MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 ·· 2014 ··

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime28/5/2014, 19:04

·· 2014 ·· - Page 2 9789949505456.jpg

XXIX raamat

Pealkiri: Vabastatud
Autor: Kristin Cast, P.C
Lehekülgede arv: 368
Sisu: Kui sõbrad sind vihkavad, on elu nõme. Küsige või Zoey Redbirdilt, kellest on saanud lausa nõmeduse asjatundja. Kõigest nädalaga on tal õnnestunud kaotada kõik kolm poiss-sõpra, jääda ilma kokkuhoidvast sõpradekambast, kes teda usaldas ja toetas, ning muutuda tõrjutuks. Rääkides sõpradest: ainsad kaks, kes Zoeyle alles on jäänud, on ebasurnud Stevie Rae või Märgist ilma jäänud Aphrodite. Pealegi on Neferet kuulutanud inimestele sõja, ning Zoey teab väga hästi, et see on vale. Ent kas keegi võtab teda kuulda?

„Öö Koja“ sarja meelierutavas neljandas raamatus võtavad Zoey seiklused vampiiride koolis tormilise ja ohtliku pöörde. Ilmsiks tulevad ¹okeerivad sepitsused ning üles äratatakse iidne kurjus.

Arvamus: Eelnevalt toimunu korrutamine on väga igav. Aga sellel on tegelikult ka oma väike positiivne pool. Kui ma üle pika aja loen uue osa, siis on see tore meeldetuletus, aga kindlasti mitte siis, kui ma neid osasid järjest võtan. Mulle tohutult meeldis, et seda sulgudes olevat kõrvalteksti enam polnud ja stiil oli ka kohe palju parem. Lisaks muidugi see, et suurem poistejama oli vaibunud. Heathist oli kahju, Erik mulle ei meeldi eriti. Kindlasti on asi ka selles, et ta nii mõtlemata tegutses, ilma et ta tervet lugu teaks, nagu Zoey talle ütles. Ja mulle meeldib Aphrodite mingil määral, see et ta on juba sõbralikum, on imetore. Darius on ka üks lemmikutest. Seekord on väga positiivseks ka raamatu kaas, mis mulle väga meeldib. :) Jäin kõigega üsna rahule :) Oleksin peaaegu unustanud, et kuidas Zoey ei tulnud selle peale, et see kaarnapilaja võis tema ja ta vanaema juttu pealt kuulata Sad Loodan, et vanaema saab terveks.
Hinne: 9/10
Raamatukaas: 5/5

---
9592+ 368= 9960
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime30/5/2014, 16:39

Selle raamatuga täitus minu aastaeesmärk lugeda läbi 10 000 lehekülge. Eks siis näis, kaua mu raamatuhullus veel peal on :)

·· 2014 ·· - Page 2 9789949531417.jpg

XXX raamat

Pealkiri: Jahitud
Autor: Kristin Cast, P.C
Lehekülgede arv: 390
Sisu: Mis oleks, kui maailma kõige kuumem kutt varjaks nimetut kurjust, ent ihaldaks vaid sind?

„Öö Koja“ sarja närvekõditava viienda osa alguses peavad Zoey ja tema kamp toime tulema ootamatu ohuga, mis võib osutuda saatuslikuks neile kõigile. Neferet kaitseb oma uut võimsat kaaslast Kalonat, kes näeb välja imekaunis ja on lummanud kogu Öö Koja. Ühes möödunud elus peitub võti tema kiiresti laieneva võimu purustamiseks, kuid kas Zoey suudab seal peituvaile tõdedele silma vaadata?
Samal ajal on punased vastmärgitud taas inimlikuks saanud, ent on nad tõesti nii sõbralikud, kui pealtnäha paistab? Mis kuttidesse puutub, siis on Zoeyl võimalus siluda suhted oma ülikuuma endise poisi Erikuga, kuid ta ei suuda lõpetada mõtlemist Starkile, tema käte vahel surnud vibulaskjale, keda Zoey ihkab Nefereti õeluse küüsist päästa. Kas keegi suudab uskuda, milline kurjus end meie seas peidab?

Arvamus: Mulle meeldis see raamat nendest viiest enim. Kogu raamatu ajal oli selline "pinge" sees. Muidugi algas siin see poisijama. Ma millegi pärast arvasin, et Neferetil ja Zoeyl tuleb pikem jutuajamine ka, aga ei tulnud. Kalona on veidrik. Erikut ma ei tundnud ka enam eriti ära, nii omandihimuline. Heath oli tore nagu ikka, kuid ka tema oli veidi muutunud. Darius ja Lenobia on mu lemmikud. "Uus" Aphrodite on ka palju parem. Starkist - ta meeldib mulle, ent mitte koos Zoeyga. Ta võikski jääda teda kaitsma ja see oleks tore, kuid mitte midagi erilisemat. Natuke veidraks jäi see, kas see nool, mille lõpus poiss lendu lasi oli sihtmärgiks tema enda südamesse? Mulle nii tohutult meeldis see raamat ja ma olen väga õnnelik, et otsustasin "Öö Koja" uuesti läbi võtta. Arvatavasti proovin lugeda järgmiseid osi inglise keeles, eks näis mis saama hakkab. Very Happy Tahaksin neid Stevie Rae saladusi ka juba teada :~)
Hinne: Ei saa muud moodi, kui pean andma  10/10
Raamatukaas: Ja see raamatukaas oli taaskord üks mu lemmikutest, seega 5/5

---
9960+ 390= 10 350
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime31/5/2014, 14:38

·· 2014 ·· - Page 2 9789949505999.jpg



XXXI raamat

Pealkiri: Süü on tähtedel
Autor: John Green
Lehekülgede arv:  272
Sisu: Elektrist särisev... täis sillerdavaid naerupahvakuid ja tragöödiat. – Jodi Picoult
New York Timesi bestseller
Kilpnäärmevähki põdev 16-aastane Hazel on õnnelik natukese juurde ostetud aja eest, kuigi ta ei tea veel selle natukese pikkust. Tal on tunne, nagu voolaks elu ta sõrmede vahelt minema. Kuni ta kohtub Augustusega. Kangekaelne ja sihikindel poiss on otsustanud, et peab võitma Hazeli südame, mis selle hetkeni on kuulunud ühele lõputa jäänud romaanile.
Kuigi haigus nõuab oma, kirjutatakse noorte elu käsikiri ümber ja nad leiavad selle, mida ei ole jõudnud veel kaotada.
“Süü on tähtedel” on põrgulikult naljakas, enneolematu, rõõmu täis tohutult kurb raamat.
See raamat murrab lugeja südame – aga mitte selle pärast, et kurnaks südant, vaid seetõttu, et täidab selle üha uuesti ja uuesti, nii et see lõpuks enam midagi mahutada ei jaksa ning tükkideks lendab.

Arvamus: Lugesin ka lõpuks selle raamatu läbi. See sai ruttu otsa, aga oli jube masendav. Ütlen ausalt, et mul oli seda raske lugeda, kuna vähk on võtnud minu sugulasi ja tuttavaid. Sisu oli veidi etteaimatav, aga iga kord kui ma vaatan filmi treilerit, poeb see raamat mulle aina enam südamesse. Filmi osas on mu lootused kõrged. Mulle meeldis see raamat, sest see oli hästi kirjutatud, see oli paeluv ja võluv, ma sain osaks sellest ja mulle ei meeldinud see raamat, sest Gus suri. Ma lihtsalt nutsin mitu peatükki, jube. Paljud raamatud on ajanud mind nutma, kuid see oli neist kõigist kõige kurvem üldse. Kui Augustus suri, oleksin peaaegu raamatu vastu seina virutanud, kuid kuna see polnud minu oma, siis ma lihtsalt ei saanud. Ma tõesti ei imesta, et nii paljud seda raamatut armastavad. Kindlasti kavatsen lähiajal läbi lugeda selle inglise keelse versiooni, kuigi usun, et osad mõisted võivad seal minu jaoks veel üsna keerulised olla.
Hinne: Pole midagi imestada, et 10 ja enam/10
Raamatukaas: "Süü on tähtedel" raamatukaas on lummav, 6/5

---
10 350+ 272= 10 622
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime10/6/2014, 20:41

·· 2014 ·· - Page 2 9789949255030.jpg



XXXII raamat

Pealkiri: Vampiiride akadeemia 5. raamatu 1. osa "Vaimuväe kütkes"
Autor: Richelle Mead
Lehekülgede arv: 240
Sisu: ROSE’I ELU EI KUULU MITTE KUNAGI TALLE ENDALE.

Ta on surmaga võidu jooksnud sellest õnnetusest saadik, mis sidus ta igaveseks kokku oma parima sõbra Lissaga, keda ta on tõotanud kaitsta, tulgu mis tuleb. Ent Rose võib küll põgeneda, aga Dimitri saab ta niikuinii kätte. Ilmselt tüdis Dimitri ootamast. Ta haaras mind õlast ja tõmbas enda poole, punastes silmades sähvimas võidukas pilk. Selles kitsas ruumis ei olnud tal tõenäoliselt rohkem vajagi, et mind tappa. Seekord oli tal kõik, mida ta tahtis.

Arvamus: Miks nad need raamatud kaheks osaks peavad tegema????? See raamat ei tõmmanud enam nii käima, kui eelmised osad. Kõik oli kuidagi lahja või ma ei tea - ei olnud enam see, mis alguses. Ma loodan, et teine osa parandab muljet, kuigi raamat sai ruttu läbi ja ma ei usu, et see oli sellepärast, et see nii lühike oli.
Hinne: 6/10
Raamatukaas: Noh see on küll jube 1/5

---
10 622+ 240= 10 862
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime13/6/2014, 10:44

·· 2014 ·· - Page 2 9789949255047.jpg

XXXIII raamat

Pealkiri: Vampiiride akadeemia 5. raamatu 2. osa "Vaimuväe kütkes"
Autor: Richelle Mead
Lehekülgede arv: 208
Sisu: ROSE’I ELU EI KUULU MITTE KUNAGI TALLE ENDALE.

Ta on surmaga võidu jooksnud sellest õnnetusest saadik, mis sidus ta igaveseks kokku oma parima sõbra Lissaga, keda ta on tõotanud kaitsta, tulgu mis tuleb. Ent Rose võib küll põgeneda, aga Dimitri saab ta niikuinii kätte. Ilmselt tüdis Dimitri ootamast. Ta haaras mind õlast ja tõmbas enda poole, punastes silmades sähvimas võidukas pilk. Selles kitsas ruumis ei olnud tal tõenäoliselt rohkem vajagi, et mind tappa. Seekord oli tal kõik, mida ta tahtis.

Arvamus: Shocked ?!? Peale raamatu lõpetamist ma lihtsalt istusin 10 minutit ja seedisin just loetut. Lihtsalt misasja?

Spoiler:

See osa tõmbas mu käima. Ma ei suutnud raamatut käest panna. Lihtsalt. Ma ütleks, et suurepärane, aga see, mis Rose'ga toimus... Jube. Ma tahan juba kuuendat raamatut lugeda, ent raamatukogus on see alles töötluses. Oeh-oeh.
Hinne: Rose'ga jms toimunu pärast annaks 1 punkti, aga ma olin lugedes koguaeg pingul ning ei suutnud lõpetada, seega 10/10
Raamatukaas: Selle raamatu suurim miinus 1/5

---
10 862+ 208= 11 070
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime17/6/2014, 12:57

APPI MA OLEN NII VIHANE. MA KIRJUTASIN 30 MINUTIT SIIA PIKA ARVAMUSE JA KATKENDI JA SIIS SEE KURADIMA ASI OTSUSTAS, ET EI SALVESTA SEDA ÄRA. AAAAAAAAARGH!!!! Alustame algusest...

·· 2014 ·· - Page 2 14727

XXXIV raamat

Pealkiri: Kellavärgiga printsess - Põrgu sõdalaste triloogia kolmas raamat.
Autor: Cassandra Clare.
Lehekülgede arv: 464
Sisu: Tessa Gray peaks olema õnnelik – eks ole ju kõik pruudid õnnelikud. Ent ajal kui neiu valmistub pulmadeks, hakkab Londoni Instituudi varjuküttide ümber silmus koomale tõmbuma. Lagedale ilmuv uus deemon on vere ja salasidemete kaudu ühendatud Mortmainiga – mehega, kes on loonud varjuküttide hävitamiseks armee halastamatutest kellavärgikoletistest. Mortmainil on oma plaani teostamiseks vaja veel ainult Tessat. Ning Jem ja Will, noormehed, kellel on ühepalju õigust Tessa südamele, teevad kõik, et teda päästa.
Selle raamatuga jõuab lõpule “Põrgu sõdalased” – peadpööritavalt põnev triloogia täis hädaohtusid ja reetmist, saladusi ja võluväge. “Kellavärgiga printsessi” traagiline lugu toimub 19. sajandi keskel Põhja-Inglismaal hämaras Yorgi Instituudis ja järellugu toob lugeja 21. sajandisse. Kas Tessa Gray võimed ja kaitsev kellavärgiingel suudavad kuratliku armee elustamist takistada?

Arvamus: Ma armastan seda raamatut. See võis olla neist kolmest kõige parem. Ma pole küll kindel, kuid usun siiralt seda. Põhjus seisneb selles, et ma ei mäleta esimest kahte raamatut enam eriti hästi.
Aga Clare'i kirjeldused! Need oli vaimustavad. Tekib küsimus, et kust ta need sõnad kõik võtab. Lihtsalt imeline, mida see naine on suutnud teha. Ma lausa neelasin seda raamatut.
Terve raamatu oli pinge üleval ja etteaimamatuid kohti oli nii palju. See oli lihtsalt suurepärane. Mis mulle veel eriti meeldib, on see, et Clare ei jäta ühtegi tegelast nurka. Nagu näiteks see, et Will pärast veel Jessamine'iga rääkis.
Tohutuks plussiks oli mulle ka see, et raamatus oli järellugu, mis võttis otsi natuke kokku. Mind tegi tõsiselt õnnelikuks, et Tessa sai lõpuks mõlematega ilusa elu veeta. Poetasin ka raamatu teisel poolel mõne pisara, kuid olid kurvemad kohad. Mitte et ma nüüd nutma oleks hakanud, aga kuidas Clare oli kõike seda kirjutanud, tegi ikka hinge kurvaks küll.
Ma olen nii õnnelik, et otsustasin selle sarja läbi võtta :)
Hinne: 10/10
Raamatukaas: 4,7/5 (Polnud väga minu maitse, ent siiski sobib väga hästi raamatuga)

Katkend: Raamatus oli päris mitu head kohta, aga see ajas mu kõige rohkem naerma (kui pole raamatut lugenud, siis jääb see kahjuks natukene mõistmatuks, sest selle katkendiga on seotud raamatu alguses jutustatu):

´´Willi ema ahmis õhku - Tessa kergenduseks küll pigem üllatusest kui millestki muust -, kuna isa pilk läks otsekohe Gabrielile ja Cecilyle ning tema silmad ahenesid. "Ja kes on see härra?"
 Willi naeratus laienes. "Ah tema või?" sõnas ta. "Tema on Cecily sõber härra Gabriel Lightworm."
 Gabriel, kes oli juba sirutamas härra Herondale'ile tervituseks kätt, tardus ehmunult paigale. "Lightwood," kogeles ta. "Gabriel Lightwood..."
 "Will!" sõitles Cecily, vabastades end isa käte vahelt ja pöördudes vihaselt venna poole.
 Will vaatas Tessat ja tema sinised silmad särasid. Tessa avas suu, et noomida poissi, öelda Will! just nagu Cecilygi, aga oli liiga hilja: ta juba naeris.´´

---
11 070+ 464= 11 534
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime29/6/2014, 23:02

·· 2014 ·· - Page 2 9789949531561.jpg

XXXV raamat

Pealkiri: Percy Jackson ja olümplased - Välguvaras
Autor: Rick Riordan
Lehekülgede arv: 334
Sisu: Teate, mina ei tahtnud olla poolevereline. Ma ei tahtnud olla Kreeka jumala poeg. Pealegi on pooleverelise elu ohtlik. Hirmus. Suurem osa ajast üritatakse sulle väga valusal ja ebameeldival moel otsa peale teha.

Ma olin täiesti normaalne poiss, käisin koolis, mängisin kossu, sõitsin rulaga. Tavaline värk. Kuni põrmustasin täiesti juhuslikult oma matemaatikaõpetaja. Nüüd veedan aega koletistega võideldes ja üritan üldiselt lihtsalt ellu jääda.

See lugu on sellest, kuidas taeva- ja äikesejumal Zeus arvab, et ma varastasin tema välgunoole. Ma ei soovitaks kellelgi Zeusi välja vihastada. See on väga halb mõte.

Arvamus: See oli tõesti jällegi üsna hea raamat. Kui mind midagi häiris siis oli see Percy vanus, ta tõesti tundus palju vanem. Pinget kahjuks ei olnud nii palju, kuna olen näinud filmi teist poolt. Nüüd oli muidugi omamoodi pettumus, kui sain teada, kui erinev see film oli. Aga raamatust sain väga positiivsed muljed. :) Ja kaas on ka vinge :)
Hinne: 9,5/10
Raamatukaas: 5/5

---
11 534+ 334= 11 868
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime30/6/2014, 14:48

·· 2014 ·· - Page 2 9789949149049.jpg

XXXVI raamat

Pealkiri: Keelatud Elu
Autor: Syrie James, Ryan James
Lehekülgede arv: 340
Sisu:  Seda tüdrukut ei oleks pidanud olemas olema …
See poiss ei oleks pidanud teda armastama …
Alec on senise elu igaveseks seljataha jätnud, vanad reeglid ei kehti enam. Ta ei ole seni tohtinud endale lubada midagi meeldivat, paljud tegevused – keskkool nende hulgas – on olnud talle keelatud. Nooruslikust välimusest hoolimata ei ole teda kunagi kooli-missioonile saadetud – tema eliitväljaõpe on mõeldud keerukamate ülesannete täitmiseks. Alec on nimelt ingel, kellel ei tohi olla mingeid suhteid inimestega – veel vähem armusuhteid.
Claire’i ja Aleci armastus on keelatud, vastu kõigele, mida Alecile on õpetatud. Kui kaugele on poiss valmis minema, et päästa Claire’i elu?

Arvamus: See raamatu sisu (see mis siin üleval on kirjas) on veidi erinev sellest, mis raamatu tagakaanel kirjas, aga see selleks. Kõigepealt ma pean tänama Milky Oranget, kes mulle seda raamatut soovitas. Suur aitäh sulle! :)
Keelatud Elu oli tõeliselt hea raamat. Ma lausa neelasin seda. Mulle meeldis, kuidas autor oli kõik kirja pannud ja üldse igati hea raamat, mida julgen soovitada :)
Hinne: 10/10
Raamatukaas: Ilus ja lihtne 5/5

---
11 868+ 340= 12 208
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime6/7/2014, 23:39

·· 2014 ·· - Page 2 9386

XXXVIII raamat

Pealkiri: Inetud
Autor: Scott Westerfield
Lehekülgede arv: 350
Sisu: Scott Westerfield on Ameerika ulmekirjanik, üks tänapäeva populaarsemaid noorteraamatute autoreid. Tema noortesarja esimene raamat “Inetud” jutustab maailmast, kus kõik kuueteistkümneseks saavad noored opereeritakse välimuselt täiuslikuks. Raamatu peategelasel Tallyl hakkab see tähtis hetk kätte jõudma ning ta ootab seda õhinal. Pealegi elab tema parim sõber juba seda imelist, lõbusat ja muretut elu, kus üks pidu järgneb teisele ja ümberringi on ainult ilusad inimesed. Siis aga kohtub Tally Shayga, kes suhtub sellesse kõigesse hoopis teisiti. Shay kutsub teda koos endaga Varemetesse, kus elavad inimesed, kes ei taha Muutust läbi teha. Tally keeldub, kuid sellegipoolest viiakse ta ülekuulamisele asutusse, mille olemasolu ta enne ei kahtlustanudki. Ta peab valima – ta kas läheb Varemetesse ja reedab Shay ning sealsed asukad, või temast ei saa kunagi Ilusat. Tally otsus muudab igal juhul tema elu jäädavalt.
Arvamus: Algus ei paelunud mind üldse. Õnneks on foorumis mainitud, et algus on ka teiste meelest igav olnud, kuid hiljem on läinud paremaks ja nii see ka oli. Üsna varsti hakkas palju põnevam, aga miski hakkas mulle ikka vastu. Võib-olla oli see autori stiil või lihtsalt teema... vastust ei ole ma endiselt välja mõelnud. Raamat ise erilisi emotsioone minus ei tekitanud, aga polnud ka halb.
Hinne: 5/10
Raamatukaas: Kaanel on küll mõte olemas, aga kole lahendus. 1/5

---
12 526+ 350= 12 876
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime9/7/2014, 23:48

Õnnetusena kirjutasin Sünge Jumaluse kokkuvõte üle Inetuteks... Loodan, et pole hullu, kui see uuesti kirjutamata jääb, ent arvestan siiski sisse. Hindesüsteemis sai raamat 10 punkti.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime13/7/2014, 22:32

·· 2014 ·· - Page 2 Viimne



XXXIX raamat

Pealkiri: Viimne ohver. Vampiiride akadeemia 6. raamatu esimene osa.
Autor: Richelle Mead
Lehekülgede arv: 280
Sisu: Kõik kandub põlvest põlve edasi – praegusesse hetke.
Mõrv. Armastus. Armukadedus. Ja ülim ohver.
Kuninganna on surnud ja moroide maailm ei saa enam kunagi endiseks. Nüüd, mil Rose’i ootab ebaõiglane hukkamine ja Lissa osaleb surmavõitluses kuningatrooni pärast, leiavad tüdrukud, et on sunnitud lootma vaenlaste peale ja kahtlema nendes, keda arvasid võivat usaldada…
Aga mis siis, kui tõeline vabadus tähendab, et ohvriks tuleb tuua kõige tähtsam?
Teineteist.
Arvamus: Kui ma sarjaga alustasin, siis poleks ma üldse midagi sellist oodanud. Natuke nagu venis see algus, kuid korraga läks väga põnevaks. Kaks kohta tekitasid kõige rohkem tundeid: kui Rose Dimitrit suudles ja siis rusikaga näkku lõi ning teine kord raamatukogus. Totally cute ^^
Olen üsna õnnelik, et see sari nii pikk on ning tänu sellele olen saanud neid raamatuid pikalt nautida :) Ja olen ka päris kindel, et see ei jää viimaseks korraks, kui neid loen. Hetkel loodan, et kuuenda raamatu teine osa tuleb peagi välja, ja et see vaid lõppeks hästi!! :)
Hinne: 10/10
Raamatukaas: Kaunis, 5/5

---
12 876+ 280= 13 156
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime14/7/2014, 17:26

·· 2014 ·· - Page 2 9789949476787

XL raamat

Pealkiri: Ma leian su, Sky
Autor: Joss Stirling
Lehekülgede arv: 292
Sisu: Oma hingesugulase leidmine pole kunagi varem nii ohtlik olnud.

Sky’l on salajane minevik. Matnud tõe oma traumaatilise lapsepõlve kohta sügavale sisimasse, on ta müsteerium isegi endale.
Uues koolis alustades silmab ta esimesena Zedi. Poiss kõmbib koridorides kui jumalasarnane olend surelike seas. Sky on rabatud, kui poiss tema vastu huvi tunneb, aga Zedi ja Sky jaoks on nende suhtes rohkem kaalul, kui tüdruk esialgu aru saab.

„Ma leian su, Sky“ on esimene raamat vendade Benedictide lugudest, mis räägivad eriliste võimetega perekonnast. Selles hingeliigutavas teoses põimuvad romantika ja müstika, ning lavale astuvad kangelased, kellesarnaseid pole enne nähtud
Arvamus: Keegi rääkis mulle kunagi, et need raamatud on väga kehvad ning sellepärast lugesin alles nüüd, kui Milky Orange neid kiitis. Raamat oli kohati veidi ebareaalne - just Zedi ja Sky suhtest alguses. Kas ma ei keskendunud vahepeal piisavalt või oligi veidi segane. Ei tea. Muidu oli lugu täitsa põnev ja loen kindlasti ka teised kaks raamatut ära.
Hinne: 7,5/10
Raamatukaas: Huvitav, pealkirja veidi niru lugeda. 4,5/5

---
13 156+ 292= 13 448
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime18/7/2014, 16:04

·· 2014 ·· - Page 2 9789949472819.jpg

XLI raamat

Pealkiri: Veidrad Inglid
Autor: Lili St. Crow
Lehekülgede arv: 304
Sisu: Paps? Zombie.
Ema? Ammu surnud.
Mina? Noh, olge valmis kõige hullemaks.
Pärisilm on jube koht. Küsige kas või 16-aastaselt orvult Dru Andersonilt, tüdrukult, kes on maha nottinud omajagu ilgeid tegelasi. Ta on relvastatud, ohtlik ning valmis esmalt tapma ja alles siis esitama küsimusi. Läheb aega, enne kui ta hakkab tegema vahet, keda saab usaldada ja keda mitte. Dru on alati olnud “veider”. Lapsest saati on ta koos isaga linnast linna reisinud ja öös varitsevaid olendeid jahtinud – kummaline, aga üsna mõnus elu… kuni hetkeni, mil Dakota lumme mattunud väikelinnas näljane zombie tema kööki murrab ja kõik vastu taevast lendab. Dru jääb üksi, ning nurka surutuna peab ta kabuhirmust hoolimata võtma kasutusele kõik teadmised, mida isa on talle õpetanud. Pärisilma olendid on otsustanud vastu rünnata ja sel korral on nad võtnud sihikule Dru. Väljavaated? Nullilähedased. Kui ta koiduni vastu ei pea, on mäng läbi… Dru Anderson ei karda pimedust. Aga ta peaks.
Arvamus: Teema polnud väga mulle. Kuskil 100-lehekülje juures jäi umbes nädalaks või kaheks raamat pooleli. Nüüd lugesin lõpuni ja läks kiiremini. Kiindumust ei tekkinud, aga muidu oli täitsa loetav. Kui ülejäänud raamatud ära tõlgitaks, siis teise loeksin esialgu kindlasti läbi, sest lõpp oli päris põnev. Chrisist jäi veidi kahtlev mulje.
Hinne: 6/10
Raamatukaas: Raamatukaane pärast seda peamiselt lugesingi, 5/5

---
13 448+ 304= 13 752
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime28/7/2014, 12:47

·· 2014 ·· - Page 2 9789949502592.jpg



XLII raamat

Pealkiri: Viin su endaga, Phoenix
Autor: Joss Stirling
Lehekülgede arv: 240
Sisu: „Tähtis on sind siit ära viia... Ma röövin su.“

Phoenix kuulub Kommuuni – ebatavaliste võimetega varaste gruppi. Tema sihtmärk on Yves Benedict, Londonit külastav Ameerika üliõpilane. Kuid selgub, et Yves on midagi palju enamat kui kõigest sihtmärk. Ta on Phoenixiga kokku määratud. Tema hingesugulane. Kommuunile kuulub Phoenixi minevik ja grupp tahab endale ka tema tulevikku. Kas Phoenixil õnnestub päästa poiss, keda ta armastab..., ja iseend?
Arvamus: Peab jälle veidi mälu värskendama. Mulle meeldis, et Phee teadis juba, kes ta on. Veidi kahju, et ta ära varem ei jooksnud, siis oleksid asjad kohe kindlasti paremini lahenenud. Seer - Kevin Smith ( :') ) - oli täielik väärakas, Yves oleks võinud nii tema kui ka Unicorni ja Dragoni juba alguses põlema panna. Nii tore oli Zedist ja Sky'st kuulda. Mulle tegelikult meeldib autori nimevalik tohutult :) Oli täitsa tore lugemine :)
Hinne: 10/10
Raamatukaas: Päris hea, 4,9/5

---
13 752+ 240= 13 992
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime28/7/2014, 12:54

Raamatukaas:

XLIII raamat

Pealkiri: Ilusad
Autor: Scott Westerfeld
Lehekülgede arv: 349
Sisu: Raamat „Ilusad“ algabki sellega, et Tally on nüüd ilus ning jälle koos oma sõprade Shay ja Perisega. Nende elu koosneb üksnes lõbutsemisest, kuid ka ilusate seas on oma sõpruskonnad, millesse kuulumiseks tuleb vaeva näha. Tally ihkab saada Krimmide liikmeks ja grupi otsus lubatakse teatavaks teha kostüümipeol. Ootamatult aga ilmub peole Eriliseks maskeerunud Croy, kes tuletab Tallyle meelde tema endist elu londonlaste seas. Tally leiab lõpuks koos oma uue sõbra Zaneiga kirja, mille ta on ise endale kirjutanud. Kirjaga koos on kaks tabletti, mis peaksid ravima ilusaks muutmisega kaasnevad ajukahjustused. Tally ei suuda küllalt kiiresti otsustada ning et Erilised on neid tabamas, neelavad tema ja Zane viimasel hetkel kumbki ühe tableti. Arvates, et nad on mõlemad nüüd terveks ravitud, hakkavad nad kavandama põgenemist Uus-Londonisse ja kutsuvad endaga kaasa veel rea Krimmisid. Kõik ei lähe aga jällegi nagu planeeritud.
Arvamus: Alustan lõpust - kui Tally sinna jäi, siis ta oleks pidanud teadma, et Zane viiakse ära ja temaga tehakse raudselt ka midagi, vähemalt ma arvasin seda kohe. Nõme, et ta Davidile niimoodi ütles, kuigi jah, ma ei tea enam ise ka mida Davidist arvata. Zane on tore, linnaelanikud on nõmedad. Raamat oli huvitavam kui esimene osa, mulle täitsa meeldis.
Hinne: 8/10
Raamatukaas: 1/5

---
13 992+ 349= 14 341
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime6/8/2014, 11:27

·· 2014 ·· - Page 2 9789949472901_1

XLIV raamat

Pealkiri: Langenud
Autor: Lauren Kate
Lehekülgede arv: 360
Sisu: Lucinda Price on eriline tüdruk. Tema minevikus aset leidnud sünge ja mõistatusliku vahejuhtumi tõttu peab Luce kooliteed jätkama Mõõga ja Risti range re¾iimiga erikoolis. Juba esimesel päeval köidab tema tähelepanu salapärane noormees. Daniel Grigoris on midagi painavalt tuttavlikku. Ja ta on ainus, kes elavdab masendavalt halle päevi koolis, kus mobiiltelefonid on keelatud ja turvakaamerad jälgivad iga sinu sammu.

Ent Daniel ei taha Luce’iga mingit pistmist teha, ja ta väljendab seda väga selgelt. Luce seevastu ei saa Danielit oma mõtteist välja. Noormees tõmbab teda magnetina ja Luce lihtsalt peab tema saladuse jälile jõudma… isegi kui see on surmavalt ohtlik.

Mida teha, kui inimene, kellega sa kokku oled loodud, on ainus, kes ei saa kunagi sinu omaks?
Arvamus: Raamat oli täitsa rahuldav, kuigi ootasin natuke enamat. Kohati oli liiga ebareaalne minu jaoks. Nagu näiteks see, kui kergesti lasi neiu end poistel käperdada? (Loe: käest kinni võtta jne) Vahel tundus, et Luce ei mõelnudki selge peaga. Sophia üllatas mind. Lõpp jäi üsna segaseks, seega loodan teises osas rohkem selgust saada. Pennist oli ka kahju Sad
Hinne: 7/10
Raamatukaas: Super, sobis selle ühe kirjeldusega raamatus, 5/5

---
14 341+ 360= 14 701
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime6/8/2014, 22:35

·· 2014 ·· - Page 2 9789949502974.jpg

XLV raamat

Pealkiri: Usu endasse, Crystal
Autor: Joss Stirling
Lehekülgede arv: 240
Sisu: Kui saatus ristab Crystal Brooki ja Xav Benedicti teed, on olukord plahvatusohtlik – niivõrd sobimatud näivad nende iseloomud esmapilgul. Kui aga nende lähedased Veneetsias perekondlikuks suursündmuseks kokku tulevad, leiab salakaval vaenlane võimaluse rünnata. Xav ja Crystal peavad ühendama jõud, et päästa armastatud inimesed, ning avastavad saladuse, mis seob nad igaveseks...
Arvamus: Mulle meeldis, Xav on lahe. Lugu oli tõesti väga põnev ja omanäoline, mu kindel lemmik nendest kolmest. Autori fantaasiast puudu ei jää. Nii tore oli Benedicte erinevatest vaatenurkadest näha, ainult Sky'st ja Phoenix'ist oleks võinud veel veidike infot olla. Soovin, et oleks veel neljas raamat ka :) Ma ei oska absoluutselt hetkel midagi ette heita, sest alles 20 minutit tagasi lõpetasin raamatuga. Tõsiselt kaasahaarav. Ma ei imestaks, kui loeksin need tulevikus uuesti läbi. :)
Hinne: 10/10
Raamatukaas: Ilus ja lihtne, 5/5

---
14 701+ 240= 14 941
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime11/8/2014, 19:42

·· 2014 ·· - Page 2 9789985324752.jpg

XLVI raamat

Pealkiri: Erilised
Autor: Scott Westerfeld
Lehekülgede arv: 317
Sisu: Sarja kolmandas raamatus on Tallyst aga saanud Eriline. Seda, et Erilised linnas kõigisse hirmu sisendavad, teatakse ka siis, kui nendega kunagi elus ei kohtutagi. Tally aga oli kohtunud nendega juba siis, kui ta oli alles inetu. Erilised on hirmuäratavalt ilusad, kiired ja tugevad ning nende eest pole pääsu. Ja nüüd on Tally ise üks neist, üks neist üliinimestest, kes peab ühiskonda ohjes hoidma ja isepäiseid jooksikuid püüdma. Ta ei oleks aga Tally Youngblood, kui kusagil ta ajusopis ei elaks edasi mälestus millestki muust, sellest, kes ta oli varem. Seda mälestust on siiski võimalik maha suruda. Kuni selle hetkeni, mil ta saadetakse retkele, mille eesmärk on lõplikult hävitada Uus-London.
Arvamus: Seekord ei tekkinud mingit emotsiooni, lugesin rohkem nagu igavuse peletamiseks. Oli küll üsna loetav, kuid kindlasti ei saanud raamatust mõni minu lemmik. Kuidagi lahja oli, vahel liiga etteaimatav. Ma tõesti ei oska selle kohta midagi kirjutada. Tean inimesi, kes on sellest raamatust vaimustuses, kuid ei, mitte mina. Laenutasin küll "Välised" ka, loeks selle sarja siis ikkagi lõpuni. Natuke naljakas, et peategelane viimases raamatus vahetub.
Hinne: 5/10 - Rahuldav
Raamatukaas: Keda see seal pildil peaks kujutama? 1/5

---
14 941+ 317= 15 258
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime11/8/2014, 22:18

Joss Stirlingu/i raamatu juurde tagasi tulles siis peagi peaks ilmuma neljas osa "Misty Falls." Muidugi, millal see eesti keelde ilmub on juba teine teema. Very Happy

Ja mainin ka, et ma väga armastan neid raamatuid ja nad on mul kõik kodus olemas, aga ma pole enam tükk aega lugenud ja ma ei tea, kas ma enam armastan. Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime12/8/2014, 12:38

Ohoh Very Happy No see on küll tore üllatus Very Happy 

Aga küll sa armastama hakkad Very Happy Joss Stirlingu stiil on lihtsalt nii mõnus Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime12/8/2014, 12:58

·· 2014 ·· - Page 2 9789949255658.jpg

XLVII raamat

Pealkiri: Vampiiride akadeemia 6. raamatu 2. osa -  Viimne ohver
Autor: Richelle Mead
Lehekülgede arv: 272
Sisu: Kõik kandub põlvest põlve edasi – praegusesse hetke.
Mõrv. Armastus. Armukadedus. Ja ülim ohver.
Kuninganna on surnud ja moroide maailm ei saa enam kunagi endiseks. Nüüd, mil Rose’i ootab ebaõiglane hukkamine ja Lissa osaleb surmavõitluses kuningatrooni pärast, leiavad tüdrukud, et on sunnitud lootma vaenlaste peale ja kahtlema nendes, keda arvasid võivat usaldada…
Aga mis siis, kui tõeline vabadus tähendab, et ohvriks tuleb tuua kõige tähtsam?
Teineteist.

Arvamus: Nii mitmedki mu tuttavad on selle sarja nime nähes kulmu kergitanud, kuid tegemist on ju tõesti suurepäraste raamatutega! Ma ei paneks pahaks, kui see sari jätkuks igavesti, Mead oskab kirjutada. Nii kurb oli seda viimast raamatut käes hoida. Ma ise pole veel täpsemalt uurinud, mida see Bloodlines endast kujutab, kuid teen seda varsti peagi :) Kui nüüd tegelaste juurde minna, siis Rose on ikka see vana hea Rose, mind valdas väike pettumus, kui Lissal ja Rose'l side katkes. Lissa on huvitav tegelane. Mulle nii meeldib, et Mead on suutnud kõigile tegelastele korralikud iseloomud jms luua. Ja kui Dimka endiseks muutus, no siis ma küll sulasin. Adriani kohta mul hetkel arvamus puudus, kui eelmiset osades ta meeldis mulle, siis nüüd ma pole enam kindel. Ta käitumine, ma ei tea. Saan aru, et see armukolmnurk oli küll keeruline olukord, kuid pigem paneb mind mõtlema see, et ta tegi suitsu ja jõi alkoholi ka siis, kui Rose oli ära. Andis liiga lihtsalt selle koha pealt alla. Sydney, Abe, Rose'i ema, ekskuninganna ja kõigi nende tegelaskujud olid tõeliselt põnevad. Ma usun, et mu mõtted keerlevad veel nii mõnedki päevad selle fantastilise raamatu ümber :)
Hinne: 10/10
Raamatukaas: Huvitav, 4/5

---
15 258+ 272= 15 530
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime18/8/2014, 21:11

·· 2014 ·· - Page 2 9789949505760

XLVIII raamat

Pealkiri: Piin
Autor: Lauren Kate
Lehekülgede arv: 352
Sisu: Kui mitu elu pead sa elama, enne kui leiad armastatu, kelle nimel tasub surra?
Põrgu maa peal.
Just selline tunne on Luce’il, kui ta peab jätma hüvasti oma poiss-sõbra Danieli, langenud ingliga. Neil kulus terve igavik, et teineteist leida, kuid nüüd on Daniel tüdrukule öelnud, et peab lahkuma. Vaid senikauaks, kuni tal on õnnestunud leida Väljaheidetud – surematud, kelle eesmärgiks on Luce tappa. Daniel peidab Luce’i Rannakooli, mis on mõeldud ebatavaliselt andekatele õpilastele ehk Nefilidele – langenud inglite ja inimeste järeltulijatele.
Rannakoolis saab Luce teada, mida varjud endast tegelikult kujutavad ja kuidas neid saab kasutada akendena tema varasematesse eludesse. Ent mida rohkem ta teada saab, seda enam ta mõistab, et Daniel pole talle rääkinud kõigest. Ta varjab midagi… midagi ohtlikku.
Mis siis, kui Danieli sõnad minevikus juhtunust ei vasta tõele? Mis siis, kui tegelikult peaks Luce olema koos kellegi teisega?
Sarja “Langenud” teine raamat on sõltuvust tekitav. Kus armastus ei sure kunagi.

Arvamus: Ma tõesti enam ei mäleta, mis ma esimese osa kohta kirjutasin, aga see osa oli lihtsalt... Kas sellel raamatul oli üldse mõni eesmärk/mõte? Oma poissi ei tasu petta? Lauren Kate'i stiil oli väga okei, mulle sobis, kuid sisu jäi veidi lahjaks. Või teine variant on see, et peategelane on kohati üsna rumal - kui ta veidi mõtleks, oleks ta taibanud, et kooliterritooriumilt lahkumine on ohtlik. Juba esimeste kordadega mõistsin mina, et need pahad tüübid luusivad seal lähedal. Ja see kuidas ta mõtlemata "Danieli" kirja pärast
koolist minema sõitis, kuigi varem oli Daniel alati tema juurde tulnud. Ma ei mäleta, kas Luce mõtles selle peale, et Daniel ise oli käskinud tal koolis püsida. Lõpp oli ka üsna punktpunktpunkt. Kui tüdrukul oli nii väga vaja kuulutajasse minna, siis miks ei võinud ta seda pärast teha? Ta ei teadnud veel ju nii palju asju. Ning varasemalt oli koguaeg tohutult õnnetu oma vanemate pärast ja ei tahtnud absoluutselt enda omadele enam haiget teha ja siis läks ikkagi läbi kuulutaja minevikku(?). Muidugi mingil määral meeldis raamat siiski mulle.
Hinne: 6/10
Raamatukaas: See on ilus, 5/5

---
15 530+ 352= 15 882
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime1/9/2014, 13:56

·· 2014 ·· - Page 2 9789985325872

XLIX raamat

Pealkiri: Välised
Autor: Scott Westerfeld
Lehekülgede arv: 408
Sisu: Scott Westerfeldi “Inetutega” alanud sarja viimases raamatus on endine re¾iim langenud, kedagi ei tehta enam ilusaks udupeaks ja Tally on läinud elama vabasse loodusesse. Maailm on muutunud ning autor näitab, milliseks. Raamatu peateemaks on ilukultuse asemel kuulsusekultus. Peategelane Aya Fuse elab Jaapanis, kus hakatakse uuesti avastama kunagisi tavasid ja kultuuri – teetseremooniat, mangat – aga kõige tähtsam selles ühiskonnas on kuulsus. See, kui kuulus sa oled, määrab kõik – sellest sõltub sinu staatus ja see, kui kaugele sa elus jõuad. Aya ei ole eriti heas seisus, kuid siis kohtub ta tüdrukute kambaga, kelle eesmärgiks ongi võimalikult vähese kuulsusega elada. Aya otsustab kirjutada neist loo ning liitub sel eesmärgil kambaga. Selgub aga, et ta avastab palju rohkem, kui ta oodanud oli…
Arvamus: Ma lugesin selle üsna ammu läbi, aga kuna alles täna suutsin kooli jaoks selle raamatu kokkuvõttega ühele poole saada, siis otsustasin, et panen selle siis siia ka kirja. Ma nüüd ei teagi, kas mulle meeldis või mitte, et triloogia "salajane tähendus" on neli osa. Raamat alguses ei võtnud üldse vedu, lõpp läks täitsa ruttu, nii nagu teistegi raamatutega. Lugeda oli täitsa okei, aga ei mäleta, et sügavat muljet oleks jäänud.
Hinne: 6/10
Raamatukaas: Kõige normaalsem 3/5

---
15 882+ 408= 16 290
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime2/9/2014, 17:50

·· 2014 ·· - Page 2 Loodusfotolugulumm

L raamat

Pealkiri: Loodusfoto lugu ja lumm
Autor: Urmas Tartes, Arne Ader
Lehekülgede arv: 168
Sisu: Tunnustatud loodusfotograafide Urmas Tartese ja Arne Aderi uue raamatu läbivaks teemaks on teekond loodusfoto lugude ja lummani. Kuidas püüda pildi sisse põnevat sõnumit? Kuidas tabada hetki, kus sõnad on üleliigsed? Fotograafia aluspõhimõtted on universaalsed. Pole vahet, kas keskendume lähipildistamisele, kaugpildistamisele või tavapildistamisele. Ka pildistamise objekt ei muuda fotograafilise mõtlemise alustalasid. Seetõttu leiavad siit lugemisainet ka need fotograafid, kes veel looduse pildistamiseni pole jõudnud. Rohkelt illustreeritud käsiraamat loodusfotograafia huvilistele, algajatele ja professionaalidele.
Arvamus: Kuigi see raamat sai ammu-ammu läbi loetud, siis ma ei olnud kindel, kas see ka siia sobiks. Käisin täna aga raamatukogus ja märkasin seda, seega mõtlesin, et miks ka mitte. Raamat oli küll lühike, kuid sai siiski väga kiiresti läbi. Ise jäin tohutult rahule ja pildid olid fantastilised :)
Hinne: 10/10
Raamatukaas: 5/5

---
16 290+ 168= 16 458
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime9/9/2014, 18:02

Pilt:

LI raamat

Pealkiri: Kolm musketäri
Autor: A. Dumas
Lehekülgede arv: 692
Sisu: "Üks kõigi ja kõik ühe eest!" - nii kõlab musketäride võitlushüüd. Noor kadett d'Artagnan ja kolm musketäri - Athos, Porthos ja Aramis - võitlevad vaprasti, päästes kuninganna au ning ajades nurja võimsa kardinal Richelieu ja tema nuhkide õelad plaanid.
Arvamus: Kohustuslik kirjandus. Uuesti ei viitsi küll lähiaastatel lugeda. Raamat nagu raamat ikka, aga algus oli väga masendavalt igav minu jaoks.
Hinne: 2-4/10
Raamatukaas: 1/5

---
16 458+ 692= 17 150
Tagasi üles Go down
Sponsored content





·· 2014 ·· - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
·· 2014 ··
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 2014
» 2014
» 2014
» 2014
» *2014*

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Unicorn-
Hüppa: