MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime6/8/2012, 23:39

Olks Very Happy Eks see esimene NP oli rohkem pubekana ka kirjutatud... Ühest ideest teiseni... Endale eriti ei meeldigi Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime11/8/2012, 18:05

Üleeile hakkas mul igav ning kirjutasin Google otsingusse "jutud" või "järjejutud". Leidsin selle foorumi ning valisin selle jutu, kuna sel oli palju vaatamisi - eeldasin, et see on hea jutt. Ei pidanudki pettuma, jutt oli vapustav! Muidugi lugesin alguses läbi "Need pisiasjad" ja siis kommentaaridest lugesin välja, et sellele on ka järg olemas. Nüüd olen ka need siis läbi lugenud.
Kohutavalt hea!
Lihtsalt ei suutnud üldse pooleli jätta lugemist. Eile lugesin peaaegu terve päev. Korra käisin poes ning tegin ka söögipausid, aga üldiselt lihtsalt lugesin ja lugesin su juttu... Nagu hea raamat, mida ei suuda käest panna ning kohe kisub lugema.
Sul on tõsiselt annet! Wink
Tegin siia kasutaja, sest pidin lihtsalt seda ütlema. Very Happy
Ootan väga uut osa! :)
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime11/8/2012, 20:36

Kuule Auts, see on sul juba mitmes inimene, kes teeb sinu jutu pärast endale foorumisse kasutaja. Mina tulin ka siia ainult tänu sinule. Very Happy Mida sa söönud oled, et sa meile nii palju lugejaid juurde meelitad oma kirjutistega? Very Happy

Sul 13. osast on ka midagi kirjutatud juba? :) *Tahab Chadi* flower
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime12/8/2012, 18:15

Aitäh, Getzzzu :)


Dragomira: Ma ei söö midagi erilist. Mul on lihtsalt oma nipid Very Happy


13. osa on kirjutamisel :) Aga ma ei suuda eriti keskenduda kirjutamisele ja mõttetööle, kuna mu peas on hoopis miski või noh, keegi teine :) Aga eks ma üritan. Ma käin ju tööl ka.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime12/8/2012, 21:31

Okei, aga suve lõpuks loodetavasti on siin rohkem kui 12 osa Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime12/8/2012, 21:40

Mul on hetkel ka kirjutamisega mingi teema. Mõtteid nagu on ja k'ike, isegi aega on, aga kirjutatud ei saa. Ise arvasin, et vb on mulle minu jutu kirjutamine lihtsalt üksluiseks muutunud ja otsustasin ühe vana ideekese jutuks teha ja nüüd siis värskendan oma kirjuamise vaimu uue jutu kirjutamisega, eks paistab kas aitab või ei. Wink

Ma loodan ka et Autsil see ,,raske'' periood ikka üle läheb ja meile siin suve lõpuks veel mõni osakene ilmub.

Kui teie räägite ja küsite, et mida Auts sööb vms, siis mina isiklikult jätsin söömise üldse enda päevakavast välja kui tema jutu avastasin xD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime13/8/2012, 02:43

No ehk ikka paar osa valmib enne 1. septembrit :) Eks ma otsin head kirjutamisemuusikat, mõtlen... Proovin. Järgmist osa eksisteerib juba päris mitu korralikku lõiku Very Happy

Mul sama asi, Birx. Töö ja siis õhtul on I love you Suhteliselt veider värk Very Happy Ja no... üldse kohe tegelt ei suuda keskenduda. Vahepeal juba mõtlesin ühe lühema jutu kirjutamisele aga pean vist NP-le keskenduma :)

Tõepoolest on raske olla I love you Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime13/8/2012, 21:15

OH MY GOD!!! Loe nagu mingit kuradi raamatut! Very Happy

Aah järgi lugesin kõik need osad, nüüd sa ei saagi mind piinata nende jupikestega msn'is Very Happy lalalalalalalaaaa
Chad on nii äge.. See lõpp.. Ta läks nii vingelt minema. Nii enesekindel, nii armas. Very Happy Aaah, I want him!
God, ma olen nii uhke, et ma otsustasin ikka need osad siit peldikust välja lugeda. Peaks Andule vist vihjama, et ta endale uue arvuti ostaks Very Happy Haha..
Igatahes.. Ma ei oska sulle mitte midagi tarka öelda. Need osad olid super ägedad ja ma ei tea. Josh võiks oma autoga kuskilt künkast alla sõita, siis oleks Chad'il hea võimalus Summerile ligi pääseda. Siis ei oleks midagi mis saaks teda takistada, oleks vaba maa.. Kui ainult Summer ka mõistuse pähe võtaks ja laseks asjadel minna nii nagu minema peab, mitte ei sepitse mingit kättemaksu, mille lõpp kokkuvõttes ta ise kõige rohkem haiget saab. Ja ma ei tea mida ma jahun siin. Ma olen lihtsalt õnnelik et Chad on tagasi ja Summer teda näinud oli ja oeh.. Very Happy Minu jaoks häppi ending.. Nüüd ma võin veel mõned kuud lugemata jätta Very Happy Haha..
Igatahes, ma loodan et sa saad oma uue osaga varsti valmis ja et sa minu jaoks ja natukses aega leiaksid ja siis oleks küll kõik väga super! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime13/8/2012, 21:32

Very Happy

Tänan, Karro Very Happy Mul hea meel, et ma oma piinamisega sind lõpuks siia lugema meelitasin Very Happy No um... Joshiga on mul kõik plaanid juba valmis nikerdatud Wink
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime13/8/2012, 22:34

Karro kui Josh künka otsast alla sõidaks, siis saaks ta äärmisel juhul muhu või sinika kuskile, sest küngas teatavasti ei ole mingi räme koht kust alla sõita ja umbrohi ei hävine, nii lihtsalt on Wink
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime13/8/2012, 22:38

Naughty see küngas mu silme ees on natukese nagu kalju moodi või nii Very Happy selline hästi järsk ja puude rohke ja kui ta sealt mõne sinikaga pääseks oleks ta mingi supeman või keegi Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime13/8/2012, 22:42

Ja sina oled SADIST!!!!!!!!!!!! Shocked
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime13/8/2012, 22:47

Hahaha.. Tegelikult ei ole.. Ma tegelikult hästi roosa ja armas tüdruk Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime13/8/2012, 23:56

Amm ja Karro, küll ma sinu jaoks lõpuks rohkem aega ka leian Very Happy Ja Joshua... No temaga on mul juba kurjemad plaanid kui teil Very Happy Head ööd, ma nüüd tuttu Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime13/8/2012, 23:57

Kurjemad plaanid??? Ooooo... Very Happy

P.S: Ootan ka Chad'i ja uut osa. Like a Star @ heaven
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime14/8/2012, 13:25

Ja siis öeldakse et mina olen sadist? Very Happy Haha.. Audrey, mind väga huvitab mida sa temaga teha plaanid? Põletad ta maja maha? Paned ta autole pommi alla? Või lased Chadil ja Kentil ta vaeseomaks peksta? Või tuleb paps jälle oma relvaga lagedale? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime14/8/2012, 18:06

Mhmhmhhh Very Happy Ja te ei tule selle variandi pealegi Very Happy *õel naer*

Kui viitsin, siis homme kirjutan teile hoopis midagi uut... :) Vist. Äkki NPd ka :) Vaatab Wink
Tagasi üles Go down
karrrui
Tasane



Female Postituste arv : 1

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime28/8/2012, 14:42

tegin ka selle jutu pärast kasutaja siia Wink
ma lugesin seda kuskil nii aasta v kaks tagasi Very Happy
ja see suvi leidsin uuesti ja lugesin paari päevaga läbi esimese hooaja, ühel hommikul ärkasin 6 ajal ja hakkasin lugema Very Happy pärast kella vaatasin oli 9 juba...
aga jaa uut osa tahaks juba Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime28/8/2012, 15:54

Ma ei jõua praegu kirjutamisega tegeleda. Tegelen Tallinna kolimisega ja eraelu ka ei lase... Very Happy Aga varsti-varsti-varstiiiiii. MA pole seda unustanud :)
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime28/8/2012, 17:05

Me ootame, Auts. :) Meil kurikad seisavad nurgas juba. Very Happy Teeme nii, et enne maailmalõppu me saame uue osa ka, eks? Wink
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime28/8/2012, 18:30

Maailm ei lõpe ju.. Kalendri teine pool leiti üles. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime28/8/2012, 18:57

Leitigi või? Very Happy Ma küll ei teadnud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime28/8/2012, 19:11

Enne maailmalõppu kindlasti :)

Aga jahm, nii sorri noh... Ma tegelen oma aruandega ja siis asju peab kokku panema, et pealinna jälle kolida... Ja no ega praegusel hetkel ei teagi, et äkki peab hoopis korterit hakkama otsima. No neid asju on nii palju, mis häirivad kirjutamist hetkel. Aga ma võtan seda kui pausi.

Ja võib-olla kui te uue osa saate, soovite te et ma plekski jätkanud Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime28/8/2012, 19:14

Me ootame uue osa ära, Auts. :) Võta oma aeg ja kirjuta rahulikult meile. :)

Ja me tahame Alati uut osa. Very Happy Suva mis juhtub. Okei, kui sa Chadi jälle ära tapad, siis me ei taha uut osa. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime28/8/2012, 19:40

Kolimine on väga häiriv tegur kirjutamisle. Ma ise kannatan selle alla samuti. No mina õnneks korterit otsima ei pea, aga kolima pean küll ja oi mul on vaja nii palju asju sinna viia, et ikka kodune tunne tekiks. Pean hakkama joonistama meeletult, et katta oma korteri seinal olev inetu tapeet oma joonistustega, mis tunduvad palju talutavamad. Rolling Eyes Seega ma hoian sulle pöialt ja usun, et küll see kirjutamise aeg ka tagasi tuleb Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 21 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 21, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: