MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Habras (taas üleval!)

Go down 
+22
Mezilane
liisucatye
Getzzzu
V2ikeP2ike
Naughty
Kärolyn
Herbts
socialpoetry
Smile*
Dreams
Cilen
*Nastik.
Stardoll
NunnuOled-
H6umy
shine
PINK
-mariliis
Asssu
Karro
pipisike
Audrey
26 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
AutorTeade
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime13/8/2011, 20:47

Eee see polnud väga vigisemisena mõeldud, ma lihtsalt mainisin fakti. Rahu.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime13/8/2011, 20:57

Wau, seda juttu ei saa unustada Shocked, see on lihtsalt liiga hea, et tõsi olla. Kogu jutt on super ja viimased osad on mind teemasse tõmmanud, kui sa aru saad, mis ma mõtlen, sest kirjeldamiseks ei jätku praegu sõnu Very Happy. Igatahes olen ma nüüd su üks fännidest. Jätka kindlasti!!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime13/8/2011, 21:15

nastik0120: Ja omg, igas jutus on nais- ja meespeaosaline ka... See teeb sama välja. Fakt faktiks, aga lihtsalt üle viskab selline asi. Sinu faktinentimine kõlab kui süüdistus.

Smile*: Suur-suur aitäh! :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime13/8/2011, 21:28

See on juba paranoia, kui sa arvad, et see on süüdistus :) Ma pole kedagi süüdistanud ja ei maksa kohe nii närvi minna. Ma pole su juttu halvaks nimetanud, seega ma ei näe põhjust, miks sa peaks endast välja minema.
Samas ma ei tea, kas sa oled seda raamatut lugenud, sest ma ei pea silmas lihtsalt armukolmnurka. Seda esineb muidugi kõikjal. :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime13/8/2011, 22:37

Mida sa siis veel silmas pead? Päris huvitav oleks teada...
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime13/8/2011, 22:44

Nagu, pmst, seal oli nii, et kooli tuli uus poiss ja siis hiljem tuli välja, et ta on tegelikult mingisugune surematu ja ta oli sajandeid mingi naisega elanud, kes oli pärast peategelase peale armukade ja tuli teda tema koju ründama. Selles mõttes.
Ma ei püüdnud sinu juttu halvustada ju. :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime13/8/2011, 23:55

No minu jutu Rafe on vaim. Thalia on vaim... Kõik keerleb vaimude ümber, mitte mingite surematute.

Ja sorry, et ma küüsi näitan (ehk teisisõnu: tsekkasin su blogi) Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime14/8/2011, 18:03

26.

Avasin õhku ahmides silmad ning kätele toetudes ajasin end istukile. Lebasin trepi ees vaibal. Vaatasin ringi- all oli hämar.
Kell võis umbes viis hommikul olla.
Mäletasin mõned tunnid tagasi juhtunut ähmaselt, kuid ometipiisavalt palju, et olla kindel et Thalia siin käis.
Tõusin ettevaatlikult püsti ja kiirustasin alla. Käisin elutoast ja köögist läbi ning veendudes, et väliuks on lukus, läksin kööki tagasi. Lülitasin raadio tööle, et muusika mind veidigi rahustaks ning panin kohvi hakkama. Kui kohvimasin turtsudes töötas, toetusin vastu köögi tööpinda ja sulgesin silmad.
Thalia lubas mind hävitada, kuid ma olen elus. Miks ta asja pooleli jättis? Või oli ta lohakas või arvas, et oli oma eesmärgi saavutanud, kui ma teadvuse kaotasin?
Masseerisin oma oimukohtasid ning lükkasin siis juuksed üle pea. Võtsin kapist kruusi, poetasin sellesse tüki suhkrut ning mõtetega juhtunud kinni, läksin oma mobiili otsima.
Ma pidin Rafe’iga rääkima.
Kui koos telefoniga alla tagasi läksin, oli kohvi valmis saanud ning valasin kruusi täis. Segasin lusikaga suhkrut ning valisin Rafe’i numbri.
Lasin kaua kutsuda ning loobusin lõpuks. Ta magab. Tal pole aimugi, mis toimus. Ja mis õieti toimus?
Ma olen elus ja terve- seega mitte midagi hullu.
Heitsin telefoni lauale ajalehele, mis seal lebas ning proovisin kohvi kurgust alla valada, kui telefon järsku ootamatult helisema hakkas, rabasin selle pihku.
“Quinn?” küsis Rafe veidi unise ja äreva häälega.
“Mina ise,” venitas vastuseks ja ohkasin raskelt.
“Magada ei oska?” Ta hääl muutus. Võisin kihla vedada, et ta naeratas- seda oli võimalik tema häälest aru saada.
“Tundub nii. Tegelikult ma magasin. Päris..,” vaikisin hetkeks, “sügavalt. Ja mitu tundi.”
“Mida sa sellega silmas pead?” Rafe’i toon muutus.
“Thalia käis siin.”
“Mida põrgut..?” sisistas Rafe. Unisus tema häälest oli kadunud.
“Minuga,” oli kõik, mida ma öelda veel sain, enne kui Rafe kõne katkestas. Proovisin talle tagasi helistada, kuid ta ei võtnud vastu, mistõttu hakkasin ma pisut kartma. Võib-olla juhtus nüüd midagi?
Paar tassi kohvi ja mitukümmend murelikku mõtet hiljem kihutas õuele ja jäi siis seisma Mercedes. Rafe väljus ja sammus kiirelt maja poole. Tõusin, et uks lukust lahti keerata.
Tõmbasin selle lahti ja Rafe haaras minust kohemaid kinni ning kallistas mind tugevalt.
“On sinuga kõik korras?” päris ta, kui olin ta sisse kutsunud ja ukse sulgenud. Ta käed olid mu põskedel ja nägu kõigest mõne tolli kaugusel minu omast.
“Ee, vist küll. Jah,” kogelesin vastuseks, veidi häiritud tema lähedusest. Mõned tunnid tagasi lõppes see kohmaka suudlusega…
Kui Rafe käed ära tõmbas, läksime kööki. Ma istusin, kuid Rafe toetas end küljega vastu külmkappi ning näris mõtlikult pöidlaküünt.
“Räägi mulle, mis siis toimus siin,” käskis ta.
Neelatasin. “No kui sa ära läksid, kustutasin kõik tuled, keerasin välisukse lukku… Läksin oma tuppa ja kui tule põlema panin, leidsin padjalt tulbi. Arvasin, et selle oled sina sinna pannud aga ma ei suutnud meenutada ühtegi hetke, mil sa oleks saanud selle sinna panna…” Heitsin kiire pilgu Rafe’ile. Ta oli käed teksade taskutesse surunud.
“Oot-oot, tulp? Mida ma tulbiga teen, kui..,” seletas ta arusaamatult, kuni, lõpuks märgates, et ma punastasin, vakka jäi. Ta sai aru.
“Ahsoo,” venitas ta teadlikult ja naeratas muhelevalt.
Katsin näo kätega: “See on nii piinlik.”
“Pole midagi.”
“Ma valetasin seekord.”
Rafe naeris ja see mõjus mulle hästi. Unustasin Thalia mõneks hetkeks sootuks.
“Nii et tulbid... Okei, jätan meelde. Aga kuidas roosidega jääb?”
“Need on liiga ülespuhvitud. Tulbid on kenamad. Vähemalt minu jaoks.”
“Thalia jaoks ka,” lõi Rafe pilgu maha ning tuli lohisevate sammudega minu juurde. Ta tõmbas laua alt tooli ja istus minu kõrvale.
“Thalia,” kordasin vaikselt. “Ta… piinas mind. Ähvardas mind hävitada, lubas mind tappa… Miks ta seda siis ei teinud?”
Rafe vaatas mind pikalt ja lükkas siis käega mu laubalt pisut juukseid eemale. Ta libistas sõrmed üle pika haava, mille olemasolust ma teadlik polnud. Ma ei tundnud, et mul juuksepiiril mingi haav on.
“Mul pole aimugi. Ju ta lihtsalt soovib mind hirmutada. Ta teab, et teeb sinu kaudu haiget mulle. Mis, veidral kombel, on kokkuvõttes talle endale kahjulik.”
“Jah, sest ta tahab sind endale…”
“Õige.” Rafe’i käsi leidis koha mu õlal. “Tundub, et kedagi häirib see fakt vist tõsiselt?” uuris ta vihjavalt.
“Muidugi,” pomisesin. “Sest Thalia on opakas.”
Rafe muigas ja vaatas mu silmadesse. “Sa ju valetad.”
“E-ei, ma tõesti arvan nii.”
Ta kehitas õlgu ja tõusis, et kohvi võtta. Vaatasin, kuidas ta toimetas.
“Kooli tahad minna?” küsis Rafe.
“Tahaks küll. Mis sinul siis plaanis on?”
“Samuti kool. Ma lihtsalt arvasin, et sa soovid koju jääda ja maha rahuneda. Pealegi jätsin ma kooliasjad koju. Mõned raamatud ja muu vajalik on tagaistmel, kuid enamus siiski kodus. Samas ma võin Alysonil paluda vajalikud asjad kaasa võtta…” Rafe lõpetas oma jutu. “Aga kui sa ei taha kooli minna, jääme siia.”
“Kool ja sõnad ‘ei pea minema’ ei käi kokku,” ütlesin talle.
Rafe naeris. “Nii kohusetundlik?”
“Kas just seda aga ma lihtsalt ei taha emale pettumust valmistada.”
“Ja selle arvelt kurnad ennast?”
“Minuga on kõik korras.”
“Ei ole, Quinn. Sa oled endast väljas. Sa ise ei saa sellest aru, aga ma näen seda. Kõigest üks päev. Kaotused on minimaalsed. Sa saad ju hiljem teada, mis õppida on…”
“Sa lausad anud, et ma puuduksin.”
“Sinu heaolu ennekõike.”
“Sa ei pea muretsema, Rafe.”
“Pean küll. Ise sa seda ei tee.”
Mu suu peaaegu et vajus lahti. “Kas me tülitseme jälle?”
Rafe’i kulmud tõusid ja langesid. “Nagu tavaliselt.”
Tõusin ja võtsin kruusi, et see puhtaks loputada ja restile kuivama panna. Kui ta nii vastupandamatult mõjunud poleks ja olukord teistsugune olnuks, visanuks ma ta majast otsekohe välja.
Loputasin kruusi ja piilusin üle õla, kui kuulsin teda tooli lauast eemale lükkamas ning samme, mis kaugenesid.
No hästi, jõudsin mõelda, kui kuulsin metalset kõlksu ja samme, mis nüüd valjenesid. Arvasin, et Rafe sai pahaseks ja kavatses lahkuda, kuid ei, ta tuli tagasi ja istus oma kohale.
“Mida sa tegid?” pärisin.
“Kui ma pean sind siin kinni hoidma, siis ma teen seda. Ja hetkel ma seda teengi.”
“Sa jääd siia?”
Rafe libistas võtmehoidjarõnga oma pöidlasse ning viibutas minu suunas majavõtit.
“Või eelistad sa ära oodata kuni tore ‘naabritüdruk’ tagasi tuleb?”
“Sa ajad mind närvi.”
“Ei, Quinn. Ma tahan, et sa mõistaksid olukorra tõsisust. Aeg-ajalt tundub, et see kõik on sulle endiselt üle mõistuse.”
“Eks see ausalt öeldes olegi…”
“Tegelikult on sul õigus. Thalia on opakas. Ja ta tahab sulle otsa peale teha eelkõige igavusest. Seejärel soovib ta näha minu reaktsiooni…”
“Okei,” turtsatasin kannatust kaotades. “Palun lähme kooli. Kell on palju ja mul on täna bioloogias töö, milleks ma õppisin.”
“Sa ei teeks seda testi nagunii positiivsele hindele,” lausus Rafe surmtõsiselt ja ma soovisin nende sõnade eest talle kogu jõust virutada.
“Millest sa aru ei saanud? Ma õppisin selleks.”
“Millest sina aru ei saa, Quinn?” küsis Rafe ohates. Ta toksis võtmeotsaga vastu lauaplaati. Heli oli nii tüütu, et ma kõndisin laua juurde ja haarasin Rafe’i käest kinni, et ta lõpetaks.
“Näiteks sellest, et miks me ei või kooli minna. Seal on peale minu veel sadu õpilasi ja Thalia ei tee nii avalikult midagi. Vaevalt küll. Ja kui sa ka tuled…”
“Sul on õigus aga sa oled omadega täiesti läbi.”
Ohkasin tigedalt.
“See, et sa end hetkel hästi tunned on tänu kohvile.”
“Mida iganes, tõsiselt. Kas ma üles vannituppa ikka võin minna? Lubad mind?”
Rafe noogutas.
“Kui tore,” venitasin ja keerasin end kiirelt ümber, et köögist minekut teha.
Kui ma käsi pesin ning neid kuivatades peeglisse vaatasin, märkasin ma midagi, mida on keeruline seletada. Minus oli midagi muutunud aga ma ei teadnud, mis see oli.
Läksin alla tagasi ja jäin ukselävel seisma. Rafe istus endiselt laua taga.
“Hei, Rafe?”
Ta tõstis pilgu ning kui ta suu pisut paokile vajus, teadsin, et ma ei peakski järgmist küsimust esitama.
“Kas sa ka näed seda?” osutasin käega oma näole.
Rafe pööras kogu oma tähelepanu minule. Hetk hiljem oli ta kui kivikuju- mitte ühtegi emotsiooni ega pisematki liigutust.
“Mis see on?” küsisin, hääl murdumas. “Rafe..?”
Ta poetas võtme lauale ja tuli minu juurde, näos ahastus.
“Kaugelt jah,” sosistas ta. “Lähedalt näed ainult sina seda… Kuidas ta…” Rafe’i näole ilmus valugrimass.
“Mis see on?” küsisin, jälgides hirmunult Rafe’i reaktsiooni. Ta lõi rusikaga ning seejärel jalaga seina ja toetas oma pea vastu seda nii, et ma tema nägu enam ei näinud.
“Surma vari,” sosistas ta, pannes mind ukselt tuge otsima. Ma olin sellest varemgi kuulnud ja teadsin, mida see tähendab. Aga ma ei arvanud iialgi, et see ongi päriselt nii.
“Ma pean kiirustama. Ainult nii saan ma sind veel päästa…” Rafe tõmbas mu oma käte vahele ja surus oma näo mu juustesse.
Mu silmad täitusid pisaratega. Me mõlemad Rafe’iga teadsime, et aega, mida mu päästmiseks vaja on, oli Thalia teadlikult väga vähe jätnud...


Viimati muutis seda Audrey (28/6/2013, 21:17). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime14/8/2011, 18:56

Very Happy Jätsid jälle põneva koha pealt pooleli. Suurepärane nagu ikka, ootan uut! Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime14/8/2011, 20:16

Täääh, Smile*. Ja põneva koha pealt tulebki pooleli jätta. Mõtetu on kõike korraga lagedale laduda Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime14/8/2011, 20:46

Wtf, wtf, wtf.... wtf ??? Shocked
Ma ei taju....

Okei, Quinn on elus ? Suppppper, aga ta peaks surnud olema... MITTE et ma seda tahaks Very Happy

Mis toimub ? Very Happy sa pead tegema nüüd kiiresti uue osa, et ma tajuma hakkaks. Very Happy
Surmavari ???
Misasiseeveelon ??Very Happy:D

ahh, ma parem ei ütle rohkem midagi, peale selle et,
Vahetpole, et lõpp oli nagu üli.mega.väga segadusse ajav Very Happy Oli see ikkagi supper hea osa, ning ma tahan väga-väga-väga-väga.. ma arvan et ma ei pea jätkama, uut osa Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime14/8/2011, 20:51

Wtf-wtf Very Happy
Thalia naudib oma... võitu Very Happy Laseb pikalt piinelda. Aeglane surm...

Surmavari... Mul on meeles lapsepõlvest mingi selline juhus, kui inimesed rääkisid a'la 'see on nii näost ära nagu surm' ehk siis surm on lähedal või nii... Paljud inimesed ei pruugi seda näha, kuid ega see vist paljude jaoks nähtav polegi... Mingi kogemuse või sisetunde värk pigem. Et jah, nii-öelda näost ära... Oh seda on keeruline seletada...

Uus osa kindlasti kunagi.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime14/8/2011, 21:49

Mida, mida, mida, MIDA?! WHAT THE EFFFF Very Happy

Quinn ei sure ära. Ma ei luba. Ma löön Thalia ise mättasse.
Rafe oli nii armas. Selline musirull kohe Very Happy Selline nunnu noh Very Happy

Aga jah.. Ma ei oska midagi asjalikku öelda. Kui ainult et mulle NII meeldis ja et ma uut osa tahaks! :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime14/8/2011, 21:57

Eks seda veel näeb, kas ta jääb ellu või mitte... Twisted Evil
Rafe on I love you ja MINU oma Very Happy Not for share...

Ja uus siis, kui mul kirjutamistuhin peale tuleb Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime14/8/2011, 22:04

Sinu oma?? Shocked

Ainult natukesek mulle? Palun. *kutsu silmad*
Rolling Eyes

Mis tähendab et vaatame?? Ilmselgelt jääb Q ellu.. Ma tulen panniga külla, kui miskit Q'ga mäda läheb Twisted Evil

Oih... Unustasin vist vanu bemari romusid mainida Very Happy Tulen koos bemmide ja pannide ja ma ei tea millega veel Very Happy Nii et vaata et Quinn ja Rafe kokku jääks Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime14/8/2011, 22:06

Ma ju lubasin sulle teist hooaega, K... Very Happy

No võta siis. FAIN.

Oled sa msn'is? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime14/8/2011, 22:07

Jesssssssssssssssssssss.. Rafe here i come Very Happy hihi

Jup.. msn'is olen Very Happy Sealt ma ei lahku enam.. Kui ainult arvuti vahetuseks Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime14/8/2011, 22:54

Aa, OK. Ma tahaks sulle midagi.... väga feili rääkida Very Happy
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime14/8/2011, 23:48

Sul on õigus Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime15/8/2011, 00:39

No vot Very Happy Aga see on ju täitsa loogiline ka Very Happy
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime15/8/2011, 12:53

Very Happy Superloogiline.
Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime15/8/2011, 16:42

lihtsalt nii hea :)
ootan uut Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime15/8/2011, 18:35

Smile*: Muidugi on.

PINK: Tääh, loodetavasti kaua ei pea sa ootama Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime17/8/2011, 14:15

Lihtsalt super.
Kiirelt uut paluks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime17/8/2011, 17:41

Ma ei tea, kui kiirelt te selle saate, set mul on totaalne nullseis. No lihtsalt ei suuda kirjutada. proovisin n-ö teist hooaega kirjutada ja 300 sõna. Täiesti haige periood Very Happy Aga eks ma annan endast parima...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Habras (taas üleval!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 9 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Habras (taas üleval!)
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Habras: Haavatav XVII
» Taas hingata

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: