MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Laulja [28/...]

Go down 
+7
Viinamari
Herbts
Mezilane
AliceInWonderland XD
Keku
SugarPiece
Cilen
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime14/9/2012, 16:18

Olen selle juba mitu päeva tagasi läbi lugenud, nüüd vaatasin, et pole kommenteerinud veel.
Ega ma midagi tarka ei oskagi öelda. Meeldis, meeldis nagu alati!
Ootan uut! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime15/9/2012, 13:58

Tänan teid ning uue osaga peate ootama. Tahan selle teha tõesti hea ja püüda kirjutada nii nagu algusosad ja vähem nagu viimased osad on välja tulnud - kiiresti, puuduvate tähtedega jne.
Loodan, et kannatate I love you
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime22/9/2012, 21:47

Kahekümne neljas
Matthew


Viimati muutis seda Emand (26/10/2012, 10:22). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime22/9/2012, 22:14

Ah, hea nagu alati. Very Happy
Me like.

Ja lõppu, ootan uut. Very Happy Väääääääääga. Razz
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime22/9/2012, 22:35

Tänan ning eks vaatab, kuidas uue osaga saab. Kindlasti tuleb, kuid millal? Sellega on küsimus. Võib-olla alles oktoobri keskel või hoopis lõpus. Koolis on lihtsalt nii kuramuse palju õppida ja eriti keemias Evil or Very Mad
Ütlen ka ära, et hakkan otsi vaikselt kokku tõmbama aga sellega läheb veel aega. Kuskil viis peatükki peaks veel tulema enne kui lõpp käes on Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime23/9/2012, 11:17

Emaaanddd... ma lugesin lõpuks läbi, nagu mul haigena midagi muud teha olekski, aga super, lihtsalt supperrrrr. Nagu ma oskaksin mingit muud kriitikat anda eksole.

Uut!
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime23/9/2012, 11:40

Very Happy
Tänud Mezzzzzilane.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime23/9/2012, 12:43

Ja Aliccccccccce. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime23/9/2012, 15:19

*vaatab ringi* Milline Alice? Shocked
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime23/9/2012, 15:25

Üks-ja-ainus Alice. Razz -Istub siin, arvuti ees-
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime23/9/2012, 15:37

Alice: Madness returnsist? Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime23/9/2012, 15:46

-Kasutab google tõlki, kuna pea tühi- Very Happy
Mina ja hull? Shocked Ma ei ole hull.
Okei, tegelt olen, aga see ei loe. Razz
-Peksab segast, aga mitte iseennast-

Ja aitab jututoast. :) Teeme sellega lõpparve.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime23/9/2012, 21:24

Ma ei tea, mis mulle sisse läks, kuid igatahes saite oma uue osa VÄGA varakult kätte. Uue osaga nii kiiresti ei lähe Wink

Kahekümne viies
Rosanna




Viimati muutis seda Emand (26/10/2012, 10:22). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime24/9/2012, 17:23

Lugesin eile öösel need juba läbi, aga nüüd vaatasin, et pole kommenteerinud...

Super osa muidugi. Ei oska mingit kriitikat anda, nagu alati.
Jälle ilmus uus nukk juurde. Laulja, Tantsija ja Nägija... - ta on siis ka üks nendest ilmselt? Very Happy

Pealkirjast sain aru, et 34 osa tuleb kokku jah? Üheksa osa siis veel, kui mu matemaatika paika peab? Very Happy

Ootan uut :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime24/9/2012, 19:27

Tänan nig jah nüüd on kolm nukku olemas: Laulja ehk illusioone manav nukk = Rosanna, Tantsija ehk ajaga mängiv isik = Selene, Nägija ehk tõe teadja = Arabella.
Ning hetkel peaks tulema 34. Muidugi võib tulla rohkem, kuid 34s peaks olema viimane ning su matemaatika on hea Wink
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime28/9/2012, 20:50

Kahekümne kuues
Matthew




Viimati muutis seda Emand (26/10/2012, 10:22). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime28/9/2012, 21:58

Millega me rahul ei ole?
Su jutt on super. :) Mina isiklikult arvan küll nii. Ja minuga nõustuvad paljud. Very Happy

Aga paar viga siiski:
prince charming - prince Charming
...kujutlema, et olen väike jälle. - ...kujutlema, et olen jälle väike

Aga viimase lausega ma ei nõustu. Mulle meeldib sügis rohkem. Siis sajab vihma, ja on selline mõnus, pime... Ja rahulik, ning värviline... :) Jap, mulle meeldib sügis.

Ning uuuuuuuuut.
Very Happy Very Happy Very Happy


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (28/9/2012, 22:50). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime28/9/2012, 22:02

Ignoreeri, mida ma kirjutasin. Tundub, et hetkeline vihalaine.
Eks igal ühel ole oma arvamus Very Happy Mulle endale meeldivad kõik aastaajad ning Jesus anna aega natukene Razz Ma alles sain selle peatükkiga valmis ja järgneval kahel nädalal on kontrolltöö kontrolltöö otsas.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime28/9/2012, 22:50

Mul sellel nädalal oli enam-vähem iga päev KT. Ja juba planeeritakse järgmiseid. Suspect
K.o.h.u.t.a.v.
Eks kõik aastaajad on ilusad. :) Igal aastaajal on oma plussid ja miinused.
Sügis meeldib rohkem, kuna mu sünnipäev on sügisel. Kunagi lugesin ühte vene lasteraamatut, kus rääkis kui kole ja kohutav sügis on. Sellest raamatust murdsin ma küll suure vaevaga läbi.
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime29/9/2012, 11:42

Hea hea hea... :)
Ja nõustun, et su jutt on suurepärane.

Seda poleks küll oodanud, et hoopis Venicetile abieluettepanek tehti...

Ja ootan huviga seda nukutehasesse minekut Very Happy Kirjelda siis pikalt ja laialt milline see välja näeb, eks? Very Happy

Ootan uut :)
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime30/9/2012, 08:19

Mina olen ka Alice'iga nõus. Sügis on ilusam. Eriti mõnus on siis surnuaia kõrvalt koju kõndida, lehed jalge all sahisemas.

Mul venis ka karp lahti kui Matti õele abieluettepanek tehti. Ma oleks vist kohe vastu lõuga andnud. Üldse oleks kodust jalga lasknud. Jubedad vanemad, nagu oleks taas mingi sajand, kus isa valib tütrele mehe...

UUT! Ja kibekähku

To Alice: Sul oli ka mingi megalt kontasid? HIGH FIVE, mul on kuus suurt tööd järgi teha + veel mingit tv X-id ja keka ka. Koolist puudumine ei tee üldse head...
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime5/10/2012, 21:07

Uus osa Very Happy

Kahekümne seitsmes
Rosanna



Viimati muutis seda Emand (26/10/2012, 10:23). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime5/10/2012, 21:48

Tundus nagu oleks ta läinud enda mulle ja mina andsin talle aega, sest teadsin, et lugu on tulemas. Lõpuks pööras neiu oma pilgud minule ning avas suu rääkimiseks.
Esimene lause on kuidagi segane. Teises lauses - pilgud? Ikka pilgu :)

Lootsin, et nad lähevad juba selles osas nukutehasesse, aga pole hullu Very Happy
Meeldis ja ootan uut :)
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime5/10/2012, 22:00

Mezilane: Jap, hetkel on mul ametlikult ma-vihkan-kooli periood. Luuletusi ma veel jõuan kooli kõrvalt kirjutada, aga oma jutu olen unarusse jätnud... Sad

Emanda jutu kohta polegi midagi öelda... Mõnda komaviga märkasin.
*Olen tunduvalt noorem sust. - Olin sinust tunduvalt noorem. Üldse on sul kahtlased lauseülesehitused osades kohtades. Neid oli isegi päris palju.
*"M-ma poleks pidanud küsima-," - "M-ma poleks pidanud küsima."
Aga jah, edasi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime6/10/2012, 20:03

Getzzzu: Esimeses lauses oli täheviga - "mulle" asemele tahtsin kirjutada "mulli". Parandan need mõlemad kohe ära :)
AliceInWonderlandXD: Parandan vead ära.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Laulja [28/...] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Laulja [28/...]   Laulja [28/...] - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Laulja [28/...]
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: