MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
AutorTeade
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime30/9/2010, 16:24

See seadus tuli alles nüüd? Meid on küll varem juba ähvardatud ja jäetud ka..
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime30/9/2010, 20:19

Meil õpetajad ainult ähvardavad. Ma mäletan, et algklassides ükskord jäeti ka üheks tunniks pärast tunde, aga põhikoolis küll mitte. Ähvardatakse aga kõvasti.
Ja ma sain alles nüüd teada, et kontrolltöid võib olla piiramatu arv. Mis on totaalselt nõme.
Aga meil tuleb teisipäeval õpetajate päev! Ja ma saan juba 12-ks koju ning esimesel tunnil on aktus, seega kooli põhimõtteliselt ei olegi Very Happy
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime1/10/2010, 18:11

Meil oli täna õpetajate päev. : D Kaks essat tundi olid päris õpetajatega, kolm edasist gümnasistidega. (Jah, ka meie klassile annavad veel õpilased sellel päeval tunde) Suht, jah.. lahe oli : D
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime1/10/2010, 18:52

hmm, meil teisipäeval. :p
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime1/10/2010, 22:48

Meil oli ka täna. Suht mõttetu. Pool päeva mängisime Maffiat ja passisime tühja. Vene keeles pidime luuletuse tegema. Oleks seda teadnud, et need stendile üles pannakse, oleks kaks rida ära jätnud. Ma ei viitsi käänamisele mõelda, aga midagi sellist:
U mama sabaka,
a papa jest suka.

Pool klassi võeti üldse tunnis ära - pidid kokanduse klassi hane kitkuma minema. xD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime3/10/2010, 10:08

Issand... X) *naerab*

Mul viimasel ajal muudkui õppimine-õppimine-õppimine. Ma saan aru, et õpsid muretsevad, et ÄKKI meil on kodus igav kuid nagu... päriselt... Ei ole.

P.S.: TeddyBear, ma tahan seda mõmmit sinu pildilt omale. Niiiiiiiiiii armas lihtsalt Surprised
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime3/10/2010, 10:53

hjehh, google.ee / pics / otsing polarpear. (A)
mul kaaa, ml pisut alla läind õppimine. :S pean rohkem pingutama aga fkk, need puudumised ajavad kõik asjad sassi. nt homme biukas töö ja ma ei oska. (A)
ja meil teisip õpside päev, ja ma VIHKAN seda päeva. TERVE koolimaja on kiljuvad algklassi lapsi täis kes "Õpsidelt" allkirju tahavad, nii närvi ajab. :S
aga lebo päev. (A)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime3/10/2010, 10:58

Ma ei taha pilti, vaid ma tahan teda päriselt omale Very Happy Aga einoh, ma lepin pildiga ka siiski Very Happy
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime3/10/2010, 11:00

Very Happy mul pon kodus selline. (A) missiis, ket karvane ja seest vatt aga ikkagi. minu oma . (A)
btw: see pilt oli vist kunagi vihikute peal ka. xD
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime3/10/2010, 19:37

Kool on täiega nõme- mitte kellegil ei ole aega...
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime3/10/2010, 19:51

japp. :S
sotsiaalelu allakäik.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime5/10/2010, 17:07

Meie klassijuhataja tahab meile (kõik juba täiskasvanud inimesed, eks ole...) arenguvestlust korraldada. Lubage naerda... Rolling Eyes Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime5/10/2010, 18:51

Meil on homseks vaja kirjutada arutlev kirjand "Kellele kuulub inimese elu?" Alguses tundus see teema suht mingi lihtsana, aga nüüdseks olen otsusele jõudnud, et ma ei oska selle kohta mitte midagi kirjutada. Ehk oskaks keegi natukese abi pakkuda? Embarassed Sest minu juhe on täiesti koos. Need mõned read mis ma selle teema kohta kirjutanud olen, olen ma ka kohe maha tõmmanud. Very Happy
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime5/10/2010, 19:34

ajale ja rahale . (A)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime5/10/2010, 19:45

Saaks natuke täpsemalt? Very Happy
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime6/10/2010, 16:35

õõh, kahjuks märkasin alles nüüd. :S
muidu oleks aidanud, me alles rääkisime mingil inimeste ja aja ja tegevuste jne teemal vms. Razz
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime9/10/2010, 09:45

Õp päev oli imelik.. o.o 12ndikud on imelikud:D 1.tund-bioloogia ja loomade paaritumine, vaatasime videosid. 2. tund seksoloogia- kutsuti inimesi klassi ette erinevaid poose sisse võtma. 3. tund- muusika, rääkisime rokkmuusikast,aga lausime poppi. Justin Bieber, oh õudust x_X 4. tund- ajalugu, pussitasime "Сesarit" natuke ja saime minema. 5. oli geo., alias ülikeeruliste sõnadega.
Nii et päris masendav:D
Tagasi üles Go down
accident
Suur ja laisk lohe
accident


Female Postituste arv : 101
Age : 27
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime9/10/2010, 21:20

Hah, meil on üldse ära lõigatud õpetajate päev, et mingi kahte tundi andsid 10-ndikud ja seal ka õppisime. -.-
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime10/10/2010, 11:12

me õppisime kõik 5 tundi. -.-
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime11/10/2010, 20:53

Nonoh, veerand hakkab lõppema. Mis seis hinnetes on? Kõik viied või mõni kolm ka? Very Happy
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime11/10/2010, 20:55

Matemaatika *facepalm*
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime11/10/2010, 21:01

See veerand on kõik kuidagi eriti lebolt läinud. Õõh see keemia ja matemaatika. Mitte muffigi aru ei saa, mis see õps seal klassi ees taidleb. Õnneks ma pole ainuke meie klassist. Ja vene keel ka, geave me a breake. Saa aru ma ei oksa. ma ei saa aru mida sa mulle seal vene keeles pläägutad. Osta eesti vene sõnastik ja õpi eesti keel selgeks. Mm ja hinnetest siis ee... neli kahte, viis kolme kaks viite ja siis üle jäänud neljad. Ei kolmi oli rohkem ikka. Kes see neid hindeid ikka mäleta? Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime11/10/2010, 21:16

Mitmes klass sa oled? Very Happy

Mul potentsiaalselt: neli viit, kaks kolme ja ülejäänd neljad.. Loodame, et nii jääb ka ja et ma midagi väga kõvasti ära sokkida ei suuda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime11/10/2010, 21:17

Ma olen kümnendas Very Happy
Ja iga kuradi päev korrutatakse, et sa oled gümnaasiumis ja meie enam ei hakka teie järel jooksma, et te oma hindeid ära parandaks ja bla..bla...bla...
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime11/10/2010, 21:19

Niiet on võimalik gümnasse saada, kui kahed tunnistusel on? Wow, thats.. positive! Very Happy Mu väljavaated muutusid kohe kraadi võrra paremaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: