MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 *2014*

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 3 Icon_minitime20/9/2014, 15:56

*2014* - Page 3 Puhkus-koos-papaga
52. Puhkus koos papaga
Dora Heldt


Sisu: Sellest pidi tulema lõõgastav puhkus: Christine plaanis sõita kaheks nädalaks Norderneysse, et aidata sõbranna Marleeni kõrtsi remontimisel ja peale lõunat rannamõnusid nautida. Kuid ema räägib ta pehmeks, et ta võtaks ka isa saarele kaasa. Juba sinnasõit viib Christine närvivapustuse piirini, sest Heinzil (73) on igale asjale oma arvamus, mida ta ainult enda teada ei jäta. Vaevalt saarele jõudnud, võtab isa justkui spontaanselt ehitustööde juhtimise üle. Asi läheb veelgi hullemaks, kui Heinz hakkab kontrollima Christine suhteid meestuttavatega, ühtlasi tutvub vanahärra saare ajalehereporteri Gisbert von Meyeriga, kellele ta usaldaks oma tütre iga kell…

LK: 272 | 17838

Arvamus: Heinz pani mind küll pidevalt naerma ja kui mitte siis muigama. Ta oskas väga hästi asju enda kasuks tõmmata ja oma tütrel närvid pekki keerata (kui mina oleksin Christine'i asemel olnud, oleksin koheselt isale asjad selgeks teinud, aga see selleks). Muidugi Gisbert oli küll ikka eriline, kahju, et Heinz teda rohkem ei õhutanud. Oleksin veel rohkem naerda saanud.
Vahepeal oli küll muidugi midagi üle võlli keeratud, kirjanik läks väga uljaks kätte, aga püant oli tõesti ootamatu... ma olin nii kindel, et Gisbert ise oli süüdi...

Punktid: 4/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 3 Icon_minitime20/9/2014, 17:04

*2014* - Page 3 9789985331347.jpg
53. Võti
Sara B Elfgren
Mats Strandberg

Sisu: Engelsforsis on lõpp lähedal. Gümnaasiumi võimlas toimunud tragöödiast on möödunud vaevalt kuu, aga Väljavalitud ei saa mahti hinge tõmmata. Peagi lendab nende maailm taas uppi. Küsimused saavad vastuse. Saladused paljastatakse. Truudus pannakse proovile. Aeg hakkab otsa saama ja Väljavalitud saavad olla kindlad vaid ühes – kõik muutub.“Võti” on Engelsforsi noortetriloogia kolmas osa. Esimesed raamatud “Ring” ja “Tuli” on osutunud nii kriitikute kui ka lugejate seas väga menukaks, ja seda mitte ainult Rootsis. Neid loetakse juba kolmekümnes riigis ja õige pea on oodata ka raamatutel põhinevat filmi.

LK:  664| 18502

Arvamus: MIKS SA ELLU EI VÕINUD ÄRGATA? Kas sa siis ei saanud aru, kui palju ma nutsin kui sa ikkagi surnud olid? Aga vähemalt üks hea asi selles osas juhtus... ma ei pööranud raamatule alguses tähelepanugi kui seda poes nägin (surmav arsenal noh Very Happy) ja kui märkasin siis peaaegu, et viskasin teise raamatu käest ja hind oli ka odavam ja otsustasin hoopiski selle osta.
Mul oli tegelikult sügav kahtlus, et see noor neiu oligi deemonite õnnistatu. Muidugi loo lõpuks jõudis minu aju ka järele, kuidas kaitsjad, Nõukogu ja deemonid omavahel seotud on.
Sigridist ja Clarast on kahju. Victorist ka, aga tema ei hämmastanud mind nii palju kui Walter.

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 3 Icon_minitime22/10/2014, 14:42

*2014* - Page 3 Legend
54. Legend
Marie Lu


Sisu: Kunagisi Ameerika Ühendriike laastavad orkaanid ja üleujutused ning sõda kahe osapoole, vabariigi ja kolooniate vahel. June on vabariigi imelaps, rikkasse kõrgklassi peresse sündinud 15-aastane tüdruk, keda treenitakse hiilgavaks karjääriks sõjaväes. Day, 15-aastane agulipoiss, on vabariigi tagaotsituim kurjategija, tabamatu lindprii, keda kahtlustatakse ka kolooniate heaks tegutsemises. Nad on pärit täiesti erinevatest maailmadest, kuid nende teed ristuvad, kui mõrvatakse June’i sõjaväelasest vend ja Dayst saab peamine kahtlusalune. June otsustab ta iga hinna eest leida ja oma venna surma eest kätte maksta. Samal ajal teeb Day kõik, et varastada vabariigilt ülikalleid ravimeid oma katku haigestunud vennale. Algab kahe andeka vaenlase vaheline kassi ja hiire mäng, mille käigus aset leidvaid pöördeid, ilmsiks tulevaid saladusi ja kõrgeid panuseid ei näe ette kumbki osapool.

LK: 304 | 18808

Arvamus: Ma ei mäletagi seda raamatut, kaua on möödunud sellest, kui ma selle raamatupoest ostsin ja avasin. Aga ma mäletan seda kui väga ma June'i vihkasin/vihkan. Ta tundus kuidagi liiga ma-tean-kõike-ja-ma-olen-kõiges-parim inimene (i am sooooo sorry). Ja Day perekonna lugu läks mulle hinge. Johnist oli nii-nii kahju lõpus. Ma loodan, et ta tegelikult ellu jäi. Aga ta oli lihtne ja mõnus lugu.

Punktid: 3/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 3 Icon_minitime22/10/2014, 14:49

*2014* - Page 3 Kuningas-oidipus
55. Kuningas Oidipus
Sophokles


Sisu: -

LK: 124 | 18932

Arvamus: Ma mäletan, kuidas selle lugemist alustasin ja mõtlesin, et ma suren ära. Mulle absoluutselt ei istunud see lugu. Kuigi proosa tekstina ja lihtsamalt kirjutatult oleks see ilmselt päris põnev olnud, kuid need värsiread ja ülistamine ning kõik see muu selline värk, panid mind ainult oigama.
Oidipuse isiklik katastroof ja tema sugupuu oli kohutavalt keeruline. Peab ütlema, et kogu loo keskel sain aru, et tal polnud terane mõistus. Mina sain palju varem aru ennustaja ennustusest ja mida see tähendas. Tegelikult on tema naisest päris kahju. Ta oli enda meelest nii teadlik sellest, et see ennustus ei lähe täide.

Punktid: 2/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 3 Icon_minitime24/10/2014, 20:05

*2014* - Page 3 Surnumanaja-kaas161044*2014* - Page 3 Scottsortskaas*2014* - Page 3 9789949505531.jpg
56-58. Surnumanaja, Sorts, Võlur
Michael Scott


Sisu: San Francisco
Pärast põgenemist Ojaist Pariisi ja sealt Londonisse, on Josh ja Sophie Newman viimaks kodus. Ning pärast kõike, mida nad viimase nädala jooksul nägid ja teada said, on nad oma tuleviku suhtes veelgi ebakindlamad kui varem. Kumbki neist ei ole õppinud ära kõiki vajalikke maagia vorme, et kaitsta end Mustade Ülikute eest, nad on kaotanud Scatty ning doktor John Dee jälitab neid endiselt. Ent kõige hirmutavam on see, et nüüd peavad nad otsustama, kas Nicholas Flameli saab usaldada? Kas on üldse kedagi, keda usaldada?

Alcatraz
Doktor John Dee alahindas Perenelle Flameli väge. Alcatraz ei suutnud teda kinni hoida, Nereusest ei olnud talle vastast ning ta suutis leida endale liitlase ka pealtnäha võimatus olukorras. Kuid tema polnud ainuke, keda saarel vangis hoiti. Vanglatrellide ja kaitsvate sigilite taga ootab kari koletisi - sõjavägi, mida Dee plaanib kasutada viimases lahingus. Ja nüüd on saabunud Alcatrazile Machiavelli, et need koletised San Franciscosse lahti päästa. Perenelle võib küll olla võimas nõid, kuid iga päevaga jääb ta üha nõrgemaks ja kuigi tema kõrval on Nicholas, võib sellise mastaabiga lahing tema jaoks hävitav olla. Nicholas ja Perenelle peavad linna kaitsma, kuid tõenäoliselt osutub see pingutus neile mõlemale surmavaks.

London
Dee, kes oma Üliku suureks pettumuseks, ei suutnud saada tagasi Koodeksi kaht viimast lehekülge, on kuulutatud lindpriiks ja saanud uueks sihtmärgiks kõigile neile olenditele, kes varem jahtisid Flameli. Kuid Dee’l on plaan. Koodeksi ja Alcatrazil ootavate olenditega suudaks ta võtta võimu maailma üle. Tal on vaja vaid arhontide abi. Ent selleks, et tema plaan õnnestuks, peab ta äratama surnust Kõikide Jumalate Ema. Ning õpetama välja surnumanaja. Ja legendikaksikutest saaksid suurepärased õpilased...
Alcatraz: Kuigi nende liitlane doktor John Dee on kuulutatud utlaga’ks, lähevad Machiavelli ja Billy the Kid kaasa Ülikute plaanidega: nad päästavad Alcatrazi koletised San Francisco linna lahti ja määravad humani’d seeläbi hukule.

Danu Talis: Varjuderiik, millesse Scatty ja Jeanne d’Arc on sisenenud, on palju ohtlikum, kui nad eales oskasid ette kujutada. Ja nad pole siin juhuslikult – sõdalased kutsuti kohale eesmärgiga. Nagu ka Saint-Germain, Palamedes ja Shakespeare. Nad kutsuti kokku, et nad rändaksid ajas tagasi Danu Talisele ja hävitaksid saare. Sest selleks, et tänapäeva maailm alles jääks, peab Danu Talise saar, mida humani’de müütides tuntakse Atlantise kadunud linnana, hukkuma.

San Francisco: Lõpp on lähedal. Josh Newman on valinud endale poole ega seisa viimases lahingus oma õe Sophie ega Alkeemik Nicholas Falmeli kõrval. Ta võitleb koos Dee ja salapärase Virginia Dare’iga. Kui Sophie’l ei õnnestu oma kaksikvenda enne lahingu algust leida, kaob kõik – igaveseks.
Scatty, Jeanne d’Arc, Saint-Germain, Palamedes ja Shakespeare on Danu Talisel ning Sophie jäänud üksi Perenelle’i ja üha nõrgemaks muutuva Nicholas’ga. Ta peab lootma Nitenile, et leida keegi, kes õpetaks talle maamaagiat. Ent nagu selgub, võib õpetajaid leida ka kõige tavalisematest paikadest. Vaenupooled kogunevad. Kaksikud on lahutatud. Üks päästab maailma, teine hävitab selle.

San Francisco
Nicholas ja Perenelle Flamelil on jäänud elada vaid üks päev ja teha üksainus viimane asi. Nad peavad kaitsma San Franciscot. Alcatrazi saarele kogunenud koletised on vabaks päästetud ja teel linna poole. Kui neid ei peatata, hävitavad nad kõik, mis nende teele ette jääb.
Kuigi Nõial ja legendaarsel Alkeemikul on abiks kaks ajaloost ja müütidest tuntud vägevat sõdalast, pole ülesanne lihtne. Kas see võib tähendada inimkonna lõppu?

Danu Talis
Dr. John Dee’le ja Virginia Dare’ile järgnenud Sophie ja Josh Newman rändasid kümne tuhande aasta taha Danu Talise minevikku. Ning just sellel legendaarsel saarel leiab alguse ja lõpu lahing, mis otsustab maailma tuleviku.
Scathach, Prometheus, Palamedes, Shakespeare, Saint-Germain ja Jeanne d’Arc on samuti saarele jõudnud. Ja keegi neist pole kindel mille – või kelle – poolel kaksikud võitlevad.

Täna lõppeb Danu Talise lahing kas kaotuse või võiduga.
Aga kas legendikaksikud võitlevad ühel poolel?
Või on nad vastasleerides – üks päästab maailma, teine hävitab selle?

LK: 346+336+463=1145|20077

Arvamus: Lõpetasin täna, mõned minutit tagasi selle imelise sarja ja olen täiesti sõnatu. See ootamatu lõpp võttis mind veidi hingetuks ja kurvaks, et Sophie ja Josh lõpuni kokku ei jäänud. Ja kui Osirise ja Isise pettus välja tuli olin ma veelgi kurvem.
Nii paljud lahkusid ja nii paljud tulid tagasi. Kuna mul erilist nututuju polnud siis ma ei valanud pisaraid mitte ühegi lahkunu üle... aga Flamelid... AAAAHHH -.-
Ma olen nii vihane tegelikult, et see lõppes nii nagu lõppes, ma oleks tahtnud rohkem Sophie kohta teada saada, mis oli tema elu pärast seda? Pean vist ise välja mõtlema. Huvitav, kas ta kunagi armus ka?
Ja kui ma midagi veel oskaks hetkel öelda siis ütleksin, aga siit tuleb minu lõpulause: Soovitan kõigile!

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 3 Icon_minitime24/10/2014, 20:13

Pilt puudub, sest leidsin ainult HIIIIIIIIIIIGLASLIKU.
59. Tapjainstinkt
S.E. Green


Sisu: a pole pahatahtlik, aga tal on teatud… tungid.

Lane on tüüpiline teismeline: tal on armastav pere, ta õpib hästi, töötab kooli kõrvalt kohalikus loomakliinikus ja harrastab võitluskunste. Tema salajane kirg on aga sarimõrvarite uurimine. Ta mõistab neid ja teab, kuidas nad mõtlevad.

Miks?

Sest ka tema võib olla üks neist.

Lane kasutab oma tumedat poolt selleks, et jahtida kurjategijaid ning mõista kohut, kui õigussüsteem seda ei tee. Omakohut pidades on aga mõrva toimepanemine vaid juuksekarva kaugusel. Iga sööstuga muutub üha raskemaks säilitada enesekontroll. Ja siis kaob üks noor lasteaiakasvataja. Ta naaseb... tükk tüki haaval.

Lane asub õhinal taga ajama tema kodulinna jõudnud sarimõrvarit, kuid mässib end ohtlikku valede võrku, mis puudutab ta bioloogilist isa ja tüdruku hämarat minevikku. Kui Timukaks kutsutav sarimõrvar lõpuks ise Lane’iga ühendust võtab, teab Lane, et ta pole enam nähtamatu ega väljaspool ohtu. Nüüd peab ta kasutama oma erilisi andeid, et teada saada tapja isik, enne kui temast või kellestki ta lähedasest saab järgmine ohver.

LK: 203 | 20280

Arvamus: Damn, that was a good book. Võttis vahepeal külmavärinad peale(ma pole just räige õudukate fänn). Lane oli päris kõhedusttekitav, mina tema asemel oleksin otsinud abi juba ammu, aga see Tapja oli mulle juba ammu teada, kuna ma veitsa piilusin ja see oli ka veitsa arusaadav. Aga raamat oli hea. Nendele, kes tahavad natuke kõhedust, on see preemia punktiks.

Punktid: 4/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 3 Icon_minitime23/11/2014, 17:02

*2014* - Page 3 13801
60. Kellavärgiga ingel
Cassandra Clare


Sisu: Lightwood, Wayland, Herondale, Penhallow... Nimed, millega Cassandra Clare’i “Surmava arsenali” sarja lugejad on juba tuttavad, ilmuvad selles romaanis jälle nende ette – muutunud on ainult aeg ja koht, kus hargneb teose sündmustik. Nefilimide varasema põlvkonna võitude ja kaotuste tunnistajaks on kuninganna Victoria aegne udune London ning sündmuste keerises tüdruk Tessa.
Saanud teda kasvatanud tädi surma järel Londonis elava venna saadetud laevapileti, sõidab neiu New Yorgist temaga kohtuma, ent ei leia Nate’i eest. Tessa on ihuüksi võõras linnas, teadmata oma sünget sünnisaladust ning oskamata aimata, et teda jahib tema erilise võime pärast okultistlike ringkondade mõjuvõimsaim isik – kurjakuulutav Magister.

LK: 400 | 20608

Arvamus: Selle raamatuga läks mul ikka mega kaua aega, kuigi lehekülgi oli ainult 400. Aga kui selle läbi olin saanud mõtlesin, et tahaks kohe järgmise osa ka kätte võtta. Nüüd on selle raamatu läbi lugemisest juba tükk aega möödas ja õieti ei mäletagi, mis juhtus. Võib öelda, et kuigi Clare on hea kirjanik siis tema "Põrgu sõdalased" pole vist päris minu teema. Ma eelistan Jace'i Very Happy.
Aga Tessa oli maru ning tema vend oli kõige suurem idikas üldse, terves raamatumaailmas. No nii ebavennalik ei anna lihtsalt olla.

Punktid 2/5 (mitte, et raamat halb oleks olnud, mulle lihtsalt ei meeldinud see nii väga)
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 3 Icon_minitime23/11/2014, 17:24

*2014* - Page 3 Uued360
61. Tuulest viidud
Margaret Mitchell


Sisu: Ameerika menukirjaniku Margaret Mitchelli (1900–1949) Pulitzeri preemia võitnud bestseller, kõigi aegade ilukirjandusteostest kõige suurema kogutiraazhiga romaan "Tuulest viidud" on tõlgitud enam kui kolmekümnesse keelde.Kodusõda Ameerika Ühendriikides, lõunaosariikide lüüasaamine, rekonstruktsioon – selline on ajalooline taust, mis saadab peategelase, hellitatud ja isepäise kaunitari Scarletti armastuse lugu ja tema dramaatilist elukäiku.

LK: 921 | 21529  

Arvamus: Ma otsustasin suvel, et loen selle raamatu läbi ühe nädalaga, kuid sinnani ma ei jõudnudki. Selle asemel lugesin selle läbi umbes kaks nädalat tagasi ning sattusin totaalselt vaimustusse. Film on raamatu kõrval mitte midagi, sest ainult raamat oskas edasi tuua nii kodusõja hirmu, tegelaste naiivsuse ja rumaluse kui ka nördimuse ning kahetsuse. Autoril olid kuldsed käed kui asi puudutas kirjeldusi.
Scarletti ja Rhetti armastuslugu, mis nii kurvalt lõppes pani silmad lõpuks vesistama ja see, mis Mellyga juhtus. Ma reaalselt lõpetasin raamatu lugemise kell kaks öösel ja nutsin siis paar tundi veel otsa. Nüüd tuleb vist ette võtta "Scarletti" ja loota, et nad ikka lõpuks kokku saavad, sest selline imekaunis elu, mis neil oli... (okei, see oli nüüd täielik sarkasm ja need, kes on raamatut lugenud varem, saavad minust totaalselt aru) Aga ma nüüd lõpetan ja lähen nutan nüüd uuesti Very Happy

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 3 Icon_minitime30/12/2014, 20:09

*2014* - Page 3 2Q==
62. If I Stay
Gayle Forman


Sisu: Just listen, Adam says with a voice that sounds like shrapnel.

I open my eyes wide now.
I sit up as much as I can.
And I listen.

Stay, he says.

Choices. Seventeen-year-old Mia is faced with some tough ones: Stay true to her first love—music—even if it means losing her boyfriend and leaving her family and friends behind?

Then one February morning Mia goes for a drive with her family, and in an instant, everything changes. Suddenly, all the choices are gone, except one. And it's the only one that matters.

If I Stay is a heartachingly beautiful book about the power of love, the true meaning of family, and the choices we all make

LK: 217 | 21746

Arvamus: Jep, ma mõtlesin, et panen oma raamatud ikka aasta lõpuni kirja, sest enam väga ei viitsi. Enamik on juba ammu meelest läinud, kuid eks oma koha saavad ikka need, mis kõige rohkem on hinge läinud või lihtsalt meelde jäänud. Ja see raamat läks. Otsast lõpuni. Kuigi vahepeal oli mul suur tüdimuse tunne siis siiski põrutasin sellest läbi ja absoluutselt ei kahetsenud. Lõpp on nii masendav ja ilus korraga ning suutis mind niimoodi nutma panna, et ma ei saanud enam hingata ka korralikult tükk aega.
Soovitan soojalt lugeda, aga leian, et kui võrrelda filmiga siis see on isegi parem (filmi on raamatust muudetud maksimaalselt 1%)

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 3 Icon_minitime30/12/2014, 20:23

*2014* - Page 3 Estonia.DiscoveryOfWitches_Pilgrim-205x300
63. Nõidade avastus
Deborah Harkness


Sisu: Maailm, kus elavad nõiad, deemonid ja vampiirid.

Käsikiri, milles peitub nende kõigi mineviku saladus ja ühtlasi ka nende tuleviku võti.
Diana ja Matthew – keelatud armulugu selle kõige südames.

See algab puuduse ja ihalusega.
See algab vere ja hirmuga.
See algab nõidade avastusega.

LK: 808 | 22554

Arvamus: See oli tegelikult selle aasta viimane raamat, mille ma ilmselt läbi sain (otsustasin hakata LOTRit otsast peale lugema, it will take some time). Poes nägin ma, et see oli alla hinnatud kuni viie euroni ja vaadates selle paksust mõtlesin, et viis eurot ja 800 lehte on just see, mis mind ostma paneb seda. Aga ma ei nimetataks seda just megahüper heaks raamatuks, mis on täidetud 800 lehekülje suurima põnevusega. Tegelikult häirisid mind nii mitmedki asjad ja tegin sellest siis nö listi kah:
1) DNA värk. Ömm, kas ma olin ainuke, kelle meelest läks see koht väga igavaks ja polnud üldse võimeline seda lugema ning näris selle koha läbi.
2) Autori poolt on see liiga kiirelt kirjutatud. 800 lehte jäi väheseks. Ta oli sinna kokku pannud hunnikus sõlmi, kuid nendele lahendust ei leitud ja enamik jäid nukrana seisma (ometigi tundus see väga tähtsana Dianale)
3) Mõte kadus ära. Algas raamat sedasi: otsitakse kadunud käsikirja, arvatakse, et Diana saab selle kätte ning lõppes hoopiski sellega, et Dianat tahetakse kätte saada ja käsikiri kadus hoopis vaatepunktist ära ning muutus mõttetuks.
4) Ebatäpsused raamatu tagakaanel. Ma pean norima selle osas. Nagu kolmandaski punktis siis see ei vasta sisule. Ja mis pagana luuletus see oli. Seda vist mainiti ainult ühe korra ja sedagi nagu muuseas.
Diana ja Matthew kogu asja südames. See oli rohkem nagu tammumine ühe koha peal kuni keegi tuleb teeb haiget ja siis joosti jälle minema teise kohta, kus asi hakkas samamoodi edasi minema.
5) Ajaaa... raamatu alguses oli mingi värk sellega, et Diana tundis kui vampiir ja deemon läheduses on. Raamatu keskosas seda järsult ei olnud. Hunnik deemoneid ja vampiire on ümber ning see tüüp on nagu: "ei tea keda me täna kohtame".
6) Autor väsis ära. Alguses oli kirjutatud suure innu ja armastusega, kuid lõpuks oli autor väsinud ja asjad hakkasid liikuma kuidagi topeltkiirusega ning selle tõttu tekkisidki need lahtised otsad sinna (punkt 2).

Sai üks pikk ja veidi kriitiline tekst kokku, kuid see ei tähenda, et raamat ülemäära halb oleks olnud. Kirjanik on selle suutnud enamasti väga põnevalt ja kaasahaaravalt kirja panna ning hoidis pidevalt ootuses, mis edasi saab, aga lõpus tekkis pettumustunne kui midagi väga ei muutunudki. Selline fantaasiaraamat, mis on veidi alla keskmise, kuid on näha, et on üritatud.

Punktid: 2,5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 3 Icon_minitime30/12/2014, 20:32

*2014* - Page 3 9789949342402
64. Allianss. Paladiini ettekuulutus
Mark Frost


Sisu: Will West õpib mainekas, võrdlemisi omapärases koolis, mida kutsutakse Keskuseks. Pärast salapäraste Karl Suure rüütlite paljastamist avastab Will, et tema üleloomulikud füüsilised ja vaimsed võimed on veelgi arenenud. Oma uusi võimeid proovile pannes asub ta koos sõpradega uurima rüütlite hämaraid eesmärke. Peagi jõuavad nad jälile vandenõule, millel võivad olla hävitavad tagajärjed. Nad peavad eristama sõpru vaenlastest ning valmistama end ette riskantseks võitluseks. „Allianss” on põneva noortetriloogia „Paladiini ettekuulutus” teine osa.

LK: 360 | 22914

Arvamus: Ma tegin sellest raamatust endale nö sünnipäeva kingi, sest Mark Frost on hakanud mulle aina rohkem meeldima ja meeldima. Mulle väga meeldivad raamatutegelased ja see, kuidas Frost suutis nad teha erinevateks, kuid samas samasugusteks. Üks osa "hallist" massist. Mu eriline lemmik on forever ja always Nick, aga ega teistel ka midagi viga polnud. Kui esimene raamat oli rohkem tutvumisest ja sellest, kuidas Will pahandustesse sattus siis teine raamat oli sellest, kuidas Will ja ta sõbrad ennast avastavad ja üritavad pahandustest välja saada. Kuna ma just olen maha kirjutanud pika jutu eelnevast raamatust vabandan, et siin veidi mõttetut juttu ilmselt ajan ja väga midagi kirjutada laialt ei viitsi, aga selleks pole vajadust ka. NICK I LOVE YOU! cheers. Ta suutis mind niimoodi naerma ajada ja ajas ka mõistlikku juttu vahepeal välja ja ta on nii andekas ja... ma vist armusin ära :)

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 3 Icon_minitime30/12/2014, 20:36

*2014* - Page 3 9789949253289
65. Suveõhtud (II)
Susan Mallery


Sisu: Hobuste aretaja Shane Stryker on teinud kirega lõpparve. Ta on otsustanud siduda end naisega, kes on rahul rant¹opidaja vaikse eluga. Ja väikest kasvu tuline punapea, kes teda kohalikus baaris pimestab, pole sugugi see, keda ta vajab.
Väikelinna raamatukogutöötaja Annabelle Weiss on näinud end ikka pigem leebe tüdruku kui sireenina ja seetõttu ei saa ta aru, miks Shane teda eemale tõukab. Shane’il on temast täiesti vale pilt, kuid üksnes Shane saab aidata tal Fool’s Goldi festivaliks valmistuda. Ja võib-olla õnnestub selle käigus veenda meest õpetama talle nii mõndagi suudlustest kuumadel suveöödel – ning neid õppetunde ei saa ju omandada raamatuist.

LK: 336 | 23250

Arvamus: Ma olen varem ka ühte Susan Mallery triloogiat lugenud ja see triloogia läheb täpselt sama radapidi, mis toogi. On kuus vallalist inimest: ühed on õed/vennad ja teised on sõbrad/võõrad, kes kordamööda kokku satuvad ja ära armuvad ning siis keegi keerab käki kokku ja teine andestab talle. Keeratakse teine käkk kokku, andestatakse. Abiellutakse/saadakse laps jne ja raamat saab läbi. THE END!
PS! Ma reaalselt ütlesin teile terve sisu ette :)

Punktid: 2/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 3 Icon_minitime30/12/2014, 21:04

Okidoki, loen siis kokku ka oma leheküljed ja värgid-särgid.
2014. aastal lugesin läbi 65 raamatut mille sisse olid end ära peitnud 23250 lehekülge. Seda on kolm raamatut vähem kui eelmine aasta, kuid samas on käed-jalad pidevalt tööd täis ning rõõmustan, et suutsin nii palju teoseid läbi lugeda :)


Et endale asja põnevamaks teha siis veel nimekiri eriliste auhindadega pärjatud raamatutest.

Parim raamat, mille sel aastal läbi lugesin oli Mark Frosti "Paladiini ettekuulutus".

Kõige rohkem südamesse läinud raamat oli "Tuulest viidud" Margaret Mitchelli poolt.

Kuna ma loen palju fantaasiat siis parim fantaasiaraamat oli "Jää ja tule laul: Troonide mäng" 1 raamat, mis on kirjutatud George R. R. Martini poolt.

Ühtlasi loen ma ka palju inglise keeleset kirjandust ning parimaks väliskeele raamatuks krooniti "If I Stay," mille on kirja pannud Gayle Forman.

Loomulikult on mul ka oma erilised Rasberry auhinnad, mille annan ma teostele, mis minu meelest polnud trükivärvi väärt. Neid on aga vähe.

See aasta on halvimaks raamatuks tunnistatud Matthew Quick'i "Õnneteraapia"

Ning kuna paljud naistekad on ka ühtühele, siis Halvima naisteka auhinna endale Sandra Brown, kes kirjutas "Võidujoovastuse".



Eripreemiad:
Parim naistegelane: Scarlett O'Hara ("Tuulest viidud")
Parim meestegelane: Jace Wayland ("Luude linn")
Parim vaenlane: Victoria Bergman ("Varesetüdruk")
Parim kangelane: Scathach ("Maag")

Ei, teate mida, ma ikka panen järgmine aasta ka oma raamatud kirja lihtsalt selle pärast, et ma saaksin uuesti auhindu jagada :)
See ya next year cherry
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

*2014* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 3 Icon_minitime31/12/2014, 11:55

Love ya I love you

Nii geniaalne lihtsalt, et ma ei saanud halvimate raamatute auhindu pälvinud teoste juures lihtsalt naeru jätta. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





*2014* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
*2014*
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 2014
» 2014
» 2014 :):)
» 2014
» 2014

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Mezilane-
Hüppa: