MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Suleselts #3

Go down 
+7
Dragomira
Bubblegum
Naughty
Audrey
-Ene-
AliceInWonderland XD
*Nastik.
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Külaline
Külaline




Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime21/2/2013, 19:56

Täpselt minu mõte. Sõbrapäev on ammu möödas.
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime21/2/2013, 20:10

Suleseltsiga on nii, et kolumn minuni jõudnud pole (kuigi ma ei tea, kas see üldse olemaski on) ja kujundamisega läheb... Normaalselt, kui nii võib öelda. Osa on valmis. Võtan süü puhtalt enda peale, kuna mul on viimase kahe nädala jooksul tõsiselt kiire olnud seoses kooli igasugustel võistlustel/olümpiaadidel esindamisega. Nüüd on lõpuks paar nädalat rahulikum.

Aga tegelikult kui kellelgi on veel omaloomingut või mõnd muud sorti materjali, mida sinna panna võiks, siis on kõik ettepanekud oodatud! :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime24/2/2013, 16:43

Loodetavasti saab siis varsti valmis.
Mina ütlen kohe ära, et mina sellega enam ei tegele. Ma ise pole ka võib-olla just eriliselt vastutustundlik isiksus jne, aga ma ei jaksa inimesi tagant utsitada, et keegi midagigi valmis kirjutaks. Algul on kõik entusiastlikud ja lubavad midagi enda poolt saata, aga lõppeb sellega, et "mina ei tea midagi ja mul pole aega". Mul pole ka aega, eriti selliste asjadega tegelemise jaoks, kus mingit kaastööd näha pole. Võib-olla keegi teine oskab paremini inimestes kaastöösoovi äratada. Ma ei hakka ometigi inimestele personaalselt pakkuma, et nad midagi viitsiks kirjutada või muud sellist.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime24/2/2013, 23:35

Mina tegeleks küll edasi sellega. Neljanda numbri korraldamise poole võtaks enda kanda (v.a. kujundus/kokkupanek). Ja kui siin mingeid kindlaid tähtpäevi enam paigas pole, vaatan kas ma siis äkki tegelen selle puuduoleva kolumniga ka.
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime5/3/2013, 20:18

Tahaks teada, kuna Suleseltsi lugeda saab?
Edit: Olen nõus ka aitama.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime6/3/2013, 09:14

No ma üritan lähiajal kolumni valmis kirjutada. Hetkel ei teagi, mis veel puudu oli... Tähtaeg pole veel kindlalt paigas (ma olen mõelnud et 15. märts näiteks Very Happy), seda peab Dragomiraga läbi rääkima, kuidas ta jõuab oma asjade kõrvalt kujundamisega tegeleda :)
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime16/3/2013, 10:40

Päris tore oleks, kui Suleselts tuleks näiteks koolivaheaja jooksul, siis saaks sellel ajal natuke meelelahutuslikku lugemist. Kevad algab ju ka kohe Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime31/3/2013, 23:13

Hm... Kas Suleseltsi värskeimat numbrit on lähiajal oodata?
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime13/4/2013, 17:11

See on väga hea küsimus. Selle numbri tegemine kuulutati välja juba oktoobri lõpus, nii et varsti on kolmanda Suleseltsiga tegeletud pool aastat Laughing Vägisi tekib tunne, et see projekt on juba osaliselt maha maetud, aga ma saan aru, et kõigil on kiire.

Kui keegi leiab, et see number vajab veel materjali juurde, siis on mul välja pakkuda kaks (ülikooli jaoks kirjutatud) arvustust: üks minu enda kirjutatud luulekoguarvustus ja üks minu parandatud raamatuarvustus Very Happy Kuidas kolumn ja kujundus praegu elavad?
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime13/4/2013, 19:12

Kolumnit pole. Vahepeal pidin mina seda juba kirjutama, kuid siis mul endal tekkis ülikooliga jamasid jne. Kujundus on Dragomira õlgadel. Ma arvan, et päris hea vaheldus oleks näiteks üks luulekogu arvustus :)
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime14/4/2013, 12:52

Ma usun küll, et luulekogu arvustus oleks tore. :) Hetkel ongi kõige suurem probleem puuduv kolumn, sest ma ei kujuta absoluutselt ette kui palju ruumi see võtta võiks. Kui keegi oleks nõus kolumni ära kirjutama, siis jõuaks uus number kindlasti varsti teieni. :)
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime14/4/2013, 13:33

Ma võin kolumni järgmise nädala jooksul valmis kirjutada, kui seda endiselt pole, ma arvan, et natuke aega ma selleks ikka leian Very Happy Kellele ma selle ja arvustuse pärast üle kontrollimist saatma peaksin?
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime14/4/2013, 13:38

Minule oleks kõige mõttekam ilmselt. Sul vist pole mu e-maili... Võin pm'is anda sulle. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime14/4/2013, 14:02

Ma ei tea, kui nõus Takuya on? Takuya tavaliselt on vist siiani grammatika ja muu sellise kontrollimise/toimetamise kallal tegutsenud.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime14/4/2013, 14:06

Rääkisin Takuyaga läbi, ta oli küll nõus üle vaatama. Ootan siis Dragomira meiliaadressi Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime14/4/2013, 15:00

Väga toreee :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime14/4/2013, 16:36

Mis mõttes kui nõus ma olen? Ma praktiliselt surusin oma toimetamise peale, muidugi olen ma nõus. Laughing
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime14/4/2013, 17:30

Igaks juhuks Very Happy Väga hea!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Suleselts #3 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Suleselts #3
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Suleselts #4
» Suleselts #2
» Esimene "Suleselts"
» Suleselts 3 - kevad 2013

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: