MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.

Go down 
+2
Sulesepp
nasicc
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime9/4/2011, 22:03

Õuuuu! XD
Sa pole isegi Armstrongi Bittenit lugenud. xD
Ja see triloogia on järg ühele teisele triloogiale. Very Happy Kuigi eks seda saab ns ka lugeda... Very Happy
Kuigi see on naljakas... tegu ka Armstrongi raamatuga. Very Happy Sul on loomulik külgetõmme vist. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 00:53

Ma ei ole kusagil leidnud seda Bitten'it. Tõsiselt, ma tahaks seda lugeda ja seda teist.. ja noh, jah, tahaks XD
Külgetõmme on täitsa olemas jaa kuule Very Happy
Kuigi alguses ma vaatasin selle autori raamatuid tõsise kahtlusega Very Happy
Nüüd neid koguneb 'tahan lugeda' listi päris hoogsalt xD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 11:00

Roccas ja Virus on täitsa olemas Bitten nt. Very Happy Kui sa ostja tüüp oled. Very Happy Aga ma võin sulle saata ka nii ebooke kui audiobooke, kui soov on. Very Happy
Mina vaatasin tema Bittenit tõsise kahtlusega ainult siis, kui ta mulle kätte suruti ja lugeda kästi - ja vaid sp, et olin enne seda vaid ühe ingliskeelse raamatu läbi lugenud ja ma ei saanud eriti isegi sisututvustusele pihta. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 11:17

Issand, kuidas sa JÕUAD nii palju lugeda????? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 11:58

Ei jõua, Maiu! Very Happy
Mul tuleb viimasel ajal vaid nädal ja raamat. Nii palju on teha! Very Happy uurimistöö, mida pole alustanudki ja tähtaeg 29... Very Happy Enamus lugemisi tuleb mul veel jaanuarist... Very Happy Ligi pooled. Very Happy
Ja selline järjekord on raamatutel, mida lugeda, et... jah. Very Happy
*ohkab* Very Happy
Aga ma ikkagi üritan. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 15:50

no okei, kudias sa enne siis jõudsid?? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 16:06

Enne ma ei istunud iga päev min 4, max 6ni koolis, ei üritanud eriti õppida, polnud 100 referaati kaelas... Very Happy ...ja maganud igal vabal ajahetkel. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 18:52

nasicc kirjutas:
Roccas ja Virus on täitsa olemas Bitten nt. Very Happy Kui sa ostja tüüp oled. Very Happy Aga ma võin sulle saata ka nii ebooke kui audiobooke, kui soov on. Very Happy
Mina vaatasin tema Bittenit tõsise kahtlusega ainult siis, kui ta mulle kätte suruti ja lugeda kästi - ja vaid sp, et olin enne seda vaid ühe ingliskeelse raamatu läbi lugenud ja ma ei saanud eriti isegi sisututvustusele pihta. Very Happy

Roccas? See on erilähedal mulle siis XD
Virus ma küll ei näinud *mõtleb* Tookord, kui ma seda otsisin siis seda seal küll polnud Very Happy
Ebooke ma tahaks küll, kuna mul pole aega raamatupoodi hetkel minna Very Happy Õhtul saaks lugeda siis vähemalt arvutist, olgugi, et ma eelistaksin siiski reaalset raamatut oma käte vahel aga elab üle, niisiis tahaks küll (A)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 19:01

Hah. Very Happy
Roccas on. Rahva Raamatu kodulehekülje järgi. Very Happy Küsi vbl. ma olen neid seal isegi korrastanud.. Very Happy

Edit: Lisasin su. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 19:15

Lisasid? XD

Korrastasid neid? Very Happy
Irv, sul oli väga igav siis? XD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 19:23

Lisasin. Very Happy
A sa pole online'i tuld... Very Happy

Korrastasin! Very Happy Füüsilist valu tegi neid vales järjekorras näha Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 19:41

Ma pean resa tegema, ei lase msn'i -.-
Haha, kohe füüsilist valu? Very Happy
Nii hullusti kohe, no ma ei tea, ma olen ka VA'd nt õigesse järjekorda pannud aga enamasti lasen ma neil olla, peaasi, ei minu riiulil kodus kõik õiges järjekorras on Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 19:46

Hah. Very Happy
Jaaaa! Kõht hakkas valutama ja pea hakkas valutama ja süda hakkas ka valutama. Very Happy
Küll sa oled tubli. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 19:51

nasicc kirjutas:
Enne ma ei istunud iga päev min 4, max 6ni koolis, ei üritanud eriti õppida, polnud 100 referaati kaelas... Very Happy ...ja maganud igal vabal ajahetkel. Very Happy

No, ma ei tee ka kõike seda, aga ikka on õhtu käes, enne kui märgatagi jõuad Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 19:54

Äkki see on see, et millele sa oma aega kulutada eelistad. Very Happy Peaks äkki... maidea... Very Happy Õueskäigud-söömised-asjad vahele jätma ja siis paar õhtut lugema... Minul praegu see 1-2 raamatut nädalas nii tulebki. Very Happy Magamised-õueskäigud tagaplaanile ja voila. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 20:14

kõik kohad valutasid...nojah siis Very Happy
Mis mul ikka enam öelda on XD

Muidugi olen ma tubli, siin pole mingit küsimustki selles XD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 20:24

Mitte midagi pole öelda. .Very Happy

Ja küsimusi pole. Very Happy
.Punkt. . Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime10/4/2011, 20:58

Tore (H) Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime11/4/2011, 18:31

40.

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTz-rCPNb06vAAg8eeENq0N2AGiJMBGGcCdlPcSCiatxrjJgiqm&t=1

Nimi:
City of Ashes

Autor: Cassandra Clare

Kuupäev: 11.04.11

Lehekülgede arv: 453

Sisu: A murderer is loose in New York City ...

... and the victims are Downworlder children. Clary Fray and her fellow Shadowhunters have a strong suspicion that Valentine, Clary's father, may be behind the killings. But if he is the murderer, then what's his true motive? To make matters worse, the second of the Mortal Instruments, the Soul-Sword, has been stolen, and the mysterious Inquisitor has arrived to investigate, with his eyes vigilantly targeted on Clary's brother, Jace.

Clary will need to face some terrifying demons and even more terrifying family decisions. No one said that the life of a Shadowhunter would be easy.

Katkendid:

"I didn't mean I only want sex..." "It's not that. I want to change into my pajamas. I can't take making out seriously when I still have my socks on."

***

A spasm went across his face. "You're really here? I'm not— I'm not dead, am I?"
"No," she said, gliding her hand down the side of his face. "You passed out, is all. Probably hit your head too."
His hand came up to cover hers where it lay on his cheek. "Worth it," he said in such a low voice that she wasn't sure it was what he'd said, after all.

***

"How awfully convenient for you, regardless. And for him. He won't have to worry about you spilling his secrets."
"Yeah," Jace said, "he's terrified I'll tell everyone that he's always really wanted to be a ballerina."

***

"Is he dead?" he inquired. "He looks dead."
"No," snappedMaryse."He's not dead."
"Have you checked? I could kick him if you want." Magnus moved toward Jace.

***

"We came to see Jace," Clary said. "Is he all right?"
"I don't know," Magnus said. "Does he normally just lie on the floor like that without moving?"

***

Alec hesitated."Isabellesays the Queen of the Seelie Court has requested an audience with us."
"Sure," said Magnus. "And Madonna wants me as a backup dancer on her next world tour."
Alec looked puzzled. "Who's Madonna?"

***

"How did you get Magnus to let Jace leave?"
"Traded him for Alec," Clary said.
Isabellelooked mildly alarmed. "Not permanently?"
"No," said Jace. "Just for a few hours. Unless I don't come back," he added thoughtfully. "In which case, maybe he does get to keep Alec. Think of it as a lease with an option to buy."

***

"Well, I'm not kissing the mundane," said Jace. "I'd rather stay down here and rot."
"Forever?" said Simon. "Forever's an awfully long time."
Jace raised his eyebrows. "I knew it," he said. "You want to kiss me, don't you?"

***

"I guess it's true what they say," observed Jace. "There are no straight men in the trenches."
"That's atheists, jackass," said Simon furiously. "There are no atheists in the trenches."

***

You might remember that when he was in the form of a rat, and you came to fetch him from us, he bit me."
"Very enterprising of him," said Jace. "I approved."

***

"I get it, I get it." Simon spread the pamphlet open. "Here, I'll practice on you." He cleared his throat.
"Mom. I have something to tell you. I'm undead. Now, I know you may have some preconceived notions about the undead. I know you may not be comfortable with the idea of me being undead. But I'm here to
tell you that the undead are just like you and me." Simon paused. "Well, okay. Possibly more like me than you."

***

"With Jace, you don't really get to choose your insulting nickname."

***

"I'm not sure that's such a great idea," Luke said.
"It's a fabulous idea." Jace dropped the paper back onto the table, and began to slide off his jacket. "I've got a stele we can use. Who wants to do me?"
"A regrettable choice of words," muttered Magnus.

***

Magnus got to his feet. "I do believe that's my cue to leave as well," he said. Clary noticed he was avoiding looking at Alec. "I'd say it's been nice meeting you all, but, in fact, it hasn't. It's been quite awkward, and frankly, the next time I see a single one of you will be far too soon."

***

"What are you doing?"
"I thought I'd lie on the floor and writhe in pain for a while," he grunted. "It relaxes me."

***

A pair of werewolves occupied another booth. They were eating raw shanks of lamb and arguing about who would win in a fight: Dumbledore from the Harry Potter books or Magnus Bane. "Dumbledore would totally win," said the first one. "He has the badass Killing Curse."
The second lycanthrope made a trenchant point. "But Dumbledore isn't real."
"I don't think Magnus Bane is real either," scoffed the first. "Have you ever met him?"

***

"This is so weird," said Clary, slinking down in her seat. "Are you listening to them?"
"No. It's rude to eavesdrop."

Arvamus: Kui see Inglismaa-asi välja jätta, oli tõsiselt hea. Very Happy Ma pole seda tüüpi, et hakkan hullult igast vihjeid teistele teostele otsima... sisu oli põnev, tegevus oli lõpmatu... mulle meeldis. Very Happy

Hinne: 8/10 (Kuradi INGLISMAA)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime12/4/2011, 00:23

Saidki läbi selle jah? Very Happy
Jace on äge seal, täiega meeldib XD
Eniveis, mida ma öelda tahtsin oli, et ma nõustun su arvamusega, et see oli hea Very Happy
Jahm, mul on igav aga ma tõmban siit uttu nüüd Very Happy
kuni järgmise korrani!

Btw, ma saan nüüd su saadetud raamatuid lugema hakata ^^
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime12/4/2011, 07:24

Sain läbi jah! Very Happy
Vanemad tõid mulle eile City of Glassi kah, aga ma kasutasin seda motivaatorina. Very Happy Nüüd ma küll pole sealt lehekülge lugenud - lihtsalt palju käes hoidnud ja imetlenud xD - aga mu uurimistöö edenes ikka päris korralikult selle 4 tunniga, mis ma selle alla panin. Very Happy
Vbl täna... Very Happy Siis saame koos lugeda. Very Happy
Ja Jace oli jah... äge. Very Happy Kuigi mitte nii badass kui ta ise arvab. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime12/4/2011, 15:14

Ma sain oma lõputöö tehtud südaööl, tegin seda kaheksa tundi jutti. Kohutav.
Eniveis, ma loen esimest raamatut ja pean ütlema, et mulle kohutavalt meeldib Clay Very Happy
Aga Phil on ka tore, see muretsemine on armas temast, kui Elena hilja väljas 'jalutamas' käib XD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime12/4/2011, 15:59

Tahtsingi just uurida, kuidas läks. Very Happy A nüüd ma tean, miks sind MSNis pold. Very Happy
Clay is to die for. Very Happy
Ja ma sain täna Pilapasknääre rampsist. See v City??? Very Happy
Naaaaah. Magus asi ikka hiljem. Very Happy
Nii et Pila. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime12/4/2011, 20:56

41.

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Show?image_id=1131

Nimi:
Pilapasknäär

Autor: Suzanne Collins

Kuupäev: 12.04.11

Lehekülgede arv: 332

Sisu: Lõõmav tüdruk Katniss Everdeen on elus ja tema perekond väljaspool ohtu, kuigi nende kodu on hävitatud. Gale on põgenenud. Peeta on Kapitooliumis vangis. 13. ringkond on tõesti olemas. On mässajad. On uued juhid. Revolutsioon kogub jõudu.

Täiesti ettekavatsetult päästeti Katniss julma Vaigistusveerandsaja areenilt ja täiesti ettekavatsetult on ta juba pikka aega osalenud revolutsioonis, ise sellest midagi teadmata. 13. ringkond on varjust välja tulnud ja seal hautakse plaane Kapitooliumi kukutamiseks. Paistab, et hoolikalt seatud plaanides on olnud mängus kõikide käsi, välja arvatud Katnissi oma.

Revolutsiooni edu sõltub Katnissi soovist hakata etturiks, võtta vastutus loendamatute elude eest ja muuta Panemi tulevikku. Selleks peab ta kõrvale heitma oma viha ja usaldamatuse. Temast peab saama ülestõusnute pilapasknäär – olgu isiklik hind milline tahes.

Katkend:

"Ja kui sa sured?" küsib Coin.
"Siis vaadake, et te selle filmilindile saate."

Arvamus: Mm... See raamat oli hea, aga oleks parem olnud, kui selle sisu poleks YA taha maskeerunud. Sellel teosel on sisu, aga mina isiklikult, olles end YA lainele meelestanud, ei suutnud sellest aru saada enne, kui ma nüüd mõtlen, kuidas see lõpp ära keeras - YA kohta imelik. Ja siis hakkas see asi mulle kohale jõudma. Mida selline asi reaalselt inimestele teeks. Asi, mida leiaks tõsisemast kirjandusest, mitte YAst, kus teismeline näeb surma ja õudusi ja ise tapab ja temaga ei juhtu midagi. Psüühhika jääb puutumata.
Enne oli Haymitchi joomine lihtsalt äge lisa tegelasele, kuid nüüd jõudis see asi mulle kohale.
Btw, see triloogia üle ootuste hästi tõlgitud ka, võrreldes selle muu viimase aja... kraamiga, mis eesti keelde toodud.
Näljamängud oli tõsiselt originaalne ja mulle oleks isegi meeldinud, kui värk sinnamaale oleks pidama jäänud. Umbes nii, nagu mulle oleks meeldinud, et Poison Study ainukeseks raamatuks jääb (kuigi ülejäänud raamatutel polnud ka viga, tegi nende sisu asja keskpärasemaks - midagi, mida me juba näinud oleme).
Ja siis see armastuse-asi... No ma ei tea. Ma olin täitsa tuim. Kui, siis kaldusin pigem Gale'i poole. Peeta ka poleks haiget teinud. Ja see lõpp oli kuidagi... noh, kui paremini ei saa, käib kah. Kuigi ma arvan, et Katnissi ja Gale'i vahele tuli Prim ja tema surm. Üks ei suuda andestada endale, teine ei suuda andestada teisele... ja endale selle eest, et ta teisele andestada ei suuda.
Mis oleks teinud asja maapealseks põrguks.

Hinne: 8/10
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime12/4/2011, 20:59

Kui ma msn'is oleksin olnud siis ma poleks saanud seda tehtud, niigi läks napilt Very Happy
Ja mulle meenusid asjad, mille ma olin töös välja jätnud, that's not good aga loodetavasti mu töö siiski sobib Very Happy

See viimane raamat tundub kahtlane aga mind pani su katkend turtsatama Very Happy
Aga YA? Mis asi see on? Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.   <<2011>> Huuuvitav, huuuvitav. - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
<<2011>> Huuuvitav, huuuvitav.
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» 2011
» 2011
» 2011
» 2011
» 2011

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Nasicc-
Hüppa: