MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime2/1/2014, 12:19

Caroliga oleme head sõbrad ja ta isegi ei loe NPd nagu mu 'armsad' fännid :) Nii et põhimõtteliselt minu jaoks mu nime seal ei eksisteerigi.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime2/1/2014, 12:38

Sa ei peaks ju sellest hoolima, kuna oled nii kaua juba kirjutanud ja saanud nii tohututel hulkadel suurepärast vastukaja. Sa ju ometi tead, et oled suurepärane ja kõik teised teavad seda niisamuti, ehk on asi lihtsalt selles, et sa pole see aasta väga kirjutada jõudnud ning on olnud teised, kel on olnud selle jaoks rohkem aega.

Ja pealegi, tüdruk, sa oled 21 aastane. Saa sellest üle. Selle asemel, et siin pahameelt välja näidata, peaksid hoopis kätte võtma ja ühe raamatu viimaks välja andma. Ma ei mõista, mida sa ootad...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime2/1/2014, 12:55

Ma polegi pahane, lihtsalt pisut imestama pani, that's it. Nüüd killin küll karistuseks kellegi ära  Twisted Evil 
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime2/1/2014, 13:28

Tainapea Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime2/1/2014, 13:32

Mhm. Tegelikult on ju teada ka kelle :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime2/1/2014, 13:59

Jah? Ma küll ei tea Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime2/1/2014, 14:55

Summeri, sest peategelase ellujätmine on liiga mainstream.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime2/1/2014, 16:35

Jepjepp Very Happy

Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime8/1/2014, 21:28

Dammit, just mõtlen et olen tubli ja kirjutan kommentaari aga tuleb välja, et te hakkate siin Summerit tapma. :) Me don't like it. 

Aga kui, siis tapab Joshua ta ära, ning saab aru, kui loll ta on ja tapab ennast ka ära. Soooo much blood and pain and blood and blood and...  Cool   
Joshua on nii nunnu. Õel aga selline põnev ja... :* Silmailu. Kuigi ta oli nõme, kui ta Summerit lõi. Pahapahapoiss. Very Happy

Chadi on nii vähe, et ma jõudsin ta juba ära unustada. Aga nüüd ta hakkab Summerit otsima ja Summer ei saagi oma Joshuasuudlust. Neutral :)

Kas ma olen maininud, et Summer on jube ilus  nimi. Selline neiulik (mida sõna? Very Happy), kena ja looomulikult suvine. Wink 
Ja kommentaar läheb kohe paljupalju pikemaks, kui siia lõppu lisada üks väga oluline kolmetäheline sõna:
Uut.  pig


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (8/1/2014, 21:30). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Üks elutähtis emotikon oli puudu.)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime8/1/2014, 23:50

Ma ei reeda midagi enam. Teen hästi mõnusa nunnuroosa ja imala häppi endingu ja kõik on õnnelikud! Very Happy

Ammugi ei tule siin mingit topelt suremist Very Happy

Chadi ilmselt jääbki väheks jah Very Happy

Nüüd mainisid Very Happy Mulle endale meeldib ka. Teine nimi, mis meeldib, on näiteks Rebecca. Ja neid on loomulikult veel! Uues jutus saab ka huvitavaid nimesid olema. Mulle ei meeldi selliseid tavalisi nimesid kasutada, vähemalt mitte tähtsamate tegelaste puhul Very Happy

Näiteks mu oma kasutajanimi Audrey oli kunagi ühes mu jutus (Cafe Momo) peategelase nimi. Aga kui ma selle foorumi 2008. aastal avastasin, ei suutnud mingit head kasutajanime välja mõelda ja siis ma järsku mõtlesingi, et savi, võtan oma jutust siis Audrey, et küll hiljem ära muudan Very Happy Jutus muutsin Audrey Hayden'iks ja Audrey olen ma siiani olnud (ühe lühikese erandiga Very Happy ). Uskumatu, et kuues aasta juba läheb Very Happy

Ja eks vaatab, kuidas mind inspiratsioon külastab Very Happy

Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime13/1/2014, 01:55

Nonii. Lugesin siis ka läbi. :)

Kirjutamise kohta ei oska midagi halba öelda. :) Läheb ladusalt, on huvitav ka. :)

Aga naelaks sinu kirstu põhjas on tõesti hetkel see, et aasta jooksul umbes kaks osa tuleb. Inimesed unustavad jutu ära, unustavad eelneva ära, ja lihtsalt ei hooli enam nii palju, kui uued asjad peale tulevad.

Hetkel, kui ma aus olen, ootan ma juba lihtsalt lõppu, et saaks selle jutu enda jaoks ära arhiveerida. Et jap, oli selline lugu, lõppes ära ka, tore oli.

Sa kirjutad hästi ja näiteks selle jutu puhul välja jätta see, et minu jaoks on Chadi tagasitoomine selline cop-out, et ta mulle eriti midagi ei tähenda (ja mida välja lugeda sellest, et ma olen paha, Joshua, poolel? Head on siin suhtelist igavad. Surm, kui keegi lõplikult sureks, tunduks siia vbl mingit pinget juurde toovat.), oled sa parima autori kandidatuuri saamist väärt. Aga fakt on see, et ühe-kahe osaga aastas inimesed unustavad ära, et sa üldse kirjutad, ja mille eest see tiitel siis võitagi? Vana rasva?

Vabandust selle aususe pärast. Very Happy(A)

Aga uut osa ootan küll, nagu ikka. Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime13/1/2014, 10:22

Haha, selle järgi kestaks see jutt 10 aastat Very Happy

Ma pean ka tunnistama, et ma tahan et see lõppeks, et ma saaks oma uut mõtet kirja hakata panema. Samas ma mõtlen jälle et kas mul on mõtet oma elu raskeks teha, kui terve see aasta on paras hullumaja. Kevadel viimane semester, sügisel diplomieelne praktika ja diplomitöö kirjutamine... Selle kõige kõrval ei jää vist eriti aega :) Ja võib-olla on üks pikk paus hea, et siis värkselt alustada. Ma nii ootan, mis tunne see on, kui diplom käes ja pea koolimõtetest tühi on. Siiani pole seda kogenud ju veel Very Happy

Cop-out? See on sul mingi uus sõna, jälle sattusin selle peale :DHead ongi igavad. That' why girls prefer bad boys Very Happy Aga sa ei saa öelda veel, et Chad on läbinisti hea, kui sa ei tea tema tausta, millest ma siiani midagi väga kirjutanud pole Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime13/1/2014, 10:53

Vabandust. Very Happy Eelmise aastanumbri sees saime kolm osa. Very Happy

Tead. Ma kardan, et kui diplom käes ja pea koolimõtetest tühi, tulevad asemele töömõtted ja et nii palju aega, kui meil põhikoolis/gümnaasiumis kirjutamiseks oli, enam kunagi ei tule (kui me just elukutseliselt kirjutama ei hakka või midagi). Ise vaatan ka, et ega selle kooli kõrvalt on praegu päris keeruline... Aga siis lihtsalt tuleb aega teha.

Vbl on mõistlik esimese sammuna see jutt lihtsalt ära lõpetada ja siis edasi vaadata, mis järgmise jutuga saab. Alati võib teda alguses ju sahtlisse kirjutada. Very Happy

Copout on see minu jaoks siin jutus, et Chadi ellujäämise kohta ei olnud eelmises jutus mingit vihjet ja sa isegi siis ei teadnud, et ta elus on. Ja siis nüüd tõid ta mingi vabandusega (ma enam ei mäleta, kuidas) tagasi, et saaks uut juttu kirjutada. Ma mäletan, et see asi ei olnud loogiline ja tegi mind pahaseks tegelikult. On elus, okei. Aga sel ei olnud nagu tugevat aluspinda...

Ja okei, ma ei saa öelda, et Chad on läbinisti hea. Aga kuna ma ta halba tausta ei tea, siis see ei muuda fakti, et Joshua on temast kordi põnevam. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime13/1/2014, 19:55

No vot, täna kohvi tegin mõtlesin, et ''SILLE POLNUD TÄPNE!" ja no näed sa Very Happy

Sille, tegelt ma arvan, et võib-olla ongi asi kõige rohkem selles, et me oleme asjast välja kasvanud. Et MINA olen sellest jutust üle saanud Very Happy Kammoon, kui ma NP esimest osa kirjutasin oli vist aasta 2009?

Ja jaaaaa, ma pean tunnistama, et Joshuat on kõige lahedam üldse kirjutada Very Happy Ta on nii mõnusalt halb ja temast õhkub (kummaline kasutada siin seda sõna tegelt Very Happy ) midagi... sellist... ma ei tea. Ja see teeb ta nii rawrrriks Very Happy Mulle endale ka Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime13/1/2014, 21:11

Ehhee. Very Happy

Võib ka tõsi olla. Nii et seda enam ruttu ära lõpetada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime18/1/2014, 05:09

Ma ei tea, miks see juhtus vol 2 Very Happy Eirasin und ja kirjutasin ja kirjutasin ja... valmis sai. Tundsin, et lihtsalt pean kirjutama...


21. Viimane

Joshua lõpetas närviliselt oma viiendat suitsu. Ta polnud minuga sõnakestki vahetanud vaid kõndis lihtsalt mu vaateväljas, tossates nagu korsten. Ta oli nende päevade jooksul oma lõua habemesse lasknud ning nüüd juba tundusid ka tema juuksed tavalisest pikemad.
Peale viienda suitsu lõpetamist hakkasin ma juba oma peas korrutama numbrit kuus, kuid uut sigaretti ta enam ei süüdanud. Selle asemel tuli ta minu juurde, põlvitas, vaatas mind vaikides ja tõstis käe, et mu põske silitada. Ma ei hakanud vastu. Ja ma poleks seda nagunii tohtinud. Ma teadsin juba ette millega see lõppeks.
Ta käsi liikus mu kaelale ning kaelalt tagasi üles lõuale. Ta sõrmed silitasid mu kuivanud huuli. Ma kuulsin, kuidas ta hingamine kiirenes. Käsi liikus taas kaelale.
Ta liikus mulle lähemale ning suudles mind. Ma lihtsalt lasin tal end suudelda, endiselt suutmata ega tahtmata talle kuidagi vastu hakata. Alguses oli see suudlus pehme ja ettevaatlik. Kui ta minust eemale tõmbus ja mind vaatas, võisin vaid arvata, et ainuke asi, millega ta rahul polnud, oli see, et ma talle ei vastanud. Kui ma juba olin arvamusel, et see on nüüd kõik, suudles ta mind uuesti ja seekord juba ahnemalt. Võtsin end kokku ja paotasin talle pisut oma huuli ja proovisin midagi endast vastu anda, ükskõik kui väga ma seda tegeikult ei tahtnud teha.
Joshua üks käsi liikus mu valutava keha ümber, teise käe asukohta ma tuvastada ei osanud. Kuulsin vaid kerget kärinat ja kui ma ühel hetkel avastasin, et mu käed liiguvad rohkem kui enne, tõmbusin Joshuast eemale.
Jäin teda sõnatult vaatama. Kas ta laseb mul minna?
Midagi ütlemata ta tõusis, surus pussnoa botasesse. Nuga oli tema pikkade pükste all heas peidukohas.
„Mine,“ lausus ta lõpuks ja jättis mind üksi.
Üritasin end püsti ajada, kuid esialgne rõõm pääsemise üle kadus. Kui kaugele ma nii nõrgalt jõuan? Kuidas ma üldse kuhugi niimoodi jõuan minna? Ma olin meeletult nõrk ja ka Joshua teadis seda.
Kuradi värdjas.
„Rahulikult,“ sosistasin endale ja üritasin end kõigepealt majast välja vedada.
Kui kõrges heinas seisin, üritasin meenutada, kust kaudu ma kunagi siia Kentiga koos Chadiga kohtuma tulin. Aga ümberringi oli ainult mets ja metsarajad. Ei midagi sellist, mille järgi kindlalt teaks, et lõpetaks kuskil kodu lähedal metsas... Hakkasin liikuma paremale. Tõenäoliselt valesse suunda.
Iga samm oli nii raske ja ma kõndisin küürus. Mu kõht oli valus ja lisaks sellele ajas pingutamine mulle öhahood peale.
Olin majast juba üsna palju maad eemale saanud, kui mu kõrvadesse jõudis sae vingumine. Keegi hõikas midagi.
Mu keha täitus uue lootusega, mis andis mulle jõudu, et edasi liikuda. Ja kui hääled aina valjemaks muutusid, oli mu lootus juba laes- ma olen varsti kodus. Varsti olen kodus ja kaitstud.
Lõpuks, kui nägin juba metsamehi eemal askeldamas ja masinaid töötamas, võtsin pisut rahulikumalt. Ma ise ka ei mõistnud vahepeal, kuidas ma suutsin näljast ja vigastustest nõrkenenuna ikka veel kuidagi jalul püsida. Mu suurim soov oli lõpetada see päevi kestnud õudus ja lõpp oli kõigest paarikümne meetri kaugusel.
Liikusin aina lähemale ja lähemale, kuni ühel hetkel tundsin, et enam ei jõua. Toetusin puule ja vaatasin töömehi, kes mind veel tähele ei pannud kuni lõpuks üks vanem mees mind nägi. Ta tardus paigale ja andi mingid asjad kõrvalseisvale mehele ja jooksis minu juurde.
„Kas te..,“ alustas mees mind kohkunult vaadates.
Lasin puust lahti, astusin sammukese tema poole. „Palun... aid... ake,“ suutsin kuidagi hädiselt üle huulte kuuldavale tuua. Järgmisel hetkel muutus kõik pimedaks ja ma tajusin, kuidas kukun.



Mu ninna tungis kummaline lõhn. See oli kuidagi väga võõras, kuid samas nii tuttav. Nihutasin pisut oma pead, sattudes segadusse sellest pehmusest, mis mu pead ümbritses. Avasin silmad. Kus ma olen?
Järgmisel hetkel pistis Lexie kisama: „SUMMER! Summer! Jumal, Summer, sa ärkasid! Summer, mul on nii kahju, et ma... Oh Summer...“
Kissitasin tema suunas silmi. Kus kõik teised on? Ema, isa, Kent... Chad? Mis toimub. Mis Joshuast saanud on?
„Teised?“ küsisin ilmselt liiga vaikselt, sest Lexie ei kuulnud mu küsimust. Selle asemel ta kallistas mind ja tormas minema.
Varsti tuli ta tagasi, tema järel arst ja mu ema, kes arstist kiirelt mööda sammus ja siis mu käe enda omade vahele võttis ja hõõrus, pisaratega võidu mu nime korrutades.
„Emme, kõik on korras,“ laususin endiselt vaikselt, kuid ema, erinevalt Lexiest, kuulis mind. Ta naeratas ja puhkes siis häälekalt nutma. Teda vaadates tükkisid pisarad silma ka mul endal.
„Oh mu kullake,“ õhkas ta ja tõusis, et mu laubale musi teha.
„Ku..,“ alustasin, kuid arst ei teinud mu katsest küsida midagi välja.
„Kõik näitajad on korras... Ta taastub üsna tublilt. Proovige teda mitte liialt kurnata, puhkus aitab neiul kõige paremini terveks saada.“
„Terveks?“ küsisin vaikselt. Köhisin ja tundsin kehas valu. „Mis mul siis viga on?“
„Kerge kopsupõletik, üks roidemurd...“
Roidemurd, mõtlesin ja vaatasin palati valget lage. Nojah, Joshua virutas mulle üsna korralikult.
„Ohh,“ ema pühkis põskedelt pisaraid. „Ma lähen teatan isale ka häid uudiseid. Ta oli omadega nii läbi, et ma saatsin ta koju magama. Kent on all söömas, ma saadan ta siis siia... Ja lähen käin ka kodus ära. Ma pole juba mitu päeva maganud. Oeh... Kullakene... Nii hea, et me su tagasi saime...“
Kergitasin suunurgad ülespoole, peas tiirlemas ainult üks mõte- kus on Chad? Isa on kodus, Kent on söömas, ema on siin, Lexie on siin. Midagi on valesti, raudselt on...
Ema kallistas mind ja vabandades lahkus. Vaatasin Lexie poole, et tema näost midagi välja lugeda, kuid see oli võimatu. Ta näolt võis välja lugeda vaid rõõmu, et ma ärkasin, ei midagi muud. Võib-olla ma kujutangi endale ette, et midagi valesti on.
„Ma lähen ka koju puhkama, kui su vend nüüd tuleb... Kõht on ka tühi aga ma ei suuda all endale midagi sisse suruda...“
„Mm, okei,“ vastasin ja mõtlesin, et ma saan Kentilt ilmselt kõige rohkem vastuseid.
„Nii. Tsau, Summer, ole tubli ja saa ruttu terveks, varsti näeme jälle,“ kallistas ka Lexie mind ja lehvitas mulle veel palatiukselt, samal ajal kui Kent rahulikult teisele poole mu voodit kõndis, kus Lexie alles olnud oli. Ta keeras tooli teistpidi ja istus siis.
„Hei,“ naeratas ta mulle.
„Mhm.“
„Kuidas sul olla on?“
„Hea. Väsinud. Pisut valus.“’
„Selge.“
Lasin silmadel palatis ringi rännata ning tundsin, kuidas vend mind vaatas.
„Ma loodan, et vähemalt sina kavatsed mulle rääkida, mis toimub,“ laususin viimaks.
„Loomulikult. Seda ka, et..,“ lausus Kent ja takerdus. „Mul on nii hea meel, et mul sinusugune kange õde on,“ ta naeratus kadus ja ta oli surmtõsine.
Naeratasin.
„Ma kaotasin juba lootuse,“ lausus vend, hääl murdumas. „Arvasin, et ma ei näe sind enam iial sellisena...“
Neelatasin tema viimase sõna peale, aru saades, mida ta sellega silmas pidas.
„Mul on nii hea meel, et sa tagasi oled,“ kinnitas Kent ja hakkas naerma, kui oli sunnitud pisaraid pühkima. Aga ma tegin ise sedasama.
Kuid ikkagi ei ühtegi sõna Chadist ega Joshuast.
„Kaua ma ära olin?“
„Üheksa päeva.“
Mul oli seda kuuldes tunne nagu ma oleks just ämbritäie külma vett näkku saanud. Üheksa? Kogusin end natuke aega.
„Üks metsatööline tõi su haiglasse. Ütles, et sa olid metsas ringi kõndinud ja abi palunud, kuid siis kukkusid kokku.“
Pilgutasin silmi. Vist oli nii...
„Aga enne seda?“
Jäin Kenti lollil pilgul jõllitama. Kas nad ei tea veel? Kas see polnud siis ilmselge, et Joshua tegi seda mulle?
Pistsin kisama: „See oli Josh! Seda kõike tegi Josh. Tema võttis mu rannalt kaasa ja viis mu sinna... See oli Joshua!“
Muutusin nii hüsteeriliseks, et Kent ajas end kiirelt püsti, et mind kinni hoida, et ma tilgutit endalt küljest ei rebiks.
„Shh, shh,“ proovis ta mind rahustada. „Joshua raiub kui rauda, et tema pole midagi teinud ning eitab, et tal sinuga mingeid kokkupuuteidki viimasel ajal olnud on...“
Hingasin üleskrutitult kiirelt sisse-välja ja kuulasin Kenti juttu.
„Kui me saime su kadunuks kuulutada, läksime politseisse. Meil tekkis kahtlus, et Joshua võib asja taga olla... Lexie jutt tollest õhtust kui te rannas olite, süvendas meie kahtlustusi... Muidugi oleks olnud võimalik, et keegi hoopis võõras on teo taga. Ausalt öeldes selline tunne tekkis küll, kui politsei Joshua kodust ees leidis. Nad küsitlesid teda ja esialgu politsei ei kahtlustanud teda, kuid lõpuks siiski Joshua maja otsisti läbi. Aga ka siis ei saanud nad midagi. Ma jälitasin ka teda vahepeal, kuid ei midagi kahtlast...“ Kent mõtles viivu. „Mingi aeg võttis meiega ühendust üks naine, kes tol päeval jalutades olevat enda meelest näinud üht noormeest ja tüdrukut. Kirjeldus vastas täpselt sulle ja Joshuale. Edastasime selle politseile ja kuna otseselt siiski midagi kindlat see veel polnud, tegid politseinikud uue läbiotsimise. Ja siis juba leiti Joshua autost juuksekarvu. Tehti test ja need osutusid sinu omadeks... Ma seda täpselt ei tea, kuidas ja mis selle testiga oli täpselt, kui peamine on see, et see tõendas Joshua süüd...“
„Ja edasi?“
„Igatahes sinu üheksandal kadumise päeval, kui politsei otsustas Joshua kinni pidada, tegi ta raske avarii...“
„Kas ta on...“
„Ta on elus.“
Ma ei teadnud, kas rõõmustada või kurvastada.
„Raisal vedas,“ torises Kent ja hõõrus käsi. „Mõned haavad-mõrad, kõik. Või noh, midagi oli veel, kuna ta käis samal õhtul veel operatsioonil aga mind eriti ei koti see, mille pärast... Ta on ka siin haiglas... Mõned palatid sinust eemal...“
Kui mulle Kenti viimased sõnad kohale jõudsid, tundsin, kuidas kõik mu sees keerama hakkas.
„Politsei on teda ikka küsitlemas käinud. Mis tuletabki mulle meelde, et nad tahavad sinuga ka rääkida. Ainult sinu tunnistus ongi puudu, et Joshua tulevik otsustatud saaks.“
Noogutasin.
„Ilmselt nad lasevad sul paar päeva kosuda ja tulevad siis sind küsitlema... Kui sa just ise selleks varem soovi ei avalda.“
„Pigem ma ootaks jah pisut,“ laususin ning jäin tasa, küsiv pilk Kentil. Kuidas ta ei mõista juba, mis mind kõigest kõige rohkem hetkel painab..?
Miks mitte keegi mulle Chadi kohta midagi ei räägi?
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime18/1/2014, 12:14

Wow, kas Joshua tegi avarii pärast seda kui ta Summeri lahti lasi? Või okei, ofcoors ta tegi kui ta nüüd  haiglas on. Olümpiaad ei mõjunud mu peale hästi vist. Very Happy 
Aga kas Joshua tahtiski, et Summer ära põgeneks? Või ta tahtis ta üles otsida? Ja kas see avarii oli kogemata, või Joshua kahetses ja üritas mingit enesetappu? :) Ning mis mõttes on pealkiri Viimane? Niipalju küsimusi, mdean. Very Happy
Alguses kui ta sae häält kuulis, siis ma mõtlesin, et Joshua ootab saega ja tahab ta ära tappa. Very Happy Mul nii inelik mõtlemine.

Ja kus siis Chad on? o.0


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (18/1/2014, 13:53). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime18/1/2014, 12:23

Mind ajab segadusse, et miks osa nimi Viimane on. Very Happy

Aga osa oli hea. :) Ootan uut.
Vahepeal mõtlesin, et nn Chad läks kallale Joshuale ja nüü suri päriselt ära või läks vanglasse. Very Happy Aga ma liiga väsinud, et väga teooriaid pilduda. Very Happy

Uut ja kähku. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime18/1/2014, 16:47

AliceInWonderland: Jah, tegi küll avarii. Üksikasjad võib-olla selguvad ka jutus, kuid ma võin öelda, et ta sõitis politsei eest ära, kuna sattus ilmselgelt paanikasse. Eks see pidev politseiga jauramine keeras tal üle :) Avarii oli kogemata, lihtsalt politsei eest kihutamine lõppes nii...
Joshua ei oleks Summerit lahti lasknud, kuid ta teadis, et metsas on inimesed tööl ja ta ei tahtnud riskida sellega, et nähakse, et keegi käib millegipärast tihti seal lagendikul. Ja kuna ta teadis et tema seal käimine võib muutuda kahtlaseks, pidi ta Summeri lahti laskma, kuna ta ju poleks saanud Summeri olukorda kontrollida.

Sille: Eks te varsti teada saate, mis Chadist saanud on :)

Osa nimeks on Viimane sellepärast, et see algas Summeri viimase vangistuspäevaga või midagi Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime19/1/2014, 17:41

PS: Varsti kindlasti ka uus osa, kui ma mõned asjad enda jaoks veel paika panen Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime24/1/2014, 21:33

Ma nüüd ei tea, mida öelda. Sa ju tead, kui väga mulle meeldib, kuidas sa kirjutad ja mida sa kirjutad, aga ma arvan, et ma ei suudaks uuesti taluda kõike seda, kui Chad hakkab jälle salatsema ja Summer on selle pärast endast väljas ja keegi ei räägi talle midagi ja nii edasi ja nii edasi. Ma vist ei suudaks.

Mida ma sellega öelda tahan on see, et ma loodan, et ses kõiges on rohkemat. Sa ju saad minust aru, eks? Ma ei taha lugeda sellest, kuidas Joshua enda tasu saab ja kõik on lõpus nii õnnelikud. Ma ehk suudaks isegi Chadi surmaga leppida, peaasi, et see nii tüüpiline ei oleks.
Ma tegelikult ei kahtlegi, kas sa saad sellega hakkama või ei. Very Happy

Aitäh, et kirjutad seda!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime24/1/2014, 23:42

Jouuu, Cilen! Lõpuks Very Happy

Nii.

Jah, ma tean, kui palju see sulle meeldib. Ma võin peaaegu kindlalt sulle ja kõigile teistele lubada, et hetkel umbes 75% tõenäosusega te saate teada, kes Chad tegelikult on. Mingit salatsemist ei tule. Kõik peaks ilusti sujuma ja midagi saladuseks ei jää. Vist. Aga mis mõte muidu selles teisel osal üldse on, eks ole?

Surmade teemal ma pikemalt ei peatuks. Samuti ei tule NP2-te siia seda, mida ma teatud ajal plaanisin esimesse ''hooaega'' Very Happy Võib-olla mingid riismed sellest aga mitte seda tervikut...

Võib-olla ootab teid lõpus ka üllatus... Kas positiivne või negatiivne, jääb küll hetkel saladuseks Very Happy

Aitäh, et loed seda! Very Happy
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime26/1/2014, 15:39

Mulle nii meeldib. Tore, et Summeriga kõik korras on. Chadi tahaks tagasi. Very Happy
Ootan uut osa!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime26/1/2014, 16:50

Hea, et meeldib. Chadi saate vist varsti tagasi :)
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime4/10/2015, 21:23

Kas see raamat jätkub? Olen ligikaudu aasta aega oodanud ja kontrollinud, nüüd lõpuks küsin ka. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 36 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 36, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: