MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Habras (taas üleval!)

Go down 
+22
Mezilane
liisucatye
Getzzzu
V2ikeP2ike
Naughty
Kärolyn
Herbts
socialpoetry
Smile*
Dreams
Cilen
*Nastik.
Stardoll
NunnuOled-
H6umy
shine
PINK
-mariliis
Asssu
Karro
pipisike
Audrey
26 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
AutorTeade
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime6/8/2011, 01:09

Audrey... Hahaahahaha.. ma täiega naeran siin.. Jup.. PINK kui kohtume, ma teen sulle välja Very Happy

See oli VÄGA VÄGA VÄGA VÄGA VÄGA VÄGA VÄGA, kas jätkan (?), halb nali!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime6/8/2011, 01:15

Ja-jaa, sa naerad, sa nutad patja praegu ning mõtled, kas majas alkoholi ka kuskil leidub, et nüüd kõike unustada Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime6/8/2011, 01:54

Haha.. Ma alles nüüd sain aru mida sa selle kommentaariga mõtlesid Very Happy Mul on ikka päris pikad juhtmed Very Happy

Ja jaaa.. Kahjusks alkoholi pole -.- Jama värk. Peab vist padja peksmisega leppima. Või peaks hoopis peadpidi vastu seina jooksma? Või pead vastu lauda taguma? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime6/8/2011, 01:58

Ma olen üks suur nali Rolling Eyes Very Happy
Ma ei tea, hoia end. Mul on lugejaid edaspidigi vaja. Peatraumaga see jutt ei ütle sulle eniveis enam midagi...
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime6/8/2011, 02:10

Gaaash, see jutt ..... mul lihtsalt pole sõnu. Mitte ühtegi. Shocked Shocked See on niii hea jutt lihtsalt ettt, ma olen millimeetri kaugusel ektaasi langemast.

Terve see jutt. Lugesin läbi ... Vahepeal minul blondil jooksis juhe nii kokku et ma lugesin ühte kohta vähemalt 20 korda läbi. See oli siis kui see 19. sajandi ja 21. sajandi ja kummituse ja mitte kummituse ja kes oli kus ja mida iganes. Ma 13 minuti pärast sain aru, mis toimub.
Thalia on eksinud kummitus, kes on minevikus kinni ja Rafe on 1. üli armas Very Happy ja 2. keegi surnu ja mitte surnu vahepealne. Ta keha on surnud ja ta hing elab teises kehas. Very Happy oli vist nii eks`? Very Happy

Nii siis, mõned eredamad heteked veel seda lugedes. *minut aega hiljem* Ma nii blond hetkel et ma ei mõtle välja. Ma ilmselt näen seda unes. Aga muidu judinad tulid küll mõne kohapeal peale.

Aaaaa, see ka et koguaeg, kui ta seal üksi on kodus. ma hakkan nii räigelt kartma, ma ei tea miks. Mina isiklikult muidu enda kodus ei karda üksi olla. Noh, mind ei jahi mingi kummitus ka, aga ta elab linnast väljas, metsa sees, suures majas ÜKSI. nagu Shocked on vast närvid Very Happy.

No nii ja nüüd selle viimase osa kohta, mis siin on prg.
1. tahaks ka sellist autot nagu Rafel Very Happy purunematu Very Happy (mis tuletab mulle meelde, et kui sa nimetasid nissan almerat, siis mu tädil on Nissan Almera Very Happy ja see pole väga sitt auto, vähemalt istmed on ÜLI pehmed ma alati armastan istuda selle auto tagaismel Very Happy)
2. Suudlus, või pigem pisike musi. Niiiiiii nunnnu. Ma olen pidevalt jutus, elan kaasa, julgustan, "noh nüüd samm lähemale, kaua sa mind piiiiinad". Jeah, I know, I'm crazy. I talk with characters. Very Happy
3. Ma pidin ise kivikujusks külmuma, kui seal oli tulp, sest siis ma teadsin, et Thalia on seal. Evil or Very Mad Ja järgmine lause ja, mul oli õigus:D

Siis ma totaalselt tegelikult armastan Quinni tegelase iseloomu. Sest ma olen ise samasugune, ja siis ma täielikult tunnenen, ennast selles loos. Rafe on väga armas, pisut teistsugune kui ma ette kujutasin (Chris ... keegi... või noh tema moodi pidi olema, noorem versioon) aga siiski armas. Thalia on külmajudinaid tekitav ja Sara on täpselt nagu minu parim sõber.. Very Happy

Lõpp kokkuvõttes, olen ma siiski sellest jutust nii ekstaasis, et ma võiks praegu siin pisikeses toas, hundirattaid visata, aga ma lihtsalt lõpetaksin haiglas kipsjalgadega, ja seda mul tõesti praegu vaja pole, vaja siiski lõputants teha ja tunnistused kätte saada.
Ma arvan, et ma võin ennast nimetada, fänn #nr. 2 Very Happy
Sest ma lihtsalt ei suuuda ületada Karrot Very Happy Very Happy

Okei, see on vist elu pikim kommentaar, mis ma teinud olen Very Happy. See on see, kui mina rääkima hakkan, siis vait ma ei saa Very Happy


Aaaa, ps. Super kirjutaja oled, teatud, vajalikud kohad, sa oskad niiiiii hästi kirjeldada, tekib totaalne pilt silme ette :) Minu iidol Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime6/8/2011, 16:51

Väga meeldiv, et see sind sõnatuks võttis, Dreams :)

Isegi minul oli keeruline seda asja kirjutada. Päris alguses kui ma mõtlesin, et tahaks midagi sellist siia sisse tuua, mõtlesin lausa oma pea valutama, sest see kõik tundus nii ebaloogiline ja raske, et kirja panna. Aga ma vist sain sellega hakkama...

Thalia on tõepoolest lõksus kummitus, võimas vaim, kes pole suutnud siiani samat trikki teha, mida Raphael tegi. Ütleme nii, et see tüüp, kes nii-öelda suri autoavariis surigi, kuid tema keha näppas Raphael, kes soovis põgeneda Thalia eest ja elada normaalset elu.

Ja see on ainult tore, kui judinad tekivad. I like that. Mul endal mõnikord sama lugu.

Varsti saab Quinni ema kodulinna tööle ja siis on Quinni all-by-myself-õhtud läbi. Ja ta on julge.

Ma valisin Quinnile selle auto mingit autokataloogi sirvides (totaalselt mitte minu teema), sest lambist poleks ma millegi peale tulnud. Kuna ma ei mõika autodest suurt midagi, siis oleks ma Quinnile eriti veidra neljarattalise andnud a'la Opel Volvo Very Happy
Kuna sul siis on positiivne kogemus selle autoga, siis kujuta Quinni autot erilise loguna ette. Et ikka mitme kasutaja käest läbi käinud ja nii edasi.
Ja see suudlusekoht. No see oleks ju liiga nõme olnud, kui nad oleks umbe spool tundi suudelnud ja siis üles magamistuppa läinud, eks ju? Ikka tasakesi sõuame...

Ma olen seda vist miljon korda kirjutanud ja rääkinud ja nii edasi, aga ma panen väga palju ennast peategelasse. Näiteks NP Summer on üks selline tegelane, kellel on väga palju minu omadusi ja Quinniga on sama lugu. Isegi rohkem. Quinn on veelgi rohkem mina. Tema mõtted ja teod ja... Noh, muidugi ma ei kirjuta neid mõtteid viimase piirini välja aga ikkagi.

Sara ja Ellyga on sellised lood, et Sara on pisut selline tibilikum, pealiskaudsem või nii. Elly on aga kahe jalga maa peal. Ta pole nagu Sara a'la "Üüüüüü, kas te juba seda ka tegite".

Nii tore, et mul jälle üks tubli lugeja juures on. Ja kõik asjad on ületatavad... Very Happy

Pikad kommentaarid on kõige paremad, sest need innustavad mind edasi kirjutama.

Ja aitäh komplimendi eest, Dreams Wink


Viimati muutis seda Audrey (8/8/2011, 01:32). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime6/8/2011, 17:56

Ikka, :) - ma ei tea miks ma seda ütlesin, ilmselt viimase lause peale Wink

Kunas uut osa saada on ? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime6/8/2011, 18:15

Hahaa, no uus osa... Ma vist hakkan, või vähemalt katsun, seda nüüd kirjutama ka. Edu mulle.


Viimati muutis seda Audrey (8/8/2011, 01:32). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime8/8/2011, 00:54

Uus kuna? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime8/8/2011, 01:31

Kui ma lõpuks korralikud mõtted saan... Siiamaani pole ükski veel piisavalt hea olnud. Ma lihtsalt tahan, et Thalia ja Quinni kokkupõrge ikka korralik oleks... Aga ma annan endast parima, et osa võimalikult ruttu tuleks.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime12/8/2011, 18:08

Ma muutun kärsituks juba -.- Milla siis uus osa tuleb??
Kuda ma sind piinama pean hakkama, et sa kiiremini kirjutama hakkaks? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime12/8/2011, 18:44

Pole aimugi... Relvadega? Pommiähvardus? Ähvardad mind ära killida? No kui veab, siis täna ikka. Ma suht katsun kirjutada. Ega sellest ju midagi pole, kui osa veidi lühem tuleb? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime12/8/2011, 19:17

Okei ma tulen pannide ja kurikatega su uksetaha. Eii.. Sulle ei meeldi bemmivennad Twisted Evil
Hihi.. Ei ole hullu.. Mis siis et ma hiljem nurisema hakkan et lühike osa oli, aga pea asi et osa tuli Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime12/8/2011, 19:34

Ei-ei, Karro. Vaata... Kui on ilus bemm EHK ilus auto ja mulle meeldiv tüüp, nota bene, KES EI EPUTA sellega, on kõik korras. Mulle lihtsalt käib närvidele mõningate tolguste ässamine bemmiga nagu see oleks maailma kõige ägedam neljarattaline sõber or something like that.


OK, ma olen loogiline... Very Happy


Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime12/8/2011, 20:00

Nooh.. Ma otsingi sellised eputised välja ja siis tulen sulle akna alla. Lasen neil mõnusalt kummi vilistada ja.. ja.. jaa Kiirendada seal Very Happy hihi Twisted Evil

Või tulen panniga. Kumba eelistad? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime12/8/2011, 21:21

Eeei ole vaja enam, ma suht pisarates siin. Emotsionaalne õhtu -.- Kunagi msn'is räägin. Mitte midagi halba aga lihtsalt... Sad

Aga ma katsun seda kirjutamisel ära kasutada... :) Enne südaööd saad uue osa raudselt.
Ja tead, mis? Sa võiks oma blogi ka kirjutada :)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime12/8/2011, 21:40

Eks ma hiljem tulen msn'i siis kurdad eks?

Aga ma tegin ju blogi päeval. Sa ei näinud?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime12/8/2011, 22:00

Muidugish Very Happy

Ma peaaegu iga päev käin vaatamas. Täna pole veel jõudnud Very Happy Lähen tsekkan kohe. Tule msn'i Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime12/8/2011, 22:03

Ma tahan uuut :) Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime12/8/2011, 23:31

25.

"Mida sa ometi mõtlesid, ah?" küsis Thalia naerdes ja liikus sujuvalt teisele poole voodit. Ta nägi nii tõeline välja, et tundus lausa uskumatu, et ta on lihtsalt üks õel, vihane vaim. Ta oli läbinisti inimene. Või vähemalt paistis seda olevat.
"Et Rafe tõi selle sulle?" Ta vaatas mind pilkavalt. "Oh ei, kullake. Sa pead pettuma."
Thalia vaatas nina kirtsutades mu toas ringi ning astus minu poole. Ta pilk jäi peatuma põrandal lebaval tulbil, mille ma ehmatades maha pillanud olin.
Ma soovisin teada, mida Thalia minuga nüüd peale hakkab, kuid miski minus keelas temalt selle kohta aru pärida. Tundus targem olla vait ja võita aega...
"Ta ei tule siia niipea," lausus Thalia jahedalt ja vaatasin meie vahele põrandale jäävat lille, mis Thalia pilgu all kiirelt närtsima hakkas.
"Mida sa kavatsed teha?" avasin enese üllatusekski suu ja suutsin lõpuks ka liikuda.
"Mida?" küsis Thalia, silmad suured, suul võlts naeratus. "Ma hävitan su, Quinn. Ja ma kavatsen seda nautida, kuna meie kallil Rafe'il pole aimugi, mis toimub. Selleks ajaks, kui tema su ükskord siit leiab on kõik ammu läbi ja... " Ta jäi järsku vait.
Tema mind uudistava pilgu järgi võisin kihla vedada, mida ta mõtles...
Kui Rafe'i jaoks polnud see raske, siis siinsamas, õigel hetkel, on minu keha varastamine Thalia jaoks kui lapsemäng...
Ta raputas pead: "Ei, ma pigem naudin tema piina kui sa suured tervikuna. Su hing ja su keha. Ma tahan, et see kõik... kaoks."
Thalia tegi käega viipava liigutuse ning tema ükskõikne nägu täitis mind hirmuga...
Ma ei taha surra.
"Aga sa pole... Rafe on ju elus."
"Quinn, mina olen ka. Aga teistmoodi."
Ootasin, et ta jätkaks, kuid Thalia lihtsalt vaatas mind mõtlikult. Alles siis, kui ma oma käed selja taha viinud olin, taipasin ,et ma olin aeglaselt taganenud, kuni jõudsin seinani.
"Sul pole mitte kuhugile põgeneda. Sa ei pääse majast välja."
"Võib-olla aga ma ei anna alla," kinnitasin talle sundides end enesekindlalt rääkima. Lootsin, et mu väikene vastuhakk aitab.
Thalia tunnustas mu katset kerge noogutusega.
"Ma tahtsin sulle väikese üllatuse teha, kuid arvestades seda, mida ma nägin, arvan ma, et mõistad, miks ma pisut... rahutu olen?" Ta kallutas pead.
Teadsin sekundipealt mida ta selle all silmas pidas. Rafe suudles mind ja Thalia nägi seda...
"Mina ei tahtnud seda."
"See ei loe."
Sekundi pärast täitus kogu mu keha valupistetega ning mingi jõud tõmbas mind seinast eemale. Kui surve järele andis, prantsatasin täie hooga vastu seina ning kukkusin põrandale istuli. Mu pea huugas tohutust valust. Tundsin, kuidas mu pähetekkinud haavast verd immitses.
"Sa oled mu teel ees," lausus Thalia surmtõsiselt.
Proovisin vastu vaielda ja püsti tõusta, kuid see oli võimatu. Mu silmad nägid vaid väörvilaike, ei midagi enamat. Ei mingeid detaile ega piirjooni.
Ja see oli hetk, mil ma taipasin, et ma ei pääse. Thalia on oma võidu kindlustanud, nüüd ta lihtsalt naudib minu piinu.
"Kui sind poleks, suudaksin ma Rafe'i tagasi saada aga kuna sa koperdad aina kindlamal sammul tema ellu, pean ma karmimaid meetmeid kautusele võtma."
Kuulsin põranda kriginat, kuid sama hästi võis see ka Thalia trikk olla. Nägin ähmaselt, kuidas ta minu ette kükitas ja oma käe minu poole sirutas.
"Alguses olin ma leebem, kuna ma lootsin, et Rafe ei komista selliste otsa..."
Tahtsin selle peale valjusti turtsatada- mida ta sellega silmas peab? Sellistega? Millistega siis? Ma pidasin ennast thaliast ikka väga palju paremaks. Ma ei ole ideaalne, kuid ma olen hea inimene...
"Nii palju seda armastust tal minu vastu jätkuski siis..." Thalia ohkas. "Päris alguses ma jälitasin sind ja lõpuks otsustasin tegude kasuks. Kuidas su autol praegu läheb?" Ta naeris. Kõlavalt ja õelalt.
Proovisin mõelda ei millegile muule, kui vaid rafe'ile. Lootsin, et mingil imelisel moel ta tajub midagi ja tuleb tagasi... Või siis unustas näiteks telefoni maha või... ükskõik mida. Peaasi, et ta tuleks. Vaid tema suudab olukorda muuta...
"Ja su onu... Väga kobe tükk. Lausa kahju oli talle halba teha, kuid ta sillutas selleks ise teed."
"Sina..," suutsin ma vaid kuuldavale tuua. Mu kurku tekkis klomp. Tema tappis Clarki...
"Muidugi mina, kes siis veel, ah? Mida sa teed nüüd?" Ta tõusis ja kõndis mu ees edasi-tagasi, aeg-ajalt seisma jäädes. Vaikselt hakkas mu nägemine taastuma. Mul polnud aimugi, kas Thalia oli sellest teadlik, kuid ma ei soovinud seda talle oma käitumisega mõista ka anda. Thalia vahutas edasi: "Jooksed politseisse? Kujutan sind ette seal oma muret kurtmas. Mingi vaim tappis mu onu. Naljakas. Eriti veel siis, kui nad su hullumajja viivad..."
Mu nägemine oli korras ning vaatasin kuidas Thalia kummutilt pildi, kus me emaga kahekesi peal oleme, võttis ja seda vaikides vaatas.
Kasutasin hetke ära ja vaatasin toas pisut ringi. Mingi võimaluspeab veel olema. Alati on... Ma ei tahtnud uskuda, et mu ainuke lootus kõigest eesootavast pääseda on Rafe...
Tõstsin lõda käe ja proovisin haava suurust oma juustes kindlaks teha. Minu õnneks ei olnudki see väga suur.
"Su onu oli väga rahulolev, kui ma külla tulin. Tutvustasin end su klassiõena. Kui kõik formaalsused läbitud olid, läksid asjad päris kuumaks..." Thalia üks suunurk kaardus pisut. Ta vaatas mind ja nähes mu hämmastunud ilmet, hakkas taas naerma. "Ma vist hakkasin talle meeldima... Igatahes ei meeldinud mulle selline käitumine ja ma tegin seda, milles ma kõige parem olen. Ma piinasin teda tükk aega, kuni ta viimaks alla andis ja läks. Selleks ajaks, kui sina ükskord koju jõudsid, olin mina juba ammu läinud. Ma ei viitsinud sind ära oodata, et su ilmet näha. Ja samas oleksin ma õudsat kiusatust tundnud kõike uuesti teha."
"Sa oled täielik mõrd! Ta polnud milleskis süüdi!" Ajasin ennast karjudes püsti ja soovisin Thaliale kallale minna.
Ta kissitas minu suunas silmi: "Vait."
"Ei," laususin vastu. Mu kurgust tuli kuuldavale tugev nuuksatus.
"Jää vait!"
"Ei!" röökisin täiest kõrist ja soovisin teda tõugata, et ta kukuks ja saaks kõvasti haiget, kuid enne kui ma viimase sammu astunud olin, oli ta juba mu selja taga ning käskis mul uuesti vait jääda. Vastust ootamata lennutas ta mind vastu kummutit.
Kõik pildid läksid ümber ja mõned kukkusid põrandale. Kuulsin klirinat ja alles siis tajus mu keha nõelavat valu, mis mu kõhus oli.
Ma olingi vait. Vaid mu silmadest veeresid pisarad ja peas oli hakanud keerlema vaid üks soov- ükskõik, mida ta minuga teha kavatseb, peaasi, et ta teeks seda ruttu. Ma ei taha piinelda.
"Kas sa tahad mind tappa?"
Thalia oli mulle lähemale tulnud.
"Jah," kuulsin kristallselget häält. "Ma tahan, et sind ei eksisteeriks neis maailmades, kus mina ja Raphael oleme. "
"Aga kui ma ütleks Rafe'ile, et ta jätaks mind?" See ei saaks ju nii raske olla... Ma polnud kindel mida ma täpselt tema vastu tunnen...
Kas see ongi armastus..?
Mu südant pitsitas mõte emast ja sellest, et ta üksi jääb...
"Seni kuni sina olemas oled, jookseb Rafe sinu järele nagu kutsikas. Tal jätkub silmi vaid sinu jaoks."
Surusin käega oma kõhtu. Vaatasin tasakesi nuuksudes Thalia varju, mis mulle jälle lähemale liikus, arvates, et ei peaks seda nägema.
Ta on ju vaim!
Ta ei saaks või... Siiski saaks nii palju muutuda?
Esimene kord kui ma teda nägin oli ta samasugune- läbi ja lõhki inimene, kuid siis oli ta palju ilusam.
Thalia kükitas mu ette, mulle hästi lähedale ja lükkas mõlema käega mu juuksed, mis minu nägu katsid, kõrvale.
"Oh, kullake, kas sa ei soovi, et see kõik lõppeks?" uuris ta mesimagusal toonil.
Mu keha hakkas kontrollimatult värisema. Mu laubale ilmusid jahedad higipiisad ja mu süda hakkas puperdama... ma teadsin, et ma olen lõksus ja ei pääse.
"Kui ma midagi veel sinu heaks teha võin, siis seda, et ma tegutsen kiirelt..," sosistas Thalia ja naeratas vildakalt.
Mu pea oli mõtetest paks, kuid need kõik keerlesid ema, mu kahe parima sõbranna ja Rafe'i ümber. Ma kartsin ema pärast ning vajasin Rafe'i. Vaid tema suudaks midagi veel teha... Elly ja Sara saavad kahekesi hakkama.
Proovisin ennast kramplikult püsti ajada, kuid mu liigutused sarnanesid inimesele, kes end ülilibedal jääl püsti üritab saada. Kuulatasin Thalia õelat naeru ja proovisin viimsegi raasu jõudu kokku võtta. Heitsin end ukse suunas, haarasin lingist ja tõmbasin ukse lahti.
Ja siis oli kõik, mida ma nägin, must pimedus, mis mind lõpuks oma võimusesse haaras.


Viimati muutis seda Audrey (28/6/2013, 21:15). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime12/8/2011, 23:45

aaaaaaaaaaaaaaah, *karjuub* ei lõppe sellise kohapeal ära juuuuuuuu -.- Mad

Nüüüüd peab Rafe tulema ja Quinni ära päästma, ja ss peab veel pisut actionit olema ja ssss Thalia on forever dead and gone Very Happy

Noooooo, see oli ikka vga üli halb koht ära lõppeda (tegelt jutu poolest hea) agaaa,ma ei suuda uut osa ära oodata -.-
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime12/8/2011, 23:51

Mida, mida, mida, MIDA? *taob pead vastu lauda*

DISLIKE! THALIA DISLIKE! I hate her. Ta on nii kuri ja paha ja kole, mis siis et ma ei tea milline ta välja näeb. Pärast on mingi jumala kena Very Happy

Umm.. Thalia ei jõua Quinnile midagi hullemat teha eks, sest et Quinni ema tuleb koos Rafe'iga koju? Mhm.. Ja siis... Eee..

Õõh.. Ma olen segaduses. Miks see osa nii vara lõppes? Miks see osa nii hea kohapealt lõppes? Pean panniga kallale tulema? Very Happy

Ma TAHAN UUT OSA! UUT OSA! U-U-T O-S-A! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime13/8/2011, 00:07

Dreams: Muidugi, veel mitte. Teine hooaeg tuleb ka ju :) Ja Rafe juba ärandas valge hobuse ja saabub kah kunagi äkki... Very Happy

Karro: Pole midagi hullõ ju Very Happy Ongi nüüd jumala kena onja Very Happy Ja niet, nad ei tule koos koju. Ja ... iga hea asi saab ükskord otsa, muide.

Küll te varsti saate ka selle :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime13/8/2011, 17:33

Huvitav on Very Happy Kuigi see Thalia-Rafe-Quinn kolmnurk sarnaneb natuke raamatule "Igavesti", aga muidu on kõik erinev :)

Liiga nõmeda koha pealt jäi pooleli :@ Niiet ... Uut Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime13/8/2011, 18:04

AAAAAAAAAhhhhhhhhhhhhhhh, ma vihkan seda, kui millegiga võrdlema hakatakse.

Ma teen äkki armunelinurga, hiljem äkki ka -viisnurga, et selline vigisemine kunagi OMETI ära lõppeks -.-
Need kolmurgad on nagu niiiiiiiiiii levinud asjad, et nagu päriselt... scratch
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Habras (taas üleval!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Habras (taas üleval!)
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Habras: Haavatav XVII
» Taas hingata

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: