MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime19/7/2012, 21:16

Mhmhh. Isegi Audrey teeb vigu.
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime19/7/2012, 21:19

Ole nüüd. See on täiesti normaalne, et inimesed eksivad. Me oleme ju kõigest inimesed. Ja ma olen kohutav tähenärija, seda ka. Ma tean, et üsna tihti olen ma täiesti jube inimene.

Kas ma keerasin su tuju täiesti tuksi?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime19/7/2012, 21:44

Hmm... ei oska, midagi halba öelda.
I (L) YOUR STORIES Wink
Ma loodan, et see on ka hea asi, mida öelda
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime19/7/2012, 22:02

Drago: Ma saan aru kui sa tood välja vea aga selle kallal pm norima hakata...


Emand: Tore, kui midagi halba ei leidnud :) Aitäh :)
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime22/7/2012, 18:58

Esiteks: see on minu arust normaalne, kui midagi halba ei leita, sest sageli on sü¾ee ju nii põnev, et kisub tähelepanu pisiasjadelt eemale.
Teiseks: wau, see oli põnev asjade muutus lõpus. Loodan, et Chad lööb millalgi korra majja ja kihutab Joshua minema. Alguses seda loomulikult ei juhtu. Mõistan. :)
Mulle meeldib see, et sa kirjeldad ka selliseid pealtnäha tavalisi toimetusi üksikasjalikult. See on minu arvamus. Very Happy

Nüüd loodan ainult, et Chad pärast Summeri käitumist talle kiiresti ei andestaks. Ma ei tea, kas mina olen kiuslik, aga minu arust võiks Summer natuke ''põdeda''.
Jällegi, väga hea osa! Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime22/7/2012, 20:23

:)

No ega asjad lihtsalt oma lahendusi leiagi.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime22/7/2012, 20:27

Ma nüüd ütlen taas oma sõna sekka. !!! Very Happy

Mulle meeldibki hetkel selle järje juures see, et asjad on nii sassis, et sööb lausa närve Wink


Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime22/7/2012, 20:30

Positiivses mõttes sassis onja Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime22/7/2012, 20:36

Jah, nagu et kõik see Summeri mässamine jne. Muidu on sinu jutt väga korralik, sellepärast ära põe ;)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime22/7/2012, 20:45

Ma juba mõtlesin vahepeal oma selle uitmõttekese kirja panna. Teha mingi lühema asja... 12. osa tuleb NP-le küll raske. Paras peamurdmine Very Happy Aga niiiiiii põnev.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime22/7/2012, 21:16

12 osa??????? affraid
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime22/7/2012, 21:36

Birx... NP-le ei tule ju 12 osa. Mõtle nüüd. Ma rääkisin, et 12. osa tuleb NP-l paras peamurdmine
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime22/7/2012, 21:44

*Hingab kergentatult*

Segane...ma arvasin, et saan rabanduse. :S
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime22/7/2012, 23:31

No kuule, loogiliselt võttes ei saa ju ma ühte ossa kõike planeeritud ära kirjutada... see tuleks oma 30 000 sõna pikk osa siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime23/7/2012, 00:05

üli kõva osa tuleks siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime23/7/2012, 01:05

I know Very Happy Aga vot nii kõva tüdruk ma olla ei viitsi Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime26/7/2012, 03:20

Olen niisama tubli ja unetu tüdruk ning annan teile teada, et alustasin 12. osaga :) Hoidke siis silmad lahti, sest lähiajal see siia ka ilmub... Very Happy
Tagasi üles Go down
loveu4ever
Tasane
loveu4ever


Female Postituste arv : 4
Age : 28

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime26/7/2012, 14:03

Ohh , ma olen totaalselt sõnatu. Tänu õele ma avastasin selle koha, hakkasin lugema.. Nüüd, pole mul enam muudeks asjadeks aega, ainult loen ja loen. Alustasin umbes eelmise nädala alguses NP-ga, nüüdseks on kõik osad läbi ning ootan kannatamatult uut osa. Kuni siiani arvasin, et 18Minny(tegutses kunagi rate.ees) on parim kirjutaja, (kirjanikuks teda nimetada ei saa, sest kõik on alles alguses, minujaoks on termin kirjanik hoopis muu tähendusega) kuid nüüd olles NP ja NP2 olemasolevad osad läbi lugenud, olen veendunud, et Sina oled temaga samaväärne, võimalik, et isegi natuke parem. Totaalselt hea. Ma olen niii üli väga kiindunud Sinusse ja Su juttudesse.

Mingil määral on mul hea meel, et ma avastasin selle koha nii hilja, sest ma sain läbi lugeda kõik osad korraga, ja ei ole neid "mälulünki", et ei tea mis esimesel hooajal toimus. See on väga hea, üli mõnus oli lugeda, nagu loeks raamatut, mida ei saa enne käest panna, kui läbi on. Raamatuks oli minu läpakas, mida iga õhtu, töölt tulles totaalselt piinama hakkasin, ja lugesin seni kui silmad lihtsalt kinni vajusid. Olen jälginud ka möningaid kommentaare ning jäi silma see Chadi kaelaehte teema, mida Summer oli pööningult? leidnud. Ning tekkis küsimus, et mis sai üldse sellest päikese ripatsist, mille Chad oli üks öö Summeri padjale viinud, peale seda, kui Summer selle mingi tala külge sidus. Ta viskas selle vist kuhugi kummuti nurka, aga kas see jäigi sinna? Hävitas ära?

Aga, muidu, tee nii ruttu uus osa, kui võimalik , sest sul on jälle üks fänn juures :)

OOTAN ! :)
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime26/7/2012, 14:38

Tore, et uus liige, siin foorumis. Very Happy


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (25/10/2012, 12:00). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
loveu4ever
Tasane
loveu4ever


Female Postituste arv : 4
Age : 28

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime26/7/2012, 16:10

Hmm, minu arvates oleks toredam, kui üks uus osa siin foorumis oleks. Või mis Alic.. :) ?
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime26/7/2012, 17:57

Alice, ja muidu Audrey mainis ennem juba, et uus osa saabub varsti, seega ma ootan jah.


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (25/10/2012, 12:01). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime26/7/2012, 18:45

loveu4ever: Su õde on siin kasutaja või... mis? Very Happy Igatahes tänan, et meeldis :) Uus osa on valmimisel. Öösel sain poole valmis aga siis tuli uni kiusama. Eks ma vaatan, kuidas täna öösel tuju on ja kas suudan lõpetada. Ma arvan, et varsti on see siin olemas.
Mul on endal nii palju toimetamist, et ei jõuagi nagu kirjutada kogu aeg. Viimasel ajal kirjutangi keset ööd. Kunagi kui kirjutasin ikka rohkem valgemal ajal, oli öisel ajal kirjutamine see, millal mul kõige paremad mõtted tulid...
Öösel igatahes jutt voolas ikka päris hästi Very Happy Aga jahm, hoia siis silma peal siin. Varsti tuleb.
Tagasi üles Go down
Metsakas(s)
Piraat
Metsakas(s)


Female Postituste arv : 18
Asukoht : Tallinn

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime26/7/2012, 20:35

Tere, Audrey ja teised kirjutajad-lugejad! Avastasin ka alles mõned päevad tagasi selle paiga siin. Vaatasin pisut ringi ja siis korraga leidsin Audrey lood, mis kohe esimesest hetkest peale tähelepanu tõmbasid. Langesin täielikult lugemise ohvriks! Ja seda keset kõige kiiremat tööaega. Näed, mis võib juhtuda. Igatahes lugesin läbi NP algusest peale kuni siiani ja ootan nüüd koos paljude teistega kannatamatult uut osa!
Paar pisikest märkust ka: pingsalt, mitte pinksalt ja loiult, mitte lojult. Ja kui tohib, siis norin edaspidi ka väheke võimalike keeleapsude pärast. Aga tohutult hästi jakaasakiskuvalt kirjutad ja respect, et selleks kõige muu kiire kõrvalt jätkuvalt aega ja tahtmist leiad!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime26/7/2012, 23:24

Tänan :)

No näpukaid ikka juhtub. Ma üldiselt ei taha oma osasid peale kirjutamist läbi vaadata ega lugeda, seetõttu ei pööra ka kirjavigadele suurt tähelepanu. See loiult/lojult asi, meile esta õps kinnitas, et see kirjutatakse J-tähega Very Happy Ma ei tea... Veider. Aga no pole hullu Very Happy

Eks ma üritan jaaaa asja huvitavaks teha.

Aega ma leian alati. Tahan leida alati. Ma olen pm 9 aastat kirjutamisega tegelenud ja no... enne ma jätan midagi muud pooleli, kui loobun kirjutamisest Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime26/7/2012, 23:34

ÕS'is oli loiult, aga kes seda teab. Ning again... Tore, et üks uus liige siin foorumis. Very Happy
***
Tänud miinuse eest, ma-ei-tea-kes...


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (25/10/2012, 12:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 19 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 19, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: