MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kadunud

Go down 
+3
Naughty
Cilen
theHappie
7 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime17/5/2012, 18:02

Miks sa ise ei pakkunud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime17/5/2012, 18:41

Ei tea nohh Very Happy lol!
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime20/5/2012, 11:34

Jou.


„Marika, sa oled mu südames igavesti. Mu süda kuulub ainult sinule. Ma soovin, et oleksin tulnud teiega kaasa, siis ei oleks asi läinud nii. Puhka rahus, kallis.“
Öeldakse, et mehed ei nuta, aga kui ma hetkeks oma isa vaatasin, nägin ta pruuniks päevitunud näol pisaraid. Nähes, et ma teda silmitsen, pühkis ta need sealt kiirelt ära.
Astusin sammu ettepoole ja vaatasin heledat hauakivi, millele oli graveeritud nimi ja surmakuupäev, mulle ühe kõige kallima inimese oma. Mu ema.
„Anna mulle andeks. Kui ma saaksin selle tagasi võtta, oleksin ma ise talle ennast kätte andnud. Aeg on läinud nii kiiresti, just nagu oleksime alles eile kohvikus istunud ja kooki söönud. Valu on sama tugev, kuid ma olen õppinud sellega elama. Puhka rahus.“
Värisevate kätega võtsin jopetaskust taskurätiku, mille olin ma ennem valmis pannud, teades, et surnuajalt ära minnes ma just ei tantsi. Pühkisin ära põsel olevad pisarad ja nuuskasin nina.
„Lähme.“
Isa võttis mu värisevast käest. Mitmeid kordi tagasi vaadates jalutasime surnuaiast välja, parklasse, isa helehalli auto juurde. Sisse istudes lülitasin koheselt sisse raadio, et mõtted mujale läheks; Täpselt, nagu olin ma teinud juba viimased viis aastat.
„Kas me käime poest ka läbi?“ päris isa vaikselt, kui me kodu lähedal olevasse poe juurde jõudsime. „Ma usun, et ei ole vaja, kodus on veel kartulit ka, küll ma midagi kokku meisterdan,“ arvasin, proovides läbi väheste pisarate naeratada.
„Sul on õigus, raha on niigi vähe, pole mõtet niisama laristama minna.“
„Kodus peaks vist isegi koogimaterjali olema... Ema surmast saab siiski viis aastat ja homme on tal sünnipäev ka,“ teatasin, surudes alla uued, tekkinud pisarad.
„Hea mõte, ma tõin vist eile pannkoogijahu ka, selle Solga oma. Mäletad, kui hea koogi sa ükskord selle jahuga tegid?“
„Jep, ma naersin tükk aega seda, kuidas sa pärast kuuendat taldrikutäit ikka veel tahtsid.“
Isa hakkas naerma. „Oh, jah. Ja moosi peaks ka vist olema... Noh, kooki saad kohe kindlasti teha. Muidugi võiks minna ja ühe veini võtta, aga mis ma ikka seda üksi joon. Kas tead et vanaema tuleb homme meile?“
„Vanaema? Ausalt? Mis ajast tema linnas käib?“
Isa parkis auto maja ette ja muigas. „Tema jah, ei mina tea, pidi vist arstile minema,“ ta köhatas ja jätkas siis: „Anna andeks, aga kas sa, palun, võiksid külalistetoa vanaema jaoks ära koristada? Ma pean tunni pärast kontoris tagasi olema ja mul ei ole tõesti aega.“
„Muidugi ma teen seda. Kas sa oled õhtuks kodus?“
„Luban.“
Isa seiskas mootori ja väljus autost, mina mõni sekund hiljem. Vaikides kõndisime majani, kus isa ukse lukust lahti keeras ja minu järel sisse astus.
„Ma olen oma toas. Kui mind vaja on, siis hüüa, eks,“ teatasin jopet nagisse riputades. Isa näis sellega nõustuvat, ta ei vastanud midagi.
Kõndisin heledast trepist üles, kuni jõudsin väikesesse koridori. Pöörasin paremale ning läksin koridori lõppu, kus asus tumedast puidust suletud uks. Selle ukse taga olev tuba on olnud viisteist pikka aastat minu tuba.
Uks oli küll tume, kuid sisustus on hele ja lihtne. Midagi, millega olen ma alati rahul olnud. Paremas nurgas seisis lihtne diivanvoodi, mis peaaegu alati lahti oli. Terve vasaku seinapoole võttis enda alla suur sektsioon, millega oli nii riidekapp kui ka kirjutuslaud, teistest väikestest kappidest rääkimata.
Astusin riidekapi juurde, mis oli pealtnäha väike, kuid seest suur ja ruumikas. Mul oli palju riideid, aga ruumi jäi siiski üle.
Vahetasin oma tumesinised teksad koduste, hallide dressipükste vastu ja heleda pluusi tumeda, õlapaeltega särgi vastu.
Riided panin korralikult kappi, täpselt, nagu ema mulle õpetanud oli. Ma ei viitsinud kunagi neid kappi panna, kuid pärast ema surma asi muutus.
Lükkasin kapiukse tugevalt kinni, läksin kirjutuslaua juurde ning avasin selle kõrval oleva sahtli. Tuhnisin seal veidi, kuid otsitut ma ei leinud. Järeldasin, et olin oma rahakotti jälle kusagile vedelema jätnud ja seega väljusin toast, sulgedes hoolikalt ukse.


Mingi kahtlaselt lühike osa jälle. Tegelt on see mingi veerand ainult esimesest osast, mul on mingi üks pool wordi lehekülge veel kirjutatud, aga selle saate järgmine nädal. :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime20/5/2012, 12:51

Kirjeldused on head. Mõnus on lugeda.
Muidugi ootaks ikka pikemaid osasid, aga kui see oli ainult pool esimesest osast siis okei. Very Happy Ja..mulle meeldib.

Ootan uut :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime20/5/2012, 12:57

Astusin sammu ettepoole ja vaatasin heledat hauakivi, millele oli graveeritud nimi ja surmakuupäev, mulle ühe kõige kallima inimese oma. Mu ema. See viimane lause, täpsustus, kõlas kuidagi üleliia dramaatiliselt Very Happy

Oleks tõesti võinud pikem olla, aga suure plussina panen sulle kirja selle, et sa oskad kirjeldada nii, et igav ei hakka. Mõned kirjeldused on liiga pikad ja täpsed, silmad lihtsalt jooksevad üle, aga sinul on just täpselt parajad :)

Mul on karvane tunne, et see vanaema on mingi kahtlane tegelane Very Happy Aga pane siis ruttu uus osa üles Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime20/5/2012, 13:08

Vääääääääga meeldis. Kirjeldused on jah mõnusad. Väike apsakas oli sul surnuaiaga, kirjutasid nimed surnuaja.


Ootan siis huviga uut!


Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime20/5/2012, 15:55

Cilen - Paljud on öelnud, et mu jutt võib olla küll üksluine ja sündmustevaene, aga igav ei hakka. Ja kirjeldamine... Oeh, ma ei suuda uskuda, kuidas ma niinimetatult "seda oskan" - vaadake mu vanust, aitäh. Very Happy

Nastik - Võib-olla tõesti, aga praegu jätan nii. Kui kunagi tulevikus äkki ülekirjutamiseks läheb, siis tuletan endale sind meelde... Very Happy
Oleks võinud jah, ma ise ka endas pettunud, aga lihtsalt viimasel ajal nii palju erinevaid probleeme ja asju, kõik on nii segane, ma kukun järjest sügavamale auku ja kaotan hulgaliselt ideid: lihtsalt ei tule, ma kirjutan ühte lauset keskmiselt kümme minutit...
Ma ei ole mõelnud veel, mis ma selle vanaemaga teen, aga sa andsid praegu mulle mõtlemisainet. Kes teab, teengi leebe ja eaka vanaproua suureks mõrvaris. *irvitab salakavalalt*

Mezilane - aitäh! Kirjutasin või? Ma parandan pärast ära. Very Happy

PS: Mulle kohutavalt meeldib kriitika, siis tean, kuidas ennast parandada ja enda kirjutised paremaks muuta. :)
PSS: Ma arvan, et iga nädal tuleb min. üks uus osa.
PSSS: Mata tasemetööl jäi kaks punkti neljast puudu, aega oli liiga vähe 13 ülesande jaoks, kaks jäid tegemata. Lihtsalt ei jõudnud, sellel aastal on üldse tasemetööd ülirasked olnud, eelmiste aastate omad on palju kergemad. Eesti keele hinnet.. (*vaatab ruttu ekooli*) veel ei tea, arvan, et neli... Inka oma siis kolmapäeval ees, see tuleb nagunii kolm.


Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime20/5/2012, 15:59

Eelmine aasta oli meil kunst. :)
Mõõõnuuuuuus.. Very Happy

Meie mate õpetaja otsustas samuti tasemetöö järgmisel päeval teha, sest tollel päeval oli ta vaba päev ja ta ei tulnud kooli. Igatahes kasutasin ma hetke ja uurisin välja, mis seal tasemetöös siis on.
Sain mate nelja. Very Happy

Aga see selleks jah. Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime20/5/2012, 16:04

Mulle meeldivad sinu kirjeldused kaa, tee kiiremini uus osa Very Happy

Kunsta tasekas oli nii lebo ju Very Happy , sama oli mata, esta jaaa... enem neid vist polnudki Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime20/5/2012, 16:05

Mul jäi eelmine aasta eesti keeles ainult 1 punkt 5'st puudu. Very Happy


Amm..ee.. vale koht selle arutamiseks jah.. Very Happy Vabandust Very Happy
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime20/5/2012, 17:54

On jaa, lõpetame nüüd oma tasemetööö loba ära ja öelge, kuinõme jutt see on!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime20/5/2012, 21:36

Tasemetöö loba on ikka väga põnev loba tegelt, aga minu nõmedusmeeter näitab: -100/10 Very Happy
Puntid jagunevad siis nii, et 6-10 väga nõme, 3-5 nõme 1-2 natuke nõme on jahh ja alla 0 punkti on supper ebanõme Very Happy

PS. ma peksin jälle segast Very Happy
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime20/5/2012, 22:29

Eh, nunnu... Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime20/5/2012, 22:31

*punastab**naeratab pervo naeratust* Wink
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime21/5/2012, 13:50

Mul jäi eesta tasemetööl kaks punkti viiest puudu. Jälle. Very Happy Ja inka tasemetööl jääb kindlalt kaks punkti kolmest puudu... xd
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime21/5/2012, 13:55

Ma tegin tasekaid üldse eelmine aasta kipsiga, parem käsi ka veel noh xD
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime21/5/2012, 14:18

Mul oli esimest korda kips, kui teises klassis käisin. Parema käe küünarnuki juures kasvuplaat oli sodiks.
Teist korda oli kips enne neljandasse klassi minekut, suvel. Mõlemad pöidlad, see väike muna, mis meil seal pöidlal on, need munad olid katki, ühel oli täpselt pooleks ja teisel täiesti kildudeks.
Kolmandat korda oli siis, kui käisin neljandas klassis. Seekord oli mul taas parema käe kasvuplaat pooleks, eelnevat eelmisest korrast oli see vägivalla tagajärjel.
Neljandat korda olin kipsis eelmine aasta, kui käisin viiendas. Parema käe randmel see muna jällegi oli sodiks.
Mul ei ole olnud mõrasid, kõik on alati pooleks olnud.
Niiet kokku siis viis luumurdu. =)
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime21/5/2012, 14:50

Uhhhh... kes sind peksis? O.O

Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime21/5/2012, 16:38

Ou mai gaad... karm :O , minul polnud praeguse ajani ühtegi luumurdu ega mõra, see vastu kruvid logisevad.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime21/5/2012, 16:48

Ma olen ainult hüppeliigese(?!) välja väänanud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime21/5/2012, 16:55

Ma olen tuhat korda põrutanud, üks kord oli luumurd käel ja hüppeliigese olen ka välja väänanud.

See on väga sobiv teema arutamiseks.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime21/5/2012, 17:02

Jap just... theHappiel on universaalne teema ju Very Happy saab arutatud juttu, tasemetöid ja tervisehädasid Very Happy Mis järgmiseks on Very Happy Psühhiaatri nõustamised ??? Very Happy
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime21/5/2012, 17:26

Mezilane, eks ma koolivägivalla ohver olen jah...
Psühhiaatri... Keegi test psühholoogi juures pole käinud? Ma pean varsti minema arvatavasti. Very Happy Kooli sotsiaalpedagoog sügisel käskis minna, ma pole siiani läind, nüüd ta arutab seda koguaeg. Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime21/5/2012, 17:38

Minul on lausa isiklik psühholoog, tervelt kaks tükki Very Happy Mezilane ja Ellu ja siis nad mõlemad ka minu isiklikuelu nõustajad Very Happy
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime21/5/2012, 17:40

Ma ei tee nalja, ausalt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kadunud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadunud   Kadunud - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kadunud
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kadunud tuulehoogu
» Atlantis - Kadunud Maailm

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Fantaasia (vanemad)-
Hüppa: