuga, et üheteistkümnendas veel saab, sest, noh, see on üheteistkümnes.

Aga seleta mulle nüüd lahkelt seda uut süsteemi, palun. Very Happy (Või ükskõik kes teine, no orders here. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime18/4/2012, 21:25

Mul on bioloogia see, mis pole selle aasta jooksul kordagi olnud ja ei tule ka (ilmselgelt). Olen selle üle äraütlemata õnnelik, sest see on üks kohutavamaid aineid üldse (koos geograafiaga muidugi). Kahju, et järgmine aasta mul sellest enam pääsu pole. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime18/4/2012, 21:28

maaa ei tea Very Happy Meie ei saa vist.. see nii segane shit Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime19/4/2012, 17:49

padjanägu, [h] kirjutas:
MINU MEELEST (!!!) on maailma kõige suurem lollus jumalate ja rebaste süsteem (ma armastan seda, tegelikult, aga nii kurb on) ja kümnendike peale tutipäeva jätmine, sest see on lihtsalt nii kohutavalt masendav kolme klassitäie supertoredate inimestega tuttavaks saada ja siis kuulda lauset "meil on veel nädal aega koolis käia". Kõige hullem asi, mida rebane võib oma jumala kohta üldse kuulda. Lihtsalt. Kurb.

Ja see tuli mul ilmselgelt Espada kui kaheteistkümnendiku tundide lõpu jutuga meelde.

:'(

Kusjuures on küll kurb olla ka see nö jumal, kes peab oma rebasele aidaa ütlema. Ja kuna järgmisest aastast on Viljandis vaid üks gümnaasium, siis ma olen oma praeguse gümnaasiumi viimane, 72. lend. Ja meil tuleb HÜVASTIJÄTUTUND. Ja lõpukell, kus me anname kõik reaalklassilt-reaalklassile pärandatu koolile, mitte üheteistkümnendikele ja see kõik on nii lõplik. : (

Aga, yay, mul pole homme kooli. Teisipäeval ka polnud.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime20/4/2012, 15:30

Natu kirjutas:
Meie õppisime just mingeid, *otsib õpikut* aa, meil on kaa pinnamood Very Happy


Siis ei ole ju maas Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime20/4/2012, 15:49

Mulle vahepeal tundus nii Very Happy tegelt Kähma ütles seda scratch . Suutsin täna ära teha kaks TKd peavaluga Very Happy üks läks vist täitsa aia taha -.- teine oli 5 juhhuuu Very Happy . Tegelikult lasin ühe tunni ka üle Embarassed
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime20/4/2012, 16:43

Loodetavasti mitte muusika tunni Razz mis TK-d üks matas ja teine ? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime20/4/2012, 17:01

Teine TK oli saksas, kõik sõnad peas ning teadsin unepealt Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime20/4/2012, 17:06

Pole enam vaja eneseanalüüsi teha jah Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime20/4/2012, 18:02

Eneseanalüüsi kohta küsis õpetaja: ! mis mõttes kadus ajataju ära, seleta lahti plaun" Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime20/4/2012, 18:36

Issand jumal küll Very Happy vaene õpetaja Very Happy sa kirjutad ikka tõeliselt keeruliselt, vasta lihtsalt ma jäin magama ja õps paneb sulle märkuse ära.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime20/4/2012, 18:53

Ta juba pni ära- Sõnad õppimata Very Happy ja veel küsis juurde ka (täan tunnis) : " Kas siis kui teil on ekool lahti, kas siis on ka paraleelselt facebook ja youtube ja msn ka või" kõik vastasid "Jaa" Very Happy

Muideks mu venna laulis täna terve päeva lasteaias "Ai Se Eu To Pego"t Very Happy ja sai muusika õpetajalt kiita Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime20/4/2012, 19:09

See kõlab nii minu moodi, mul on fb, meie jutud, raamatud ja msn korraga lahti Very Happy õpin ka veel lisaks
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime20/4/2012, 19:31

Mitte ainult sina, see on kõikidel nii Razz (peaaegu kõikidel)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 16 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 16, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: