MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Laulja [28/...]

Go down 
+7
Viinamari
Herbts
Mezilane
AliceInWonderland XD
Keku
SugarPiece
Cilen
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime18/8/2012, 19:04

Ahh mind ja mu näppukad XD
Selle ringi diameeter on tegelikult kuskil 30 cm, nii et üpris nähtav aga ta on kapipõhjaga sama värvi ja seda saab lahti ainult altpoolt, nii et on selge, miks Matthew pole seda leidnud.
Ning see ruum on mullaga rohkem. Tunnelid hakkavad olema metalliga kaetud.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime18/8/2012, 19:11

Oo, kõik sai palju selgemaks, tänan. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime19/8/2012, 20:14

Pole tänuväärt.
Ning mainin ära, et te ka pealkirja täiendust vaataksite Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime19/8/2012, 21:46

Näpukad -
Emand oli midagi enamata kui lihtsalt kuri naine, kes lapsi nuhtles. enamat
Tema oli nukk, kes oleks võinud vabalt Valge Maja president päevasel ajal maha nottida. presidendi

Vägev osa oli. Sesmõttes, et veelgi huvitavamaks kisub.
Ootan uut :)
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime20/8/2012, 10:35

Oh. Marta luges ka kõik osad läbi. Eks ma ole ju tubli? Tegelikult oli mul öösel lihtsalt igav ja ma hakkasin neljandast osast uuesti lugema siis läks kole põnevaks ja ma ei suutnud enam lugemist pooleli jätta.

Minu meelest on see nii kummaline armastuslugu, rohkem tundub põnevusloona, aga samas on huvitav, sest nuku ja inimese vahelist armastusloost kuulen mina esimest korda Wink. Okei ma mõtlesin seda lauset umbes, et see on põnevusjutt, aga seal on ka natuke armastust.

Uut!
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime20/8/2012, 19:10

Tubli, tubli, tubli Marta Very Happy
Ning eks ma vaata seda armastuslugu. Tegelikult ma enam-vähem ainult neid kirjutangi. Ei oska teisi väga välja mõelda XD Kuid kuna siia on oodata ikka palju osi (loodetavasti 30+) siis eks seda armastust jõuab tulla. Ma juba arvan, et kui te olete selle jutu kõige-kõige viimase osa ära lugenud siis te lööte mu maha... Kuid eks seda näeb :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime20/8/2012, 20:03

UUS OSA! Very Happy Very Happy Very Happy

Kaheteistkümnes
Matthew




Viimati muutis seda Emand (26/10/2012, 10:18). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime20/8/2012, 20:20

Noormees vaatas mulle otsa ning kohkunult taipasin, et ta oli vihane. Mitte hirmunud ega segaduses. Hirmunud. Kas viimane lause ei peaks olema "vihane"? Esimese lause järgi vähemalt järeldaks seda...
Aga, mis ma ikka oskan öelda?
Super osa oli ja ootan väga uut, nagu alati Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime20/8/2012, 20:21

*punastab* Vabandan... *läheb parandama*
Ning tänan Very Happy
Hakkan uut osa koheselt kirjutama
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime20/8/2012, 23:41

Vein kätega? Laughing Mingi uudne veinisort, või? Kas see tähendab, et pokaali sisse on torgatud käed? Ei, tegelt ma niisama norisin. Razz

Meeldis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime21/8/2012, 07:50

Vein kätega? Shocked Question Exclamation
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime21/8/2012, 09:41

Kükitas*

Selles osas oleks võinud rohkem kirjeldusi olla, oleks olnud mugavam lugeda ja minu jaoks jäi see löömiskoht veidikene segaseks.

Uut.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime21/8/2012, 12:38

To Emand: Sul oli vead, nendes kohtades.

*Köhin, tundes mulda kopsudes ja vein kätega. Vehin kätega. Seda kohta ma mõtlesingi. Very Happy Ning igaks-juhuks näitan veel mõned vead.

*...oma tüdruku sülle, "kuid kuhu me koahel jõuame?" Kohale.

*...vihaselt, ning laiates mulle järgmise löögi. Lajatades.

Aga muidu uut. Very Happy


Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime21/8/2012, 12:44

Alice, sa oled üldkirjavigade spetsialist vist Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime21/8/2012, 12:46

Ei, norija. Embarassed
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime21/8/2012, 13:24

Vähemalt siis üldised kirjavead kaovad Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime21/8/2012, 13:34

Jap, mõnes mõttes olen ma isegi kasulik. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime21/8/2012, 17:35

Teist kõigist on kasu XD
Ning Mezilane - eks ma hakka neid kõiki peatükke korrastama kui nad kõik valmis on saanud.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime21/8/2012, 18:07

Nukumeister on üks sõna, mitte kaks, selle peaksid ka ära parandama.

Pilvel lendav Emand ja GPS'i kasutavad nukud, päris omapärane lähenemine Very Happy Kuidas sai Matthew' jalavalu nii ootamatult ära kaduda, kas selle pärast, et ta sai aru, et Bella on rohkem vigastatud?

Ootan järgmist osa.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime21/8/2012, 19:19

Isver... tundub, et ma pean olema tähelepanelikum Embarassed
Ning eks see ole tavaliselt poistega - tüdruku valu on tähtsam.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime24/8/2012, 18:34

Okay ütlen siis, et see osa tuli vaevaga. Vahepeal tekkis tunne, et jätaks selle loo pooleli, kuid siis võtsin ennast uuesti käsile. Pean ütlema, et ega see osa mulle väga meeldinud... aga valmis ta sai ning ette ma serveerin seda.
Samuti ütlen, et ärge ära tapke kui vigu on palju (nagu kokku-lahku ja vales vormis). Mul on hetkel lihtsalt Word 2013 ja seal pole veel seda eesti keele parandust peal.

Kolmeteistkümnes
Rosanna


Viimati muutis seda Emand (26/10/2012, 10:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime24/8/2012, 19:47

Päris hea osa oli. :) Üks asi, mis mulle silma jäi oli see "Noh", kusagil tekstis. Ei sobi korralikku teksti. Very Happy Agaaaa kirjuta ruttu uus. Mina ootan. :) Väga.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime24/8/2012, 19:55

See tuba tundus väga lamp, minu meelest. Kuidagi tuttav tundus, oleks nagu selle kohta kusagilt juba midagi lugenud. Aga ei minule meeldis see rohkem kui eelmine osa. Jätka samas vaimus :)


Uut.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime26/8/2012, 07:56

Ma vastan asualt, et ma pole kellegi tuba üle võtnud. Käsi südamele pannes.
Ning eks uus osa tuleb ka varsti. Võib-olla homme või ülehomme õhtul kui ma täna õhtul kirjutama hakkan :)
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime26/8/2012, 14:49

Hüva, ma usun sind. Aww yeah, ma juba ootan siin, Very Happy õigemini ma tõmblen arvuti juurest raamatu juurde, raamatu juurest arvuti juurde Very Happy and this is not normal.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





Laulja [28/...] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Laulja [28/...]
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: