MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Laulja [28/...]

Go down 
+7
Viinamari
Herbts
Mezilane
AliceInWonderland XD
Keku
SugarPiece
Cilen
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorTeade
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 9 Icon_minitime21/10/2012, 12:26

Uus osa siis. Pean kahjuks mainima, et tundub, et mul on midagi viga selle looga. Ma kavatsen selle kindlasti ära lõpetatada, kuid ma pole kindel, kas siia koheselt uus osa järgi tuleb. Eks seda näeb Very Happy. Kuid kindlasti kavatsen nukkudega edasi kirjutada.
Enjoy!

Kahekümne kaheksas
Matthew



Viimati muutis seda Emand (26/10/2012, 10:23). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 9 Icon_minitime21/10/2012, 18:10

Atsa, nüüd läks põnevaks. Very Happy
Muidu katel käib ühe t-tähega.
Aga uut.
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Laulja [28/...] - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 9 Icon_minitime21/10/2012, 18:47

Läheb põnevaks Very Happy

Esimeses lõigus märkasin paari näpukat. Ei hakka välja tooma, arvan, et leiad need vaevata üles :)

Ootan uut :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 9 Icon_minitime21/10/2012, 20:35

Parandasin siis esimesed näpukad, mida märkasin, kuid kindlasti jäi veel neid sisse. Tegelen nii pea kui pea rohkem võtab.
Ning loodetavasti tuleb uus osa kiiresti ning kui väga veab siis see lugu lõppeb selle nädalaga ära Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 9 Icon_minitime21/10/2012, 20:40

Ega see väga vedamine pole... Uus osa on hea, aga kui see lugu läbi on, siis pole enam uusi osasid ka, seega... Jap. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 9 Icon_minitime21/10/2012, 20:48

Ma mõtlen selle uue osa suhtes. Mul mingid mõtted on, kuidas võiks hakata minema, kuid need on ainult algelised. Üldplaan on selge aga detailid hägused. Ning ma pean vist isegi mõtlema, kas see koolivaheajaga läbi saab, sest hetkel olen õhinal kunginglikkudest nukkudest. Dolls everywhere! Aga eks näeb, mis saab. Võib-olla Rosanna ja Matthew jätkuvad, võib-olla tuleb vahelduseks õukond ja nukkude vahelised kuningriigid sisse, võib-olla ei tule üldse midagi tükiks ajaks.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 9 Icon_minitime21/10/2012, 20:58

Aaaa, okei. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 9 Icon_minitime21/10/2012, 21:00

Wink
Everything depends on you readers. Vote and your request will be answered.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Laulja [28/...] - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 9 Icon_minitime23/10/2012, 20:00

Issand Emand. Täitsa lõpp, minul pole õrna hallikarva aimu ka, mis toimub, ma pean jälle otsast alustama ning enda tühikud, mis ma põnevuse pärast vahele jätsin ka uuesti läbi lugema. Mingisugust infot ei tule, arvatavasti jõuludeks jõuan läbi loetud.

Nagu Autsilegi siis sulle ka küsimus. Kas tuleb rohkem kui 35 osa? Seal taga oli ju minu mäletamist mööda number varem.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 10:24

Õnnetu. See on sõna, mis mind hetkel valdab ja mille pärast ma oma jutu osad maha võtsin. Kas keegi oskab arvata miks?
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Laulja [28/...] - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 11:18

Äkki sellepärast, et ma ei suutnud endale asju selgeks teha? Ja nüüd mul jäi teise osa keskele pooleli.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 11:40

Ma nüüd nii kuri ja õel ka pole. Ei, asi oli selles, et tundub, et eelmisest klassist üks inimene võttis selle jutu ja esitas enda eesti keele õpetajale (kes pole mind kunagi sallinud) ja nüüd ohitakse ja kiidetakse seda poissi. Leidsin selle asja facebooki ühest grupist arutlusel.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 14:39

Shocked Aaah, ma just märkasin mis juhtus. Crying or Very sad Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 18:33

Mis teha... Juhtub.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Laulja [28/...] - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 9 Icon_minitime29/10/2012, 13:21

Kas ma saan õigesti aru, Emand, et sa oled sellest foorumist lahkunud? Kurb, et sinu looga nii juhtus, aga ma loodan, et sa tuled veel kunagi siia tagasi või vähemalt ei lase sellel vahejuhtumil end kirjutamast takistada. Paljud tahavad teada, kuidas Matthew' ja Rosanna lugu lõpeb, mina ka, mis siis, et mul on mitu osa lugemata Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Sponsored content





Laulja [28/...] - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 9 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Laulja [28/...]
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: