MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri

Go down 
+13
Kärolyn
Dragomira
FleurDeLis
Bubblegum
Griffu.
Karro
Tuki
Lammas
Naughty
Audrey
*Nastik.
Cilen
nasicc
17 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
AutorTeade
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime16/6/2012, 16:41

Ma pole küll üldse kuidagi Audrey vastu, aga enne peaks mõtlema ikka, kas a) adminne on veel vaja ja b) küsida Audrey'lt, kas ta seda ka tahab (admin peab ikka foorumipidamises mõikama, lihtsalt aktiivsus pole ju adminni ülesanne... :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime16/6/2012, 17:43

No see, et ma kirjutan NP-d ja elan siin foorumis ning oman lihtsalt palju postitusi pole nüüd küll põhjus, et mind adminniks panna. Kuigi ma arvan, et mu foorumis elamine oleks omamoodi plussiks küll.

Ja meil ju on kaks adminni (Pingu ja Nasicc) ja üks moderaator (Griffu). Ma arvan, et meie foorumike pole veel nii suur, et seda kolmikut suurendama peaks. Samas mul poleks selle vastu midagi aga ma ise kipun arvama, et veel ühe adminni või mode järele vajadust pole.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime16/6/2012, 18:27

Nastik see ongi see, et Audrey märkab asju, mida tegelikult meie adminid ei märka ning asub neid klaarima. Kui Audrey ei taha "kõrgendust" pole ka midagi.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime16/6/2012, 18:35

Um, võib-olla.

Ja ei, ega mul kõrgenduse vastu midagi poleks, aga see pole meie otsustada.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime16/6/2012, 23:49

Aktiivsus tuleb ja läheb. Alles oli Maiu kõige suurem tegija. Enne seda möllasin mina ja nii saab täitsa kaugele tagasi minna. Igaks juhuks ütlen kohe ära, et Audreyst meil nüüd küll administraatorit ei saa, sest me ei suudaks koos töötada. See on tore, kui ta tänu enda aktiivsusele asju märkab, aga eriti tore oleks see siis, kui ta meile ka neid asju edasi ütleks. Selgelt ja rahulikult.

+ kust te võtate, et Griffu moderaator on? Ta on admin.

Jaaaa kas te ei arva, et "kuukiri" on veits vale nimetus, sest nii suure tööga nagu iga kuu ajakirja koostamine on ei saaks te niikuinii hakkama. Äkki peaks sellele ajakirjale nime panema ja kokku leppima, et see ilmub nt 2-3 korda aastas? Oleks ilus.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime16/6/2012, 23:54

Selle asja nimeks sa Meie Jutud. :)
Minu arust ilus ja konkreetne. Kuukiri ta enam pole. Me ei jõuaks. Very Happy Kvartalikiri heal juhul. Aga nimetame lihtsalt Meie Juttudeks.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 00:13

Niisiis. Selle viimase Nasiccu postituse peale oli meil msnis täitsa pikk arutelu. Leidsime, et Meie Jutud on üks jube nõrk pealkiri ajakirjale, sest a) see on täitsa ebaoriginaalne ja b) kuna perioodika väljaannetele ei käi jutumärgid ka ümber siis oleks kogu aeg tohutu segadus.
Me oleme ikkagi loominguline foorum :) Oleme täitsa võimelised asju välja mõtlema Very Happy
Niisiis. Võtke minuga ühendust ja saatke potentsiaalseid nimesid. Olenevalt teist ja ideede rohkusest valin avaliku hääletamise avamise kuupäeva. Kõik võivad ükskõik kui palju nimesid soovitada Very Happy
ÜKSKÕIK mis. Võite igaksjuhuks mingid põhjendused juurde panna. Kui arvate, et Põrnikas on parim nimi, siis oleks kena kui te suudaks selle ära põhjendada Very Happy See pole muidugi kohustuslik.
Aega võiks esialgsete plaanide järgi olla ehk kaks päeva. Aga see võib muutuda, ei ütle kindlat aega :)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 00:17

Pingu kirjutas:
Aktiivsus tuleb ja läheb. Alles oli Maiu kõige suurem tegija. Enne seda möllasin mina ja nii saab täitsa kaugele tagasi minna. Igaks juhuks ütlen kohe ära, et Audreyst meil nüüd küll administraatorit ei saa, sest me ei suudaks koos töötada. See on tore, kui ta tänu enda aktiivsusele asju märkab, aga eriti tore oleks see siis, kui ta meile ka neid asju edasi ütleks. Selgelt ja rahulikult.

+ kust te võtate, et Griffu moderaator on? Ta on admin.

Jaaaa kas te ei arva, et "kuukiri" on veits vale nimetus, sest nii suure tööga nagu iga kuu ajakirja koostamine on ei saaks te niikuinii hakkama. Äkki peaks sellele ajakirjale nime panema ja kokku leppima, et see ilmub nt 2-3 korda aastas? Oleks ilus.

Ma ka parema meelega jääks tavakasutajaks. Et vältida edasisi arusaamatusi ja nii edasi, pöördun tulevikus mõtete ja ideedega äkki hoopis Nasiccu poole.

Ja ma ei tea, mul millegipärast on kuskilt meeles, et Griffu on mode, sorry

Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 00:41

mul on tunne, et see on hea idee (:.
Aga nimed, saatke aga saatke. Kas poleks vinge kui just Sinu valitud nimi on selle suurepärase kuukirja nimeks? Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 00:47

Lõpuks ometi ka samal arvamusel. Võib-olla kunagi ka sinu poole, eks see näha ole...

Aga mina igatahes ei hakka hetkel küll mingit nime pakkuma, kuna ma lihtsalt ei suuda midagi tarka pakkuda. ''Meie kvartal'' oli mu esimene tavaline mõttevälgatus aga mkm. I don't like it.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 00:50

tegelt ma arvan, et te võiksite neid privaatselt saata Very Happy Siis on põnevam kui otseselt ei tea kes on pakkunud Very Happy Saatke msn-is või privaatsõnumitena :) Kohe on huvitavam, trust me Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 11:07

Võibolla peaks seda nö võistlust kuskil mujal propageerima, sest kõik ei pruugi seda teemat pidevalt jälgida, aga võibolla on ka neil, kes sellega seotud pole väga huvitavaid mõtteid.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 14:06

Võistlus? See on huvitav mõte, Lammas.
Aga jah, ma nõustun et Meie jutud oleks lahja pealkiri. Peab aju tööle panema.
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 14:42

Ma mõtlesin muidu, et Pingu polegi tõesti kuri, aga nüüd tuli välja, et on küll. Kas sa tead ka, et pealkiri sõnadega "Meie Jutud" on valmis ja ma nägin vaeva sellega? Mitte küll tohutult, aga ma mõtlesin tükk aega, kuidas seda teha. Aga noh, eks alati saab paremini ja nüüd on mul võimalus see uuesti teha. Kui nasicc muidugi üldse tahab mind veel. Ma usun, et tahab. Aga maitse üle ei vaielda. Mina oli Meie Juttudega väga rahul, kui teised nii ei arva, siis ei saa mina midagi öelda.

Üks soovitus nimepakkujatele: see nimi võiks kuidagi seonduda meie foorumi põhimõtetega ehk siis kirjutamise ja lugemisega. Fotograafid näiteks kindlasti meie kvartalikirjale ei sobiks.

Olgu, tänan põhjenduse eest, miks Audrey't adminiks ei panda. Nüüd ma ei vigise sellel teemal enam.

Ja kui kellelegi mu postitus ajuvaba ja üli egoistlikuna näis, siis mul pole täna tõesti kõige parem tuju. Ilm on ka selline, et anna olla. Sajaks siis vähemalt, aga ei. Pilves ilm on kõige mõttetum.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 15:42

Päike särab :3 *saadab Dragomirale kaablite kaudu kastitäie päikesepaistet* Naerata! :)

Pingu, saatsin sulle MSNi idee-kaks.

EDIT: ja kui kellelgi on juba huvitavaid seiku oma kirjutamiselust, siis saatke PM või kes mu FBd teab, siis FBs teade. Võin selle joonistamise/koomuskinurga ka enda peale võtta. I need practice.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 15:47

Mul on tõsiselt kahju, et ma pole saanud siin nendel teemadel kohe mitte üldse kaasa rääkida, aga jah põhjused miks, jätan ma siin teemas arutamata.

AJAKIRJA NIMI: Kuna ma selle teemaga täna järjepeale jõudsin, siis pole nime peale veel jõudnud mõelda ja ilmselt ei ole selleks nüüd ka kuigi palju aega. See selleks. Mulle meenub Pingu jutt, et me oleme suutelised palju paremaid nimesi välja mõtlema jne ning sellega seoses mul tekkis selline süütu ja puhtast inimlikust uudishimust küsimus, et kas Pingu ka ise mõne nime välja pakkus. Millise? Mind ei huvita. Aga oleks tore peale sellist julgustamist, et me oleme paremaks suutelised, teada, et ka tema mõne nime välja pakkus.

Siin käis läbi veel palju teemasi, milles ma kaasa ei hakka rääkima, sest lõpuni jõudes selgus, et need on juba päris lukus omadega ja mina sorkima enam ei hakka.


Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 15:51

Tänan, Takuya Kenzo! :) Nüüd paistab minu aknastki päike! Very Happy Päriselt ka. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 16:11

Takuya Kenzo kirjutas:
Päike särab :3 *saadab Dragomirale kaablite kaudu kastitäie päikesepaistet* Naerata! :)

Pingu, saatsin sulle MSNi idee-kaks.

EDIT: ja kui kellelgi on juba huvitavaid seiku oma kirjutamiselust, siis saatke PM või kes mu FBd teab, siis FBs teade. Võin selle joonistamise/koomuskinurga ka enda peale võtta. I need practice.


Seiku kirjutamiselust? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 18:41

À la "kuidas ma selle või teise tegelase jaoks inspiratsiooni sain", "kuidas ma oma jutumustandile mahla kallasin", "kuidas ma oma tegelasega räägin ja mental kid välja paistan" jne. Very Happy

Ma saan näiteks tuua selle, kuidas mina bussis inspiratsioonisoont tabasin, rahakotist kehtivuse kaotanud bussipiletid haarasin ja nende taha märkmeid kritseldama hakkasin, sest bussiaknast välja vaadates tekkis ideid. Very Happy

Muidugi saab seda koomuskiteemat laiendada ka, kajastades erinevaid meetodeid, kuidas paremini kirjutada ja motivatsiooni leida jne.
Eestistatud pealkiri võiks minu arvates olla "Nii et sa oled kirjanik?", lühidalt "NESOK". Laughing
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 19:06

Siis saab vist sellest ka kirjutada, kuidas ma peale kiituseid oma kirjutamisoskuse kohta kirjandustundides proovisin hästi halb olla, et mitte keegi ei saaks mu kirjutamisest aimu Very Happy
Iial ei lähe meelest ema märkus mu õpinguraamatut sirvides: "Kirjandus rahuldav? Mida? Kuidas see nii palju langes?'' vms.

Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 19:11

Dragomira kirjutas:
Ma mõtlesin muidu, et Pingu polegi tõesti kuri, aga nüüd tuli välja, et on küll. Kas sa tead ka, et pealkiri sõnadega "Meie Jutud" on valmis ja ma nägin vaeva sellega? Mitte küll tohutult, aga ma mõtlesin tükk aega, kuidas seda teha. Aga noh, eks alati saab paremini ja nüüd on mul võimalus see uuesti teha. Kui nasicc muidugi üldse tahab mind veel. Ma usun, et tahab. Aga maitse üle ei vaielda. Mina oli Meie Juttudega väga rahul, kui teised nii ei arva, siis ei saa mina midagi öelda.

Vabandust. Ma tõesti ei teadnud, et sa mingi kujundamisega vaeva olid näinud. Aga mine äksi ja tuld täis jah. Go ahead :)

Naughty kirjutas:

Mulle meenub Pingu jutt, et me oleme suutelised palju paremaid nimesi välja mõtlema jne ning sellega seoses mul tekkis selline süütu ja puhtast inimlikust uudishimust küsimus, et kas Pingu ka ise mõne nime välja pakkus. Millise? Mind ei huvita. Aga oleks tore peale sellist julgustamist, et me oleme paremaks suutelised, teada, et ka tema mõne nime välja pakkus.

Jah, ka mina panen hääletusse 2-3 nimevarianti, ära muretse Very Happy


Kui kõik ütlevad ajakirja päris nime asemel, et see on kuukiri, mida ta tegelikult ei ole, ei toimi pealkiri.
(ise ka vaatan seda epic lauset ja komakommentaare kuulda ei taha Very Happy)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 19:22

Esiteks see pole "mingi" kujundamine. See on meie lehe kujundus, mis peab olema kena, sest muidu ei loe seda keegi. Ja ma pole äksi täis. Very Happy Enam rahulikum seda kirjutades ei saanud olla. Very Happy Kui sa foorumis tihedamini käiksid, siis teaksid ka äkki, mis siin toimub? Wink
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 19:27

Heiheihei, sa oled siin alla kuu aja olnud ja juba nii enesekindlalt norid tüli teemadel mida sa ilmselgelt veel täielikult ei mõista? Samad sõnad sulle mis teistele. MSNi.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 19:36

Ma mõistan rohkem kui sa arvatagi oskad.
Aga ma ei taha tüli norida, tõesti. Ma tahan ainult, et see foorum püsima jääks, muud ei midagi.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 19:40

Pingu see on üllatav...millegipärast...aga usu mind meeldiv!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 15 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri
Tagasi üles 
Lehekülg 15, lehekülgi kokku 17Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Meie Juttude kogumik!
» Meie juttude kogumik VOL 2
» All about SNLHMN :)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: