MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Habras (taas üleval!)

Go down 
+22
Mezilane
liisucatye
Getzzzu
V2ikeP2ike
Naughty
Kärolyn
Herbts
socialpoetry
Smile*
Dreams
Cilen
*Nastik.
Stardoll
NunnuOled-
H6umy
shine
PINK
-mariliis
Asssu
Karro
pipisike
Audrey
26 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
AutorTeade
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime23/3/2013, 13:28

Muidugi, sa kirjutad väga hästi ja teised tahavad näidata, nagu nad kirjutaksid samamoodi nagu sina. Aga see on täpselt sama mis päris elus varastamine. Ma tahaksin näha mida need vargad ütleksid, kui sina näiteks nende auto ära varastaksid. Nad oleksid sinu peale sama vihased kui sina nende peale hetkel, ainult selle vahega, et enda tegemisi peavad nad õigustatuks ja sinu omi ilmselt eluaegse vanglakaristuse vääriliseks. Vahe on selles, et auto on materiaalne vara ja kui sa endale autot tahad, siis ostad. Aga iseenda loomingut endale ikka osta ei saa (mõeldes siis sellele, et sa maksad, et sa hästi kirjutaksid/luuletaksid/... ja et head ideed oleksid). Ja ma saan sinust aru. :) Lihtsalt loodame, et kunagi need vargad mõistavad, et nii ei tohi ja et sa meid ikka kirjutamisega edasi rõõmustaksid. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime23/3/2013, 13:55

Ma loodan ka et sellised jobud mõtlevad enne, kui nad otsustavad uuesti copy-paste'i teha. Ma lihtsalt ei saa aru, millised inimesed midagi sellist teeks...
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime1/4/2013, 15:43

Ajaks jah kõik kirjutamise isu ra kui mingi tohman midagi sellist teeks. Aga ikka loodan näha neid osi siin uuesti
Tagasi üles Go down
intertwinedemotions
Tasane
intertwinedemotions


Female Postituste arv : 3
Age : 30

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime20/4/2013, 18:00

Komavigasid on meeletult palju ja jätavad veidi halva mulje, kuid muidu hea jutt;)
Tagasi üles Go down
http://intertwinedemotions.tumblr.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime20/4/2013, 19:02

Ma tean, et on, kuid ma ei pea komavigasid väga katastroofiliseks veaks. Ma arvan, et halvema mulje jätaksid näiteks vigaselt kirjutatud sõnad. Puuduolevad komad võivad olla ka niisama näpukad, mis võivad olla kahe silma vahele jäänud, kuna ma ei taha ega suuda kirjutatud osi üle vaadata/läbi lugeda. Tavaliselt oma arvutis Wordis lugedes parandan ma kõik vead ära, mis silma jäävad. Aitäh!
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime9/5/2013, 21:43

Audrey ma nutan praegu kodus. Sa pole IKKA neid osi tagasi pannud. :'( miks sa teed nii??? Kõik head raamatud on ka läbi. Ning ma sain aru miks mulle nii meeldib su kirjutamisstiil. See on sarnane Stirlingu omale. Selline mõnus sujuv. Nii ning tagasi teema juurde, ma juba oooooootan neid osi tagasi. Haigelt huvitav oli juuu.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime10/5/2013, 00:04

Ma ka nutsin täna ja paanikahoog oli ka, äikese pärast Very Happy Kardan paaniliselt...
Mul on praegu kiired ajad- kool ja töö ja õppimine + eksaminädal tulekul. Homme on jälle töö, kuid mitte üliväga kaua ja ma siis üritan meelde jätta, et kui koju tulen, siis reaalselt otsin jutu kuskilt üles ja panen siia mingi portsu Very Happy Ma olen kindlasti üliväsinud aga ma olen juba nii kaua üle seda kohustust lasknud, et võiks nagu... Very Happy Ma kirjutasin märkmetesse üles ka nüüd :) Nii. Loodame siis, et mälupulgalt jutu leian :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime10/5/2013, 18:51

Lisasin kümme osa! Karjuge kui juurde vaja Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime10/5/2013, 20:07

VEEEEEEEEEL, AUTS!


Oli piisavalt kõva? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime10/5/2013, 22:11

No um... No eks ma vaatan Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime11/5/2013, 12:51

Mulle meeldib, väga meeldib!

Palun, palun, palun, Audrey, lisa veel osi, sest neid siin veel pole, mida ma kunagi lugeda jõudnud pole. Ma arvan, et võib-olla järgmised osad ongi minu jaoks juba uued, sest praegu küll pähe ei tule, mis edasi toimuma hakkab Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime11/5/2013, 15:14

No saab lähiajal tehtud Very Happy
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime11/5/2013, 15:29

JESSJESSJESSJESS MA ARMASTAN SIND AUDREY SA TEGIDKI SEDA *happy dance* SO HAPPY SO HAPPY.
Aga nüüd pead sa mega kiiresti edasi lisama osi
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime12/5/2013, 11:43

Ikka saab. Praegu ma tegelen kooliasjadega Very Happy
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime20/5/2013, 17:58

Embarassed Auts kas sa palun oleksid niii tubli ja lisaks veel osi
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime20/5/2013, 20:19

Selle nädala jooksul Very Happy
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime20/5/2013, 20:20

jeiiii Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime20/5/2013, 23:15

Homme on eksam... Ja no neljapäeval pean ka äkki ühe eelmise eksami pärast stressama ja siis saan siin möllata jälle Very Happy
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime21/5/2013, 22:37

Väga, väga, väga hea jutt on! Äkki tõesti saaksid eelmised osad siia üles postitada, mis sa selle varguse ajal maha võtsid? Jutt on nii põnev, kuigi leidsin kirja- ja komavigu, nendest hüppasin küll lugemise käigus üle kuid siiski mainin ära. Very Happy
Pragu pole midagi muud öelda kui UUT!! Razz
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime27/6/2013, 12:02

nu Audrey kas sa hakkad tegelema nende osadega pärast NP'd on mul olnud selline isu lugeda habrast edasi. And ofc asi on ka Rafes b'cause he's sooooo hott. Pliiiis pane meile siia veel üks ports habrast Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime27/6/2013, 15:53

Plaanis on. Just tulin töölt ja väsinud... Aga täna-homme kindlasti!!! :)
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime27/6/2013, 21:12

Wohooo *mõtleb* peab siis poodi jooksma ja shokolaadi endale varuma Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime28/6/2013, 12:43

Sa ajad mulle ka igasuguste pahade asjade isu peale praegu Very Happy Täna õhtul, ma arvan siis...
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime28/6/2013, 16:45

sa arvad siis... -.-

mwahahaaaa njamm njamm shokolaad Very Happy okei tglt on maasika-toormoos parem Razz
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime28/6/2013, 21:23

Nii, Ellukas. Lisasin Sinu rõõmuks viimased 9 osa :) Kui loetud, nõua Hapra järge Very Happy Panen siis selle ka üles Very Happy Naudi :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Habras (taas üleval!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 13 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Habras (taas üleval!)
Tagasi üles 
Lehekülg 13, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Habras: Haavatav XVII
» Taas hingata

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: