MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime27/7/2012, 01:26

Mnjah. Ma vist jätkan 12. osa kirjutamist. Suva see magamine Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime27/7/2012, 05:32

Olin pettunud.
Kõiges ja iseendas.
Ma ei kujutanud temaga taaskohtumist sellisena ette.


Täpselt minu tunded keset selle osa kirjutamist...

Mulle ei meeldi see osa. Aga samas... ju see siis peabki selline olema. Ma ei kujutanud nende taaskohtumist just päriselt sellisena ette aga ma pidin selle ära tegema. Ma pingutasin. Ausalt Very Happy Loodan, et kõigest hoolimata teile meeldib. Ohverdasin teile uue osa pärast oma magusa öise une... Evil or Very Mad
Aga jahm, uue osa kohta nii palju, et mul on tõsiselt kiired/toimekad ajad, seega ei kujuta ette millal osa numbriga 13 siia tuleb. Eks see teist vist rohkem sõltub...

Ärge siis minuga karmid olge... Very Happy

Auts proovib nüüd magada pisut Very Happy




12. Taaskohtumine

Ma ei mõistnud, miks ta ikka veel mind kinni hoidis. Mu pea hakkas juba valutama, kuna pinge oli lihtsalt meeletu. Tundus, justkui mu pea võiks kohe-kohe lõhkeda. Proovisin häält teha, kuid kõik, mis kuuldavale tuli, oli vaid naeruväärne mõmin. Rabelesin veel paar korda, nagu võrkusattunud lind, kelle eluvaim on otsakorral ja kes loodab, et ehk nüüd läheb õnneks ning vabadus ongi käes...
Aga ei.
Chad hoidis mind endiselt kindlalt oma tugevas haardes. Miks, sellest ma aru ei saanud. Mõtlesin, kuidas ta ise selle peale ei tule, et see teeb asja vaid hullemaks? Ta keeras niigi paraja supi enda jaoks kokku, kui lasi teistel mulle valetada, et ta on surnud. Ta oleks saanud minust lahkuda ka teistmoodi. Milleks valida see kõige kohutavam? Ükski vabandus ei keeruta teda sellest jamast välja.
Ja see mõte tema valetamisest täitis terve mu keha meeletu vihaga. Mida kõike ta mulle veel siis valetada võis?
Suunasin kogu oma viha allapoole ja kõverdasin siis paremat jalga nii, et ma Chadile jalge vahele virutada sain. Ta lasi mind oiatades lahti ja ma peaaegu jooksin toa teise otsa ja keerasin end siis vihurina ringi, et temaga silmitsi seista.
Chad seisis minu poole küljega ning hoidis oma tähtsast kohast kinni, nägu katmas valugrimass. Ma rõõmustasin. Löök oli kukkunud välja üsna hästi. Paras talle. Las kannatab. See valu pole veeranditki sellest, mida mina tundma pidin.
Mu suul oli võidutsev naeratus, kuid sügaval sisimas soovisin joosta tema juurde, heita oma käed ümber tema kaela ja lihtsalt... hoida teda enda vastas, et ta enam iial minu kõrvalt ei lahkuks. Aga oleks see vaid nii lihtne.
Muidugi oleks, mõtlesin. Lihtsalt unusta. Ta on siin. Saada Joshua pikalt. Anna õnnele uus võimalus. Seekord läheks kõik ehk palju paremini...
Raputasin pead ja maandusin pilvepiirilt kahe jalaga maa peale. Neelatasin ja hakkasin kergelt vabisema, kui Chad end sirgu ajas ja end mind vaatama pöördus.
Mu hingamine kiirenes, kui mu silmad uurisid igat detaili... Ta oli muutunud. Mitte palju aga natuke. Täpselt nii palju, kui see kahe aastaga võimalik oli. Hetke pärast kohtusid meie pilgud. Mu keha justkui täitus elektriga, kui mõtlesin, millal ma viimati nendesse vaadanud olin. Siis pidi kõik veel korda saama aga ei saanud. Edasi tulid vaid valed, valed, valed.
Chadi silmad olid ilmekamad kui tol suvel. Tema tumepruun juuksepahmakas oli lohakalt sassis ja see tekitas kiusatuse käe neist läbi libistada. Ta tundus pisut kogukam, kui varem. Mulle tundus, et tema õlad olid kuidagi eriti laiad. Chad oli nii mehelik, kui üks temavanune noormees üldse olla saanuks. Tundus nagu oleks meie pisike vanusevahe mingi nipiga hoopis mitmekordistunud.
Aga ta oli nii kena. Nii sarmikas... Nii võluv... Ja täielik idioot, et mulle nii tegi.
Avasin suu, et talle midagi näkku karjuda, kuid ma ei suutnud mõelda välja midagi, mis talle sama palju haiget teinuks.
Jobu? Idioot? Lollpea?
Ei, nendest jääks väheks. Mu sõnavaras pole selliseid sõnu, mille abil sellele poisile, või nüüd juba rohkem noormehele, sest poiss on tema kohta pisut kohatu öelda, haiget teha.
Palusin mõtteis, et Chad teeks ise otsa lahti. Tema peakski alustama. Miks ta seda siis juba ei tee? Ta lihtsalt vaatas mind, silmis... tühjus. Tühjus. Ma ei näinud seal seda sädet, mida ma enda meelest arvasin kunagi nägevat. See oli kadunud. Chadi pilk, mis minule suunatud oli, oli täiesti ilmetu. Tema huuled olid liikumatult koos ja ei tõotanud vaikust murda.
„Kavatsedki nüüd seal seista ja lihtsalt vaikida? Kui sul jätkus jultumust tagasi siia tulla, ootaks ma pisut viisakamat küllatulekut, mitte et sa käitud nagu mingi neetud murdvaras,“ pahisesin järsku üle huulte.
Chad manas näole süüdlasliku ilme.
Kontrollisin enda ümber olevat rätikut, et see ikka kindlalt mu ümber püsiks. „Neelasid keele alla?“
„Ei,“ mühatas Chad. Ta surus käed oam tumedate pükste tagumistesse taskutesse.
Tema riided olid puhtad ja ilusad. Need olid segadusse ajavad. Kuskohast ta need veel saanud oli? Oma kodust?
„Siis... jumal küll... räägi midagi!“ tõstsin järsult häält. Kui viimased sõnad endast välja sain, puhkesin nutma. Ma olin vihane ja ma olin solvunud, et see kõik nii toimus. Tagatipuks veel enda peale kohutavalt tige, et Chadi ees üleüldse nutma hakkasin...
Tema selline üllatus ei lasknud minul seda olukorda kontrollida. Kuigi ta seda vist ise ei aimanud, oli jäme ots tema käes. Kui ta teeb kõike nii nagu ma kogu hingest soovin, et ta ei teeks, kaotan ma iseenda ja murdun. Ma ei tohi murduda. Muidu olen ma kõige rohkem iseennast piinanud. Milleks siis kogu see mängimine Joshuaga?
Ma ei tohi lõpetada alles alustatut.
Ta astus mulle sammukese lähemale. „Mida ma räägin? Mul ei ole midagi öelda.“ Ta vangutas pead ja ma ei mõistnud, mida ta öelduga silmas peab. Kas ta on mind ja Joshuat koos näinud? Kas ta on näinud, kui me... „Mitte midagi, mis mu tegu õigustaks. Mul oli probleeme jalaga segada ja kõik, mida ma tahtsin oli sind nendest säästa. Kaitsta sind... Ma tegin lahkumise selle valega vaid endale lihtsamaks. Aga kogu see aeg,“ ta astus jälle sammukese mulle lähemale, „soovisin, et poleks seda teinud. Ma... Ma ei oska kuidagi enda tegu õigustada.“
„Milleks sa seda üldse tegemagi peaks? Kui sa loodad minult andestust saada, siis seda sa ei saa. Ma olen oma eluga edasi liikunud... Ma olen õnnelik. Ma unustasin sinu, sest et sa valetasid ju mulle.“
„Õnnelik?“ küsis Chad, hääles veider kaja.
„Jah,“ kordasin jonnakalt. Hoidsin kätega enda ümbert kinni, et pisutki mugavamalt tunda. Olukord oli kõigest hoolimata üpriski pikantne- Chad ilmale vastavalt riides, mina aluspesus, rätik ümber ja meie vaheline ohtlik särin. Tuha all väheselt hõõguv kirg. Kuigi näha on vaid erinevates varjundites halli, piisab vaid, kui seda pisut segada, et pilti ka teine värv ilmuks...
„Sul on selleks täielik õigus, Summer. Ma mõistan sind.“
Mu suu vist paotus pisut. Ma lootsin pisut teistsugust reaktsiooni, kuid ju ma siis pean andma Chadile põhjust oma suhtumist asjasse muuta. On mis on, Joshuat ta minu kõrval ei tahaks näha.
„Jah, ma hoolin Joshuast,“ valetasin talle ja nautisin tema häämingut täiel rinnal. Ta taganes paar sammu.
Seejärel pöördus ja sammus ukseni, siis tuli minu juurde tagasi. „Oled sa lolliks läinud? Joshua? Summer, kas sa ei mäleta, mida see tüüp sinuga teha on üritanud?“
„Ta on muutunud. Ta pole üldse see, kes ta oli enne...“
„Su vanemad?“ küsis Chad mind katkestades.
Neelatasin nähtavalt. „Mis neist?“ küsisin vastu, kuigi ma teadsin, kuhu Chad sihib. Mida mu isa ja ema asjast arvaksid? Ja Kent..? Ma ei taha teada.
„Ma arvan, et kui su isa sellest kuuleb, siis ta kindlasti rõõmustab. Ema on ka sinu valikuga rahul. Vähemalt pole tütre kõrval mingi tundmatu kodutu tolgus. Joshua on aga jõuakas kohalik kutt,“ lausus Chad sarkastiliselt. „Ideaalne valik.“
Ma vaid lootsin, et ma suudan talle vastu seista.
„Jõukas kohalik värdjas,“ surus Chad läbi hammaste, minu ees, nüüd aga mulle väga lähedal seistes.
Seisime nõnda vastamisi tükk aega ega lausunud sõnakestki. Chad vaikis, kuid tema ilmest ja pingelisest olekust võis aru saada, kui raevukas ta tegelikult oli. Olin selle mänguga naelapea pihta tabanud ja rõõmustasin. Küll aga tähendas Chadiga kohtumine seda, et ma pean Joshuaga pisut kaugemale minema.
Oleksin jätkanud, kuid ma ei teadnud mida öelda.
Olin pettunud.
Kõiges ja iseendas.
Ma ei kujutanud temaga taaskohtumist sellisena ette.
Chad tõstis käe ja see liikus minu näo juurde. Ma keeldusin uskumast, et ta mind... Sekundite pärast libistas ta käe üle mu pisut niiskete juuste ja hoidis üht tumedat salku oma sõrmede vahel.
„Sa oled muutunud,“ sosistas ta.
Tema hääl oli pehme. Täpselt selline nagu kaua aega tagasi. Kuigi ma olin aja jooksul unustanud tema hääle, tundsin ma kõik nüansid selles jälle ära... See sosin...
„Sa ei ole see tüdruk, keda ma armastan,“ ütles ta ja lasi mu juuksesalgul õlale langeda. Kas ma kujutasin vaid ette, et ta tegi seda vastikustundega?
Mu igasugune mõtlemine katkes kui noaga lõigatult ja ma reageerisin Chadi sõnade peale endalegi ootamatult. Tõstsin käe ja lõin teda.
Chad kattis käega oma põse ja hõõrus seda, kuid tema suul mängles vaevumärgatav naeratusevine, mis mind veelgi rohkem endast välja viis. Kui ta oma käed langetas ja pisut pead vangutas, soovisin ma kogu hingest talle uuesti virutada.
Aga ta püüdis mu käe kinni, enne kui see uuesti tema põske tabada jõudis.
„Rahu, Summer.“
„Kao siit minema,“ karjusin talle nii valju näkku, kui vähegi suutsin.
„Miks sa nii närvis oled?“
Ta oli lihtsalt kohutavalt jultunud.
„Kao minema!“
„Summer...“
Võta... end... kokku...
Chadi käed hoidsid minu randmete ümbert kinni. Ta seisis mulle nii lähedal ja see lähedus oli lausa valus. Langetasin pea ja lootsin, et ma oma kisaga kedagi veel äratada ei suutnud.
„Mida sa ootad siis? Et pärast kõike, mis ma läbi pidin elama, võtan su vastu nii nagu midagi poleks juhtunud?“ Tõstsin pilgu, et Chadi silmadesse vaadata.
Võib-olla näeb ta mu silmis seda valu, mida võib ta kuulda ka mu murduvast häälest... Kuulda mu nutust.
„Sa olid minu jaoks peaaegu kõik need kaks aastat surnud... Surnud, Chad. Ma ei usu, et sa seda tüdrukut kunagi armastasid, keda sa väidad end praegugi armastavat. Kui sa armastasid seda tüdrukut, miks sa siis talle nii julmalt haiget tegid?“
Viimaseid sõnu lausudes murdus mu hääl lubamatult palju.
„Sa ei saa mitte kunagi teada, mida ma tundsin. Kõik varises kokku, mu hing põles, mu süda valutas. Maailmas pole olemas selliseid sõnu, millega ma oma valu sulle selgeks teha saaks.“
„Summer, mul on nii kahju, et ma...“
„Et sa mida?“ katkestasin teda järsult. „Et sa üleüldse mu ellu ilmusid? Et me sel ööl üldse kokku põrkasime? Millest sul kahju on? Et kõigist kohtadest, kuhu sa minna võinuks, tulid sa just siia?“
Chad lihtsalt... kuulas mind. Ei mingit vastupanu, ei mingit katset end õigustada. Trumbid olid nüüd minu käes kuid oli juba hilja. Ma ei tundud enam asjast rõõmu. Mul oli valus. Ja ma soovisin, et Chadil oleks samuti.
„Ja nüüd sul jätkub jultumust tulla tagasi... Palud vabandust? Kuidas sa üldse tuled selle peale, et ma peaks sulle andeks andma? Üleüldse, kuidas sa siia tulid? Ükskõik kuskohast sa ka tulid... Mida sa seal kokku valetasid? Mida teised seal valetama pidid? Kas sul oli seal üldse keegi, kes sinu eest valetaks...?“
„Sa ju armastad mind,“ ütles Chad, kuid sõnad kõlasid küsimusena.
Väga hea, ta oli lõpuks ometi hakanud minus kahtlema.
„Ei,“ raputasin eitavalt pead ja vaatasin Chadile sügavale silmadesse, et teda uskuma panna. „Ma ei armasta sind enam. Kõik käskisid mul eluga edasi minna. Mitte hoida kinni sellest, mida või keda enam olemas pole. Loomulikult ma tegin seda. Ma ei armasta sind.“
Mulle tundus, et kui üks meist kohe midagi ei ütle, et vaikust lõpetada, on mu südame miljoniks killuks purunemine lausa kuuldav.
Seda oli meeletult raske teha. Ma soovisin talle öelda hoopis vastupidiseid asju. Aga kui ta nüüd peale seda sõnavalangut lahkubki jäädavalt? Siis lendab kõik vastu taevast ja ma võin kõiges vaid iseennast süüdistada.
„Valetaja,“ ohkas Chad ja puudutas õrnalt sõrmedega mu lõuga. „Ma ju näen, et sa armastad mind...“
Lasin tal aeglaselt lähemale liikuda, kuni lõpuks tõukasin ta eemale.
„Valesti näed,“ nähvasin ja osutasin tigedalt käega ukse poole. „Palun kao siit võimalikult ruttu.“
Chad turtsatas: „Ma ei tulnud uksest.“
„Kao minema, kohe,“ viipasin ma teisel katsel akna suunas ja Chad naeratas.
„Nii juba läheb.“
„Roni välja,“ surusin läbi hammaste ja jälgisin, kuidas Chad end mu toast välja nihverdas.
Tema selline hoolimatu käitumine oli liig mis liig. Ma ootasin draamat, tõelist valu... Aga nii nagu ma tahtsin, et see juhtuks, ei juhtunud.
Kui Chad kadunud oli, tundus uskumatuna, et ta oli siin üldse olnud. Sulgesin akna ja tirisin kardinad ette. Vaatasin toas ringi ja mõistsin tõeliselt alles nüüd, kuidas mu enda sepitsetud plaan peagi veelgi valusamalt mu enese vastu töötama hakkab.
Aga seda juhul, kui Chad siit ei lahku.
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime27/7/2012, 11:21

Aiiiiiiiiiiiiiiii. Valus osa oli. Sad
Mul on Chadist nii kahju. :s
Õudne, kui palju draamasid peab suhetes ja armastuses tegema. Very Happy
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime27/7/2012, 11:33

Chad oli selles osas kuidagi teistsugune. See on hea, sest kaua aega läks mööda. Võib-olla lihtsalt mulle tundus, et ta oli teistsugune.
Mulle tundus, et praegusel hetkel oli mul Summerist rohkem kahju. Sa oskad inimeste tundeid väljendada. Järjekordselt väga hea osa. Ma ei leia midagi halba.
See on isegi hea, et osa tuli algsest mõttest teistsugune.

Igal juhul ootan uut osa!
Edu kirjutamisel! Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime27/7/2012, 12:11

Nii kurb osa oli. Crying or Very sad Aga hea, kohutavalt hea... Ja pikk. Sa kirjutad ikka nii hästi. Very Happy Pealegi see pidigi kurb osa olema. Lõbus taaskohtumine see ju olla ei saaks.
Summerist on kahju, tema sai rohkem haiget kui Chad. Sad Osa lõpus ta nii kurb enam polnud ju. Vähemalt välja paistis küll nii.
Ning ootan uut, seega edu uue osa loomisele. flower
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime27/7/2012, 12:17

Isver, kui kurb ma praegu olen...
Nii kahju on neist mõlemast.
Nagu päriselt...

Kuigi see oli tore, et Chad siiski teadis, et Summer teda armastab. :)

Muidee, see oli suurepärane osa. (:
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime27/7/2012, 15:07

SugarPiece: Nojah. Tõusud ja mõõnad...


Smile*: Esimene pool on see, mida ma ise ka mõtlesin aga teine pool läks pisut käest ära.


Alice: See pidigi kergelt kurb osa olema.


Cilen: Peabki olema Very Happy
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime27/7/2012, 15:22

Miks sa juba kirjanik ei ole? Nii perfektselt on see osa kirjutatud ja tõesti, süvenesin juba esimese lausega.
Ja mul on ka kergelt kurb, aga ma usun, et asjad lähevad veel hullemaks?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime27/7/2012, 19:06

Oleneb kuidas järgmised sündmused teid puudutavad. Kui hakkate ette kujutama, mida kumbki neist (S ja C) tunneb, siis võib asi teie jaoks ka hullemaks minna...

Ja ma ei ole kirjanik veel, kuna ma pole enda jaoks perfektne.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime27/7/2012, 21:20

Mulle meeldis see Chadi mölakus, mis osa lõpus esile kerkis. Issand kui vahva. cheers ARMASTAN teda selle eest, aga vihkan selle eest, et ta Summerit piinab. Oi kuidas ma juba edasist actionit ootan, lihtsalt nii kõvasti. Joshua, Chad ja Summer...jebidubiduuuu Very Happy

Aga jah nagu keegi juba mainis ja ilmselt olen ka mina sulle seda korduvalt maininud siis sa oskad inimeste tundeid väga hästi kirja panna. Väga kurvaks see osa mind ei tenud, sest me kõik ju tegelikult teadsime enamvähem, mida sellest osast oodata, aga osa oli siiski päris hästi kirjutatud.

Paremaks tegi osa veel see, et terve osa oli vaid Chadi ja Summeri vaheline vestlus, et sa ei sutskanud sinna vagele veel midagi, mis polnud sinna sobilik. Mingit muud jutuajamist kellegi teisega järgmisel hommikul näiteks. Very Happy

Ja kindlasti palju palju edu sulle selle loo edasi kirjutamisel, paljude muude vajalike toimetuste kõrvalt. Wink Näiteks see millesse sa ennast mässinud oled xD I love you
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime27/7/2012, 23:05

Auts on arrmuuuuunuuuuuuuuuudddd? I love you
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime28/7/2012, 01:18

Naughty: Tänan, Birx. Eks ma katsusin tubli olla. Ja no see osa pidi nende kahe päralt olema... Nad on seda väärt ju. Ma loodan, et selle osa kurbus oli ikkagi tuntav...
Ma võin tundeid hästi kirja panna aga ega ma ei anna endast sel juhul 100%. Võibolla 70%. Ma tean, et ma suudan paremini. Palju-palju paremini :) Lihtsalt mingi blokk on ees. Ja ma ei suuda ega taha seda maha kiskuda.
Ega sinna polekski midagi muud sobinud. Ma korra mõtlesin öösel, et hmm... keegi võiks tulla Summeri toa ukse taha selle kisa peale aga siis ma mõtlesingi jälle, et see ei sobiks...
Aga jahm, kodused tööd, varsti aruande valmisprintimine ja kujundamine ja... I love you


Cilen: Teine pool on rohkem kui mina Very Happy Embarassed
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime28/7/2012, 10:58

Ma lugesin osa eile öösel telefoniga läbi ja nüüd siis väike tagasiside ka.

Chad tundus kuidagi teistmoodi, täiskasvanulikum ja see on hea. Aga ma olen Summeri poolt, Chad tegi ju talle nii palju haiget ja idioodist Chad roomas tagasi vabandust paluma. Summer on tubli, et ta Chadile järele ei andnud.

Tore, et Chad teab, et Summer teda tegelikult armastab.

Uut!
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime30/7/2012, 11:11

Ma lugesin seda osa alles nüüd, sest ma pole juba tükk aega kodus olnud. Vabandused.

See oli ikka super osa. Kui ma lugemise lõpetasin, mulle tundus, et see on üldse parim osa, mille sa NP's kirjutanud oled... Aga inimmälu on ikka nagu ta on, seega võib kuskil ennem veel paremaid osasid olla. Very Happy

Mulle meeldis see tunne, see kurbus ja samas taaskohtumise rõõm, mille sa suutsid luua. Ja ma loodan, et samasugune fiiling läheb edasi ka järgmises/tes osas/des, sest minu jaoks on see täpselt selline, nagu peab praegu valitsema Chadi ja Summeri vahel. :)

Loodan, et leiad siiski oma tegemiste kõrvalt aega meid ka järgmise osaga rõõmustada. Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime30/7/2012, 23:18

Mezilane: Tore sinu arvamust kuulda Wink


Dragomira: Eks ma tahtsingi sellist pisut sassis osa teha, et oleks kurb aga samas ka hea, et nad räägivad jne. :)


13. osaga pole veel isegi alustanud. Pole isegi mõtteid, seega sellega läheb pisut aega... Loodan, et olete kannatlikud :)
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime4/8/2012, 02:14

Jamh, mina ootan kannatlikult uut. :)

P.S: Audrey, kas sa oled ikka minu peale pahane selle kapotiteema pärast? Lihtsalt küsisin igaks juhuks. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime4/8/2012, 19:03

Ma ootan kannatamatult vabat aega töö ja I love you kõrvalt, et kirjutada. Tavaliselt peale tööd nii väss...

Ja muidugi pole Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime4/8/2012, 22:29

Vot siis sellepärast sind siin enam eriti näha polegi... Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime5/8/2012, 01:02

Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime5/8/2012, 11:29

Ma ''ammutan'' inspiratsiooni õnnelikeks hetkedeks... Laughing
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime6/8/2012, 15:20

Ma hakkasin lugema seda, et mõtteid mujale saada ja nüüd ma olen täitsa õnnelik, et eilne õhtu nii sitt oli, et ma seda lugema hakkasin.

That made sense in my head.

Alguses tekkis küsimus, et.. 12 osa ja 33 lk? Aga oh boy, mis arutlused siin kommentaarides käivad. Very Happy

Kuigi noh.. I wouldn't know. Ma lasin üle kommentaarid. Very Happy

Ja ma ei mäleta vanast osast väga midagi, nii et peaks ehk selle ka üle lugema millalgi.

Igatahes jah.. Uut osa tahaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime6/8/2012, 18:26

Et vähemalt ma ei rikkunud sinu tuju ära? Very Happy

Oh boy positiives või negatiivses mõttes? Very Happy Aa. Sa pole neid lugenudki Very Happy Seal on igasugust põnevat teksti.

Uue saab ma ei kujuta ette millal. Mul vaikselt mõtted koonduvad, küll siis ühel hetkel käib see nõks läbi ja 13. osa on teile siin lugemiseks olemas :) Aga jahm, hetkel läheb kogu aeg töö ja I love you peale ära Very Happy

Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime6/8/2012, 20:48

Ma natuke lugesin. Aga väga ei viitsinud. Very Happy Aga positiivses pigem. Naljakas oli spekulatsioone ja reageeringuid lugeda. Very Happy

Ja ei, lugemine parandas mu tuju ja enesetunnet pigem. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime6/8/2012, 21:20

Hmm... aga üldjoontes polnud väga viga? Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime6/8/2012, 21:25

Mulle täitsa meeldib. Very Happy Kuigi mind häirib see, kui ma vahepeal mingeid tegelasi ei mäleta. Mingit Brianit mainiti. Pole aimugi, kes see on. Ja ma ei mäleta täpselt seda lugu Joshuaga ka. Üldse.. Ma ei mäleta, mis eelmises NPs toimus. Very Happy

Agaa.. Jah. Hea on. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 20 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 20, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: