MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 42  Next
AutorTeade
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 06:46

Meeldib!
Kirjuta palun ruttu uus!

PS: Ei leidnud midagi, mida ette heita Very Happy
Tagasi üles Go down
Toadily Insane
Narkar
Toadily Insane


Female Postituste arv : 44
Asukoht : Eks kusagil ikka...

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 07:06

Mulle ka väga meeldib!
See jutt on nii põnev Very Happy
Ootan uut!
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 09:05

Mulle väga väga... meeldib Very Happy
Palun kirjuta hästi ruttu uus, sest ma ei jõua muidu ära oodata. Aitähh Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 11:41

Psh. Very Happy Ni miks siis ei kirjeldanud Chadi keha, ahh? xD
Aga ei, mulle meeldis. Very Happy Kuigi mina ei taju seda ohtu, et Joshua nüüd midagi hullu teeb. Tore oli Chadi ja Summerit õnnelikuna näha. Kuigi mina isiklikult olen endiselt Chadi peale ka vihane. xd Ja tore oli näha, kuidas Summeri pere on ka Chadi suhtes toetavam nüüd. Nad on arenenud. ^^
Uut, r***k! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 13:16

Zebra, Toadily Insane, Shadowpaw: Ma tänan Very Happy Kas te olete nö esimest hooaega ka ikka lugenud? Very Happy

nasicc: No ma annan teie kujutlusvõimele vabaduse. Mõelge ta endale nii kenaks kui te tahate. Te ju niivõttes ei näe/näinud teda ju ka jutu signas (võtsin allkirjas ära aga on esimese osa ees olemas). See teine, palja ülakehaga tüüp peaks olema Joshua Very Happy Chad see seljaga ja nii edasi...
Mõnes mõttes on hea, kui sa seda ohtu ei taju aga no Joshua uhkus sai lihtsalt pisut riivata. Ja nii uskumatu, kui see ka äkki pole, ta tegelikult ka armus Summerisse. Ma olen nii kahe vahel, kuidas Joshua nende õnnekese proovile paneb... Nii et seda ma veel ei tea. Küll ma aga tean, kuidas ma selle jutu lõpetan Very Happy Ja no eks ma vaatan, kuidas ma uuega hakkama saan. Äkki isegi täna... Vaatan ja proovin.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 13:45

Ma loodan, et sa kedagi ära ei kavatse tappa.

Ma ei teagi nagu, mida öelda. Ise veel ootasin nii väga uut osa ja mõtlesin, et kirun siin veidi seda, kui kaua uue osaga läks ja... Kuid nüüd tahan ma jälle mainida, kui väga ma su kirjutamisstiili armastan. Lihtsalt nii väga!!! Täiesti metsas, kui väga ikka.

Ja ma ei väsi kordamast, et ma lihtsalt ootan seda aega, mil sa raamatu välja annad. Very Happy

Ootan uut!


Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 13:52

Ma ei teagi veel kindlalt, kas neid on lõpuks sama palju alles kui alguses...

Ja ma tänan. Ma enda meelest ei teinud selle osaga mitte üldse head tööd aga tore kui meeldis :)

Raamatut loodke peale 2015. aastat. Siis ma lõpetan ülikooli ja äkki siis on aega rahulikult mingi lugu kirjutada Very Happy

Ja ma vaatan, äkki hakkan juba uut ka kirjutama :)

Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 14:11

Omg, mul tulid korra pisarad välja ja nagu Cilen ütles, siis ma loodan ka, et sa kedagi ära ei tapa sealt.
Issake, see jutt on lihtsalt niiiiiiiiiii äge, romantiline, draamiline (vms.) ja mida kõike veel. Ma armastan seda juttu. Razz
Ootan (ofc) uut!

:)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 14:36

Dramaatiline, R. Very Happy
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 14:40

Oih, ma tahtsin seda kirjutada, kuid ma kirjutasin valesti Very Happy
Mis asi see draamiline on, ah? *facepalm*
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 15:08

Audrey - Mina olen ja mulle meeldis esimene osa ka. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 15:31

R.: Tänan! :) oled ikka esimest hooaega ka lugenud? Very Happy

Shadowpaw: Väga toreeeeee Wink
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 15:37

Mina olen küll lugenud (Sa küsisid seda minult juba teist korda Wink )
Tagasi üles Go down
Toadily Insane
Narkar
Toadily Insane


Female Postituste arv : 44
Asukoht : Eks kusagil ikka...

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 15:38

Mina olen ka esimest lugenud Very Happy
Kirjuta siis järgmine osa ruttu valmis Wink
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 15:51

Em, ma olen see Arbuus10. Vahetasin nime ära Very Happy
Muidu jah, ma olen läbi lugenud xD

Edit: Ma vaatasin mõned lehed tagasi, kus me rääkisime, kus me elame vms. Very Happy Siis mul oli R. nimeks. Seega sa pead teadma mind Very Happy
Sa oled vist unustanud, aga loomulikult, kuna sul on kindlasti mingid praktikad jne Very Happy


Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 16:30

Ma olen jah tihti suhteliselt tuisupea Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 16:55

Mulle meeldis ja mul poleks midagi selle vastu olnud, kui sa Chadi veidi detailsemalt kirjeldanud oleksid Very Happy

Ma ei saa aru, kuidas Summer Lexiele nii lihtsalt andeks suutis anda. Oleksin oodanud, et see käib kuidagi raskemalt... Ah, ma ei oskagi päris täpselt öelda, mis minu jaoks sealt puudu oli Very Happy Summer ongi ehk selline andestav inimene.

Mainin ära, et ka mul on selline tunne sees, et kavatsed kellegi ära tappa... Parem oleks, kui selleks kellekski osutuks näiteks Joshua. Joshua võiks Chadi ja Summerit relvaga ähvardada, siis kuidagi saab Chad relva enda kätte, laseb Joshi maha ning see kõik oleks lihtsalt enesekaitse Very Happy Such a great idea, eks? Very Happy

Igatahes ootan uut.
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 17:26

Getzzzu, minumeelest esimeses hooajas Audrey kirjeldas Chadi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 17:49

Getzzu: Nojah Very Happy Niivõttes kui kõik on üsna hästi on ka lihtsam andeks anda... Ja ega andestamine ei tähenda, et usaldus samal tasemel on... Usaldus ei taastu nii ruttu. Ja Lexie pole veel usaldusväärne.
Kusjuures ma olen plaaninud küll midagi relvaga jne... Aga siis ma mõtlesin, et see oleks liiga draamadraama. Ma olen igasuguseid asju mõelnud, kuid ükski mõte pole veel päris kindlalt püsima jäänud. Näiteks eile õhtul tuli üks mõtteke seoses Joshiga aga no ma ei tea...

R.: See ei tähenda, et ma praegu ei võiks sama teha Very Happy
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 19:02

Nojah, 2 (?) aastat möödas ja võibolla muutunud Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 19:30

Eks ta pisut ikka muutunud on Very Happy Summer ju ka täitsa blond siin pole tegelikult ju.
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 19:48

Ma ootasin õiget hetke, et kirjutada sulle. Läbi lugesin juba ammu. Tead kui hea äratus oli hommikul telefoniga internetis olles avastada, et NP sai uue osa ja siis ruttu ruttu arvutisse tormata, kuna telefoniga lugedes viskaksin ma selle varsti vastu seina? Very Happy Ilmselt mitte, aga hea oli. Very Happy

Chad on nunnu. (: Ja palun, palun, palun, palun, Auts, ära tapa Chadi ära ja ära tapa Summerit ära. Nagu lihtsalt... Sest kui sa kummagi neist ära tapad, siis ma ei jäta sind enne rahule, kui sa kolmanda hooaja kirjutad, kus nad mõlemad jälle elus on. Very Happy Ja ma julgen loota, et mõni teine pole ka sellega rahul. Mul tuli veel üks idee. Sa võid ühe neist ära tappa, kui ta vampiiriks muutub. Very Happy Aga siis pead teise ka vampiiriks muutma... Nagu Edward ja Bella. Very Happy Okei, ma lõpetan vampiiri-jura. Very Happy

See et Josh on ikka väga väga kohutav inimene. Ja Lex'i ma millegipärast ei usalda. Ma üldse ei usalda inimesi eriti.

No jah, nüüd sai vist kõik. Mina paluma ruttu uut osa! Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 20:29

Ma tänan, Dragomira :) Käsi südamel- Summer ja Chad jäävad KINDLASTI ellu! Aga eks te peagi saate lugeda, kuidas see lugu lõpeb. Ja ükskõik kui väga teie ei tahaks kolmandat hooaega Chadi vaatevinklist (mis hõlmaks ka tema eelnevat ellu enne, kui ta Summerit kohtas), arvan ma, et see lugu lõpeb siis, kui NP 2 viimase osa saab. Ma arvan, et omamoodi sümboolne on ka see, kui Chad jääb teile salapäraseks võõraks... :) Las jääda saladuseks, miks ta oma kodust lahkus, mis tal seal juhtus kuskohast ta tuli jne.
Ja eih, vampiirid jäägu Meyerile Very Happy Ja Chadi elu üksikasjad jäägu saladuseks. Ja ei mingit kolmandat hooaega. Ma tahan muid asju ka kirjutada ju Very Happy

Ja Josh... No temaga on mul palju erinevaid mõtteid. Seekord ta puhtalt igatahes ei pääse :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 21:40

Jeeeeeeeeeaaaaaaaaaahhhhhh!!!


Very Happy

Sa oled tore, Auts. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime22/2/2013, 21:56

Ma tegin ju naltsi kuulge Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 30 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 30, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: