MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Habras (taas üleval!)

Go down 
+22
Mezilane
liisucatye
Getzzzu
V2ikeP2ike
Naughty
Kärolyn
Herbts
socialpoetry
Smile*
Dreams
Cilen
*Nastik.
Stardoll
NunnuOled-
H6umy
shine
PINK
-mariliis
Asssu
Karro
pipisike
Audrey
26 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime23/7/2011, 17:27

Ma ei tea ju isegi tema nime aga nooo appikene, ta oli j-u-m-a-l-i-k
ta meenutab mulle mingit näitlejat vms. Kui üles leian annan teada Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime23/7/2011, 17:30

Woah.. Äge Very Happy Kooli järgi saad tavaliselt kaa vaadata ju Very Happy Mina tavaliselt otsin nii.. Laulupeol nägin jumala MEGA nunnusid kutte,, saime kooli teada ja leidsime oma silma ilu ülesse Very Happy Haiged meie, aga noh.. Silma ilu peab ju olema.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime24/7/2011, 01:37

Ma ei tea isegi kooli ju. Ma passisin teda (ta vaatas kuskile kaugusesse) ja nägi nii OMG välja, et ma oleks sealsamas otsad andnud. Ma ei suuda teda kirjeldada, ma ei suuda leida inimese pilti, kes oleks talle sarnane, ma ei suuda teda isegi joonistada... Ma... Lihtsalt. Ta oli nii Rafe kui vähegi olla saab. Tema ilme, hoiak.... Aaah!

Gosh, that sounds like a serious crush Embarassed Very Happy


EDIT: Hahaa, mul tuli just meelde, kuidas me sõbrannaga kunagi avastasime, et tema vend on Taylor Lautneri teisik Very Happy

EDIT 2: Usu või ära usu aga MA TEAN nüüd, keda see tüüp mulle meenutas!!! *happydanceeee*
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime24/7/2011, 16:55

Hah... Oled armunud jah?? Hihi.. Very Happy
Mis näitlejat ta siis meenutab ?
bounce Tahan kaa teada Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime24/7/2011, 17:45

Just eile õhtul üht filmi vaadates avastasin, et ta meenutab mulle Chris Pine'i (veidi nooremat versiooni) Very Happy Aga ta oli nii tõsine ja just see Chris'i pilk... :) Wow.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime24/7/2011, 17:48

Omg.. omg, omg, OMG!!! He's HOT!! HOT ma ütlen Very Happy

Aga uus osa? Milla tuleb? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime24/7/2011, 20:22

I know. Ja kujuta ette kui sa näed reaalselt sellist tüüpi... Ohjah.
No ma.., lähen vaatan tsipa Reporterit, siis haaran midagi hamba alla ja hakkan kirjutama :)
Tõmbasin omale isegi uusi ägedaid fonte :)

PS: Mul tuli seoses selle jutuga üks mõte. See on nagu... päris hea... Suht spoilerdamine aga äkki tahad teada Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime24/7/2011, 20:24

PS ilmselgelt tahan ma teada.. Daahh Very Happy

Ma vist jääks suu ammule seda tüüpi vahtima. Very Happy Või siis karjuksin "Oi-oi-oi-oi" üle kus iganes ma oleksin ja saaksin palju väga halvustavaid pilke Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime24/7/2011, 22:17

No kuule, ma ei jää ka üldiselt kedagi jõllitama, pigem vice versa Very Happy aga ju siis tema oli erand. Tal olid sinised või siis sinakashallid silmad ja... Ohissand...

Ma teen oma blogisse vastava postituse kohe-kohe :)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime24/7/2011, 22:19

Uuh.. Nüüd pean jälle blogi lehte refreshima hakkama Very Happy

Tunnista üles, et sa oled armunud... Või oot.. Ah ma vist lugesin blogist midagi muud. Üks postitus. Aaahhh mida ma ajan Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime24/7/2011, 22:39

Mine vaata nüüd siis mu uhke välimusega blogi:D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime25/7/2011, 00:51

22.

Avasin tasakesi koduukse. Kuulsin köögist kolistamist ja seadsin sammud sinnapoole, jäädes lävel seisma. Ema pesi nõusi ja õõtsutas pead mingi lõbusa loo järgi, mis parasjagu raadiost tuli. Naeratasin ja ootasin, millal ta suure taldriku kuivatusrestile paneb, et siis teda hüüda.
"Emme," poetasin veidi kähiseva häälega ning olin siiski pisut kiirustanud. Uhke märg portselantaldrik libises tema näppude vahelt põranda suunas, purunedes mitmeks suureks ja mitmekümneks väikseseks killuks.
"Oi, kullake!" Ta kuivatas käed rätikusse ja tuli minu juurde. "Juba tagasi?"
Noogutasin: "Plaanid muutusid."
"Kas te..," küsis ema vaikselt ja sirutas käed mu ümber, et mind kallistada.
"Ei, me ei läinud tülli," kinnitasin ja surusin pea ema õlale ning sulgesin silmad. Ma ei imestaks, kui me nüüd oleme tülis. Rafe on kindlasti maruvihane, et ma jalga lasin.
"Ma ei osanud sind oodatagi. Ausalt öeldes näed sa päris... narts välja arvestades seda, et te käisite spaas."
Proovisin naerda: "Aitäh."
"Soovid midagi süüa? Ma tegin omale pisut, võin sulle natuke soojendada..."
"Ei, pole vaja. Ma lähen üles ja vahetan riided."
"Okei, ma koristan need killud ära."
Võtsin kätega enda ümbert kinni ja läksin trepist üles. Jäin hetkeks oma toa ukse taga seisma, enne kui sisse astusin. Lülitasin öökapilambi põlema ja tõmbasin kleidi seljast. Panin selle riidepuule ja otsisin siis kapist midagi mugavat selga. Seejärel läksin vannituppa, pesin nägu külma veega, kammisin juukseid ja kinnitasin need hobusesabasse.
"Kuhu Rafe'il siis nii kiire oli?" uuris ema ääri-veeri, kui köögis istet olin võtnud.
"Midagi juhtus vist," valetasin. "Ta tõi mu siia ära ja sõitis kohe minema ka."
Vaatasin mõtlikult aknast välja. Rafe kindlasti otsib mind. Mõtleb kes teab mida. Kardab, mis minuga juhtuda võis...
Või siis taipas, et ma lihtsalt põgenesin hirmust.
Ma teadsin, et varsti seisan taas temaga silmitsi. Ja ka kõige muuga, millesse ta mind pühendanud on...

Ärkasin järgmisel hommikul piiksuva heli peale. Mu mobiil öökapil vibreeris ja tegi lärmi, mis mind magusast unest välja tiris. Pea endiselt padjal ja silmad poolkinni, haarasin telefoni, kuid see lendas kolksatuse saatel põrandale. Lootsin ,et ehk kukub selle nõmeda asja aku tagant ära ja piinav heli lõpeb, kuid ei. Sirutasin käe jahedale põrandale ning sain telefoni kätte.
Ekraan vilkus ning seal säras Elly pilt.
Olin just valmis rohelist nupukest vajutama, kui telefon vakka jäi ning tuba taas vaikusesse mattus. Mõmisedes tõmbasin teki üle pea, magasin veel pool tunnikest, enne kui riietusin ja alla hommikust sööma läksin. Ilm oli äärmiselt kummaline- maja ümbritses paks udu.
Ema tegeles elutoas oma tööasjadega ning mina ootasin, millal kohvi valmis saab. Meisterdasin omale hunniku kuumi võileibu ja sättisin end köögilaua taga mugavalt sisse.
Kui kuulsin veidrat mürtsu, mis kostus õuest, tõusin kiirelt püsti ja jooksin akna juurde. Mu süda lausa puperdas, kui nägin maja ees Mercedest seismas. Nägin Rafe'i. Tal oli tumehall nahktagi seljas, mustad teksad jalas. Ta astus kergel sammul veranda poole ja mul jäi üle vaid sekundeid lugeda, kuni kuulen koputust uksele.
Üks... Kaks... Kolm...
Kopp-kopp-kopp.
"Ma avan!" hüüdsin esikusse jõudes ja hingasin sügavalt sisse-välja enne kui Rafe'iga silmitsi seisma pean.
Ta oli pöördunud ning seisis nüüd ukselävest umbes pooleteise meetri kaugusel, käed tagi taskutes. Kui ta pöördus, olid esimesed asjad, mida ma märkasin, sügavad vaod tema kahe kulmu vahel.
"Quinn," ohkas ta. Ta hääles oli tajutav viha.
"Mu ema on elutoas."
"Kes seal on!?" hüüdis ema.
"Rafe!" hõikasin vastu ning Rafe astus sisse. Sulgesin tema järelt ukse ja läksime kööki. Lükkasin taldriku kuumade võileibadega eemale, tundes, et igasugune söögiisu on kadunud. Kohvi läheb veel alla...
Toetasin end vastu tööpinna äärt ja uurisin pinksalt kohvi rohelises kruusis. Rafe seisis mu kõrval ning ma tundsin tema pilku endal.
"Kas sa tahaksid mulle midagi rääkida?"
Tõstsin neelatades pilgu.
"Mida sa ometi mõtlesid, kui minema jooksid?" sisitas ta vihaselt läbi hammaste.
"Ma ei mõelnud midagi."
"Ma täitsa usun," lausus Rafe sarkastiliselt ja ohkas. "Mis siis kui Thalia sind kätte oleks saanud?"
"Aga ta ei saanud, seega..."
"Seega ära arva, et ta tulevikus sind kätte ei saa."
"Võib-olla pole ta nii võimas, kui sa arvad?"
"Sa alahindad teda."
Panin kruusi käest. "Kui ta meiega peitust mängib, kui ta andis meile edumaad..."
Rafe ei lasknud mul lõpetada: "Arvad, et kuni tal tegemist on, võiksid ise mõne jamaga hakkama saada?"
"Ma olen ju terve, Rafe. Kõik on korras."
"Kõik ei ole korras, Quinn," lausus ta ja jäi seisma minu lähedal. Ta võttis mu randme ümbert tugevalt kinni.
"Sa teed mulle haiget," sosistasin, lootes, et ta laseb minust kohe-kohe lahti.
"Sul pole aimugi, mida ma tundsin, kui sind mitte kusagilt ei leidnud. Ma arvasin, et ta sai sind kätte..."
"Mida sa ise oleksid teinud, kui sa saad midagi sellist teada!? Sama hästi võid sina mulle otsa peale teha!" tõstsin häält, unustades, et ema on elutoas ja ta võib meid kuulda.
"Ma ei teeks seda kunagi."
"Lase mind lahti, Rafe!" karjusin nii valjult, et see oli raudselt elutuppa kuulda.
Ta vaatas mulle sügavale silma ja lasi siis järsult mu käe lahti ning taganes aeglaselt mõned sammud. "See on sinu jaoks ainult mäng. Ainult mäng..."
"Ei ole," raputasin pead. "Sa minust ka aru..."
"Kõigest mäng," kordas ta ja taganes veel paar sammu. Ta noogutas mõistvalt.
"Rafe," astusin tema suunas.
Ta tõstis allaandvalt käed: "Okei, kuidas soovid, Quinn. Ma ei ole sunnitud sinu eest hoolt kandma. Ma võin iga hetk lahkuda ja seda ma ka teen."
"Ei, Rafe!" hüüatasin ja tormasin tema suunas.
Alles siis märkasin ema, kes köögilävel seisis ja meid vaatas. Ma ei teadnud kui palju ta kuulnud oli, kuid olin kindel, et mu karjumine oli ta siia sundinud tulema.
"Nüüd oled sa selles üksi," pomises ta ja sammus köögist välja, mu emast mööda ning sekundite pärast langes välisuks nii tugeva pauguga kinni, et me mõlemad võpatasime.
Keerasin end ringi ja vaatasin kuidas Mercedes paksu udusse kadus. Ta oli läinud ja mina jäin üksinda võitlema millegiga, mille vastu olin relvitu.


Viimati muutis seda Audrey (28/6/2013, 21:12). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime25/7/2011, 19:09

niiihea :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime25/7/2011, 19:12

Thank you, PINK!
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime25/7/2011, 22:11

Uuut! Totally impressed!
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime25/7/2011, 22:16

MIDA PERSET?! Mida sa mõtlesid seda kirjutades? RAfe ei teinud praegu nii... See on lihtsalt tobe uni. Just. Kõigest uni. *proovib rahuneda*

Üks asi jäi mulle väga silma. Kuumad saiad *drool*
Peaks endalegi tegema minema. Mm.. Sulav ja veniv juust saiade vahel. Njämm..
Aga uut osa nõuan ma kaa! :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime26/7/2011, 00:22

Stardoll: Sa oled mul uus lugeja, eks ole? Very Happy Tääh, et aega leidsid ja lugesid. Nii tore, et sulle meeldis Wink

Karro, Karro, Karro: Ei ropenda Audrey kuuldes Very Happy Eniveis... Ma mõtlesin seda kirjutades seda, et kuidas asjadele veidi funki juurde kruttida. Ja ta tegi seda küll. (Oh, kuidas ma praegu kahetsen, et hakkasin juttu Q vaatevinklis kirjutama, peaks teise osa Rafe'i omast tegema või siis hoopis kõrvalvaataja või jätma samaks või... ) Muideks- nad ju ei käinud, nad ei läinud seega ka lahku. Kõigest pisike ragin. Nende vahel pole mitte mingit otsest armastuseavaldamist teineteisele olnudki. Veel. Ma ütlesin VEEL, o-m-g Very Happy:D Järelikult... tuleb Very Happy

Ja kuumad juustusaiad. Oi, kui palju ma neid siin kolme viimase päeva jooksul söönud olen. Õngitsesin köögis võileivagrilli välja ja täna hommikusöögiks tegin ka Very Happy Hüvasti juust... Mulle meeldib eriti nende vahele veel singiviile ka panna, mmmmm Very Happy

Muide ma eile mõtlesin, et kui ma selle 2 osa asja teoks teen, siis ma pean juba varsti sellega siin ühele poole saama.
Sest, usu või ära usu, mul on järgmise jutu jaoks mingi idee olemas. Ma tegelikult loodan, et see kaob, kuid see... painab mind ja see pole enam üldse hea.

Ma tahaks kunagi (lähi)tulevikus kirjutada midagi hästi head. Nii head, et proovida mõnel võistlusel... Kui nt. veab ja jutt kasvõi äramärgitud saab ja trükitakse olen ka happy. ma ei taha mingit imalat noortekat kirjutada, kus mingi 15 aastane häbelik tüdruk satub peole, kus kohtab oma elu armastust, jääb rasedaks ja peale paari tüli elavad õnnelikult elu lõpuni. Midagi... tõsisemat tahaks kirjutada. Oletan, et ülikoolis, igavatel ühikaspassimise õhtutel ründab mind ehk mingi hea mõte Very Happy Päris fine oleks...

Ma jälle jutukas siinpool nagu näha Very Happy

Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime26/7/2011, 09:30

Vabandust, et ropendasin Embarassed Ennem kirjutasin ja siis mõtlesin ja siis enam ei viitsinud parandada Very Happy Aga see väljendas minu emotsioone kõige paremini. Vot.

Aga tegelikult tileb Rafe nüüd mõistusele ja tuleb Quinni juurde ja palub vabandust ja siis nad koos põgenevad kuhugile romantilisele saarekesele ja siis saab see esimene hooaeg läbi Very Happy

Haha.. Ma käskisin emal ja isal suvilasse kaa see grill osta. Ei tea küll, kuidas see just seal kogu-aeg nii ruttu otsa saab ? *kratsib kukalt* Hihi.. Nii paljud mu sõbrad söövad kaa singiga seda. Mulle isiklikult ei meeldi. Aga jah.. Nüüd tuli mul küll isu peale. Peaks vist grilli välja otsima Very Happy

Ja sa tahad väita, et sul pole senimaani mingit head juttu olnud? Tead ma tuleks praegu sinu juurde ja virutaks sulle millegagi.. Mis asi see siis on? See pole head või? Ja siis see jut Summeri ja Chad'iga, Need pisiasjad või mis ta oli ma enam ei mäleta. See oli kaa nagu Wow. Ja siis see.. Mul ei tule nimi meelde, aga sul on palju häid jutte. Sa oled super kirjanik. Nii et jah. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime26/7/2011, 22:03

Selles loos küll mingit romantikat niipea ei juhtu... Esimene hooaeg lõpeb ma juba tean millega. Enam-vähem.

Muidugi otsi grill välja! Very Happy

Head jutud on need, mida lugedes, ma ise ka imestan, et Ooh, see on päris hea. Ja hetkel on kolm juttu, mis mulle rohkem meeldivad: Need Pisiasjad, Breathtaking (Hingemattev) ja siis see... Habras :)
Ma võin hea olla aga mitte super. Aga sõbrants ka tegelt totaalselt fännab mind nüüd. Ja terroriseerib hullupööra Wink
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime26/7/2011, 22:24

Ma terroriseeks kaa! Kui mul su msn või numver või ma ei tea mis asi oleks, siis ma ainult tüütaks sind. Ma peaks su sõbranna üles otsima. Käin talle pinda ja siis tänu minu pinda käimisele käib tema sulle pinda Very Happy

Ma suutsin kogu saia majas ära grillida ja nüüd pean homme leivaga leppima. Vaata kuhu su grill saiad mind viisid. Nüüd sain emalt sõimu kaa kui too töölt koju tuli Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime26/7/2011, 22:33

Sa saad nüüd tüüdata. Saatsin sulle pm'i tänu oma lahkele tujule :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime26/7/2011, 22:44

Nii, ma leidsin ka aega ja lugesin kõik osad läbi. Mul pole lihtsalt midagi lisada, mulle ka kohutavalt meeldib ! Very Happy Quinn ajab vahel ikka täiega viha peale Razz
Niiet, sul on uus lugeja juures Wink
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime26/7/2011, 23:03

Aw, aitäh Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime27/7/2011, 18:54

Ma siis avastasin ka selle jutu. Very Happy

Nastikuga nõus, Very Happy Quinn ajab vahel ikka täiesti vihale. Very Happy
Muidu on see super jutt. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime28/7/2011, 00:25

Cilen: No tal peabki mõni miinus ka olema :) Muidu ta oleks liiga perfect ju. Ja aitäh! Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Habras (taas üleval!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Habras (taas üleval!)
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Habras: Haavatav XVII
» Taas hingata

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: