MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Laulja [28/...]

Go down 
+7
Viinamari
Herbts
Mezilane
AliceInWonderland XD
Keku
SugarPiece
Cilen
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime29/8/2012, 20:16

Cilen: Ma tänan :) Ning jään ootama postistust, kus sa kirjutad, mis olid vead ja mida võiks muuta.
Mezilane: Ei no ütleme, et oli vaja teha nii palju kui võimalik ning üle kolme ei tulnud. Vabandust. Ning ma nõustun sinuga. Kui ma oskaks joonistada siis ma saaks Rosanna teha, kuid hetkel on see lugejate mõtetes :) Kuid ka ma näen teda kui lihtsalt, kuid ilusana. Ning eks me näe. Mul homme on töö.

Ning nüüd ütlen ma ära - homme lähvad kõik need olemas olevad peatükid (ning proloog ja epiloog) parandaja juurde! Vabandust kui olen sellega teid ära tüüdanud, kuid ma olen ise lihtsalt nii ärevil sellepärast... Embarassed Rolling Eyes
Ning need, kes veel ei tea siis hetkel on seda - 83 page, 18 790 word ning 120 235 characters (with spaces). Kui viimane peatükk on välja tulnud panen lõppnumbrid.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime29/8/2012, 20:35

"Blondi-pruuni segu juuksed, mis olid naljakalt turris ning varjasid teise siniseid silmi, mis võis näha sinu sisse."
Kas seal mitte "võisid näha" ei peaks olema, silmi on ju kaks Very Happy

Matthew, Matthew'le... seda nime käänatakse ülakomaga. Nagu ÕS ütleb: kui võõrnimi lõpeb häälduses vokaaliga, aga kirjas konsonandiga, või vastupidi, on käänamisel vajalik ülakoma. Näiteks: Renault'ga (loe: rönooga), Joyce'ile (loe: d¾oissile).

Väga tore, et Rosannast inimene sai. Tema ja Matthew on koos nii armsad Razz

Ootan uut osa.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime29/8/2012, 21:56

Parandan näpukga ära ning tänan selle nime käänamise informatsioonis. Koguaeg oli kahtlus seal, kuid ei jõudnud ÕS-ini.
Ning uus osa tuleb :) Kui hästi siis homme.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime30/8/2012, 09:08

Nii kiirelt tulevad uued osad. Shocked Ma ei jõua uut paludagi, kui juba tuleb uus. Ja ausalt-öeldes on see...
...laheeeeee. :) Nii hea on lugeda kahte osa järjest. Wink

P.S: Kas Alice käib ka ülakomaga? Ise kirjutasin siiani ikka ülakomaga. :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime30/8/2012, 18:20

Nii rahvas. Mul on halvad uudised.
Ma jõudsin just koju ning olen laibastunud. Hetkel suutsin uue osast ära kirjutada AINULT 114 sõna... Nii et hetkel ma ei tea, millal uus osa tuleb, kuid kindlasti lähipäevil kindlasti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime30/8/2012, 19:57

Ma tahan lilli! Ma tahan kommi! Ma tahan aplausi!
Uus osa teile Very Happy

Kaheksateistkümnes
Matthew




Viimati muutis seda Emand (26/10/2012, 10:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime30/8/2012, 20:39

Kass ja hiir sobivad ideaalselt ju kokku, Tom ja Jerry järgi vähemalt küll Very Happy Sa võtad mind ainult sõnatuks, ma ei oska midagi öelda.


Uut!
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime30/8/2012, 20:48

Aga oleneb, kuidas võtta. Hiire jaoks on see elu ja surma küsimus, kassi jaoks lõbu ja igavus.
Ning, kas ma pean muretsema selle "sõnatuks võtmise" osa juures?
Very Happy
Ning eks see uus osa tuleb.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime30/8/2012, 21:03

Ei pea Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime30/8/2012, 21:13

Ei oskagi midagi öelda - meeeeeeeldib :)

Ma loodan, et Rosanna ei tee seda, mida ma arvan...

Uut! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime30/8/2012, 21:44

Mezilane: Olgu siis :) Vähemalt ei muretse ma nüüd, mida Marta selle all mõtles.
Getzzzu: Ning hetkel on mu pea küll tühi. Tavaliselt ma aiman, mida lugejad ütlevad, kuid seekord küll mitte. Mida sa loodad, et ta ei tee? Shocked Question

Ning uus osa tuleb ülehomme või siis 2sel kui hästi ei vea mul.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime31/8/2012, 16:06

Sellisel juhul peab Marta hakkama ka TD'd kirjutama, sest sina kirjutad mingi neli osa ja ma kirjutan selle aja jooksul 0 osa.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime31/8/2012, 17:25

Mulle jäi lihtsalt mulje, et Rosanna põgeneb vn, et Matthewile turvalisus tagada...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime31/8/2012, 17:43

Mezilane: Haha ei pea, Marta. Rahu. Ainult rahu Very Happy Jällegi mul on see, et vahepeal on mingi kirjutamistuhin ja siis kuu-kaks on... tühjus. Kuid sul tulevad uued osad... nagu järjepidevalt. Also - kirjutan hetkel uut.
Getzzzu: Eks me nä, eks me näe.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime31/8/2012, 18:12

Minul ja osad järjepidevalt? Hurtil pole peaaegu kuu aega uut osa tulnud.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime31/8/2012, 18:25

Siin ka polnud kuu aega mitte muhvigi. Nüüd on järjest mingi kümme osa või nii tulnud Very Happy
Pean mainima, et see on mu parim järjejutt üldse. Tavaliselt jätan pooleli või sedasi.
Loodan, et uuega tuleb ka... kuigi see on rohkem verisem ja selline -.- aga eks näeb
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime31/8/2012, 19:02

Ajee, verisem. Vinge. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime31/8/2012, 19:08

Not yet, not yet, Alice Very Happy
See triloogia ei tule verine. Rohkem armastus ning väike "veritsus" XD
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime31/8/2012, 19:42

Ma juba lootsin... Very Happy Ei, tegelt mulle meeldib. Ühte komaviga nägin.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime31/8/2012, 20:02

Haha ma arvan, et seal on rohkem kui üks komaviga Razz

Ning ma pean kahjuks vabandama mind ja minu lubadusid. Olin tänase tööpäevaga mõelnud välja mida ja kuidas kirjutan ning koju jõudes istusin laua taha ning hakkasin pihta. Kuid see, mis kokku tuli... mnjah see on hoopis teine asi, mida ma mõtlesin algul. Kuid ise jäin rahule. Eks me näe, mida teie arvate Very Happy

Üheksateistkümnes
Matthew



Viimati muutis seda Emand (26/10/2012, 10:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime31/8/2012, 20:10

Ee, okei. Ma ei saanud sellest alguses aru mis toimub, ning lugesin teist korda üle, et kõike mõista. Very Happy Aggga tead mis ma ütlen? Me like. :)
UUt. Like a Star @ heaven
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime31/8/2012, 20:26

Confused. Really confused. Ma ei saanud aru, kas see oli siis Rosanna, Emand või ema? Anyone could tell me Very Happy. Emanda lausest ei jaganud ma ka mitte midagi. Üldse lugesin ma seda osa kulm kortsus, nägu nagu lambal peas. Ma lugesin ka teist korda läbi. Veider, aga ma ei jagunud siis ka mitte midagi.

Sellegi poolest mulle meeldis ja seekord sa mind ka sõnatuks ei võtnud.

Uut! afro
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime31/8/2012, 21:03

Ok kirjutan siis ära, mis siin toimus Sad *kurb, et te ei saanud aru*

Matthew isa tuleb koju ning ütleb, et nad peavad abielluma rikkama pere lastega (pidin need, kuidagi juttu saama) ning poisi ema on rahast nii ära hüptnotiseerinud, et on nõus tegema enesetappu kui lapsed ei tee, mida isa käsib.
Kui Matthew hakkab ära minema läheb ta veel ema juurde, kuid see on ära muutunud. Tegemist on kujutlusega, mille Emand tegi. Ehk siis Emand hoiatas Matthew`d, et kui see ei anna Rosannat kergekäeliselt tagasi siis on sama saatus talle, mis oli selle kujutlusemal.

Loodan, et saite aru ning kui ei siis küsige täpselt ja ma püüan nii hästi kui saan seletada.

Ning Alice - thank God! Ma juba mõtlesin, et tuleb: I liked it buuut I won`t give a point.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime31/8/2012, 21:58

Ma sain teisel korral lugedes aru küll, ja mulle meeldib-meeldib-meeldib see jutt. :)
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime1/9/2012, 00:20

Minus see segadust ei tekitanud, sain pihta :)

Mulle nii-nii meeldib see jutt!

Uut! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Laulja [28/...] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Laulja [28/...]
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: