MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Suleselts #3

Go down 
+7
Dragomira
Bubblegum
Naughty
Audrey
-Ene-
AliceInWonderland XD
*Nastik.
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime14/1/2013, 17:43

Ja minult intervjuud ju ei tule, kuna Cilen ei tahtnud, et ma teda piinaks ja no ma siis ei teinud katsetki enam Very Happy Aga nagu ma tookord aru sain pidi vist TK samuti sellega tegelema.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime14/1/2013, 18:03

Naughty: Minuni pole midagi jõudnud, aga võib olla Takuyale saatsid ja ta on kätte saanud? Siis peaks kõik korras olema :) Kui tema pole ka kätte saanud, siis võid otse talle saata Very Happy

Audrey: Mina sain aru nii, et sina ikka tegeled intervjuuga, Takuya avaldas vahepeal soovi intervjueeritav olla, nii et sa oleksid võinud ju pärast Cileni keeldumist tema poole pöörduda... Või siis vähemalt lasta kellelgi teisel selgesõnaliselt tegeleda asjaga. Ma olen nüüd veidi segaduses, jääbki artikkel siis täitsa ära nüüd?..
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Külaline
Külaline




Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime14/1/2013, 18:34

Mina olen tänase seisuga kell 18.33 kätte saanud ainult Nastiku artikli. Rohkem läkitusi pole minuni jõudnud, kuigi palusin kõhkluste korral need kohe mulle saata. :)

Naughty, mis meiliteenust sa kasutad?

Parandus: eelmisest tähtajast on minu käes ka Ene autoriõiguste tekst ja Alice'i omaloominguline tekst.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime15/1/2013, 10:13

Oi see on küll halb! Ma jah saatsin need Nastikule, ei tulud üldse meelde, et oleksin võinud need kohe Takuyale saata. Sad Aga okei, ma pean veidi mõtlema...
Ma proovin siis selle saata otse Takuyale.
hotis on mul hetkel see meil, mida ma kasutan. Ühesõnaga suuuuuur jamaaa. affraid
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime15/1/2013, 10:44

Gmail. Very Happy
*kordab* Gmail. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime15/1/2013, 18:46

Spoiler:
Well played, miss.

Naughty, parem koli kohe praegu GMaili üle. Oluliselt turvalisem ja töökindlam. Hot on üks hullemaid teenusepakkujaid, mida üks endast lugupidav eestlane võib kasutada. *no racist*
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime15/1/2013, 19:19

Okei, vahva...

Olenemata sellest, et mul on hot või mis iganes muu jama, tekkis tänase päeva jooksul uus probleem. Mul on selline tunne, et olen sunnitud peale tööd uue horoskoobi kirjutama, sest mul pole seda faili enam ei kusagil. Nii et isegi kui ma gmaili kolin, siis olen omadega ühes suures s*tas. Neutral

EDIT: Nii nüüd on horoskoop ilusasti Takuya kätte jõudnud, seega kõik, kes suutsid närvi minna võivad vabalt rahuneda. Peale Takuya muidugi, sest ilmselt peab tema selle veel üle lugema. xD
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime31/1/2013, 21:49

Kas uut numbrit võiks olla oodata näiteks sõbrapäevaks? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime31/1/2013, 23:28

Uuuhh.
See oleks tore. :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime2/2/2013, 18:42

Oleks, aga ma ise pole nüüd vahepeal toimunuga üldse kursis, mis artiklid on valmis ja millised mitte... Takuya, valgustad meid? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Külaline
Külaline




Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime3/2/2013, 11:51

Horoskoobi toimetamine on mul veel pooleli, enda sinisilmselt lubatud arvamusartikliga pole alustanudki ja kui PK seda täna õhtul enda valdusse ei saa, ei tule seda sellesse numbrisse, vabandan ette. No-one feels as bad as me. Hetkel on minu käes -Ene- autoriõiguste miniartikkel, horoskoop, filmiarvustus ja üks omalooming.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime5/2/2013, 16:38

Dragomira, saatsin sulle just parandatud artiklid kujundamiseks ära, mainin igaks juhuks siin ka.

Mis kolumnist siis saab? See vist puuduma küll ei tohiks jääda... Mulle meenus ka statistika ja ma teen selle tänase jooksul ära, ma ei tea, kas seda on vaja toimetada või mitte?..
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime5/2/2013, 18:04

Kolumn. Ma võiks selle enda õlgadele siis võtta, üritada võtta. Mis kuupäevaks peaks see valmis siis olema? EDIT: Sellest sõltub, kas ma võtan selle enda ülesandeks-
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime5/2/2013, 18:25

Nastik, saada see palun igaks juhuks mulle, kui valmis saad, vaatan üle.
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime5/2/2013, 18:55

Sain tekstid kätte. Kuidagi väga vähe tundub olevat. Kas intervjuud siis ikkagi ei tule? (Pole sellega viimasel ajal kursis olnud.) Ja veel omaloomingut pole kellelgi? :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime5/2/2013, 19:52

Dragomira: Saatsin sulle kõik, mis olemas oli...
Audrey: Kuna me tahtsime, et lõplik väljaanne oleks olemas valentinipäevaks, siis kolumn võiks hiljemalt 10.veebruar valmis olla. Natuke kiireks läheb, aga mis teha...
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime5/2/2013, 20:20

Saan aru. Lihtsalt kuna varasemad väljaanded on üsna mahukad olnud, siis võtab harjumine veidi aega.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime6/2/2013, 20:52

Kas praegu on väga halb aeg küsida, kas mu eesti keele probleemidest kõnelev kirjand, mille homme esitama pean aka mis täna valmis saab, sobiks-mahuks pisut kohandatud kujul Suleseltsi? See pole päris see, mis oli mu esialgne ülesanne, aga eesti keelest ikka (pealegi ilmselt liigagi subjektiivne, passimaks arvamusartikliks, mitte kirjandiks).
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime6/2/2013, 21:55

Ikka sobib. Väga hästi sobib isegi Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Külaline
Külaline




Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime7/2/2013, 00:32

Kas ma saadan selle sulle, Nastik, või Dragomirale?
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime7/2/2013, 15:10

Dragomirale ikka, minule pole hetkel mõtet saata :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Külaline
Külaline




Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime7/2/2013, 16:09

This just in: minu eesti keele õpetaja paljundas mu kirjandi mu klassikaaslastele ja nad lugesid seda tunnis ja arutlesid selle üle. Ja õpetaja olevat öelnud, et on jah arvamusartikkel, mitte kirjand, aga "5" tuli ikka. DAYUM!
(Ja et ma selle Õpetajate Lehte saadaksin, seda olevat ta ka öelnud lol)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime9/2/2013, 13:30

Nojah, ilmselgelt ma siis ei jõua ka.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime9/2/2013, 16:23

Jeeeee, Takuya. Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime21/2/2013, 10:24

Kaugel kujundamine on ja mis siis kolumnist saanud on? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Sponsored content





Suleselts #3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #3   Suleselts #3 - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Suleselts #3
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Suleselts #4
» Suleselts #2
» Esimene "Suleselts"
» Suleselts 3 - kevad 2013

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: