MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Suleselts #3

Go down 
+7
Dragomira
Bubblegum
Naughty
Audrey
-Ene-
AliceInWonderland XD
*Nastik.
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime23/11/2012, 22:01

Siis saadan sulle selle omaloomingujupi kohe ära Very Happy
Nüüd siis intervjueerijat ka vaja :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime23/11/2012, 22:59

Et siis kumb meist intervjuud annab?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime23/11/2012, 23:30

Combo
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime23/11/2012, 23:47

Ahnii Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime30/11/2012, 07:04

Mis kuupäevaks toimetatud tekstid sinu kätte jõudma peaksid, Nastik? Palun arvestada, et nende toimetamiseks läheb vähemalt 10 päeva, kui mitte enam.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime1/12/2012, 16:30

Mõtlesin, et numbri väljatulekuaeg oleks kõige toredam jõulude peale paigutada, seega on vaja mõni päev enne 24.detsembrit artiklid kujundajani toimetada. Ehk siis 16.-18. detsember oleks sobilik.
Dragomira, sobib sulle ka nii? Ei ole liiga hõivatud sel ajal? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Külaline
Külaline




Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime1/12/2012, 20:19

16.-18. detsember on jälle toredalt ebamäärane tähtaeg... Mul on viimane arvestustenädala päev 14., nii et 17. oleks suurepärane tärmin.
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime2/12/2012, 00:58

Jaa, mulle sobib. Kui ma just sellel ajal oma klassi jõulunäidendiga liiga ametis pole, loodetavasti mitte. :)
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime2/12/2012, 10:45

Ma oleks hea meelega jälle toimetamisel teiseks paariks silmadeks, kui jõuab, sest detsember on minu jaoks täielik surmakuu ja see oleks koolitööle hea vaheldus Very Happy 17. kuupäev peaks mulle ka sobima.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime13/12/2012, 18:11

Mul juhtus selline asi, et olin sunnitud taas sellest armsast foorumist ja oma kulla kallist arvutist eemal olema peaaegu kuu ja nüüd olen täiesti masenduses, et mis saab. Ärkasin eile hommikul selle peale, et minu mobiil hakkas imelikul häälel pinisema ja ma olin jumala veendunud, et see ei ole minu äratus. Vaatasin, et ekraanil vilkus tekst Horoskoop 15. dets. Vaatasin seda täiesti hämmeldunult ja mul kulus tervelt minut, et mõista mis see küll tähendab ja kui mu ajurakukesed tööle hakkasid ja asjale pihta sain, siis olin endas nii pettunud, et see mul täiesti meelest länud oli. Nii juhtub kui foorumisse ei saa, aga näed täna avastan siin lugedes, et ma polegi lootusetult hiljaks veel jäänud ning kui ma täna usin olen, siis võin sellega täna ühelepoole saada ja siis ma saadaks selle kuskile, aga ma ei teagi kohe kellele. Äkki võib paluda, et keegi lahke inimene valgustab mind!!
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime13/12/2012, 18:16

Just saatsin Takuyale emaili, kus mõtlesin, et vist tuleb Suleselts jaanuari keskele lükata. Artikleid lihtsalt pole ja oleks tõesti väga kena, kui keegi siiski vastaks ja kirjutaks meile. Algul olid ju kõik foorumikirja mõttest vaimustuses, aga ainult vaimustusest pole kasu. Kui kirjutajaid ei leidu, siis jääbki ju see üritus lihtsalt katki.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime13/12/2012, 18:20

Ma nagu kuskilt mäletasin, et ka seekord oleks artiklite viimane saabumise kuupäev 15.dets nagu eelmisel korralgi oli viimane kuupäev 15. ja seepärast olingi endale kohe mobiili meeldetuletuse pannud. Ma ei tea kuidas teistega on, aga horoskoobiga saaksin küll täna õhtuks ilusti valmis ja saaksin selle saadetud.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime13/12/2012, 18:31

Suleselts jääks lihtsalt haledalt õhukeseks, kui seal ainult paar artiklit oleks. Ehk on siiski targem veidi oodata sellega? (Muidugi ma ei mõtle, et sa ei pea artiklit tegema, kui saad valmis, siis on hästi, mida varem, seda parem.) Aga jah... Mida teised ütleksid selle peale? :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime13/12/2012, 18:47

No kui jaanuari keskele, siis ma võtaks enda õlgadele ühe intervjuu (olen valmis ka andma intervjuud aga nagu ma aru saan, oli keegi veel...). Peale jõule / enne jõule tsipa peaks mul aega ehk olema ja ma saaksin inteka ära teha.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime13/12/2012, 19:10

Ei no kui sellega kiire pole, siis ma teeksin seda heameelega laupäeval, sest siis on vähe rahulikum minul ka. Täna ma teeksin seda nii, et terve tuba on möllu täis ja vb polegi see hea varjant, aga ma lihtsalt nii väga kartsin, et olen lootusetult hiljaks jäänud.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime13/12/2012, 19:14

Ongi juba olukord parem Very Happy Määraks uueks tähtajaks niisiis 12.jaanuari :)
Takuya avaldas jah vahepeal soovi intervjueeritav olla... Ehk siis teostaks äkki intervjuu temaga, Audrey? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Külaline
Külaline




Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime13/12/2012, 21:14

Ma olen kahe käpaga selle idee poolt. Lollide kokkusattumuste tõttu ei saanud mina oma eesti keele eksami artiklile algustki tehtud, enne kui tähtaeg kuklasse hingama hakkas, häbi on natuke. But on the bright side - tegin eile just proovieksamit, nii et maik on suus ja hoopis lõbusam kirjutada. :)

Vastuseks Nastiku kirjale: jah, pigem korjame rohkem asju ja pikema aja jooksul kui jätame numbri õhukeseks, et ei jõua lugemagi hakata, kui tagumine kaas juba käes. Pealegi peaks jõulude ja aastavahetuse periood vähemalt kooli osas armu andma. :)

Minu meiliaadressi järele oli ka vajadus... Kel on vaja mind kätte saada ja mu profiilile, kus aadress täiesti olemas on, vaadata ei oska/taha, siis mind saab alati kätte
triin.kolga@gmail.com
Kes vahendajat ei taha ja soovib garantiid, et saadetis kindlasti kohale jõuab, võib mulle otse saata. Kontrollin postkasti mitu korda päevas ja vastan alati. Palun pealkirja kenasti selgitus, et tegemist on Suleseltsi kaubaga. Wink

Lisaks. Kuna sain natuke mõtlemisaega, tekkis mul kui kapriissel toimetajal nuppude kirjutajatele selline palve:
palun pange oma tekstid musta värvi, Times New Romanisse suuruses 12 ja reavahega 1,5. Te ei kujuta ette, kui palju lihtsam on hunnikut tekste ühe õhtuga neelata, kui nad on kõik ühe välimusega. Olen saanud igasuguseid ilmaimesid ja ajakulu on näiliselt pisike, tegelikkuses märkimisväärne, kui pean erinevate Windowsi standardfontide, mis igaüks omamoodi väärakas on, vahel taidlema ja erineva välimusega ülakomasid, komasid ja muid kirjavahemärke otsima. Nii et palun. Pretty please~

EDIT: ja Nastik... 12. jaanuari, mitte 12.jaanuari. Wink
Variant, Naughty, mitte varjant. Wink Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime14/12/2012, 21:14

Kusjuures mina pakkusin ka ennast alguses (kui see teema oli) intervjueeritavaks... Muidu mul on üks teine kasutaja sihikul intervjuu osas. Ja seda juba ammu :S Ja ma tahaks üliväga temaga intervjuud teha.
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime14/12/2012, 22:35

Aga tee siis? Very Happy

Kui mingeid ideid on, siis ma võin ka veel kirjutada. Mul järgmine nädal kaks eksamit ning siis on veebruarini vaba aeg.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime14/12/2012, 22:50

Teengi. Very Happy

Nastik, oled nõus? Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime15/12/2012, 16:46

Muidugi, mis mul selle vastu saab olla Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime15/12/2012, 17:20

No iial ei tea Very Happy Aga tore siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime5/1/2013, 02:05

*ärkab oma koopas üles ja vaatab kalendrit*

Well... fuck.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime14/1/2013, 15:01

Lihtsalt väike meeldetuletus, et on viimane aeg oma tekstid korda saada! (ilmselgelt meeldetuletus iseendale ka)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime14/1/2013, 16:45

Nastik: Ma niisama huvipärast küsin, et kas horoskoop jõudis sinuni??? Saatsin selle juba detsembris, aga ei teagi kas see on kätte saadud või ei. Küsimus sellepärast selline, et mul alles oli meilidega mingi jama, et ei läinud kohale vms. Neutral
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Suleselts #3 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Suleselts #3
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Suleselts #4
» Suleselts #2
» Esimene "Suleselts"
» Suleselts 3 - kevad 2013

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: