MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 PS.Ma armastan sind...

Go down 
2 posters
AutorTeade
Chaty
Teise astme kurjuse abiline
Chaty


Female Postituste arv : 8

sind - PS.Ma armastan sind... Empty
PostitaminePealkiri: PS.Ma armastan sind...   sind - PS.Ma armastan sind... Icon_minitime9/6/2013, 22:24

TUTVUSTUS:

Juttud räägivad 14 aastase tüdruku Maria ja temaga sama vana poisi Chrisi armuloost. Maria ja Chris on klassikaaslased. Maria käib tantsu trennis ja Chris käib jalgratta trennis ning kergejõustiku trennis. Maria parim sõbranna on Katriin ning Chrisi Sass. Maria vanemad on lahutatud ja ta elab koos isa Markiga. Isa pole aga eriti kodus kuna töötab teises Eesti otsas. Katriin elab Maria juures, üks põhjus miks ta seal elab ongi, et Marial igav ei hakkaks jnd ja teine põhjus on see, et Katriini vanemad said auto õnnetuses surma.

1.OSA

"Miks ma ometi pidevalt Sinust mõtlen? Ma tahan ju Sind unustada..." mõtles Maria omaette kuid siiski haaras ta oma telefoni, et saata Chrisile sõnum. "PS.Ma armastan sind" toksis Maria väriseva käega telefoni. "Nüüd on vaja vaid «SAADA» nupule vajutada aga kas see on ikka õige..." lausus Maria sosistades oma toas Katriinile, ning.....

*3 kuud varem*
*8.märts*

"Katriin, me jääme kooli hiljaks kui sa kohe ei tule!" hùüdis Maria tõredalt. "Ma olen kohe valmis! Kuhu sul üldse nii kiiret on? Varem ootasid ju küll kooli minekuga võimalikult kaua, aa jaa sul on ju nüüd see Chris vaateväljas!" "Katriin, mida sa ajad? Ei ole ta mul midagi, me oleme lihtsalt sõbrad..."

*Koolis*

Maria pani oma jalanõusi jalatsikotti kui ta järsku tundis kedagi enda vastas. Ta pööras rahulikult ringi ning seal oli Chris valge-mustika ¹okolaadiga. "Palun! See on sulle naistepäeva puhul," ütles Chris rõõmsalt Mariale. "Tänan!" lausus hämmeldunud Maria talle vastu ning võttis ¹okolaadi vastu.

"Ma vist siiski meeldin Chrisile arvestades seda kuidas ta täna ja la eelnevalt minuga teisiti on käitunud kui teiste tüdrukutega..." mõtles Maria vahetunnis, "see on ju tegelikult väga tore aga ta võiks siis ju selle välja öelda."

"Kuule kas sa minu, Chrisi ja Sassiga peale tunde sportasse juttu ajama ja pitsat sööma viitsiksid tulka?" küsis Miina Marialt. "Ikka viitsin," vadtas Maria kähku.

*Peale tunde*

Maria, Chris, Sass ja Miina läksid Spordihoone kohvikusse. Maria võtis kotist välja pooleli oleva pildi ja hakkas seda edasi joonistama. Pildil oli poiss kes palus tüdruku kätt. Maria kujutas pildile enda ja Chrisi. Peagi läksgi teema tänu pildile suhetele ja Maria ütles teadlikult Chrisi poole vaadates: "Kui mina peaksin kellelegi meeldima siis mina tahaks küll, et mulle see kohe otse välja öeldakse"

Ja nagu tellitult sai Chris koheselt vihjest aru...

Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

sind - PS.Ma armastan sind... Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind...   sind - PS.Ma armastan sind... Icon_minitime16/6/2013, 20:41

Nii, lugesin läbi. Jutt võiks olla pikem ja paar kirjaviga jäid ka silma. Muidu palun kirjuta jutt Wordis valmis v kusagil mujal. See foorum, ei pane korralikke jutumärke. Very Happy Ootan uut osa!
Tagasi üles Go down
 
PS.Ma armastan sind...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ma armastan sind.
» Ma armastan sind.
» PS.Ma armastan sind.:*
» Ma armastan sind!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: