MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime22/2/2013, 22:00

Joshua looks niiiiice. Very Happy Miks signa ära võtsid? Very Happy
Ja ma TEADSIN, et Joshua mulle põhjusega meeldib. xD
Ootan siis homme hommikul uut osa lugeda. Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime22/2/2013, 22:11

Mind hakkas häirima see siin. Asi kiskus liiga kirjuks. Pisut vaheldust...
JA EI, Sille. Homme sa ei saa veel midagi lugeda Very Happy Ma ei jaksa kirjutada juttu hetkel. Ma siin tahaks oma blogisse midagi asjalikku kirjutada aga no damn... Ei oska lihtsalt. Pean ka neid 30 päeva asju proovima Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime23/2/2013, 11:13

Need challenge'id? Very Happy
Oh well. *mossitab* Uuuuuuuuut! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime23/2/2013, 12:56

Mhmh Very Happy Endal ka tegelt põnev siis... Very Happy
Ja eks ma üritan uue peale mõelda.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime23/2/2013, 19:41

Algus Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime23/2/2013, 20:57

Mismis?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime23/2/2013, 21:17

Algus uuele osale. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime23/2/2013, 21:23

Mõtlemine alguseks uuele osale? Very Happy
Tagasi üles Go down
liiisake17
Naerupall



Female Postituste arv : 12
Age : 29
Asukoht : Tallinn

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime17/3/2013, 10:52

Ma pole Seda juttu nii ammu lugenud, et ma ei saagi aru, kas seda siit enam ei saagi lugeda ja kas seda oleks siis mujalt võimalik lugeda ?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime17/3/2013, 13:27

Loomulikult saab seda ainult siin edasi lugeda. Kui avastad selle jutu kuskilt mujalt, on see tõenäoliselt minult varastatud. Ma postitan oma jutte ainult siin foorumis.

Uut osa pole ilmunud selle pärast, et mul on olnud tegemist ülikooliasjadega ja nüüd kui mul on puhkus, pole jälle ideid... Aga ma pole seda juttu unustanud. Ja küll varsti uus osa ka ilmub! Kannatust ainult :) Ja hoia siin silma peal! :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime20/3/2013, 18:44

Lähiajal tuleb uus osa! Võib-olla täna õhtul, võib-olla öösel, võib-olla homme päeval... Wink Kaua pole oodata jäänud Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime20/3/2013, 23:57

No nii. LÕPUKS OMETI! Algus oli nii raske, keskel oli nii kerge, lõpp oli jälle raske. Aga siin see lõpuks on! Mõtlesin, et ei hakka väga asju enam venitama, nii et... jahm Very Happy

Loodetavasti meeldib! Wink


18. Pimedus

Järgnenud päevad möödusid kiirelt. Ma olin küll pisut ärevil, kuid viimaks sain endast võitu ja suutsin unustada kõik probleemid, mis vahepeal mulle hetkegi rahu ei andnud.
Ma polnud Joshuat juba mitu päeva näinud ning vähemalt seegi oli hea.
Chad oli meil juba mitmendat päeva, olime pea kogu aeg koos, kuigi vahel läks ta kuhugi paariks tunniks. Vahel võtsid nad midagi Kentiga koos ette ning tundus, et kõik ongi nii nagu olema peab. Hea ja tavaline...
Chad libistas oma sõrmed läbi mu juuste mis hobusesabasse kinnitatud olid. Toetasin pea tema rinnale ja sulgesin silmad.
Juulikuu viimase nädala ilmad oli eriliselt kuumad ning niidetud muru oli krõpsuvalt kuiv. Sellegipoolest oli niimoodi mõnus uneleda.
"Ma pean sulle midagi rääkima," alustas Chad vaikselt.
Avasin silmad ja ohkasin mõttes.
Ma sain juba hommikul aru, et tal oli midagi hingel aga ma lootsin, et ma lihtsalt kujutan seda ette. See, kuidas ta seda mulle tunnistas, tõi taas esile sarnase ärevuse, mida põhjustas Joshua.
Chad libistas käe uuesti läbi mu juuste ja ma ootasin, et ta jätkaks, pilk kuivanud murul, millel polnud terakestki rohelust enam säilinud.
"Ma kuulan," ütlesin, et innustada teda rääkima. Ma pidin lausa hulluks minema. Ajasin end püsti ja vaatasin Chadi jumekat nägu. Päike oli tema naha suve jooksul väga ilusaks teinud. Ta lamas, silmad ikka veel suletud.
Müksasin teda õrnalt ribidesse.
"Noh?"
"Noh-noh," kordas ta ja naeris vaikselt. Kuigi ma ei jaksanud oodata ja ma olin kannatust kaotamas, mida ta mulle küll räägib, ei saanud ma veel pahaseks.
Chad avas silmad, pilgutas neid paar korda kiirelt ja ajas endki siis istukile. Ta vaatas mind ning tõstis siis käe, et sellega mu näokülge puudutada.
"Su juuksed on nii pikad," nentis ta ja muigas.
"Ole nüüd," torisesin Chadile vastu. "Seda pididki mulle ütlema?"
"Lihtsalt pisike kõrvalepõige, ära pahanda." Chad naeratas, silmades vallatu säde.
"Nii et midagi ikkagi tuleb?"
Chad noogutas ning igasugune märk heast tujust hääbus tema näolt.
"Ma pean minema," lausus ta liiga tõsisel häälel, et ma esialgu arvasin, et ta lihtsalt teeb mulle halba nalja. Ta teab, mida ma sellest arvaks...
"Nii?"
"Summer," ohkas Chad.
"Sa pead minema? Kuhu? Miks?" Ma sain aru, mida ta mulle ütles ja naljast oli asi kaugel, kuid mu aju oli kuuldut eitamas.
"Eemale."
"Tore lugu küll, Chad," pomisesin nutuselt ja tegin peaga tõrjuva liigutuse, et ta ei puudutaks mind.
"Rahune."
"Rahune? Miks sa pead minema? Üleüldse... Kui kauaks? Kõik on hästi tähendab, et sa võid minna?" vuristasin küsimused talle ette ja ootasin kiiret vastust. "Kui sa lähed, siis tulen mina kaasa."
"Ee, ei, sa ei saa tulla."
"Mismõttes ei saa?" küsisin pahuralt.
Chad vaatas mind pilguga, mis justkui tähendanuks, et küsimustel peaks nüüd lõpp olema.
Ma ei mõistnud, kuidas ta ei saa aru, kui jaburalt see kõik kõlab.
"Ma ei lähe kauaks, kullake," sosistas Chad. Ta suudles mind laubale ja palus mul rõõmsam olla, sest varsti on ta minu juures tagasi. "Aga see on vajalik."

Ta peaks varsti tagasi olema, mõtlesin. Keerasin end rannarätikul küljele ja vaatasin Lexie't, kes klapid kõrvas ja nokamüts näol päikese käes magama oli jäänud. Sellest, kui me juttu ajasime oli juba kaua aega möödas ning kuna ta ka oma pead vaikselt muusika rütmis ei liigutanud, olin enam kui kindel, et ta magas. Imestasin, et ta nii valju kõrva karjuva muusikaga üldse magada päikese käes suutis.
See päev oli minu plaan. Lepituskatse poistega, mis ikkagi lõpuks vett vedama läks. Will ja Evan olid küll liigutatud, et ma nende jaoks taas aega leian, kuid palava päikese käes olemine polnud neile sugugi nii ahvatlev kui Evani pool külma õlut kulistada ja vanu jalgpallimat¹e vaadata ning neile häälekalt kaasa elada.
„Le..,“ avasin suu, et sõbranna äratada, enne kui ta korralikku päikesepõletuse saab, kuid siis tundsin, et midagi on korrast ära. Ma langetasin väljasirutatud käe, millega ma plaanisin Lexie’t pisut raputada, et ta ärkaks ning keerasin end siis aeglaselt, peaaegu ettevaatlikult selili, kartes pead pöörata.
„Ta magab.“
Seda häält kuuldes unustas mu süda hetkeks tuksumise ning ma neelatasin tugevalt. Pigistasin silmad tugevalt kinni, paaniliselt soovides, et Lexie silmad avaks ja mul natukenegi paremad võimalused oleks.
„Jah, ma tean.“
„Miks siis teda üldse äratada?“
Pidin juba Joshuale vastama, kuid siis mõtlesin ümber. Keerasin end teda vaatama. Kuidas ta üleüldse suutis siia niimoodi tulla, et ma isegi ei kuulnud? Kas ma olin hetkeks magama jäänud?
Joshua piilus mind oma läikivate päikeseprillide tumedate klaaside tagant ja irvitas laialt. Kui ma poleks teda tundnud, oleksin tõsimeeli uskunud, et ta flirdib minuga. Aga flirtimisest oli hetkel asi samal kaugel, kui kuu maast.
Ta oli mind kinni püüdnud. Ja me mõlemad teadsime seda.
Mu pilk liikus tema laubale, kus oli pikk diagonaalne haav, mis jooksis paremast kulmust juustepiirini. Millegipärast kahtlustasin, et tumedad klaasid peidavad sinist silma, kuid niipea, kuni ta neid eest ei võta, ei saa ma selleski kindel olla. Arvestades milline mölakas ta on, olin kindel, et mina ja Chad pole ainukesed, kes talle virutada soovivad.
„Long time no see, eks ole, tibuke? Igatsesid mind?“
„Unista edasi,“ surusin läbi hammaste.
„Miks nii kuri, Summer?“
Kogu see olukord oli mulle liiga ebamugav. Mul olid seljas vaid kollased bikiinid, Joshual vaid Hawaii shortsid. Soovisi oma keha Joshua eest varjata. Kuigi ma ei näinud tema silmi, aimasin, millise pilguga ta mind tumedat klaaside tagant põrnitseb. Ahne, omandihimuline, salakavalust täis pilk, mida ma palju kordi varemgi olin näinud tähendas vaid probleeme.
Rätikusse ma end peita ei saanud, kuna Joshua kasutas hetke ära ja istus mu jalgade juurde, et ma ei saaks rätikut kätte.
Üritasin kotist riided võtta, kuid Joshua haaras koti mu käest ja vangutas pead, nagu ma oleks
pahandust teinud.
„Kas ma saaks oma koti tagasi, palun?“
„Mis sa teed sellega?“
„Paneks end riidesse,“ vastasin ja sirutasin käe ootavalt oma koti poole. „Mu riided on seal sees.“
„Mmm,“ venitas Joshua ja vaatas mind. „No veel parem. Mul pole selle vastu midagi, kui sa nii vähe asju kannad. Pealegi sul hakkaks rohkematega palav. Ma tahan, et sul vaid hea oleks, Summer,“ lausus Joshua.
Üritasin eirata tema sõnu ning soovisin kogu hingest, et Lexie ärkaks. Lausa irooniline oli, et Lexie magas minust paarkümne sentimeetri kaugusel rätikul, muusika kõrvus nii valju üürgamas, et vaevalt ta ärkvelgi olles oleks kuulnud mind kellegagi vestlemas.
Tundus, et Joshuale see meeldis, et me niivõttes kahekesi olime. Ta oli mulle läbi lillede selgeks teinud, et on parem kui ma Lexiet ei ärataks. Parem ma ei tahtnud mõelda milleks.
„Anna mu kott,“ muutusin konkreetsemaks.
„Kuhu võlusõna jäi?“ Joshua irvitas ja keerutas kotisangad ümber oma parema randme. See nullis mul igasuguse võimaluse kott kiirelt tagasi haarata.
„Palun,“ turtsatasin lohakalt, mainimata jättes, et ma olin enne teda juba palunud. Või oli see lihtsalt vale sõna.
Joshua naeris ja ajas end püsti. Kasutasin hetke ning krabasin liivalt rätiku, et see seelikuna puusade ümber siduda.
Ma soovisin, et Lexie ärkaks ja Joshua meie juurest kaoks. Aga temaga liival vastamisi seistes, teadsin, et see ei juhtu veel niipea.
„Muideks,“ venitas ta, kotti keerutades. „Kus su ihukaitsja on? Lasi sind üksinda randa?“
„Mis see sinu asi on, kus Chad on.“
„No ma oletan, et keegi ikka valvab sind. Tead ju küll...“
Neelatasin. Seisin Lexie’st juba mitme sammu kaugusel. Palun ärka, soovisin kogu hingest. Võib-olla see ei päästa mind, kuid siis vähemalt ei tunduks see olukord ka nii lootusetu, kui praegu.
Joshua liikus mulle nagu jahisaagile lähemale.
„Rumal kutt, et laseb sul üksinda rannas niimoodi... Mina ei laseks. Sest et sa ju tead, mis ilusate tüdrukutega tehakse?“
Kuigi ma vihkasin Joshuat kogu hingest, ei suutnud ma sel hetkel end liigutada. Olin hirmust halvatud.
Kuna ma olin temaga mänginud, ta ikkagi lolliks teinud, teadsin, et Joshua sugune tüüp, ei lepi nii lihtsalt kaotusega. Ma pean oma tegude eest vastutama. Ükskõik kuidas. Peaasi, et ma oma õppetunni saaksin. Tundus, et see aeg oligi nüüd käes.
Joshua naeratas. Ta tõstis oma vasaku käe ja viis selle mu lõua alla. Seejärel libistas ta käe aeglaselt allapoole, mu dekoltee suunas. Mida allapoole ta liikus, seda rohkem viha ma endas tundsin. Enne kui ta liiga alla liikuda jõudis, käis mu käsi ning ma lõin Joshuat. Ta koristas oma käe minult. Hõõrus tõsisel moel oma põske ja muigas siis õelalt.
„Kas sa tead, mida sa just tegid, kullake?“
Ma ei mõistnud, miks ma lihtsalt jooksma ei hakanud. Miks ma jäin tema ette seisma? Ma oleks võinudki koti Joshua kätte jätta, kuid viimasel hetkel meenus mulle mu mobiiltelefon, mis kotis ühes pisikeses lukuga sahtlis peidus oli. Aga seegi poleks mind kohale sundinud jääma. Miks siis ometi? Kas ma tõesti uskusin, et ma suudan selle jama täiesti üksi lõpetada?
Põrnitsesime üksteist sõnakestki lausumata, mis sest et Joshua endiselt varjas oma silmi päikeseprillidega.
„Noh, mis ma tegin?“ küsisin ja hetk hiljem sain aru, et oleksin pidanud oma keelt hammaste taga hoidma.
Joshua haaras vaba käega mu randme ümbert kinni ja pigistas seda. Ta tõmbas mind raputades enda poole, nii et üks sandaal mu jalast liiva sisse libises. Tundus, et kogu see viha, mis vahepealse aja jooksul, kui me kokku polnud puutunud, võttis nüüd tema keha ja mõistuse üle võimust.
Ma hakkasin kartma, et äkki ta lööb mind, kuid kui ta mu randmest kinni haaras, tundsin end veidigi paremini.
Ma ei kavatsenudki hakata vabandama.
„Ma arvan, et su prints vist jääb täna hiljaks sinu päästmisele, ilusake. Aga ongi hea, saamegi koos seda ilusat suve nautida, eks ole?“
„Lase mind lahti, Joshua, või ma...“
„Või ma, või ma..,“ kordas ta mu häält järele aimates. „Või sa teed mida, ah?“ käratas ta. „Ära parem hakkagi mind ähvardama siin, et sa siis karjud. Kui sa kasvõi ühe liiga valju piiksu teed, siis arvesta sellega, et su kallis Chadikene maksab selle eest. Ja su armas sõbrannake näeb unenägusid, nii et tundub, et seekord ei jõua keegi sulle õigeks ajaks appi. Kahju küll, Summer, aga tundub, et seekord veab hoopis minul.“
Needsin mõtteis neid päikeseprille, mis Joshua silmi varjasid. Võib-olla oleksin ma tema haardest vabaks saanud, kui oleks suutnud talle liiva näkku visata? Ja kui see oleks õnnestunud, oleksin ma Lexie poole jooksnud. Tõmmanud teda kasvõi käest, et ta silmad lahti teeks ja saaks aru, mis toimub ning kui vaja olnud, jätkanud ise jooksmist.
Aga mul polnud liivast mingit kasu ning samas ma ka kartsin, talle midagi rohkemat teha. Kui ta juba selle kõrvakiilu peale nii tigedaks sai, kartsin muude tegude tagajärgi veelgi rohkem. Aga kui ma teda jalgevahele lööks?
„Käitu korralikult. Üks loll temp sinu poolt- üks kõne ja mu poisid teevad su kalli tolgusega tutvust,“ lausus ta justkui mu mõtteid lugedes.
„Ta pole mingi..,“ protestisin tigedalt, mille peale Joshua vaid pead vangutas.
„Mul on telefon kaasas. Kas ma pean tõesti juba helistama oma meestele?“
Vaikisin. Ma ei saa mitte kuidagi Chadi hoiatadagi...
„Mis sa ütled, Summer?“ Joshua lasi mu randmest lahti ja võttis mu juustest kinni. Ta keerutas need oma käe ümber ja sikutas kergelt.
Kiunatasin.
„Ah?“
„Ei!“ surusin läbi hammaste, lootes, et Joshua mu juuste sikutamise siis lõpetab. Aga ta ei teinud seda.
„Siis käitu korralikult, kullake,“ manitses ta mind.
Hetkeks tundus mulle, et ta ei teagi, mida minuga peale hakata, kuid tundus, et pigem vaatas ta ringi, kas keegi jälgib meid.
Rand oli inimestest tühi, mis sest et olid suve kõige paremad rannailmad. Vaid eemal märkasin inimesi kalda lähedal vees ja liival. Aga nad olid liiga kaugel, et aru saada, mis siin, nii palju maad eemal toimub.
„Jäta oma sõbrannakesega hüvasti,“ ütles Joshua ja hakkas siis ettehoiatamata sammuma, mind hoolimatult järele tirides. Võisin vaid loota, et ehk paneb ta tähele minust liivale maha jäänud sandaali ja mõistab, et midagi on väga valesti... Võisin vaid loota, et saatus on minu poolel.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime21/3/2013, 00:02

Ma lugesin lõpus, et "Siis käitu korralikult, kullake," MAITSES ta mind. Ja olin nagu wuuut? xD Aga maitsmine oleks palju toredam old kui manitsemine. Very Happy
Ja no hea Lexie ikka. Laseb oma sõbrannal ära röövitud saada ja endale korraliku päikesepõletuse ka. Very Happy
Aga JOSHUA IS BACK! Mulle ta meeldib, ikka veel. Ja seksikate prillide taga ja palja ülakehaga... ja kohe niimoodi siis. Very Happy
Ja kus see Chad on, ah?
Aga asi läheb põnevaks!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime21/3/2013, 15:28

Joshua jõuab Summerit maitsta ka.

Ja Lexie saab parima sõbranna auhinna. Selline feil, eks ole Very Happy

Mulle meeldib Joshist kirjutada tegelt. Tema see pealetükkiv pahapoisilikkus on mulle nii sümpaatne. Ega Chad ka mingi memmekas pole, aga ta pole viimasel ajal väga oma sõnakust näidata saanud Very Happy

Ja on ka aeg, et läheks. Esialgne plaan on, et üle 30 osa siia ei ilmu Wink
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime21/3/2013, 15:34

Rawr. Very Happy
Ja no näed: sulle meeldib Joshist kirjutada, mulle temast lugeda... win-win situation. Very Happy
Aga jah... käppelt kirjutama! Järgmist osa kiiremini (enne kui mul, say, 13nes osa valmib) ja siis on ka win-win. Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime21/3/2013, 15:40

Ja jätkuvalt on ainuke üdini aus ja tore tegelane siin jutus Summer. Very Happy Kõik teised on mingil hetkel vastikud olnud. Eriti Joshua. Ma ei tea, Summer Lexiele liiva ei oleks võinud näkku visata? Oleks äkki üles ärganud...

Mis mõttes me saame ainult 12 osa veel? :O Eelmist oli üle 70 ju! -.-

Aga ei, ma ootan uut ikka. Nüüd tuleb Chad sõjaväega (Summeri vennaga ja ma ei tea kellega veel) ja tapavad Joshi ära, onju? :)

Tore oli, et sa uue osa kirjutasid. :) Muidugi enne magama minekut eile oli ikka mõnus lugeda seda. Et äkki keegi tuleb aknast sisse kohe. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime21/3/2013, 15:59

Nasicc: Selline mõnus on jah. Saan oma paha poolt temasse panna või nii Very Happy

Dragomira: Lexie'le poleks see liiv eriti midagi teinud, kuna ta nägu oli kaetud.
Ma isegi ei kindlusta, et ma täpselt 12 osa kirjutan. Äkki vähemgi? Wink Chad ei tule mingi sõjaväega. Tapmist ma ei kommenteeri, I'm so evil... Very Happy

Ja uus... Ma ei teagi millal. Lähiajal ehk Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime21/3/2013, 22:04

Vau...

Esiteks, kuhu kurat see Chad jälle minema peab? Teiseks, ma poleks küll suutnud nii rahulikuks jääda kui Summer. Ma oleksin ikka Chadi peale üpris vihane, ma arvan. Õigemini ma oleks temalt välja pinninud, et miks ja kuhu ta just nüüd minema peab...
Nii, nüüd Joshist... On tõbras lihtsalt! Muide, kas ma olen kunagi maininud, kui hästi sa suudad Joshi rolli kirjutada? S u u r e p ä r a s e l t!
Ja Lexie... No peab ta sellise sügava unega olema? Very Happy

Nõustun, et asi läheb põnevaks and that's great!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime21/3/2013, 23:44

Chadi pisike kadumine on vajalik. Nii mulle, kui Chadile endale Very Happy

Sa ei ole seda vist varem öelnud. Aga ma tänan! Wink Kusjuures mulle meeldib väga Joshuat kirjutada, mis sest et mulle ei meeldi otseselt tema teod. Aga tema teod on minu mõtete viljad seega... Very Happy Ja mulle meeldib, kui Joshua selliseid emotsioone lugejates esile tirib. See tähendab, et ma olen mingis osas oma missiooni täitnud. Ma tahtsin siia juttu üht tõsiselt pahat poissi ja ta ongi olemas. Ta meeldib mulle sama palju kui ta mulle ei meeldi. Ma ei tea, kui loogiline see on aga no... nii on lihtsalt Very Happy

Ja Lexie... No ega tal kerge olla pole, kui aru saadakse, mis juhtus...

EDIT: Kusjuures ma imestan, et keegi siiani pole lagedale tulnud sellega, et äkki Lexie mängis asjaga kaasa? Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime22/3/2013, 00:51

Kas me saame kunagi teada ka, kus Chad käib koguaeg ja miks?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime22/3/2013, 06:20

Kusjuures mul oli vahepeal isegi kavas kolmas hooaeg, kui nii võib öelda. Ja see pidi siis olema see, kus kõik asjad saavad selgeks, sest see oleks puhtalt Chadi vaatenurgast. Aga ma loobusin sellest.

Ju te saate mõnes järgmises osas teada, kus ja miks ta käis...
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime22/3/2013, 09:56

Lexie mängis asjaga kaasa? Shocked
Tegelikult mul oli vahepeal selline mõte, et Josh uimastas äkki teda vms... aga eks siis näeb Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime22/3/2013, 12:25

Äkäää, Lexie oli tegelikult ka unedemaal ja kuna muusika tema kõrvus karjus, ei saanud ta mõhkugi aru, mis tema juures toimub Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime22/3/2013, 16:10

Lexie väärib absoluutselt aasta sõbranna auhinda. Lihtsalt super ajastus sellel tüdrukul magama jäämiseks. Very Happy

Aga tegelikult oli väga hea üllatus, kui ma Rootsist koju tulin ja siia vaatasin. Poleks arvanud, et uue osaga veel niipea hakkama saad. Very Happy Aga näe, alahindasin sind. Very Happy

Josh, mõnes mõttes ta isegi meeldib mulle. Karm poiss, noh. Very Happy Samas suudab ta mu alati nii vihale ajada ja uhhhh... tahaks talle virutada, kuid kahjuks on ta ainult........ eeeeeeeeee.... mitte päris? Very Happy Hahaha Very Happy
Ma usun, et Birgit liituks minuga meeleldi, tal see kõik käpas. Very Happy

Chad, teda ma jumaldan. Ta võiks päris olla. Nagu väga-väga päris ning ma võiksin teda tunda. Very Happy

Uut ootan ka, et sa teaks! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime22/3/2013, 17:09

Ma olen ise ka nii rõõmus, et ma uuega hakkama sain ja see mul üsna kergelt välja kukkus. Ja Joshua meeldib mulle teatud mõttes lausa rohkem kui Chad, samas Chad on mõnusalt hooliv ja... mõnus lihtsalt.

Ja ma mõtlen uue peale Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 31 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 31, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: