MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Suleselts #4

Go down 
+7
Naughty
Prince Kirameki
Everleigh
Dragomira
nasicc
Tarretis
Audrey
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime10/6/2014, 20:36

Nope, mulle pole midagi tulnud. Asi seisab paigal. Suht raske on surevat foorumit elavdada või saada kedagi tegutsema, kui siia haruharva neid miski toob...
Tagasi üles Go down
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime11/6/2014, 00:31

Sooviks vägagi kaasa lüüa, aga ei tea, kas mul oleks võimalik kuidagi aidata... Ja kas üldse võtate veidi kogenematumaid? XD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime11/6/2014, 18:12

Ikka võtame :) Tahad midagi Suleseltsi kirjutada või lihtsalt nõu ja jõuga toetada?
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime11/6/2014, 18:16

Ma saatsin kellegile lühijutu aga tagasisidet ma sellelt ei saanud. Seega ma ei tea mis sellest saanud on. Ma isegi ei mäleta mis seal teha tuli :DSorry!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime11/6/2014, 18:24

Pssh, no mulle pole ilmselt keegi midagi saatnud Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime11/6/2014, 20:05

Nii palju, kui ma mäletan, saatsid sa, Everleigh, jutu mulle, ja ma saatsin selle Takuya Kenzole, kes pidi selle Audreyle edasi saatma... võib-olla ta siis ei teinud seda Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime11/6/2014, 20:23

Njh, sinna see siis jäigi jah Very Happy
Ma võin selle saata uuesti, kui ma selle üles leian (kui on vaja)
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime11/6/2014, 20:47

Mul on selle parandatud variant kindlasti alles, ma saan selle Audreyle ära saata, kui ta mulle oma meiliaadressi postkasti saadab.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime11/6/2014, 20:53

Kas need, kes kujundusega tegelesid on veel käpad?
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime9/9/2014, 13:55

Mina olen horoskoobiga mingil määral ühelepoole saanud. Kuid kuna aeg on nii palju edasi läinud ja alati lähtusin horoskoopi kirjutades konkreetsetest aastaaegadest, siis antud hetkel pean tõdema, et on vaja nii mõnedki muudatused teha, sest usun et kaks korda on vahepeal külmaks ja siis jälle soojaks läinud. Leian et pean konkreetse aastaja iseloomu sealt välja lõikama ja miskit üldisemat sinna lisama, sest muidu tuleb välja et on suvi aga tähemärgid pajatavad kes teab mis aastajast. Nõus? Aga minu käsi on püsti ja prooviksin oma vaba päeva igaljuhul sellele pühendada. :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime9/9/2014, 15:36

Topeltpost küll, aga mul on siis järgmine teadaanne.

Minu horoskoop on niipalju valmis, et oleks tarvis kedagi, kes teaks kedagi, kes oleks vähe rohkem kirjaoskavam kui mina ning vaataks üle head ja vead ning kas sobib või mitte. Ühtlasi vajan ka kontakti, kellele see edasi saata.

Audrey: Küsimus sulle. Ega sa pole kursis, kas kellelgi, kes peaks ajakirja tulevikus ka kokku panema on olemas ka horoskoobi pildid, sest minul mingid varjandid piltidest on alles. Nii originaalid kui ka arvutisse skännitud pildid. Wink Nii et siis ootan uut ja põnevat informatsiooni. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime9/9/2014, 23:07

Hah, ma mõtlesingi, et kas su horoskoop mitte kehtivust pole juba kaotanud Very Happy

Minu aus arvamus Suleseltsi puudutavates küsimustes on see, et me võime Suleseltsi maha matta. Koos sureva foorumiga sureb ka minus motivatsioon ja ilmselt ma pole ainuke.

Kes veel peale meie siit seda loeks, kui siin enam kedagi põhimõtteliselt et ei käigi? Aasta on möödas ajast, mil Suleselts oleks pidanud valmis olema, kuid hetkel pole pooltel rubriikidel kaasautoreidki...
Minu meelest isegi kasutaja(d), kes kujunduse poolega tegelesid, ei käi vist enam siin.

Mis mõttega me üldse vaeva näeme, kui pole kelle jaoks vaeva näha?

See Suleselts nüüd ka seda foorumit ellu enam ei ärata...
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime10/9/2014, 11:06

Mnjaa, nähtavasti on enamik meist foorumi east välja kasvanud. Kurb, arvasin et ainult mina käin harva siin. Very Happy Mis seal siis ikka. Peab valusa tõega leppima. Igaljuhul on horoskoop nüüd kirjutatud nii et pm ükskõil mis ajal siin miski ärkama peaks on see pm kõlbulik küll ja võite julgelt ühendust minuga võtta. Vb nt Favebookis. XD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime10/9/2014, 20:15

Favebook? Ei kasuta seda Very Happy

No ja eks see varastamise oht ju ka ei meelitada väga siia midagi postitama.

Kahju, et üks konkreetne inimene, kes KA võiks natuke Foorumi heaks midagi teha, seda üldse ei tee... Lihtsalt ei mõista. Aga ega ei lase ju teistel ka midagi teha :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime11/9/2014, 17:16

Nii kahju, et keegi siin foorumis enam väga ei käi. No pean muidugi kahetsusega tõdema, et ma ise ka siin väga käia ei jõua, kuigi jah, arvutis ma küll olen, aga ma ei tea. Kui keegi ei käi, mida ma isegi siin teen?

No ja muidugi on tohutult kahju, et üks selle koha nö loojatest on selle täiesti unarusse jätnud.

Ah, ja see kopeerimise võimalus siin muidugi aitas kõvasti kaasa asjaolule, keegi siia enam väga midagi postitada ei soovi. Ma isegi ei soovi, kuigi olgem ausad, ma suurt ei kirjuta ka viimasel ajal. Uus kool ja kodust eemal ja..... Mõte pole kunagi õiges kohas Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime11/9/2014, 18:53

Mitte ainult looja vaid ka ainuomanik. See on TEMA FOORUM, ise on ta öelnud nii. Ma ei saa aru, kui see tema foorum on, siis miks ta ise oma ajunatukest ei kasuta ja siinse koha eluspüsimise eest ei võitle...? Näiteks ka siis polnud mingit temapoolset sekkumist, kui varastamine päevakorras oli ja mitu kasutajat avastasid oma jutu kuskilt mujalt ka... Ikka Sille rabeles.

Me siin võime ju ideedega lagedale tulla aga kahjuks on Pingu see, kes igasugused mõtted maatasa teeb. Ta ei luba oma foorumit muuta. Ise nii harva siin, ei löö asjades kaasa (kuna tal on nii palju teha kogu aeg! MY ASSSSSSS, meil kõigil on muu elu ka kui see kuradi foorum Very Happy ) aga ei anna mitte kellegile õigust midagi reaalset ka teha selleks, et foorumit atraktiivsemaks muuta. Igasugused ideed peab ju temaga läbi arutama, sest muid ei saa midagi teha.

Nii et nagu ma varemgi olen öelnud- see on Pingu foorum, mitte MEIE oma, nii et mis me ikka muretseme...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Suleselts #4 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suleselts #4   Suleselts #4 - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Suleselts #4
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Suleselts #2
» Suleselts #3
» Esimene "Suleselts"
» Suleselts 3 - kevad 2013

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: