MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Suleselts #2

Go down 
+6
nasicc
Naughty
Everleigh
Audrey
Cilen
*Nastik.
10 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 16:31

Oleks vist aeg hakata tegelema uue Suleseltsi numbriga Very Happy Igasugune koostöö ja vastukaja on oodatud, nii et kui on mõni mõte, pange kohe kirja, ärge hoidke endale :)

Tuletan siis meelde, mis teemad esimeses numbris esindatud olid:
  • Kolumn
    Promod (juttude tutvustused)
    Intervjuud kirjutajatega
    Arvustused (filmid ja raamat)
    Horoskoop
    Omalooming


Mina isiklikult arvan, et seekord võiks teha vähem juttude reklaame ja lisada rohkem omaloomingut, kuna eelmine kord oli see esindatud vaid kahe lühijutukesega. Teiste arvamus sel teemal on muidugi ka oodatud Very Happy
Jääksin ise ka filmiarvustuste kirjutamise juurde.

Enne oli kuulda ka veidi nurisemist kujunduse kohta, nii et arvamused kujunduse allesjätmise/vahetamise kohta pange ka kirja.
Takuya ja Prince Kirameki- kas teie poolt oleks ka toimetamise osas abi oodata?

Ma ise ei ole veel üldse harjunud mõttega, et ma siin midagi eestvedada üritan, nii et igasuguse abi üle oleksin väga õnnelik Very Happy

EDIT: Ma ise olen veel mõelnud sellise avaldamisvormi peale nagu Issuu, mis teie arvate?
VEEL ÜKS EDIT:
- Naughty: horoskoop
- Cilen/Dragomira: kujundus (kas jõudsite mingile kokkuleppele omavahel?)
- -Ene-: Tänapäeva noorsooromaanide võistlus (see artikkel on juba valmis Very Happy wee)
- Takuya/Kirameki: toimetajad
- Audrey: suurem intervjuu (kellega? Kas intervjuu juurde kuulub ka tema jutu tutvustus? Kui see üks pikem artikkel on, kas siis ongi teisi tutvustusi ja intervjuusid enam vaja?)
- Mina ise: filmi- ja raamatuarvustused
Omalooming oodatud kõigilt Wink

Mis meil puudu on:
- Kolumnikirjutaja. Seda oleks nüüd tõesti väga vaja :)


Viimati muutis seda *Nastik. (1/9/2012, 18:12). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 17:22

See avaldamise koht, mis sa pakkusid on palju parem. Very Happy Nii et olen selle poolt.

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 17:26

Um, ma ei tea kuidas ma ülikooli kõrvalt kolumniga hakkama saaks. Samas oli ka seekord plaanis teha enda jutule tutvustus ja intervjuu aga jahm... Ma ei tea veel, kuidas mul aega selleks jääks... Tahaks nagu ka ikka tegeleda sellega...
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 17:29

Ahh, ja ma unustasin enne öelda.
Et kui naguuuuuu see, kes kujunduse tegi enam teha ei taha siis ma tahaks ise seda teha. Muidugi kui keegi teine sellest samuti huvitatud on, siis...

Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 17:33

Jah, ikka aitan. Suurima heameelega - ja ma loodan, et ka PK aitab. Esimese väljaande osas igatahes aitas. :)

Intervjuude osas tahan mina ka sõna sekka öelda, EHK vaadata küsimused enne üle, kui neid kellelegi jagama hakatakse. Eelmised küsimused olid kohati üsna logud.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 17:58

Audrey, sa võiksid valida need teemad, millega kindlalt tegeled ja selle, millega sa võib-olla valmis ei jõua, anname kellelegi teisele teha. Kui jõuate mõlemad valmis, siis on lihtsalt üks artikkel järgmiseks korraks varus olemas Very Happy

Cilen, eelmine kord tegeles kujundusega Dragomira, nii et kui ta siin ei vasta, võid ju PMiga temaga ühendust võtta selles osas Very Happy Ma ise täitsa pooldaks sinu kandidatuuri :)

Takuya, ma ise ka mõtlesin intervjuude osas, et küsimused olid kõik ühed ja samad ja küsimused ise ka just eriti kobedad polnud.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 18:52

Ma aitaks ka, kuid pole päris kindel millega saan aidata Very Happy
Kas Nasicc tegeleb sellega veel üldse?
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 19:03

No ma arvan, et kuna horoskoobiga sain eelmisel korral hakkama, siis äkki võtan selle ka seekord enda peale, kui te seda sinna muidugi tahate. Aga ma mõtlesin, et seekord võiks veidi lõbusama horoskoobi teha, või mis??
PS: Loodan, et nasiccul on pildid veel alles... Või peab seekord uued tegema? Minu meelest võiksid samad jääda.

EDIT: Ma tean, et seda on palju nõutud, aga mulle oleks siiki oluline teada ka mis ajaks ma pean sellega valmis saama, sest eelmisel korral pidin seda nii umbes ajaks tegema ja see on nõme.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 19:16

Everleigh: Ma ei tea, kas nasicc midagi kirjutab, hetkel ütles ta lihtsalt, et ei soovi enam eestvedamisega tegeleda, nii et ma võtsin selle osa enda peale. Ootame, kas ta siia teemasse ilmub Very Happy
Minu arvates oleks veel see hea, kui kolumn oleks iga kord kellegi uue poolt kirjutatud? Või siis vähemalt näiteks üle ühe numbri. Ehk siis Audrey kirjutaks igasse teise numbrisse ja keegi teine soovija saaks ka kirjutada, seega siis juba sellesse numbrisse (Audrey saab siis tegeleda kenasti oma loo tutvustuse ja intervjuudega).

Naughty: Minu poolest võiksid needsamad pildid horoskoopi ka jääda. Horoskoobi olemasolu on selline lõbus moment Suleseltsis, nii et ma olen mõlema käega selle allesjätmise poolt. :)

Ma ka loodan, et nasiccul on kõik pildid ja muu selline alles, sest siis peaks ta mulle need vist saatma, et ei peaks kõike jälle päris nullist alustama.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 19:20

Mul on pildid paberil olemas, aga nasicc tegi nendest pidid, mida Suleseltsis kasutati, sest minul ei olnud võimalust neid ise pildistada. Nii et päris nullist ei peaks alustama, aga probleem oleks siiski olemas, kui tal neid enam pole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 19:21

Naughty mainitud:
TÄHTAJAD

Kuna siin paistab vähemalt hetkel olevat "kõik ideed on ülimalt teretulnud" rubriik, siis ma karjun, et
KONKREETSED TÄHTAJAD PEAVAD PAIGAS OLEMA. Olen meeletu tähtaegade fänn ja jutt stiilis "ah, tee augustiks" ei kõlba kuhugi. Seega, Nastik, kui kellelegi midagi ülesandeks annad, anna ka tähtaeg, siis ehk ei lükku järgmine number drastiliselt edasi. :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 19:33

Ei, muidugi on vaja tähtajad paika panna, aga enne oleks vaja leida ka mõned inimesed ja see, millega nad tegeleksid. Hetkel on ainult kaks konkreetset inimest ja artiklit omavahel seotud, sellest ei piisa.

Mul pole plaaniski olnud kellelegi öelda, et vahet pole, peaasi et tehtud saaks. Tahtsin lihtsalt juba mingit väikest vastukaja ja meeskonda kokku saada, enne kui mingeid konkreetseid tähtaegu paika panema hakata.

Aga muidugi võin ma ka nüüd kõik paika panna Very Happy Tähtajaks märgiksin siis 15.septembri (muidugi ei keela ka varem saata Very Happy), et kuukiri saaks ilmavalgust näha 15.oktoobriks. Nii jääb kujundajatel ja toimetajatel kõige kontrollimise/koostamise jaoks kuu aega :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 19:59

Topeltpost, ja ma väga vabandan, aga mul oleks küsimus laiemale ringile:
Mõtlesin teha seekordse filmiarvustuse Lumivalgekese remake'ide kohta (neid on rohkem, kui oodatagi oskaks, sealhulgas isegi üks õudusfilm), jaotades kuus filmi jälle põlvkondade vahel: kolm filmi eelmisest sajandist, kolm sellest.
Kuna eelmises numbris käisid filmi- ja raamatuarvustus käsikäes, kas keegi teab mõnd Lumivalgekesest inspireeritud raamatut, millest võiks kirjutada? Very Happy Näiteks "Kaunitar ja koletis" oli aineseks "Koletu" kirjutamisel, ehk siis midagi samalaadset? :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 22:08

Tähtaegu ma seadsin, kinnipidamisega oli inimestel probleeme.
Muidugi ei olnud ma ka väga järjekindel pealekäija, kuid see selleks.
Mulle meeldib, et asi on uuesti hoo sisse saanud. :)
Horoskoobi pildid peaks mul alles olema. Pean arvutis tuulama natukene. Kui ei ole, saab nad Publisheri tööfailist kätte, nii et nendega pole muret. :) Birx - ma avastasin kolimise käigus, et üks pilti oli minu kätte jäänud, (A) Kuhugi ma ta panin, aga kuhu...? Very Happy Kui kokku saame, otsin selleks ajaks välja. Very Happy
Ja ma esialgu ei tea, kas kirjutan midagi või mitte. Ootan pigem inspiratsioonilaksu, et voh, seda tahan teha kuukirja. Very Happy

*Nastik. - edit nupu alt saab oma tekstile lisada. :)

Kas Suleseltsile oleks vaja eraldi kausta? Sellekohaseid teemasid juba tilgub. Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 22:18

Mulle tuli küsimus siin, nagu ma aru saan. :) No põhimõtteliselt oleksin ma küll nõus uuesti neid alapealkirju (mina kutsun neid nii, kuidas neid õige kutsuda oleks, pole mul õrna aimugi) tegema, kui ainult teised nõus on. Sest mu kallal vigiseti ikka kõvasti nende pärast (ja teil oli selleks täielik õigus!) ning ma oleksin kindlasti huvitatud nende uuesti proovimisest. :) Harjutamine teeb meistriks. Proovin mõne korra veel ja saavadki sellised valmis, mis kõigile meeldivad. Ainult ma ootaksin seekord midagi kindlamat selle kujunduse koha pealt, sest ikkagi raske oli kõike peaaegu nullist mõelda. :) Aga jah, selle otsuse ma jätan teie langetada. Äkki on Cilen selleks ülesandeks parem, ma ei tea.

Nasiccu viimase mõtte peale: Vist oleks küll vaja, jah. Very Happy

Veel nii palju, et kui mul juhuslikult mõni inspiratsioonilaks tuleb, siis võiksin ma isegi mõne lühijutu või luuletuse kirjutada. :) Ja mina olen nõus selle mõttega, et peaks rohkem omaloomingut olema seekord. :)
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 22:33

Mina võin teha väikese nupukese Tänapäeva noorsooromaanivõistlusest.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 22:43

-Ene- : väga hea, tähtaeg on sulle teada Very Happy
Dragomira: Arvan, et selle kujunduse värgi peate omavahel Cileniga kokku leppima. Mõlemal on võib-olla ideid, mida teha, korraldate ära selle Very Happy

Omaloomingu suhtes jääksin ootama kedagi, kellel võib-olla juba mõni valmis asi sahtlis tolmu kogub, et juba kindlasti midagi olemas oleks :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 23:00

Nastik*: Mul on vihikus üks lühijutt, mille ma eelmise Suleseltsi jaoks nasiccule saatsin, aga see läks kaduma. Kui ma nüüd suve lõpus linna pääsen, siis saaksin selle saata, kui sobib. Saad üle vaadata, kas kõlbab ja siis võib see käiku minna. Wink

nasicc: Minu pilt?? Üks on sinu käes? Ma ei pannudki tähele, et midagi kadunud on ja kui aus olla, siis ma suht usaldasin ka, nii et ega ei kontrollinudki midagi. Very Happy Aga jah, eks kui näeb, siis annad tagasi. Endale ei või jätta Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime23/8/2012, 23:29

Hakkab juba tasapisi ilmet võtma Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime24/8/2012, 00:36

Äkki ma annan siis kolumni seekord kellegile teisele kirjutada ja võtan enda kaelale ühe sisukama intervjuu... :)
Oma jutu tutvustust vee ei teeks vist... Intervjuu. Suurem selline...
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime24/8/2012, 09:53

Sorry, Birx, (A) Very Happy
See ausõna pold meelega. Arvatavasti oli see leht skännerisse jäänud ja mingi hetk isa avastas ta ja pani mu lauale orsmth. Very Happy (A)

Intervjuude tegijatele tahan öelda, et isegi kui Takuya teie küsimused heaks kiidab, ei pea te rangelt vaid neid küimusi esitama. Kui tuleb võimalus, siis lisaküsimustega minna sinna ikka, kuhu jutt läheb. :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime24/8/2012, 15:14

Kirameki-chan~ ühineb jälle toimetustandemiks.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime24/8/2012, 16:58

Audrey: Okei, seekord jätame siis ühe intervjuu sinu teha :) Sellisel juhul tekiks küsimus, kas jätta alles miniintervjuud või minnagi üle ainult ühele suuremale intervjuule? Sellega käikski kaasas näiteks jutu tutvustus.
Kas sa muidu juba oled mõelnud, kellega intervjuud teha?

Nii et nüüd otsime me siis kolumni kirjutajat Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime1/9/2012, 17:46

Nii, kuna ajani, mil kõik materjalid peaks minu kätte maanduma, on jäänud põhimõtteliselt vaid kaks nädalat, mõtlesin üle käia puuduvad ja olemasolevad osad. Sest siia teemasse pole kuidagi ammu keegi eksinud Very Happy

Esiteks tuletan igaks juhuks meelde, kellel siiani mis ülesanne on:
- Naughty: horoskoop (muuseas, mis nendest piltidest siis lõpuks sai?)
- Cilen/Dragomira: kujundus (kas jõudsite mingile kokkuleppele omavahel?)
- -Ene-: Tänapäeva noorsooromaanide võistlus (see artikkel on juba valmis Very Happy wee)
- Takuya/Kirameki: toimetajad
- Audrey: suurem intervjuu (kellega? Kas intervjuu juurde kuulub ka tema jutu tutvustus? Kui see üks pikem artikkel on, kas siis ongi teisi tutvustusi ja intervjuusid enam vaja?)
- Mina ise: filmi- ja raamatuarvustused
Omalooming oodatud kõigilt Wink

Mis meil puudu on:
- Kolumnikirjutaja. Seda oleks nüüd tõesti väga vaja :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime1/9/2012, 17:56

Pildid saadan sulle õhtu jooksul meilile. :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Suleselts #2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Suleselts #2
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Suleselts #4
» Suleselts #3
» Esimene "Suleselts"
» Suleselts 3 - kevad 2013

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: