MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri

Go down 
+13
Kärolyn
Dragomira
FleurDeLis
Bubblegum
Griffu.
Karro
Tuki
Lammas
Naughty
Audrey
*Nastik.
Cilen
nasicc
17 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime13/6/2012, 18:50

Kindlasti tuleb online'is ka.
Ma arvan, et siis võib vaadata, kas keegi enam tahab paberkandjal. Trükikojast tulnuna oleks ta väga fancy lihtsalt, kodus saaks ka trükitud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime13/6/2012, 19:34

Paberkandjal hakkab saatmise teemaga jama vms. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime13/6/2012, 19:58

Oleneb kui hästi selle saatmise töökorda seatud saaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime13/6/2012, 20:10

Mnjaa. Mul tegelikult tekkis kuukirjaga seoses üks huvitav küsimus Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime13/6/2012, 22:13

Mis küsimus? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime13/6/2012, 22:39

Something intresting Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime13/6/2012, 22:45

Me kuulame. D
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime14/6/2012, 23:41

Paberkandjal oleks nii fancy lihtsalt minu arust Very Happy

EDIT: Oih, nasicc kasutas suht sama sõnastust Very Happy Oh, well.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Külaline
Külaline




Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime15/6/2012, 00:48

Kiirelt teemat sirvides hakkas silma 40% business ja 60& off-topic. Nice!

Vabandan väga, kui sellest juttu oli, ma selle lihtsalt oma vanade ja väsinud silmade eest läbi lasin ja nüüd seda uuesti pärin, aga -
nasicc, kas sa oled üldine toimetaja (sh keeleline, kujunduslik jne)?

Neid lehekülgi kiirmeetodil lugedes jäi mulje, et algul läks kogu korralduslik seltskond väga äksi täis, ideid mustmiljon, alles lõpupoole hakkas ära vajuma (sest jutujullat jäi vähemaks ja ärijutt sigines asemele, ärijuttu aga nii palju pole). Soovitaksin teha nende ideede, mis kirja on saanud, seast konkreetne valik, mida esimesse numbrisse panna. Järkhaaval saab igasuguseid imevidinaid juurde lisada, aga alustada võiks rahulikult. Esimese punktina vaataksin mina (hüpoteetiliselt kõneldes - kui mina peaksin mingit väljaannet toimetama jne), kas on üldse olemas kirjutajaid - ja funktsioneerivaid kirjutajaid, kes on võimelised määratud tähtajast kinni pidama ja asja vastuvõetavalt tegema.

Siis tähtaeg. Märkasin, et inimestel tekkis ajapuudus, kohustuste ja muu elu kuhjumine. Veergude valmimist hõlbustaks üldine tähtaeg, mis ajaks peavad need eelnevalt määratud isiku kätte jõudnud olema.

Järgnevalt see, et ma vaatasin grammar nazi pilguga ja lugesin grammar nazi mõttega ning mulle on alati meeldinud, kui grammatikakontrolliga tegeleb eraldi isik VÕI tegeleb mitu isikut, et tekstid oleksid maksimaalselt korrektsed. Tekstide kvaliteet oleneb ikkagi kontrollija füüsilisest/vaimsest seisundist, tähelepanust, teadmistest... Need varieeruvad.

Joonistamise ja koomiksite osas saaks malli võtta Tom Prestonilt, kes veab DeviantARTis "So You're A Cartoonist?" koomiksit. Seda saaks Meie Juttudele sobivalt adapteerida "So You're A Writer?", kirjeldamaks huvitavaid seiku siinsete suleseppade eludest ja toomaks neid teistele lugeda-vaadata.

Viimane teema, mis üles tuli - paberkandjal väljaandmine -, mulle eriti ei meeldi, just selle tõttu, et siiani pole isegi virtuaalversioonist märki, aga juba on sihid seatud Mordorisse. Nagu mu posti alguses mainitud - tasa ja targu; kõigepealt teeb valmis 1-2 võrguversiooni ja alles siis hakkab asju ajama trükikodade ning reaalsete rahaliste väljaminekutega. Ma ei kahtlegi, et siin on inimesi, kes saavad rahaga hoopis paremini läbi kui mina (sellest ka minu skeptiline hoiak), aga ehk oleks parem näha, kas see asi üldse vedama saab.

Disclaimer: ma olen süütu kõrvalseisja, kes sattus valel ajal valesse kohta ja pidi sõna sekka ütlema.


Viimati muutis seda Takuya Kenzo (15/6/2012, 14:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime15/6/2012, 08:02

OT on meil jah probleem.

Hetkel ma tegelen Dragomiraga kujundusliku poolega. Kirjavigu-asju parandan nii palju kui mulle silma jääb ja siis olen ma mõelnud Prince Kirameki ja oma titepuhkusel eesti keele õpetaja peale. xD Või tähendab see grammar nazi olemine, et sul on ka hea eesti keele grammatika ja tahaksid kaasa aidata? Very Happy

Hetkel on peaaegu olemas (ja täna tulemas, kuna Naughty saab netti) kõik asjad, mis esimesse numbrisse saavad. Seal ei ole kõik mõtted, vaid ongi need, millele tegijaid jätkus.

Ma seda Prestonit ei tea, aga hiljem uurin, äkki on järgmisesse numbrisse midagi siis võtta. :)

Viimase punktiga... jah. Natukene lennukas mõte, aga think big. Siis saab midagigi valmis. Very Happy Võrguversioon tuleb kindlasti ja esmajärgus, nii et sellepärast pole vaja muretseda. :)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime15/6/2012, 13:36

See trükimõte on peale seda kui see nagu valmis on. Onlines tuleb see kindlasti aga kes soovivad seda hiljem ka paberile siis variante on.
See on alles esimene number, vaatame kuidas see läheb. Tegelt võiks selle polliga avaldada ja panna millised osad kõige enam meeldisid? Siis teame, millele suuremat rõhku panna vms? Lihtsalt mõte. Jälle.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime15/6/2012, 14:18

Poll on hea mõte, Ever.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime15/6/2012, 14:35

Correction of mistake: "So You're a Cartoonist", mitte "Artist". Parandatud ka eelmises postituses.

"So You're A Cartoonist?" reference'iks.

Bitch please, ma panin selle aasta e-etteütluse üldarvestuses kinni, mu grammatika on 5+. Very Happy
Ei, tegelikult. See eeldab väikest kiitlemist küll, aga jah, mul on väga hea eesti keele grammatika ja jah, tahaksin kaasa lüüa kas või selleks, et hiljem ei peaks neid trükivigu ja komavigu lugema, mis parajat piina valmistavad. Oma panus on antud, siis on ikka parem olla.

Nii et võid mu (ühe) keelelise toimetajana üles märkida. Olen käpp.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime15/6/2012, 23:19

Väga hea, Takuya! Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime16/6/2012, 10:32

Kui vaja, võin ma ka toimetamisega aidata, kuigi olen palju keelereegleid unustanud ja tegutsen pigem intuitiivselt Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime16/6/2012, 10:44

Ma ka intuitiivne... aga kas sa mitte filoloog polnud? Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime16/6/2012, 10:47

Olen küll, aga ma pole saanud kahe aasta jooksul ortograafia kursust võtta, kuna see ei mahu mu tunniplaani Laughing
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime16/6/2012, 10:54

Selge. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime16/6/2012, 14:29

Who needs grammar rules when you have gut feelings.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime16/6/2012, 15:30

Ja Takuya vist viskas õhku ka selle, et peaks olema mingi ajakava vms. Võiks olla küll. Et teatud kuupäevaks peavad kuukirja minevad asjad olema valmis ja saadetud ja siis mingid päevad jäävad aega, et grammatika üle tsekata ja kujundusega tegeleda jne. Nii et jah, võiks selle asja ka siis juba paika panna.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime16/6/2012, 15:32

Tegelikult ajakava oli... vbl oleks pidanud seda kuidagi suuremalt karjuma. 1. juuniks tahtsin asju juba. Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime16/6/2012, 15:38

Ma arvan, et kindel kuupäev on hea idee. Kas meil ei pidanud kuukiri tegelikult juba umbes kaks nädalat tagasi valmis olema? Very Happy Ma võin ka eksida - mul oli hommikul 37,7 palavik ja ma olen ilmselgelt liiga palju arbuusi söönud. Very Happy

Ma tean, et see küsimus ei lähe teemasse, aga miks Audrey admin ei ole? Ta on meile nii palju head teinud. :) Ja ärge te nüüd naerma hakake - ma olen siin kõigest 17 päeva olnud, kust mina peaksin kõike teadma. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime16/6/2012, 15:52

Drago, too mõni näide? Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime16/6/2012, 16:02

Et kuidas sa head teinud oled?

No näiteks kirjutades NP-d. See on üle mõistuse jutt. Very Happy Aga sa oled üliaktiivne ju. Sul on kõige rohkem postitusi. Sa annad (peaaegu) alati oma hinnangu, kritiseerid kui vaja. Sa pakud häid lahendusi. Sul on hea huumorimeel. Sa oled lahke. Mina arvan küll, et sina võiksid admin olla. Sa ei jää milleski nasicc'ule ja Pingule alla. Ma just nende postituste pärast hakkasingi mõtlema, et sa oled üliaktiivne ja sellised on tavaliselt adminid.

Sorry, mulle hakkab arbuus pähe vist. Very Happy

Igatahes mina teen ettepaneku edutada Audrey adminiks.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime16/6/2012, 16:35

Minule hakkas eile arbuus pähe, ma võtsin endale mõtteks olla kella kuueni hommikuni üleval. Ei õnnestunud juba kell 12:00 kukkusin voodisse norskama. Täna hakkas vist pasteet pähe, pidin õue ronima ise niigi põlenud ja ikka päikese kätte lugema.


Nõustun Dragoga, Audrey adminiks!
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 14 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri
Tagasi üles 
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 17Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Meie Juttude kogumik!
» Meie juttude kogumik VOL 2
» All about SNLHMN :)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: