MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Suleselts #2

Go down 
+6
nasicc
Naughty
Everleigh
Audrey
Cilen
*Nastik.
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime5/10/2012, 22:34

Very Happy

Jaa, muidugi. Very Happy
Ega ma nendele mitte-isiklikele küsimustele ka nagunii vastata ei oska. Very Happy Võib-olla.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime5/10/2012, 23:34

1-3 lauset vastuseks ei tule mitte kõne allagi! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime5/10/2012, 23:42

Ma siiski arvan, et kujundaja võiks üks ja sama olla. Muidu võib tekkida meetodite kakofoonia ja üldpildis poleks see eriti kena.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime6/10/2012, 17:12

Seekord pidi igal juhul Cilen kujundaja olema, kuna Dragomira ei andnud endast õigeks ajaks märku :)
Aga materjalidega on selline asi, et need on praegu toimetaja käes ning kui tema valmis saab, peavad need Cileni juurde maanduma emailile :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Külaline
Külaline




Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime6/10/2012, 18:31

Kui mina saan valmis, lähevad need kõigepealt PK-le ja siis mulle tagasi, ja alles siis Cilenile. Aga ma tahaksin Cileni e-maili ka.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime7/10/2012, 20:25

Topeltpost, vabandagem mind.

Aga.
Esiteks loodan, et selline viivitus, nagu seekord juhtus, ei kordu enam - kui tähtajaks on 15. september, siis ei saa ma tekste 14 päeva hiljem, vaid järgneva nädala jooksul? Okei? :) Nii ei ole endalgi kiusatust edasi lükata.
Teiseks.
Palun ärge kasutage oma tekstides smaile. Igasugused :3 ja ;D ja nikerdised jäägu ära. See pole MSN, kuhu te kirjutate. Kui tahate oma väljaandele professionaalset nägu ja tegu, jätke igapäevaelust juurdunud harjumused kõrvale.

With good intentions, I wrote this!
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime14/10/2012, 17:05

Tahaks siis ära mainida, et homseks ma seda kindlasti valmis ei saa. Lihtsalt ei ole võimalik ja kõik.
Nädala sees või lõpus on ehk valmis.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime17/10/2012, 22:12

Isver, mul on nii-nii kahju, kuid mul ei ole võimalik seda enam valmis teha. Programm, millega ma tegin kustutas kõik valmis olevad failid ära ning pealegi veel iseennast ja kuna ma tõesti ei mäleta, kust ma selle sain, siis ma lihtsalt ei tea mida teha.
Jube häbi on, kuid ma pean tõesti paluma, et ehk saaks keegi teine selle valmis teha? Lihtsalt mul ei ole võimalust enam seda valmis teha.
Lihtsalt jube kohutav tunne on, et ma teid ja ennast niimoodi alt vedasin. Sad
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime17/10/2012, 23:03

Pole midagi. Kõigil juhtub. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime18/10/2012, 17:29

Ma vist olen seda juba küsinud ka aga laisk nagu ma koolist tulles olen, küsin jälle: millal #2 ilmub? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime18/10/2012, 17:47

Laisk oled sa vist tõesti, sest Cilen kirjutas selsamal leheküljel, et tema ei saa enam Suleseltsiga tegeleda ja praegu pole seda, kes asja lõpuni teeks, nii et avaldamistähtaega pole.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime18/10/2012, 19:18

Sorri, mul oli 7 loengut täna ja ma lihtsalt olin väsinud. Aga selge siis.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime20/10/2012, 22:01

Kas keegi oleks siis nõus võtma kujundamise enda peale??? Ei tahaks, et praegu, kui artiklid kõik olemas, asi ära vajuks.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime21/10/2012, 10:52

Äkki on Dragomira nõus hädas appi tulema, sa võiksid tema käest küsida Very Happy Eelmine kujundus tuli tal päris hästi välja ja nüüd on koolivaheaeg ka tulemas, äkki on tal vaba aega. Bubblegum pakkus ka vahepeal kuukirja juures oma abi, aga ma ei tea, kuidas temal kujundamisega lood on Razz
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime21/10/2012, 16:02

Saatsin talle PMi, ta pole ennast siin teemas mõnda aega küll näidanud, aga loodame Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime22/10/2012, 23:31

Heh. Kujundamisega on muidugi minul lood nagu nad on, eksole... Ei hakka sellest rääkimagi Rolling Eyes

Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime23/10/2012, 00:24

Küll pärast nuhtleb, kui tulemus kehv on, ära enne asja avaldamist teistes eelarvamusi tekita. Wink
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime23/10/2012, 22:14

No muidugi kõik oleneb millist kujundust vaja on, eksole. Mingit töötlemisprogrammi mul käepärast ei ole, ainult interneti omad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime24/10/2012, 09:54

Tegelikult kõlbaksid ka kõige tavalisemad Times New Romani või, ma ei tea, Impacti alapealkirjad, pole vaja mingeid ekstreemselt edvistavaid alapealkirju teha.
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime24/10/2012, 11:47

Et siis... On mu abi järele vajadust või mitte? :)
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime24/10/2012, 12:34

Ma pole tõepoolest end siin teemas pikka aega näidanud, aga me rääkisime *Nastikuga ja alapealkirjad on juba valmis. Loodetavasti ei ole need siis liiga edvistavad. Aitäh sulle, Bubblegum, ikkagi enda abi pakkumast, ehk saad järgmises Suleseltsis meile enda abistava käe ulatada. :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Suleselts #2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #2   Suleselts #2 - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Suleselts #2
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Suleselts #4
» Suleselts #3
» Esimene "Suleselts"
» Suleselts 3 - kevad 2013

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: