MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 *2014*

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime25/5/2014, 17:10

*2014* - Page 2 V%C3%A4ike-prints
25. Väike prints
Antoine de Saint-Exupery


Sisu: Lugu väikesest printsist, kes lahkus imetillukeselt koduplaneedilt, sest läks tülli seal kasvava roosiga. Rännakul kohtas ta lendurit, kes kinkis talle karbis magava lamba ning rebast, kellest sai tema sõber ja tänu kellele ta mõistis, kui väga ta oma roosi juurde koju igatseb. Raamatu tuum avaldub rebase ütluses Väikesele printsile: Ainult südamega näed sa hästi. Kõige tähtsam on silmale nähtamatu.
See on lugu sõprusest, armastusest, hoolimisest, surmast; see võib muuta teie seni kehtivaid väärtushinnanguid. Raamatus on autori algupärased illustratsioonid.

LK: 85 | 9060

Arvamus: Ma natuke kahetsesin, et alles nüüd esimest korda selle raamatu kätte võtsin, sest see oli nii armas ja ma lugesin seda mitte enam kui täielikku muinasjuttu, vaid otsisin sealt sest ka kohti, mis vanemate inimestega valesti oli ja võrdlesin seda noortega. Mulle meeldis Exupery loost üks kindel tsitaat, mis mind päris kaua mõtlema pani ja ühe lehekülje juurde jättis ikka pikaks ajaks. See kõlas sedasi: "Kui oled lõpetanud oma hommikuse tualeti, siis pead hoolikalt tegema tualetti ka oma planeedile". Kui juba 1944 aastal räägiti keskkonna probleemidest siis kuhu me jõuame välja 2044 aastaks?

Punktid: 5/5


Viimati muutis seda Mezilane (25/5/2014, 17:18). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime25/5/2014, 17:18

*2014* - Page 2 3047850
26. Wicked #5
Sara Shepard


Sisu: In idyllic Rosewood, Pennsylvania, four very pretty girls just can't help but be bad. . . .

Hanna will do anything to be Rosewood's queen bee. Spencer's digging up her family's secrets. Emily can't stop thinking about her new boyfriend. And Aria approves a little too strongly of her mom's taste in men.

Now that Ali's killer is finally behind bars, the girls think they're safe. But those who forget the past are condemned to repeat it. And they should know by now that I'm always watching. . . .

LK: 312 | 9372

Arvamus: Viimase raamatu lugemisest oli nii kaua möödas, et mul võttis oma 10 peatükki aega, et aru saada, mis toimus varem. Hea on selle raamatu juures sees, et peatükkide vahele on topitud üksikud laused, mis ütlesid ära midagi selle kohta, mis toimus varem. Nagu see, et Mona sai surma jne. Okei, see oli minu jaoks esimene kord, kus ma ei teadnud absoluutselt, mis edasi saab, sest nüüd läksid raamatud sarjast väga erinevat rada pidi edasi. Aria ema poisssõber arvab, et Aria on temasse armunud? Mida?! Ja Kate'il on kusagil varuks eriti mahlane minevikusaldus? Emily on bi? Ma arvasin, et ta oli ikka lesbi? Muidugi on tore see, et Lucas ja Hanna lahku läksid, sest see poiss mulle läbi raamatute polnud üldse meeldinud. Ja päriselt ma ei teagi, mis saab edasi ja kes võiks olla uus A.

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime25/5/2014, 17:28

*2014* - Page 2 3047849
27. Killer #6
Sara Shepard


In picture-perfect Rosewood, Pennsylvania, ash-blond highlights gleam in the winter sun and frozen lakes sparkle like Swarovski crystals. But pictures often lie— and so do Rosewood's four prettiest girls.
Hanna, Aria, Spencer, and Emily have been lying ever since they became friends with beautiful Alison DiLaurentis. Ali made them do terrible things—things they had to keep secret for years. And even though Ali was killed at the end of seventh grade, their bad-girl ways didn't die with her.
Hanna's on a mission to corrupt Rosewood's youth, starting with a very attractive sophomore. Aria's snooping into her boyfriend's past. Spencer's stealing— from her family. And pure little Emily's abstaining from abstinence.
The girls should be careful, though. They thought they were safe when Ali's killer was arrested and A's true identity was finally revealed. But now there's a new A in town turning up the heat. And this time Rosewood is going to burn.

LK: 320 | 9692

Arvamus: Vot see raamat läks küll kahe päevaga. 320 lehekülge olid täis kõige kummalisemaid avastusi üldse. Jason on kuidagi seotud oma õe mõrvaga? Mis mõttes nagu. Ja mind häirib kohutavalt Xavier, mina poleks Aria kombel minema jooksnud, vaid karjunud, seletanud või andnud talle ühe hea kõrvakiilu, kuni ta saab aru, et ma pole temast huvitatud. Spencer oli lapsendatud ja ta ema oli kurjategija, kes ta paljaks varastas? Vau. Emily suutis endale jälle oma suhtega käki kokku keerata. You go girl! Hanna on lihtsalt jobu, kes kardab, et ümberringi on kõik halvad ja tema on see tähtsaim. Ja see, et A äärepealt kolm tüdrukut oleks ära tapanud, seda ma ei osanud näha. Muidugi ka seda, et Spenceri krunt ka pooleldi õhku lendas. Ja Ali on vist elus? Kuigi seriaalis oli ta ka elus, aga noh, kas see ei võinud olla siiski sellest, et nad nägid hallutsinatsioone. Kuigi Aria tõesti tassis kellegi rusude alt välja. Ja mis on sellel kõigel teha ajakapsli lipuga? Ma ei suuda oodata kuni saan seitsmendat osa lugeda.

Punktid: 5/5


Viimati muutis seda Mezilane (28/7/2014, 10:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime23/6/2014, 11:01

*2014* - Page 2 Miina-h%C3%A4rma-150-enne-ja-n%C3%BC%C3%BCd
28. Miina Härma 150. Enne ja nüüd
Ene Kuljus, Sirje Endre, Risto Lehiste


Sisu:Album heidab laiema pilgu helilooja Miina Härmale (1864-1944), tema kaastegutsejatele ja ajale. Erinevatel eluperioodidel tegutses Miina Härma (1935. aastani Hermann) lisaks Tartule ka Peterburis ja Kroonlinnas, kuid südames kandis ta alati Eestit kui isamaad. Tema õpilasi ja koorilauljaid leidus mitmes riigis ja tema edasipürgiv vaim viis teda kontsertreisidele Soome, Saksamaale ja Inglismaale.

Eestis 19. sajandi teisel poolel sündinud naisterahva elukäik oli enamasti aja normide poolt ette määratud. Miina Härma tegevus nende normide lõhkumisel on sama tähelepanuväärne kui tema tegevus muusikuna. Miina oli mitmetes tegemistes Eestis esimene: esimene kõrgema haridusega naine, organist, helilooja ja koorijuht. Ta näitas Eesti naistele teed avalikku ellu, innustas neid õppima ja arenema ning vaimselt edasi liikuma.

Härma koorilaulud „Ei saa mitte vaiki olla”, „Meeste laul” ja „Tuljak” kõlavad jätkuvalt kontsertidel ja üldlaulupidudel. Tema muusikalise pärandi vastupidavust ajas kajastab albumi teine pool, kus käsitletakse Miina Härmaga seotud tegevust lähiminevikus ja tänapäeval – Miina Härma Gümnaasium, Tuljaku lauluvõistlus, Miina juubeliaastate tähistamised ja nii edasi.

LK: 240 | 9932

Arvamus: Minu meelest oli see nii armas raamat. Tekst oli väga mõnusalt kirjutatud ja pildid tegid lugemise lihtsamaks. Sain selle ühe lõpetamise kingitusena ja sama päeva õhtuks oli mul see raamat läbi loetud. Kui aus olla siis Miina Härmast ma suurt enne selle raamatu lugemist midagi ei teadnudki, (okei ma teadsin, et ta oli koorijuht) kuid selle lugemine andis minule vähemalt päris palju aimu, milline ta igapäeva elu võis olla.
PS! Ta kolis ikka jube palju isegi ühe inimese kohta (Peterburi, Tartu, Peterburi, jälle Tartu, Kroonlinn, Tartu).

Punktid: 4,5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime23/6/2014, 11:06

*2014* - Page 2 Kingakuninganna
29. Kingakuninganna
Anna Davis


Sisu: aamatu tegevus toimub 1920ndate aastate Pariisis. Inglise seltskonnadaam Genevieve Shelby King pidutseb koos kunstnike ja kirjanikega Montparnasse´il. Tal on rikas mees, uhke korter ja tohutu kollektsioon kingi. Sellegipoolest tunneb ta, et tema elus on millestki puudu. Kui ta näeb ühel peol oma rivaali jalas imeilusaid kingi, näib kogu tema enda kollektsioon järsku väärtusetu. Kingad on teinud Paolo Zachari, ekstsentriline moelooja, kes valib ise oma kliendid. Millegipärast on ta otsustanud, et Genevieve’ist tema klienti ei saa. Naisele aga muutuvad kättesaamatud kingad kinnisideeks ning nende saamiseks on ta valmis ohtu seadma kogu senise elu.

LK: 352 | 10284

Arvamus: Üsna keskmine naistekas, kuid teistest erilisemaks teeb see raamat selle, et tegevus toimub 20datel ning üks väga kliente valiv moelooja tegutses ka siis kunagi 20datel (teda kujutatakse Paolona, aga tegelikult oli tal üks teine nimi, mida ma ei mäleta enam). Mulle muidugi meeldis, et Robert ja Genevieve kokku ei jäänud, kuigi Robertist oli kahju, sest ta tõesti armastas Genevieve'i. Aga see, et Paolo ja Genevieve ka kokku ei saanud meeldis mulle isegi rohkem, sest Genevieve on mõrd. Paremat sõna ei ole. Ta ei oleks kõigest ilma jäänud, kui poleks ise ringi tõmbama hakkanud ja kogu oma mineviku juba alguses välja rääkinud.
Aga tema kingakollektsioon tegi küll kadedaks.

Punktid: 3/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime23/6/2014, 11:16

*2014* - Page 2 9789985327937.jpg
30. Varesetüdruk. Victoria Bergmani triloogia 1.raamat
Erik Axl Sund


Sisu: Tänapäeva Stockholm. Kaks naist, kelle teed ristuvad.„Varesetüdruk“ räägib reetmisest ja sellest, mida reetmine võib inimesega teha. Psühhoterapeut Sofia Zetterlundil on kaks tähtsamat patsienti: Samuel Bai, lapssõdur Sierra Leonest, ja Victoria Bergman, keskealine naine, kelle hinges on lapsepõlvest saadik suur, lahtine haav. Kaks inimest, samad sümptomid: mõlemas on märke mitmest isiksusest. Samal ajal leitakse põõsastest noore poisi surnukeha. Kehal on rängad vägivalla tundemärgid. Piinatud? Ta on välismaalt ja juhtumit ei peeta kuigi tähtsaks, sest keegi ei tunne temast puudust. Kriminaalkomissar Jeanette Kihlberg ja terapeut Sofia Zetterlund põrkuvad sama küsimusega: kui palju kannatusi saab üks inimene teistele põhjustada, kuni ta pole ise enam inimene, vaid muutub koletiseks? „Varesetüdruk“ on esimene osa triloogiast „Victoria Bergmani nõrkus“.

LK: 368 | 10652

Arvamus: Ma pole juba tükk aega endale ühtki raamatut ostnud ja viimane kord ostsin 3 raamatut, enne seda olin ostnud üksikuid raamatuid ainult soodukaga, sest hinnad on tõesti kallid, praegu maksin juba kolme raamatu eest üle 50€!
Aga raamatu juurde. Olen seda tahtnud lugeda juba üsna kaua, peamiselt sellepärast, et kirjanik on rootslane ja raamatu kaas on väga ahvatlev, kuid ma ei kannatanud enam ära oodata, millal see viimaks raamatukokku jõuab nii, et ostsin selle lõpuks ära. Ja ma ei pidanud pettuma. Raamat haaras mind esimesest silmapilgust kaasa ja ma istusin peaaegu 5 tundi kamina ees, mitte kõige mugavamas poosis ja lugesin seda kuni mu käsi lõplikult ära suri. Mulle meeldivad Rootsi kirjanike teosed, nendes on midagi kütkestavamat kui teistes.
Raamatu sisu oli ka väga haarav ja kuigi raamatu pealkiri ütles juba üsna selgelt ära, kes mõrvar on, ei arvanud ma ära, et tegemist võib olla nö kaksikelu inimesega. Ma kogu aeg ootasin seda hetke, millal ta Jeanette ära tapab või midagi, aga seda ei tulnud. Loodan, et Johan on ikka elus. Kas ma juba mainisin, et see mõrvamise viis on minu jaoks kohutav ja mõrvar ise on ka kohutav?

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime23/6/2014, 11:25

*2014* - Page 2 9789949505302
31. Väljavalitud. Öö koja 3.raamat
P.C Cast, Kristin Cast


Sisu: Öö Kojas tegutsevad tumedad jõud ning vastmärgitud vampiiri Zoey Redbirdi seiklused koolis võtavad salapärase pöörde. Sõpradest saavad vaenlased ja, kummaline küll, vihavaenlastest sõbrad. Nõnda algab sarja kaasahaarav kolmas osa, kus Zoey pannakse proovile nagu ei kunagi varem. Tema parim sõber Stevie Rae on ebasurnud ja pingutab, et säilitada endas inimlikkust. Zoeyl pole aimugi, kuidas teda aidata, aga ta teab, et tema ja Stevie Rae avastusi tuleb Öö Kojas varjata kõigi eest, sest usaldada ei saa enam kedagi. Tagatipuks leiab Zoey end ootamatust olukorrast kolme poiss-sõbraga. Kui tuua mängu veel verejanu, võib tagajärjeks olla katastroof. Ja nagu sellest poleks veel küllalt, hakkavad surema vampiirid. Päriselt surema. Ent nagu Zoey sageli avastab: asjad on harva nõnda, kui pealtnäha paistab…

LK: 288 | 10940

Arvamus: Okei, see raamat oli nii mõneski mõttes parem kui eelmine, kuid NO KAUA JAKSAB SEDA ZOEY VIGISEMIST JA "TEMA ELU ON NII PEKKIS" MÕTTEID LUGEDA? Vot see ajas tõsiselt närvi. Kuigi mulle meeldis, et Aphrodite oli endiselt mõrd, kuid parem mõrd ja ühtlasi ainuke huvitav tegelane hetkel seal siis see, et Zoeyle pidi peaaegu kogu aeg keegi asju ette rääkima, et ta teaks, mida teha, käis väga närvidele. Pole absoluutselt ime, et ta oma kolmest poisssõbrast ilma jäi. Oleks ta osanud end tagasi hoida poleks tal üldse seda vaimujälge tekkinudki ühega ja teisele oleks ta pidanud lihtsalt ei ütlema ja olekski saanud olla oma ideaalse poisiga oma peaaegu ideaalses maailmas (Stevie Raed ei tohi unustada). Aga muidugi mulle meeldis see, et ta lõpuks midagi ülempreestrinna suhtes ette võttis ja et Stevie Rae peaaegu jälle elus on. Ning Aphroditest on tõsiselt kahju, ta oli väga lahe tegelane seal.

Punktid: 3,5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime1/7/2014, 20:52

*2014* - Page 2 3047848*2014* - Page 2 3047851*2014* - Page 2 9893331
32 - 34. Heartless. Wanted. Twisted
Sara Shepard
Pretty Little Liars #7-9


Sisu:
The newest installment in Sara Shepard’s bestselling Pretty Little Liars series is packed with juicy drama and delicious surprises that will keep readers guessing to the very end.
Hanna, Aria, Emily, and Spencer have been telling some outrageous tales; only, the proof always seems to go missing. The friends insist they’re telling the truth, but all of Rosewood thinks they’re just out for attention—and nobody likes a girl who cries wolf. So when the big bad killer comes after them, will anyone believe the girls. . . or will they be the next to disappear?

In Rosewood, majestic estates sprawl for acres, and Tiffany toggle bracelets dangle from every girl's wrist. But not all that glitters is gold, and the town harbors secrets darker than anyone could imagine—like the truth about what really happened the night Alison DiLaurentis went missing. . . .

Back in middle school, Ali plucked Emily, Hanna, Aria, and Spencer from obscurity and turned them into the beautiful, popular girls everyone wanted to be. Ali was the best friend they ever had. But she also made them do terrible things and taunted them with their worst secrets. Now, three years later, all their questions about Ali have finally been answered and they can put this awful chapter of their lives behind them. Or so they think.

Not every story has a happy ending, especially when four pretty little liars have done so many wicked things. In the dramatic conclusion of Sara Shepard's bestselling Pretty Little Liars series, Emily, Hanna, Aria, and Spencer could get everything they've ever wanted—unless A has one more horrifying twist in store

It’s been a year since the torturous notes from A stopped and the mystery of Alison DiLaurentis’s disappearance was finally put to rest. Now seniors in high school, Aria, Spencer, Hanna, and Emily are older, but they’re not any wiser. The pretty little liars have more secrets than ever - twisted secrets that could destroy the perfect lives they’ve worked so hard to rebuild.

Aria’s jealous of her boyfriend’s new exchange student. Spencer’s getting a little too cozy with her soon-to-be-stepbrother. Hanna’s one scandalous photo away from ruining her dad’s Senate campaign. And Emily will do anything to get a swim scholarship.

Worst of all: Last spring break in Jamaica, they did something unforgivable. The girls are desperate to forget that fateful night, but they should know better than anyone that all secrets wash ashore... eventually.

LK: 274 + 261 + 320 | 11795

Arvamus: Kuna ma olen täna kohutavalt laisk ja need raamatud on mul alles värskelt meeles, kuid ma ei mäleta millises raamatus midagi toimus, siis otsustasin, et tõmban kõik kolm raamatut kokku ega teagi nüüd kust alustada. Courtney ja Ali. Mul läksid silmad pahupidi kui Courtney ütles, et ta on Ali mitte Courtney. Silmad läksid pahupidi uuesti raamatu lõpus kui tuli välja, et kogu see aeg, millal nad arvasid, et sõbrustavad Aliga, sõbrustasid nad hoopiski Courtneyga ning Alison tahtis nüüd kättemaksu selle eest. Alison on tõesti väga kuri - ta tappis Jenna, Iani, oma õe Courtney ja üritas peaaegu, et Ariat, Hannat,  Spencerit, Emilyt ja Melissat ka majas ära tappa... ja tõenäoliselt suri ka ise plahvatuses. See, et Aria tappis Tabitha nende Jamica tripil ära tuli ka üllatusena ja järgmises raamatus on tal kindlasti süümepiinad kui tuli välja, et see polnud täpselt see isik, kes nad arvasid, et ta on.
Emily'i sai LAPSE!? Mida paganat, see oli suur ehmatus keset raamatut. Loodan, et ta tahab teda ikka tagasi. Ja ma loodan, et nad hakkavad taas sõbrustama, sest nad kõik vajavad hädasti praegu sõbra õlga.

Punktid: 5/5


Viimati muutis seda Mezilane (28/7/2014, 10:34). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime15/7/2014, 20:24

*2014* - Page 2 2959
35. Jää ja tule laul: Troonide mäng. 1 raamat.
George R. R. Martin


Sisu: Fantaasiasarja(Jää ja tule laul)  esimene raamat jutustab loo reetmisest, ahnusest ja Seitsme kuningriigi ühtsust ohustavast sõjast. Tegevus toimub muinasjutulises maailmas, mis on juba üle 8000 aasta lahingutes ja katastroofides kannatanud. Raamat räägib meile meestest ja naistest, kes on segatud surmatoovatesse konfliktidesse ning kohutavast pärandist, mis nad oma lastele jätavad. Troonimängus on vaid kaks võimalust: sa kas võidad või sured. Ja kibedas külmas, Müüri taga asuvatel elututel maadel  kogub jõudu kohutav talv, kus teised – need, kes pole veel surnud ja need, kes pole veel sündinud – on valmis inimeste valdustesse tungima. Troonimängu peetakse üheks parimaks viimastel aastatel kirjutatud fantaasiaraamatuks ning seda on palju võrreldud ka Tolkieni “Sõrmuste isandaga”.

LK: 352 | 12147

Arvamus: Martini Jää ja tule laulu esimesed raamatud olin endale seotanud juba sügisel või veelgi varem ning lugema jõudsin alles neid sel kuul, sest raamatu algus mulle pikka aega ei istunud, aga nüüd võin öelda küll, et loen ühte parimat raamatut üldse. Mulle väga meeldib, et peatükid on jagatud tegelaste järgi ning tegevus ei toiminud ainult ühes kohas. Martini kirjeldused loovad ka hästi silme ette pildi. Soovitan kõigil lugeda ning kui alguses ei istu siis hiljem, ma luban, läheb tunduvalt põnevamaks. Sarja soovitan vaadata hiljem, sest on raamatuga üsna sarnane.

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime26/7/2014, 18:32

*2014* - Page 2 9789949955848.jpg
36. Spiooni ei tohi suudelda
Ally Carter


Sisu: Gallagheri Akadeemia väidab end olevat tütarlastekooli geeniustele. Tegelikkuses tähendab selles koolis kehaline kasvatus süvenemist võitluskunstide peenematesse saladustesse, reaalained annavad ülevaate moodsamatest keemiasõja trendidest ja kodutööde hulka kuulub salakoodide murdmine.
Ehkki õpilane Cameron Morgan oskab neljateistkümmet keelt ja suudaks
tappa mehe oma paljaste kätega seitsmel fantaasiarikkal moel, pole tal aimugi, mida ette võtta siis, kui ta kohtab tavalist poissi, kes peab teda tavaliseks tüdrukuks.

LK: 252 | 12399

Arvamus: Noortekas nagu noortekas ikka. Üle pika aja oli tore lugeda ja loodan, et Cammy ja Josh ikka hiljem ka kokku said, kuigi Joshi sõber oli idioot. Aga hindest kolm ärge välja tehke, sest ma tundsin end lihtsalt liiga vanana, et seda lugeda, tekst lihtsalt läks minu meelest liiga lapsikuks.

Punktid: 3/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime27/7/2014, 20:45

*2014* - Page 2 072
37. Must kohv
Agatha Christie


Sisu: Võimsa uue lõhkeaine leiutaja Sir Claud Amory läheb üsnagi endast välja, kui keemiline valem ¹eifist äkitselt kaob – ja olukorda halvendab teadmine, et varas on keegi Sir Claudi majalistest.
Sugulane?
Või «sõber»?
Kes iganes süüdlane ka poleks, otsustab Sir Claud talle siiski pääsemisvõimaluse anda – küll aga ei ole too tundmatu tema enda vastu kaugeltki nii suuremeelne. Kui uksed lukku pannakse ja valgus kustub, ei tagastata valemit, vaid majaperemehele sokutatakse hoopis midagi kohvitassi...
Koort? Ei.
Suhkrut? Ei.
Hoopis surmav annus hüostsiin-vesinikbromiidi.
Agatha Christie 1929. aastal valminud näidendi, milles mõrvatööd lahendab taas Hercule Poirot, on autori pärandi haldajate loal romaaniks kirjutanud Charles Osborne.

LK: 158 | 12577

Arvamus: Käisin hiljuti raamatukogus ja kuna ma ei viitsinud raamatuid vaadata väga siis haarasin kaks Agatha Christe lugu, mida varem polnud lugenud. Üks nendest oli see, mis algselt oli hoopis Christie kirjutatud näidend. Aga mulle meeldis, kuigi mõrvarist sain kiirelt aru, sest ta oli liiga abivalmis.

Punktid: 3/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime27/7/2014, 20:50

*2014* - Page 2 280
38. Halloweenipidu
Agatha Christie


Sisu: Halloweenipeol kiitleb kolmeteistkümneaastane Joyce, et ta on kunagi mõrva tunnistajaks olnud. Kui keegi teda ei usu, tormab ta vihaselt minema. Mõne tunni pärast aga leitakse tema laip peomajast, kus ta on uppunud veega õunaämbrisse.

Hercule Poirot peab kindlaks tegema, kas ta otsib mõrvarit või kahekordset mõrvarit.

LK: 237 | 12794

Arvamus: See lugu oli tunduvalt põnevam ja segasem kui eelmised ja siin oli ka minu lemmik Poirot' tegelane Missis Oliver sees. :) Mul on endiselt raskusi aru saamisega, miks mõrvarid need kaks vaest last mõrvasid. Kuigi selle üle, et Miranda pääses oli väga hea meel!

Punktid: 4/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime27/7/2014, 21:06

*2014* - Page 2 51ACgFOA01L._BO2,204,203,200_PIsitb-sticker-v3-big,TopRight,0,-55_SX278_SY278_PIkin4,BottomRight,1,22_AA300_SH20_OU01_
39. Ruthless #10 Pretty Little Liars
Sara Shepard


Sisu: For years scandal has rocked Rosewood, Pennsylvania—and high school seniors Aria, Emily, Hanna, and Spencer have always been at the center of the drama. They’ve lost friends, been targeted by a ruthless stalker named A, and narrowly escaped death. And it’s not over yet.

Aria’s love life is on the fritz. Emily’s exploring her wild side. Hanna’s kissing the enemy. And someone from Spencer’s past—someone she never thought she’d see again—is back to haunt her.

But none of that compares to what happened last spring break. It’s their darkest secret yet and guess who found out? Now A is determined to make them pay for their crime, and the only thing scarier than A is the fear that maybe, just maybe, they deserve what’s coming to them.

LK: 321 | 13115

Arvamus: Kui ma telesaates olen team Ezria siis raamatus ma ei suudaks ette kujutada midagi nunnumat kui Noel ja Aria koos. Kuigi see Soome tüdruk on küll ikka minu silme ees paras prostituut. Hannast on kahju, kogu aeg vastu seina põrutada peab ikka väga raske olema. Kuid Ezra is back! Ja ma olen endiselt Emily uudist üle ¹okeeritud. Aga tore, et nad taas kõik sõbrad on.

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime28/7/2014, 10:43

*2014* - Page 2 V%C3%B5idujoovastus
40. Võidujoovastus
Sandra Brown


Sisu: Reetmine on kirest ainult südamelöögi kaugusel ja armastust võib leida kõige ootamatumates kohtades.

Tennisetäht Stevie Corbetti ähvardab oht kaotada kõik, mille nimel ta nii rängalt on töötanud ja ohvreid toonud – karjäär, maine, tulevik. Oma elu. Nüüd on tal ainult kaks nädalat, et lõplikule otsusele jõuda, kuid tema saatus sõltub tõe salajas hoidmisest.

Tuntud staarreporteri Judd Mackie töö on avastada saladusi. Mees on veetnud paar viimast aastat Steviet jälitades, sest on otsustanud ta paljastada rikutud glamuuritüdrukuna, kelleks ta teda peab. Siis pakub juhuslik kohtumine Steviega talle küllaga materjali loo jaoks, millest ta on unistanud.

Ta on oodanud aastaid, et seesugune võimalus talle sülle langeks. Nüüd on tal käes aasta kõige sensatsioonilisem lugu, et anda kogu maailmale teada tõde Stevie kohta. Kõik, mida tal on tarvis teha, on naise usalduse reetmine...

LK: 189 | 13304

Arvamus: Ausalt öeldes see raamat oli natuke liiga lühike, et sisu kirjeldus vastaks loole, sest Judd tõsiselt ei olnud mingi ma-otsin-lugu reporter. Ja ma ei saanudki lõpuks aru, miks Stevie Juddi juurest minema jooksis. Aga vähemalt ta tegi selle opi ära. See maamajake, kus nad peatusid, tundus tõsiselt õdus olevat.

Punktid: 3/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime28/7/2014, 10:56

*2014* - Page 2 Troonide-m%C3%A4ng-i-osa-2-raamat
41. Troonide mäng. 2 osa
George R.R. Martin


Sisu: “Troonide mängu” teises osas liiguvad Seitse Kuningriiki vääramatult sõja ja kaose poole. Kui võimumängude ohvriks sattunud Eddard Stark vangikongi heidetakse, kogub Robb Talitundru lääniisandad oma lipu alla ja puhkeb verine võitlus põhjalaste ning Lannisteride vahel. Jon Müüril ei suuda kuidagi otsustada, kus on tema õige koht, kuid ebakoolnute rünnak ja Öise Vahtkonna ülempealiku otsus Müüritaguse Kuninga vastu pealetungi alustada aitavad tal teha oma valiku. Teisel pool kitsast merd aga hellitab printsess Daenerys endiselt lootust kodumaale jõuda – ja kuigi kõik ei lähe kaugeltki mitte nii, nagu ta on ette kujutanud, on ta raamatu lõpuks selle lootuse täitumisele lähemal kui kunagi varem…

LK: 408 | 13712

Arvamus: Mulle väga meeldis see, et ma lugesin raamatut enne kui vaatasin sarja, sest need on hetkel olnud suhteliselt üks ühele. Kindel on see, et Martin kirjutab ülimalt huvitavalt, ainult paaris kohas tundus mulle, et kuidagi venitatud on. Tahaks juba järgmist osa lugeda ja saada teada, mis müüri taga toimus ja mida Robb oma isa surma järel teeb. Põhja kuningas nagu ta juba on. Lemmiktegelasteks on mul Arya ja on Daenerys (nuuks, Drogo). Very Happy

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime28/7/2014, 11:05

*2014* - Page 2 Z
42. Stunning #11 Pretty Little Liars
Sara Shepard


Sisu: In the eleventh novel, A is still out there, lurking in the shadows and digging up the liars’ latest secrets...

Emily’s reconnecting with an old flame, one baby step at a time. But is she headed toward true love or another bundle of heartache? Spencer’s learning about the highs and lows of campus life on a trip to Princeton. Aria’s seeing a whole new side to Noel’s dad—and it could drive a wedge between her and Noel. And, for better or worse, Hanna’s getting in touch with her inner A.

Secret by secret, lie by lie, the girls get tangled in A’s dangerous web. Soon A will have enough ammunition to pull the trigger and end the pretty little liars, once and for all….

LK:  336 | 14048

Arvamus: Miks igas raamatus keegi sureb? Seekord on siis selleks taaskord inimene ning tüdrukud arvavad, et ta on A. Ja Noel ja Aria kokku-lahku käimine, paneb mu südame pekslema. Kuigi ma ei saanud siiani sotti, miks Noeli isa naiste riietes ringi käis. Aga vähemalt on ta Soome tüdruku asjus ümber mõelnud, wii... Hanna põrutab endiselt vastu seina, kuid õnneks sai ta Mike'i tagasi. Ja Violet tundub olevat kõige õnnelikum, armsam lapsuke üldse. Loodetavasti Isaac ikkagi andestab Emily'ile. Ootan kannatamatult uue osa lugemist.

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime8/8/2014, 17:36

*2014* - Page 2 9780141346809_5
43. Percy Jackson and the lightning thief
Rick Riordan


Sisu:  Twelve-year-old Percy Jackson is on the most dangerous quest of his life. With the help of a satyr and a daughter of Athena, Percy must journey across the United States to catch a thief who has stolen the original weapon of mass destruction – Zeus’ master bolt. Along the way, he must face a host of mythological enemies determined to stop him. Most of all, he must come to terms with a father he has never known, and an Oracle that has warned him of betrayal by a friend.

LK: 375 | 14423

Arvamus: Ma ostsin selle raamatu juba kevadel ja alustasin kohe ka lugemisega, kuid lõpetasin selle alles eelmine nädal, pealmiselt selle tõttu, et lugemisega läks kohutavalt kaua aega ja teised raamatud tulid peale. Eestikeelse osa kaas mind niiväga ei tõmmanudki, kui seda poes nägin, kuid kui selle sinist kaant nägin, teadsin, et pean selle ostma. Ma ei kahetse, et ostsin. Raamat oli tõeline elamus. Algusest lõpuni. See oli väga erinev filmist (ja seda ainult parimas mõttes). Mulle meeldis näha Annabethi lõpus koju minemas ja uuesti proovimas oma perekonnaga sidet lüüa ja mulle meeldis ka see, et Grover otsustas nende jumalat otsima minna. Kui oli midagi, mis mind vahepeal rööpas välja viis oli see, et Percy oli 12 ja ei tundunud mulle nagu 12. Absoluutselt mitte (võib - olla sellepärast, et olin kujutanud 12 aastaseid ette väga lapsikutena).
Ma arvan, et see oli hea otsus, et otsustasin raamatu inglise keeles läbi lugeda. Arvan, et eesti keeles poleks ma sellist elamust saanud.

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime8/8/2014, 17:47

*2014* - Page 2 Scottalkeemikpb
44. Alkeemik
Michael Scott


Sisu: ema teab saladust, mis võib maailma hukutada.

Tõde: Nicholas Flamel sündis Pariisis 28. septembril 1330. aastal. Pea seitsesada aastat hiljem tuntakse teda kui oma aja suurimat alkeemikut. Räägitakse, et ta avastas igavese elu saladuse. Ajalooürikute kohaselt suri ta 1418. aastal.

Ent tema hauakamber on tühi.

Legend: Nicholas Flamel elab. Kuid ainult seetõttu, et on sajandite jooksul valmistanud igavese elu eliksiiri. Igavese elu saladus peitub raamatus, mida Flamel valvab – maag Abrahami raamatus. See on kõige vägevam raamat, mis kunagi loodud. Valedes kätes võib see maailma hävitada.

Just seda kavatsebki doktor John Dee raamatut varastades teha. Inimkond ei saa toimunust aimu enne, kui on juba liiga hilja. Ning kui ettekuulutus tõele vastab, on Sophie ja Josh Newman ainsad, kel on vägi päästa see maailm, mida meie tunneme.
Mõnikord osutuvad legendid tõeks.

Ning Sophie ja Josh Newman leiavad end kõigi aegade kõige suurema legendi keskmest.

Iidne raamat on kadunud. Ja tänapäeva maailma ähvardab oht igaveseks koost laguneda.

LK: 348 | 14771

Arvamus: Pärast seda kui terve sari on välja ilmunud ostan mina alles esimese raamatu (on eksole terve sari väljas?). Kuigi lugeda olen tahtnud palju aega varem. Aga raamatukogus oli see alati välja laenutatud. Ning üks kord, kui poolkogemata sattusin Solarise Apollosse nägin, et see oli allahinnatud (üsna madalaks kusjuures) ja ostsin ära.
Mäletan, et kunagi varem olin üritanud raamatut lugeda, aga ei suutnud kuidagi seda teha, sest raamat ei läinud käima, kuid nüüd lugesin lõpuks läbi ja sattusin vaimustusse. Ma ei suuda ära oodata, millal järgmist saan lugeda.  Varem oli Flamel mulle kui läbipõiganud tegelane Harry Potterist, kuid nüüd on ta midagi kummalist (mind häirissee, et tal polnud võlukeppi, vaid ta kasutas võlumiseks sõrmi/kätt). Sophie tundub mulle tunduvalt sümpaatsem ja toredam tegelane kui Josh. Arvan, et Joshike, kuigi ta armastas oma õde väga, tahtis saada sama võimsaks (või võimsamaks) kui ta õde ja võib-olla näidata seda kui tugev ta on. Praegu on ta väga tahaplaanile jäänud. Aga ma võin eksida ka.
Loodan, et Perry pääseb sealt vanglast koos Koodeksiga välja vähemalt natukeseks ajaks, et teha elueliksiiri, sest kui nad sarja lõpuks on mingid kepikesega pimedad mammikesed/papikesed siis see lihtsalt ei lähe üldse kokku minu peas oleva Flameliga.

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime8/8/2014, 17:57

*2014* - Page 2 Show?image_id=1404
45. Õnneteraapia
Matthew Quick


Sisu: Haarav romaan viib meid Pati maailma ja näitab seda läbi peategelase vildaka, ent armsa vaatenurga. Patil on teooria: tema elu on film, mille on lavastanud Jumal. Kui Pat täidab eesmärgi ehk saavutab füüsilise tippvormi ja emotsionaalse stabiilsuse, garanteerib Jumal õnneliku lõpu – Pati võõraks jäänud abikaasa Nikki tuleb tagasi.
Raamatu „Õnneteraapia“ põhjal on valminud samanimeline film, kus mängisid Bradley Cooper ja Jennifer Lawrence, kellest viimane pälvis ka Oscari parima naispeaosa eest.

LK: 280 | 15057

Arvamus: Ausalt öeldes, ma tahtsin selle raamatu vahepeal vastu seina visata (mitte, et see halb oleks olnud). Pat oli minu jaoks võimatu tegelane, kelle maailm keerles selle ümber, mida Nikki tahtis ja tema peas oli selline tunne nagu oleksid väikese lapse peas. Kui ma teen kõike hästi siis lahusoleku aeg saab läbi, mis siis, et me oleme lahus olnud 3-4 aastat. Ta nagu ei tajuks reaalsust. Nikki ei olnud teda näha tahtnud 3-4 aastat ja Pat endiselt loodab selle peale. Vastaksin nagu Tiffany'gi selle peale: "Persse see Nikki!". Aga noh, see lihtsalt mulle ei meeldinud. Muidu sisu poolest oli see raamat peaaegu alati kolmes olukorras: Pati kodus, jalgpalliväljakul (ma ei saanud mitte midagi paaril leheküljel aru, millest lugesin, sest ameerika jalgpall makes no sense to me) või Tiffany'ga jooksmas. Kindlasti soovitan enne lugemist tutvada mingil määral ameerika jalgpalliga, sest muidu te lihtsalt loete rida rea järelt ilma millesti erilsest aru saamast.
Mulle meeldis Tiffany. Ta oli küll teadmata hull, kuid ta üritas oma eluga lõpuks edasi minna ja see oli ainult hea märk. Tema oli ka see, kes Patile lõpuks reaalsuse peaaegu tagasi tõi. Aga filmis ei tulnud sellest küll peaaegu midagi välja minu jaoks. Kuigi Jennifer Lawrence on hea ja võrratu näitleja siis ma ei saa väga aru, mis tema etteastes selles filmis nii erilist oli, et ta oscari võitis.

Punktid: 4/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime8/8/2014, 19:16

Ma just praegu ka loen "Õnneteraapiat." Pat on tõesti väga lapsik ja Ameerika jalgpall on nagu...... whaaaat?!

Aga ma tegelikult võtsin selle vaid selle pärast, et sellest raamatust on ka film tehtud ja tahan seda lihtsalt vaadata. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime21/8/2014, 15:42

*2014* - Page 2 Lahkul%C3%B6%C3%B6ja
46. Lahkulööja
Veronica Roth


Sisu: ÜKSAINUS VALIK VÕIB SIND MUUTA
Beatrice Priori Chicagos koosneb ühiskond viiest killast, millest igaüks kummardab ühte voorust: Siirad ausust, Isetud ennastsalgavust, Kartmatud vaprust, Sõbralikud rahumeelsust ja Erudiidid intelligentsust. Igal aastal peavad valimispäeval kõik kuueteist-aastased otsustama ühe killa kasuks, et pühendada sellele oma ülejäänud elu. Beatrice’i jaoks tähendab see oma perekonna juurde jäämist või siis otsust olla see, kes ta päriselt on – mõlemat ta ei saa. Tema valik üllatab kõiki, ka teda ennast.
Otsuse langetamisele järgnevate ränkraskete katsete ajal võtab Beatrice endale nimeks Tris ja annab koos teiste kandidaatidega endast kõik, et olla oma valiku vääriline. Kandidaatide vastupidavus pannakse proovile karmides füüsilistes katsetes ja pingelistes psühholoogilistes simulatsioonides, millel on mõne jaoks laastavad tagajärjed. Kuna katsed muudavad kõiki, peab Tris otsustama, kes on tema tõelised sõbrad ja kuidas mahub uude ellu armulugu kord ligitõmbava ja siis jälle teda marru ajava noormehega. Aga Trisil on ka saladus, mida ta varjab kõigi eest, sest teda on hoiatatud, et vastasel juhul võib teda oodata surm. Avastades, et näiliselt ideaalset ühiskonda ähvardavad lõhkuda rahutused ja teravnevad lahkarvamused, saab ta ühtlasi teada, et tema saladus võib aidata tal oma lähedased päästa… või siis hävitab hoopis tema enda.

ÜKSAINUS VALIK
otsustab, kes on su sõbrad
ÜKSAINUS VALIK
otsustab, millesse sa usud
ÜKSAINUS VALIK
otsustab, kelle poolt sa oled
IGAVESEKS
ÜKSAINUS VALIK
VÕIB SIND MUUTA

LK: 383 | 15440

Arvamus: Ou my god, kui hea see oli, kuigi ma pean tunnistama, et alguses see särama ei läinud. Aga iseenesest on raamat ülimalt hea. Ja Neli *unistab*. Mul oli vahel raskusi aru saamisega, mis seal lõpus toimus, sest viimastel lehekülgedel oli natuke kiirustatud. Ja Trisi veidi lapsik käitumine lõpus oli minu jaoks veidi üllatav. Ma arvan, et Neli oleks ise pidanud enda eest seisma.
Peter oli minu jaoks nagu Malfoy Harry Potteris, keegi, kes teeb musta töö ära ja ise ei teagi, et selle eest ta kiitust ei saa. Ma olin väga üllatunud kui sain teada, mis Williga raamatu lõpus juhtub. Mida küll Christina nüüd teeb? Veel rohkem kui saab teda, kes seda tegi...
Veidi kurb oli, et ta vanemad mõlemad surid ja et kaks kilda lagunesid, kuid ma olen ülimalt kindel, et kolmanda raamatu lõpuks on elu roosilisem.

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime21/8/2014, 15:49

*2014* - Page 2 Paladiini-ettekuulutus-esimene-raamat
47. Paladiini ettekuulutus
Mark Frost


Sisu: Will West on pikk sihvakas kutt, kes istub alati tagumistes ridades, et oma pikkust varjata. Ta on vaikne, hillitsetud ja nähtamatu. Willi vanematel pole ei raha ega sidemeid, kuid äkki avaneb tal võimalus minna õppima mainekasse, võrdlemisi omapärasesse kooli, mida nimetatakse Keskuseks ja mille maskott on paladiin.
Tundmatud tegelased mustades autodes hoiavad Willil silma peal. Poisil ilmnevad müstilised võimed ja ta asub sõpradega uurima salapäraste Karl Suure rüütlite tegevust, kellega ta koolis kokku puutub. Karl Suure rüütlite ja kooli maskoti – paladiini – vahel peab olema mingi seos. Tegevusse lülituvad virtuaalsed teisikud, planetaarsed sõdalased ja nn taevased templirüütlid. Nüüd satuvad ebatavaliste võimetega noored eeterlikul tasandil toimuva pimeduse ja valguse sõdalaste tegemiste keerisesse.

LK: 520 | 15960

Arvamus: Vot see on raamat, mille lugemist ma olin mitu kuud edasi lükanud ja mida ma nüüd väga kahetsen, sest tegemist on niivõrd hea raamatuga, et külmavärinad tulevad peale.
Alustades sellest, et juba teises-kolmandas peatükis on raskusi raamatu käest panemisega, oli minu jaoks üllatav, sest raamatu kaas (kõik sellised kaaned) mind väga ei tõmmanud. Ehk ma siinkohal hindasin raamatu sisu kaane järgi (minu viga!). Mulle meeldisid kõik tegelased. Alates Willist lõpetades Lyle'iga. Ja mulle meeldis eriti Nick ja tema head naljad. Mulle meeldis see, kuidas raamatus olevad põnevad olukordades ei näidanud mitte keegi end ülimalt matcholikult. Ja mulle meeldis see, kuidas raamatus on irooniat. Natuke irooniat võib minu jaoks muuta terve raamatu arvamuse.
Oo jumal, see simäpp ja tahvel arvuti on sellised, mida endalegi tahaks. Ja see kool ja selles peituvad saladused - ülimalt hästi kirja pandud.
Mark Frost on tõsiselt hea kirjanik ja ma ei suuda oodata, millal saan teist osa lugeda.

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime21/8/2014, 15:53

*2014* - Page 2 045
48. Uhkus ja eelarvamus
Jane Austen


Sisu: Käesolevas raamatus hargnevad sündmused kulgevad vana läbiproovitud skeemi järgi, mis on end sajandite vältel õigustanud.
Kangelannal on valida mitme pealtnäha kõlbliku d¾entelmeni vahel. Valik toimub vähemsoovitavate kandidaatide järkjärgulise mahakandmise meetodil, aga mitmete üllatustega, nii et viimased saavad lõpuks esimesteks ja vastupidi.
Kangelanna langeb algul eksiarvamuste ohvriks, vabaneb neist mitmete kibedate läbielamiste hinnaga, saavutab sisemise küpsuse ja viib kampaania edukalt lõpule.
Jane Austen jälgib oma kangelannasid ja kangelasi iroonilisel pilgul, aga suhtub üsna tõsiselt niisugustesse elu põhinõuetesse nagu perekonnaõnn, ühiskondlik tunnustus ja varanduslik kindlustatus.

LK: 360 | 16320

Arvamus: Kas ma tõesti pean seda veel kirjutama? Kõik teavad, et Mr Darcy ja Elizabeth Benneti käitumised ja olek suudavad mind üllatada ka pärast sajandat lugemist. Sest see raamat on lihtsalt otsast otsani minu jaoks võrratu.

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime20/9/2014, 15:40

*2014* - Page 2 Scottmaagpb*2014* - Page 2 Scott-nid145250
49-50. Maag, Nõid
Michael Scott

Sisu:
Pärast Ojaist põgenemist saabuvad Nicholas, Sophie, Josh ja Scatty Pariisi. Tulede linna. Nicholas Flameli kodulinna. Kuid tema naasmine on kõike muud kui südantsoojendav. Pariisis elab Niccolò Machiavelli, surematu kirjanik ja tuntud kunstikollektsionäär, kes töötab Dee’ heaks. Ta on Nicholas’l ja Perenellel tihedalt kannul ning neil hakkab aeg otsa saama. Iga ilma raamatuta veedetud päev lisab nende vanusele ühe aasta: nende võlujõud nõrgeneb ja nende kehad muutuvad üha hapramaks. Flameli jaoks saab ettekuulutus aga üha selgemaks. On kätte jõudnud aeg, et Sophie teise elemendimaagia ära õpiks. Tulemaagia.
Ainult üks mees võib seda tüdrukule õpetada: Flameli endine õpilane krahv Saint-Germain – alkeemik, võlur ja rokkstaar.
Josh ja Sophie Newman on inimkonna ainus lootus. Kui nad just enne üksteise vastu ei pööra.

Nicholas Flameli ning Sophie ja Josh Newmani jälitav doktor John Dee on linna pahupidi pööranud. Pariisi tänavad on varemetes, Notre Dame hävinud, krahv Saint-Germaini kodu maatasa tehtud. Dee käes on Maag Abrahami raamat, kuid sellest puuduvad kaks viimast lehekülge, mida Mustad Ülikud vajavad Viimase Kutsungi läbiviimiseks. Ilma nendeta ei saa loitsu lausuda ning Dee teab väga hästi, et Mustad Ülikud ei puhka enne, kui on taas võimul ja inimrass hävitatud – või kas ikka teab?
Nicholas Flameli süda peaaegu murdus, nähes, kuidas armastatud Pariis tema silme all kokku variseb. Dee ja Machiavelli hävitasid linna, kuid ka Flamelil oli selles oma roll mängida. Sophie ja Josh Newman tõestavad üha selgemini, et nemad ongi legendikaksikud, ning Flamel peab neid ja Koodeksi lehekülgi Mustade Ülikute eest kaitsma.
Aga iga mööduva päevaga muutub Nicholas üha nõrgemaks. Perenelle on endiselt Alcatrazil vangis ja nüüd, kus Scatty on kadunud, pole nad enam kaitstud. Neil on vaid Clarent – Excaliburi kaksikmõõk. Ent Clarenti vägi on ennenägematu ning kurjus, mis relvas pesitseb, teeb võimatuks selle kasutamise ilma, et mõõga pimedus selle kandjasse ei imbuks.
Kui Nicholas Dee’d võita tahab, peab ta leidma kellegi, kes Joshile ja Sophie’le kolmandat elemendimaagiat – veemaagiat – õpetaks. Ainus, kes seda teha suudaks on Gilgame¹ ja tema on täiesti hull.

LK: 486+424=910|17230

Arvamus: Kuna on kaua aega möödunud sellest, millal ma neid raamatuid lugesin siis on mul raskusi meenutamisega, mis kusagil juhtus Embarassed . Sellepärast ka kaks raamatut koos...
Peale kolmanda raamatu lugemist on minu peas palju rohkem segadust, kui esimese raamatu lõpuga. Raske on jätta meelde, kes on kes (mütoloogilise olendeid pean siinkohal meeles) ja nii mõnigi on väga keeruline. Ennustus, mis kaksikutele tehti on küll pärast Nõia lõppu täiesti segi paisatud, Clarnet + Excalibur, WUUT? Shakespear on muideks kogu loo pärl minu meelest Very Happy ja no kurat Scatty, sa peaksin targemini teadma, et nii lihtalt sul küll ei lähe kui Billy ja itaallane juba Perry poole teel on... See oli küll täiesti tema süü, et ta ajas tagasi läks.


Punktid: 10/10 (5+5)
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime20/9/2014, 15:50

*2014* - Page 2 File_18_198
51. Suvepäevad
Triloogia 1 osa
Susan Mallery


Sisu:Ootamatu maadekonflikti tõttu leiab Rafe Stryker end kohast, kuhu tõotas enam mitte iial naasta: Fool’s Goldist, Castle’i rant¹ost. Ta on teeninud armutute vastastega rinda pistes miljoneid, kuid miski ei valmistanud teda ette vastamisi minekuks kangekaelse ja ilusa Heidi Simpsoniga. Ja Rafe on äärmiselt üllatunud, avastades, et peab Heidit ja kauboielu palju huvitavamaks, kui oli valmis tunnistama.

Heidile on Castle’i rant¹o kodu, mida ta on kogu elu tahtnud. Pärast ratastel veedetud elu on elavaloomuline linalakk lõpuks ometigi kodusadama leidnud. Ta ei kavatse sellest võitluseta loobuda – ka mitte mehe pärast, kelle öised suudlused panevad teda ihkama midagi mitte nii väga... moraalset.

Ja sedamööda, kuidas neist kahest saavad kirglike vastaste asemel lihtsalt kirglikud, avastavad nad, et suvearmastus võib kesta kogu elu.

LK: 336 | 17566

Arvamus: Ausalt öeldes ma ootasin midagi teistsugust, midagi erinevat, olen varem ka Susan Mallery't lugenud ja võin öelda, et tema kirjutamisstiil on üks ühele, kohutavalt sarnane. Väga midagi öelda ei olegi, Heidi on võib-olla veidi sinisilmne ja hea südamega. Ajaa, need elevandid ja sebrad ja miniloomaaed oli küll ikka väga ebausutav...

Punktid:  2/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





*2014* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
*2014*
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 2014
» 2014
» 2014
» 2014

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Mezilane-
Hüppa: