MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Minu elu(warning:tegu on justiniga)

Go down 
+3
Bee
Murtagh
Stardoll
7 posters
AutorTeade
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Minu elu(warning:tegu on justiniga) Empty
PostitaminePealkiri: Minu elu(warning:tegu on justiniga)   Minu elu(warning:tegu on justiniga) Icon_minitime3/9/2010, 07:41

Hei! See mu uus jutt:):)

Minu elu

Ma käivitasin arvuti. Panin muusikakeskuse enda Baby lauluga käima ja istusin.
Teadsin et Baby laul oli mu viimase aja koige aia taha läinum laul, aga siiski, tudrukutele see meeldis.
”Baby-Baby Baby oooooh, lik…” Mu mänedzer oli mulle selle laulu telefonihelinaks pannud, lukkasin vastuvotmis nupule
”Jaa?”
”Kas te olete Justin Bieber?” Teiseltpoolt kostev naisehääl, polnud just turvalisuses veenev
”Oleneb kes te olete.”
”Mina? Olen Hollywoodi filmimaailma direktor. Huua mind lihtsalt Evelyniks!”
”Ahsoo. Jah ma olen Justin, helistage umbes tunni pärast, mul algab kohtumine.”
Minu reaktsioon oli imeline, moeldes, et äkki see naine oli valmis kutsuma mind filmi muusikuks.
Ma astusin uksest välja. Seisatasin hetkeks ja läksin edasi. Tavaliselt jookseb mul tudrukutekari järel, tavalisele inimesele voib see meeldiv olla, kuid siis mitte, kui sind tuudatakse iga päev autogrammidega.
Ma pidin kohtuma Jay-Z-ga, oma järgmise laulu kaasesinejaga.
”Hei! Kuidas läheb sul, kull mis teeb mull?”
Jay-Z-ga on see, et talle meeldib oudsalt riimida ja see pole eriti lahe.
”Yo, aitab nuud riimimisest. Kas oled uue laulu teema väljamoelnud?”
”Ok,ok. Mis siin moelda on? Alati oled teinud musa tudrukutele, ilmselt teed seda ka nuud.”
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Minu elu(warning:tegu on justiniga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu(warning:tegu on justiniga)   Minu elu(warning:tegu on justiniga) Icon_minitime3/9/2010, 15:12

Palju sul neid jutte on?!

Igatahes - täpitähtede asukohta enda klaviatuuril ikka tead? xD
Tagasi üles Go down
Bee
Vapper lohetapja
Bee


Female Postituste arv : 146
Age : 30
Asukoht : craztyown

Minu elu(warning:tegu on justiniga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu(warning:tegu on justiniga)   Minu elu(warning:tegu on justiniga) Icon_minitime3/9/2010, 15:14

Mul praegu natuke kiire, päris läbi ei viitsi praegu lugeda. Aga ma siin mõtlesin, et kas see on tõesti tõenäoline, et laulja kuulab stereost omaenda muusikat?
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Minu elu(warning:tegu on justiniga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu(warning:tegu on justiniga)   Minu elu(warning:tegu on justiniga) Icon_minitime3/9/2010, 17:38

Mul soome arvuti, sellel pole täpitähti!!!
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Minu elu(warning:tegu on justiniga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu(warning:tegu on justiniga)   Minu elu(warning:tegu on justiniga) Icon_minitime3/9/2010, 18:10

Ma siin ka mõtlesin, et Beaver on ikka täiega ego igal pool. Oojaa, mul on ka temat üks jutt arvutis, täielik maha tegemine. Kunagi saate lugeda. ; )

Sul on soome arvuti ja täpitähti pole, ikkagi kasutad tähte "ä". Normaalne. xD Soomes on Ä kasutusel? xD
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Minu elu(warning:tegu on justiniga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu(warning:tegu on justiniga)   Minu elu(warning:tegu on justiniga) Icon_minitime3/9/2010, 19:45

Loomulikult on Soomes Ä Very Happy

Ma pole eriline Bieberi-fänn ja seega pole see jutt ilmselgelt minu jaoks Very Happy Aga esimese osa lugesin ma läbi ja minu arvates jäi see kuidagi liiga pinnapealseks, nii et sa võiksid proovida järgmistele osadele sügavama sisu kirjutada Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Minu elu(warning:tegu on justiniga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu(warning:tegu on justiniga)   Minu elu(warning:tegu on justiniga) Icon_minitime3/9/2010, 23:46

P.K. ütles minu eest juba ära mida ma öelda tahtsin, liiga lühike ja pealiskaudne.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu elu(warning:tegu on justiniga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu(warning:tegu on justiniga)   Minu elu(warning:tegu on justiniga) Icon_minitime4/9/2010, 18:33

Ühesõnaga, minul pole Justin Bieberi vastu midagi, mõned tema laulud on päris head, aga see jutt mulle ei meeldi.
Esiteks täpitähtede puudumine - sa saad need klaviatuurile panna, kui seadistad trükkimise keelt. Mida sa ilmselt ei oska. Ja ma ei viitsi seletama ka hakata.
Teiseks kokku-lahkukirjutamine. Vaevalt et igalühel on tühik vatti saanud, nagu mul, ja jätab siin ja seal üht-teist lahutamata.
Kolmandaks slängi ja noorte käibefraaside kasutamine. Samuti häälitsuste verbaliseerimine ehk sõnadeks muutmine. Kõik öhhid ja möhhid ja mhm'id võiks ära jääda.
Ja neljandaks, last but not least, jutu pealiskaudsus, mida siin on mitmeid kordi mainitud. No comments.

Rääkimata sellest, et mingi mulje edastamiseks võiks osa olla pikem.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Minu elu(warning:tegu on justiniga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu(warning:tegu on justiniga)   Minu elu(warning:tegu on justiniga) Icon_minitime5/9/2010, 21:08

Ei tea kuidas siis minul soome arvutis "ä" tähte ei olnud? xD
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Minu elu(warning:tegu on justiniga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu(warning:tegu on justiniga)   Minu elu(warning:tegu on justiniga) Icon_minitime5/9/2010, 21:55

Ehk sa ei leidnud ules!!!
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Minu elu(warning:tegu on justiniga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu(warning:tegu on justiniga)   Minu elu(warning:tegu on justiniga) Icon_minitime6/9/2010, 15:38

No sorri, mul on klaviatuur igas mõttes peas. xD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu elu(warning:tegu on justiniga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu(warning:tegu on justiniga)   Minu elu(warning:tegu on justiniga) Icon_minitime6/9/2010, 17:17

Murtagh kirjutas:
No sorri, mul on klaviatuur igas mõttes peas. xD

Sekundeerin.

Stardoll, üks etapp snlhmni inimestega sarnaseks saamises on õppida kriitikat taluma ja sellest õppust võtma. Haledad vabandused a la "ma ei saa seda/toda teha, sest ma pole Eestis/mul pole vastavaid vahendeid" ja "mu koer sõi selle ära" ei lähe siin läbi. Sa võid ju kasvõi Wordis need tähed lisada, kui klaviatuuri seadistada ei oska. Aga see, et sa hüüumärke kuritarvitad, ladudes neid rohkem, kui on teksti tähtsuse edastamiseks vaja, näitab vaid raevukat vastuvaidlemist - just seda see Internetikeskkonnas tähendabki.
Tagasi üles Go down
Sulesepp
200 posti tüüd
Sulesepp


Female Postituste arv : 207
Age : 30

Minu elu(warning:tegu on justiniga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu(warning:tegu on justiniga)   Minu elu(warning:tegu on justiniga) Icon_minitime22/10/2010, 17:04

nagu näha ehmatas ta nüüd ära ja edasi ei kirjuta:D
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Minu elu(warning:tegu on justiniga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu(warning:tegu on justiniga)   Minu elu(warning:tegu on justiniga) Icon_minitime22/10/2010, 20:02

või siis ei viitsi, sest kriitikat taluda ei suuda Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Minu elu(warning:tegu on justiniga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu(warning:tegu on justiniga)   Minu elu(warning:tegu on justiniga) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Minu elu(warning:tegu on justiniga)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» See on MINU, ainult MINU.
» Minu elu
» Minu oma.
» Minu lugu

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Fanfiction (vanemad)-
Hüppa: