MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ja see ongi nii

Go down 
+4
*Nastik.
Cilen
DragonFly
Tarretis
8 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 12:46

Heipz. Olen laagrist tagasi ja toon teieni ühe oma kogemustest. Täitsa pohl siis.
Ja kõik, see ongi nii
Istun laagri diivanil. Jalad kergelt konksus ja pea tema õlal. Tunne- seda on raske kirjeldada. Jalad on nagu pulber või tükid, mis kohe tuhandeks killuks kukuvad. Kõhus lendavad liblikad ja peas võtab võimust ärevus. Üritades kirjeldada seda tunnet Temale, ohkan taas ärevalt. Kardan vaid veidi, see tunne ju on esimest korda. Mis siis kui midagi juhtub?

Mingi tunne, mida kogeme esmakordselt. 
See nagu niidaks jalgu. Hoian oma paremat kätt tema käel. Mina paremal, tema vasakul. Suudlen teda õrnalt ja tõusen püsti. Hoian jätkuvalt ta käest kinni. Armsalt naeratades tõuseb temagi ja kumbki läheb oma tuppa. Hüppan voodisse ja kuulen kellegi häält: "Ta on temasse ju täitsa armunud,". Naeratan ja koperdan püsti. Avan vaikselt ukse. Temagi on oma ukse avanud. Naeratan talle ja me räägime natuke juttu. Poen oma uksest tagasi sisse ja suundun voodisse. Ilmselt ka Temagi.

---
See jäi lühikeseks, aga ongi selline lühike jutt. 


Viimati muutis seda Tarretis (17/8/2013, 17:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 15:45

Hmmm, väga tore lühijutt... Ainult lõppes kuidagi väga äkitselt. Aga muidu mulle väga meeldis! :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 15:56

Vana sa oled?
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 16:24

See lugu oli palju parem kui su eelmised kirjutised ja mulle täitsa meeldis :) Võib-olla oli lõpetatusel ja õigekirjal ja paikapandud lausetel oma võlu.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 17:15

Dragonfly- Ise lugesin ka, aga ei suutnud midagi paremat mõelda lõppu.
Clien- Ma olen seda maininud varem siin, aga kuna tegu on selle konkreetse lühijutuga, siis ma hetkel olen sedameelt, et parem seda ei mainitaks. Algkoolis enam ei käi igastahes.
*Nastik- Ma arvasin, et tuleb.. ah. Aäitäh. Eks tuleb siis oma kogemustest lähtuda Wink
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 20:35

Parem kui eelmised, aga noh, kuna ma juba asju võtan peaga siis mainiks ära ka, et kas ta pani oma parema käe üle iseenda, et poisil käest haarata? Very Happy
Täitsa okei, arened :)
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 21:08

Tõesti veidi parem, kui teised. Omamoodi isegi väga armas. Kuna ma sinu vanust tean siis see tekitab natukene häiriva meeleolu, aga nagu juba öeldud, siis kirjutatud oli tõesti armsalt. :) Järgmine kord võiks midagi pikemat olla. :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 21:25

Mind pani ka see vanuse asi kohe nagu mõtlema. Ses suhtes, et minul pole selles vallas veel kogemusi ja kuna arvatavasti oled sa minust aasta-paar noorem, siis... 
Kuid jah, eks see asi kipub järjest nooremalt algama, iseasi kas see alati siis ka armastus on. 

Aga nagu teisedki on öelnud, see lugu oli palju parem. :)
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 21:32

You aren't alone, Cilen...
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 21:45

Ta nagu .. ei noh. Poisi parem käsi ja tüdruku vasak. Ma tänan kõiki. Ma ei oodanud, et see ü l d s e tagasisidet saab. Ma ei tea, see ehk polegi armastus, aga mis muu see on`? See ei ole lihtsalt meeldimine ka. See on midagi enamat.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 21:54

Eks kui juba musimusi käib siis eks see oleks jah tiba enamat, kui lihtsalt meeldimine. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 22:22

Kui tegemist pole just paha mehega.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 22:24

Mul juba vähem kui pool aastat 17. sünnipäevani jäänud ja minagi antud vallas kogenematu Very Happy Aga eks igalühel ole kõik omal ajal.
Although jah, natuke morjendab mindki selline asjade seis Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 22:27

Heade tüdrukutega juhtuvad sellised asjad hiljem. Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 22:28

Õige mõtlemisviis Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 22:49

Very Happy Kas sa nagu ütlesid, et ma olen halb? Surprised Ta ei ole paha.. ta on hea. Minu oma.
Tagasi üles Go down
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 23:07

Hmm, ja mina veel mõtlesin, oma klassiõdesid ja muid tuttavaid vaadates, et ma olen friik... Jah, ma ei salga, et ma olen ainult kaksteist aastat vana, aga... vaadates kuidas juba mu 8-9-10 aastastel tuttavatelt on igasugused poiss- ja tüdruksõbrad, tundusin ma endale mingi kohutava friigina, kellel pole kaheteist aastasena mitte mingit poissi ja ei tahaks nagu ka. Very Happy Hah, ja nüüd tuleb mulle meelde mu kolmekümne kuue aastane poolevend, kellel pole samuti mitte kedagi... Perekonnaviga ilmselt. Very Happy
Aga Tarretis, armastus ei küsi vanust. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 23:13

Ei küsigi, samas see või ta ei küsi aegagi. Mõnede armastus tuleb vanurilt. (Ära nüüd hirmu).  Oleks üsna weird, kui me mu poisihga igaveseks kokku jääksime. Kullapulmad janiiedasi.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 23:15

Tarretis ei ta ei ole paha. Ära muretse Very Happy
DragonFly ära selle pärast põe, see on lihtsalt väga lahe nende meelest kui sul on 10 aastaselt "poiss".
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 23:18

Kümneaastastel k.a mina ei ole tegelikult poissi või kui on on lihtsalt tatipoiss vms, aga tegelt, tegelt ma kirjeldasin juba tunnet. Tunne nagu, sa ei tahaks iial temast lahti lasta.. Tunne, et sa langed, ja see valdas mind.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 23:19

Tegelikult on see "poiss" pigem aksessuaar.
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 23:20

Sa võid ju nii öelda, aga ma ei torma feissi ja ei pane oma staatust suhtesse..
Tagasi üles Go down
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 23:23

Njah, ma lihtsalt ei taipa, kuidas seitsme aastasel on tüdruksõber... Ma just täna rääkisin mingi jõmpsikaga, kes eriti uhkelt rääkis, et tal on tüdruk. Very Happy Ei noh, eks see olegi vist uhkuse asi, kui sul nii noorelt mingi poiss/tüdruk on.
Aga samas terve mu suguvõsa norib mu poolvenna kallal, et ta pruuti pole. Very Happy Ja ükskord kui nad olid "veidi" viina proovinud avastasid nad vägagi rõõmsalt, et mu poolvend on endale lõpuks pruudi leidnud... Nojah, ei mina ega poolvend kumbki ei saanud alguses aru, mis toimub... Aga lõpuks mu vanatädi tuletas meelde, et ma olen endiselt ta õde. Very Happy Oeh, jah, terve suguvõsa naerab seda nüüd. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 23:24

Oh, ma tegelikult vastasin Mezilase kommentaarile, mitte sinu omale, Tarretis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime17/8/2013, 23:26

Aaa, okei. Mwhaha. Mul ei peaks tegelikult poissi olema, aga ma vajasin kedagi veel. Ma vajasin seda plõksatavat soojust.l
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ja see ongi nii Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja see ongi nii   Ja see ongi nii Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ja see ongi nii
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» See ongi nii..
» Ja nii ongi...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Tarretise looming-
Hüppa: