MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Suleselts #3

Go down 
+7
Dragomira
Bubblegum
Naughty
Audrey
-Ene-
AliceInWonderland XD
*Nastik.
11 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime28/10/2012, 17:47

Eelmine number juba loetud ja miks mitte siis hakata mõtlema juba uue peale Very Happy Mida varem alustame, seda parem.
Tekkis ka paar uut ideed. Esiteks, kuna meil tekkis uus rubriik "Uudised", võiksime leida sellise isiku, kes oleks nõus olema meie isiklik uudisteankur, ehk siis kes hoiaks kirjandusmaastiku uudistel silma peal ning kirjutaks meie foorumikirja lühikesi ülevaateid erinevatest konkurssidest ja muust taolisest :) See ei pea tingimata olema isik, kes meie foorumi kokkutulekul käis, aga ka sellest oli mõte artiklike uude numbrisse sokutada, et huvi kokkutulekute vastu ehk tõuseks Very Happy

Teiseks oli mõte teha uus rubriik "Arvamus", ehk siinkohal otsiksime inimest, kellel oleks hästi palju huvitavaid mõtteid ja arvamus asjadest paigas Very Happy Arvamusartikleid saab ju igasugustest kirjandusega seotud asjadest kirjutada, kas või "Audioraamat vs. paberkandjal raamat". Muidugi oleks esmalt vaja leida inimene ja siis selguks, kas rubriik üldse foorumikirja jõuab.

Omalooming on jätkuvalt kõigilt oodatud ning promo sooviv inimene võiks samuti endast märku anda Very Happy
Kujunduse jätaksime, ma arvan, samaks, või mis teie arvate? Very Happy Kuna vastukaja oli positiivne, jätaksin selle ülesande taas kord jälle hea meelega Dragomirale.

Naughty, sina jääd ka ikka horoskoobi juurde, eks? :)

Ja muidugi on igasugused pakkumised ja ideed jätkuvalt oodatud, mida rohkem tegijaid, seda parem Very Happy
Ja materjalide tähtajaks paneksin 1.detsembri.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime28/10/2012, 17:51

Kuhu omalooming saata tuleb?
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime28/10/2012, 18:14

Heida pilk oma PMi Wink
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime28/10/2012, 19:15

-Väga hea idee oli teha kokkuvõte kokkutulekust
-Võiks tutvustada ka kohti, kuhu saata oma luuletusi või kus veel oma jutte avaldada tagasiside saamiseks. Nt Värske Rõhk oli vist üks selline ajakiri. Või internetis poogen.ee
-Mingi intekas ka jälle Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Külaline
Külaline




Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime28/10/2012, 19:36

Palun sel korral materjalid 2.-3. detsembriks enda meilile saata. Tegelevatel inimestel peaks mu meiliaadress olema. :)

Ja kujundus oli super-super, Dragomira peaks kindlalt jätkama!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime28/10/2012, 19:38

Ma tahaks ka ikkagi kaasa lüüa, kuigi mul on aega vähe... :S Ma tahaks intervjuud teha aga mnjah. Ma ei tea, kuidas mul ajaliselt välja tuleks.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime28/10/2012, 19:41

Võiksid lähiajal siiski ära otsustada, et me teaks, kas arvestada sinuga või leida keegi teine... :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime28/10/2012, 20:54

Seoses siis selle varastamise teemaga, võiks teha ka väikese infokillu sellest, mida teha, kui avastad, et keegi on sinu teksti enda nime all esitanud. Või lühikokkuvõte seadustest?

Ma võin selle enda peale võtta, kui soovi on.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Külaline
Külaline




Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime28/10/2012, 21:12

Tegelikult on mõlemad hea mõte kujul 2-in-1, -Ene-. :) Kuna see teema on hetkel aktuaalne, siis miks mitte.

Selline palve tekstide kogujale ka, et palun saata mulle kõik tekstid, k.a need, mis ei ole veergudesse kuuluvad. Tore oli hetk tagasi avastada, et kokkutulekuteates on ikka vead sees...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime29/10/2012, 11:38

Vabandan topeltposti pärast, aga

Ma võin uuest eesti keele eksamist arvamuse kirjutada, kuna arvan, et mul on üsna kindlad vaated ja me rääkisime just sellest eksamist eesti keele tunnis.
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime29/10/2012, 11:41

Võiks küll. Kirjutaja inimestele on see eksam vist üsna oluline.

Ma sain õnneks vana varianti veel teha ja olen üliõnnelik selle üle. Katserühmana sain uut ka teha ja see oli... jube Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Külaline
Külaline




Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime29/10/2012, 11:46

Ma võtan sinuga, -Ene-, ilmselt selle eksami asjus ühendust, kuna sul on sellega kogemusi. :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime29/10/2012, 12:26

Nastik*: Jah, ma jään horoskoobi juurde heameelega. Wink Et siis 1.detsember on olemas. Kuna mul nüüd hakkab praktika, siis on veidi rahulikum kooliga ka nii, et jahm jõuan küll.
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime29/10/2012, 19:38

Olen siiani nõus oma abi pakkuma, kui tarvis on :) Õigemini, võite minuga arvestada kohe kindlassti, kui abikätt on vaja.
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime29/10/2012, 20:14

Mina oleksin nõus kujundusega jätkama.

Takuya Kenzo: Selle kokkutulekuteate eest võin süü enda peale võtta, sest kui ma Suleseltsi kokku panin, jäi viimasele lehele tühi ruum ja mulle turgatas pähe idee ka see teade sinna juurde lisada. Ja kuna sellega oli kiire-kiire, siis ma ei osanud mõelda ka sellele, et see sulle saata. Samuti oleksin ma tegelikult huvitatud teada saamisest, mis vead seal olid, sest kui ma praegu uuesti lugesin, ei osanud ma ise sealt küll mingisugust viga leida...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime29/10/2012, 21:00

Vead on esiteks see, et kasutatud on ´ märki, mida ma südamepõhjast vihkan, kui on olemas ilus ' märk (ja ´, nagu ka `, on lihtsalt debiilsed, sest neid kasutatakse tähtede rõhumärkidena, mitte ülakomana, pardon me), teiseks see, et kuupäevad kirjutatakse endiselt 27. oktoobril, mitte 27.oktoobril.

Järgmine kord, kui selline eksprompt idee tuleb, võib selle alati palja tekstina, mitte dokumendina, siin foorumis PMiga mu postkasti või e-mailile läkitada, saan selle kohe üle vaadata ja parandatud teksti tagasi saata. :) Mu meiliaadress on profiilis kenasti olemas ja kontrollin kirjakasti tihti. Mu brauseris olev jubin teavitab uuest kirjast kohe, nii et kiire vastus pole probleemiks. :)


Viimati muutis seda Takuya Kenzo (18/11/2012, 02:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime29/10/2012, 21:24

Selge, järgmine kord tean meeles pidada. :) Selle ´ märgi veaga on nii, et ma kopeerisin selle aadressi St. Patrick'si kodulehelt ja ma ei osanud ka sellise pilguga vaadata, et see ülakoma seal teistsugune oleks, kui see, mida ma tavaliselt kasutan ja see, mida ka sina kasutada armastad. Selle ´ märgi juurde ma üldiselt ei satu, kuna ka mina kasutan ' märki. :) Aga tark tegu oleks olnud lasta sul need üle vaadata, järgmine kord teen kindlasti seda. :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime29/10/2012, 22:13

Sa oled tubli, Dragomira. *annab virtuaalse küpsise*

Jaah, mind pani see kodulehel laiutav abstraktsus kulme kortsutama küll, aga noh, ajakirjandus või ametlikud kodulehed, kõik ühe puuga löödud...
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime29/10/2012, 22:47

Being Takuya must be so hard. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime30/10/2012, 00:14

You have no idea.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime31/10/2012, 20:14

Ma armastan topeltposte!

Lustisin natuke sule ja tindiga. Very Happy
Spoiler:
Crappy drawing is crappy.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime1/11/2012, 21:12

See on midagi päris lahedat! Wink
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime23/11/2012, 16:54

Niisiis, meil on olemas siiani kirjutajad järgmistel teemadel:
- arvamuslugu eesti keele eksamist
- artikkel juttude varastamisest
- horoskoop
- filmiarvustus

Lisaks maandus minu emailile üks omaloomingukild, Takuya, kas see jõudis ka sinuni või saadan selle sulle? :)
Ja kuidas jääb jutu promoga/intervjuuga? On soovi kellelgi teha intervjuud/olla intervjueeritav? Tuletan meelde, et nädala jooksul peavad artiklid juba valmis saama, nii et andke endast märku nii ruttu, kui saate Very Happy Omalooming on jätkuvalt oodatud!! Viimase hetke ideedki ehk? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime23/11/2012, 18:36

Äh, kahju, et järgmisel nädalal peab intervjuu valmis olema, muidu teeks küll. Ma tahaks ikka korralikult ette valmistada küsimusi... Aga ma muidu olen 100% nõus intervjuud andma Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime23/11/2012, 21:52

Ach, järgmisel nädalal juba... Not nice. Võiks alustada... Kuramuse kunstiajalugu. x_x

Minule pole keegi midagi saatnud. Aga intervjueeritava osas... I volunteer!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Suleselts #3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Suleselts #3
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Suleselts #4
» Suleselts #2
» Esimene "Suleselts"
» Suleselts 3 - kevad 2013

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: