MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime11/9/2013, 21:08

Meil läks keemia õpetaja ära ning seda annab nüüd matemaatika õpetaja, kes pole just eriti hea õpilaste vaoshoidja. Igatahes, kui enne oli võimalik keemiat rahus ja vaikuses õppida, siis nüüd peab pidevalt kuulama enda kõrval kedagi kõva häälega midagi rääkimas ja roppusi karjumas. Täna tunnis oli mul tõepoolest selline tunne, et mu kõrval on lahti lastud loomaaed, kus loomad suudavad vaid roppude sõnadega häälitseda. Nagu me ei olekski üheksas klass vaid tagasi kuskil algklassides, kuigi ma olen kindel, et siis nad sellised sõnu ei kasutanud. Ja veel õpetaja kuuldes! Mingit sündsusetunnet ei ole!

Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime11/9/2013, 21:53

Kui mul kirjanduses või eesti keele tunnis midagi karjutakse, siis saab märkuse, visatakse tunnist välja või jääb terve klass pärast tunde. Very Happy
Kunsti tunnis on mul samasugune tunne pidevalt nagu Cilenil on. Ainult et lisaks roppustele loobitakse seal kustukumme, paberist tehtud tükke ja lennukeid, liimipulga topsis saadetakse sõnumeid ja lihtsalt liigutakse vabalt ringi. Very Happy
Muusika ja looduse õp tunnis on meil juba teada, et õpetajaga (üks ja sama õpetaja annab mõlemat tundi) ei tasu jamada. Very Happy Mida rohkem sa õpetajale meeldid seda parem.
Sellega tuli veel meelde, et eelmine aasta sattusin ma looduse ja muusika tunnis õpetaja ette istuma ning minust sai koheselt õpetaja jooksuneiu. Very Happy
Kui ta mind iga tund välja millegile järgi saatis, veetsin ma muidugi võimalikult palju aega. Sel hetkel tundusid isegi põrandal olevad triibud huvitavad. Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime11/9/2013, 21:59

Cilen, ei vea, ei vea. Meie tundides on enam-vähem rahu, aga vahepeal peavad õpetajad ikka kedagi manitsema. Kõige jubedam on see, et eesti keeles või kirjanduses lobisedes saad luuletuse või kirjandi. Ja minu ja mu pinginaabriga juhtus veel eriti tore lugu. Ütlesime üksteisele midagi ja õpetaja hoiatas meid ja siis olime vakka. Vaatasin õpsile pikemat aega otsa ja siis meie taga istuvad inimesed sositasid ja ta andis meile luuletuse sest ta oli nii kindel et meie rääkisime!! Sest ta vaatas sellel hetkel just raamatusse. See on nii ebaaus, sest meie püsisime vakka samal ajal kui osad rääkisid silmnähtavalt. Esmaspäevaks saan siis ühe pikema luuletuse klassi ees esitada.
Tagasi üles Go down
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime11/9/2013, 22:01

Meil tööõpetuses on õpetajal täiesti suva, mida mina teen. Selles mõttes, et teised peavad kaasa tegema, aga tal on täiesti suva, mida mina teen. Seda seepärast, et ma ei meeldi talle, aga samas ta teab, et ma oskan tööõpetust paremini kui tema ning ta peab paremaks mitte sekkuda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime11/9/2013, 22:03

Tunnen kaasa Unicorn. Very Happy
Luuletus pole veel nii jube, aga kirjandid. Ma pidin 150 sõnalise kirjandi kirjutama ja juba see oli täielik piin. Very Happy Mul veel see jama ka, et teiste teemadega tuleb hunnik ideid ja kui keegi mulle järsku midagi teha käsib või on mul endal vaja loomingut kasutada, siis on halb. Sellisel hetkel ei ole mul enam fantaasiat ja pingutades kirjutan midagi välja. Very Happy
Niiet kui on vaja teha loominguliselt koostööd, olen ma halb paariline. Very Happy Ainult käsitöös olen vahel hea. See ka kõik. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime11/9/2013, 22:03

Kõige nõmedam asja juures on veel see, et on tunde, kus need karjujad ei julge suudki lahti teha. Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime11/9/2013, 22:05

Mustikas - haa, ma pidin selle nädala esmaspäevaks kirjutama 400-sõnalise kirjandi, sellepärast et ma tunni ajal raamatut näppisin korraks Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime11/9/2013, 23:41

Jah Cilen, valikuid on palju. Ma tahtsin alguses üleüldse ajakirjandust või jumestust õppima minna Very Happy Ja siis käis selline krõks...
Ja ma olen mõelnud minna edasi õiguse magistrisse aga no ega ei tea ju, mis elu toob. Võib-olla punume kullakallikesega oma pesa peale lõpetamist? Very Happy Poolteist aastat on lõpetamiseni, kaks aastat kooli seljataga, aga selle aja jooksul võib paljugi muutuda Very Happy
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime12/9/2013, 13:33

Unicorn, teil peavad toredad õpetajad olema, et raamatu näppimise eest kohe 400 sõnaline kirjand antakse. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime12/9/2013, 14:29

Oeh, mu pea on pulki täis, liiga palju tunnikontrolle, samas aga eesti keele õpetaja on haige, nii, et sain kaks tundi varem koju ;D
Ma saan vist vene keeles oma elu esimese 5+ kontrolltöö eest.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime12/9/2013, 15:37

Feikkäe peal paar katsutit täis lastud, homme ründame siis kursavenda. Ja minul ei saa probably verd kätte, sest veenid ei tulnud esile, kui ¾gutt ümber pandi. No mis mõttes. Very Happy Neid on NÄHA läbi naha ja ei tule esile.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime12/9/2013, 15:41

Ära räägi, mul tuleb muidu nõrkushoog peale. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime12/9/2013, 15:43

Mul mitte, ma olen harjunud verega, kord nädalas suudan end vigastada.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime12/9/2013, 15:49

Phäh.. Nõrgad. Very Happy Kuigi meil oli üks ämmakate oma suutnud juba feikkäe pealt võttes ära minestada.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime15/9/2013, 11:10

*Upub kodustesse ülesannetesse*

Teate, meie ühiskonna õpetaja sakib sajaga, ma absoluutselt ei jaga, mida ma koduses ülesandes tegema pean. Ja kuidas see kõik on seotud üldse Tabloid ja kvaliteetpressi tabeliga. Veel vähem seda, mida ma tunnis tegema pean.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime15/9/2013, 12:06

Meil tõotab järgmine nädal päris crazy tulla...
Esmaspäeval jookseme tõenäoliselt murdmaad ning kirjutame kirjandit. Teisipäeval jätkame kirjandikirjutamist, sest meil pole enam kaht tundi järjest, et saaksime seda ühel päeval teha ning ilmselgelt ei või me seda ju kodus lõpetada... Lisaks on ka matemaatikas arvestustöö + kirjanduses müütide vastamine. Kolmapäeval on vene keeles A2 taseme test, sest õpetaja tahab teada, kas me ikka oleme sel tasemel, millel olema peame. Lisaks algab kolmapäevast rebaste rets... Ei teagi, kas nutta või naerda Very Happy
Pretty sure ka, et ma unustasin pooled asjad ära ning võin järgmise nädala juba crazyks, mitte päris crazyks tembeldada...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime15/9/2013, 12:09

Mul on hullud ajad möödas. Kaitsesin sel nädalal 2 suurt tööd täiesti edukalt ära :) Meeldib see viimane ülikooliaasta :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime15/9/2013, 12:10

Tubli tüdruk, Auts! Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime15/9/2013, 12:47

Mind ootab miljon kontrolltööd järgmine nädal + hunnik tunnikontrolle. Alles kolmandat nädalat koolis ju. Miskipärast mitte ükski õpetaja ei pane koduseid ülesandeid stuudiomisse meelsasti kirja. Nii, et pole ime kui ma pooled asjad ka ära olen unustanud. Ma suutsin juba oma päeviku ka kusagile ära peita. Laughing
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime15/9/2013, 13:03

Mul tuleb suhteliselt lihtne nädal, ma arvan. Homme on inkast töö, aga too peaks kerge olema.
Teisipäev on natuke tüütu päev, aga elab üle tolle.
Kolmapäeval, neljapäeval korraldame kümnendikele retsi ja reedel on spordipäev, kuhu ma ei lähe vist. Very Happy 
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime15/9/2013, 16:25

I am indeed... Tänks, Cilen Very Happy

Oeh, loen teie neid poste siin ja oh te ei kujuta ettegi kuidas see paneb keskkooli igatsema! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime15/9/2013, 19:50

Ei saa mina aru keskkooliigatsejatest. Very Happy Mitte et keskkool minu jaoks õudukas oleks olnud. Täitsa meeldiv oli. Aga ülikooli ja siinset elu ei vahetaks küll millegi vastu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime15/9/2013, 20:28

Kõigil on rets nii vara.. Ma ei jõua selle veerandi viimast nädalat juba ära oodata. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime15/9/2013, 20:37

No samas jah, mul on ka päris hea elu... Võiks isegi öelda, et luksuslik... Very Happy Aga keska ajal olid omad plussid :)
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime17/9/2013, 20:45

Homme algabki meil rets. Mu rebane on mingi prillidega kutt ja ma pole üldse kindel, et ma tean, milline ta välja näeb. Very Happy Aga noh, eks homme näha ole.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 32 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 32, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: