MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 ·· 2014 ··

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime11/9/2014, 19:56

·· 2014 ·· - Page 3 9789949274079.jpg

LII raamat

Pealkiri: Hobusehullud
Autor: Marian Suitso
Lehekülgede arv: 352
Sisu: Üksik ja tõrjutud tütarlaps leiab uue kooliaasta alguses ootamatu hobi – hobused ja ratsutamise. Hobiga kaasneb hulk seiklusi, uusi sõpru ja vaenlasi ning isegi armumine. „Hobusehullud” pälvis Eesti Lastekirjanduse Keskuse ja kirjastuse Tänapäev 2012. aasta noorteromaanikonkursil teise koha.
Arvamus: Hästi mõnus vaheldus. Jäin täitsa rahule, kohati võib-olla oli isegi veidike lahja. Alguses oli tõeliselt harjumatu kirjaniku stiil, kuid peagi ei seganud see enam mind. Andrese ja Johanna kokkuminek oli igati etteaimatav. Aivo oli väike üllatus, kuigi mingil hetkel hakkasin aimama, et midagi on valesti, ent mis. Jäin raamatuga rahule, ent lemmikuteni see kahjuks ei küündi :)
Hinne: 7/10
Raamatukaas: Lihtne, ent mitte eriti haarav 3/5

---
17 150+ 352= 17 502
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime21/9/2014, 19:56

·· 2014 ·· - Page 3 9789949957002.jpg



LIII raamat

Pealkiri: Tapjainstinkt
Autor: S. E. Green
Lehekülgede arv: 210
Sisu: "Ta pole pahatahtlik, aga tal on teatud… tungid.

Lane on tüüpiline teismeline: tal on armastav pere, ta õpib hästi, töötab kooli kõrvalt kohalikus loomakliinikus ja harrastab võitluskunste. Tema salajane kirg on aga sarimõrvarite uurimine. Ta mõistab neid ja teab, kuidas nad mõtlevad.

Miks?

Sest ka tema võib olla üks neist.

Lane kasutab oma tumedat poolt selleks, et jahtida kurjategijaid ning mõista kohut, kui õigussüsteem seda ei tee. Omakohut pidades on aga mõrva toimepanemine vaid juuksekarva kaugusel. Iga sööstuga muutub üha raskemaks säilitada enesekontroll. Ja siis kaob üks noor lasteaiakasvataja. Ta naaseb... tükk tüki haaval.

Lane asub õhinal taga ajama tema kodulinna jõudnud sarimõrvarit, kuid mässib end ohtlikku valede võrku, mis puudutab ta bioloogilist isa ja tüdruku hämarat minevikku. Kui Timukaks kutsutav sarimõrvar lõpuks ise Lane’iga ühendust võtab, teab Lane, et ta pole enam nähtamatu ega väljaspool ohtu. Nüüd peab ta kasutama oma erilisi andeid, et teada saada tapja isik, enne kui temast või kellestki ta lähedasest saab järgmine ohver."

Arvamus: Väga hea raamat. Mina küll teadsin, kes on Timukas, seega sain veidi teistsuguse kogemuse osaliseks ehk jälgisin koguaeg veidi teistmoodi õige Timuka käitumist. Raamatut soovitas mulle Milky Orange ja ma pean teda selle eest tänama. Sain suurepärase raamatu osaliseks :) Soovitan kõigile, kes ei ole tohutult nõrganärvilised (ise küll veidi olen), sest need inimesetükid on rõvedad. Pidin silmadega kiirelt üle libistama seetõttu osadest lausetest Very Happy
Hinne: 10/10
Raamatukaas: Väga äge teostus, 5/5

---
17 502+ 210= 17 712
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fid¾i

·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime24/9/2014, 15:06


oh see Tapjainstinkt tundub äge Very Happy
natuke meenutab nagu Dexterit
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime24/9/2014, 16:27

Ja see on ka äge Very Happy 
Ma kahjuks Dexterist midagi ei tea, seega ei oska selle koha pealt kaasa rääkida Wink
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime6/10/2014, 13:11

Eelnevalt oli siia kirjutatud "Ime", aga see on saladuslikel põhjustel kadunud nagu tina tuhka. Raamat sai 10 punkti ja jäin sellega väga rahule, ent rohkem ma seda siia kirjutada ei jaksa! Andja kohta niipalju, et tegemist on VÄGA lühikese kokkuvõttega, kuna olen haige ja magaksin hea meelega :)

Raamatukaas:

LV raamat

Pealkiri: Andja
Autor: Lois Lowry
Lehekülgede arv: 192
Sisu: Jonase maailm on täiuslik. Kõik on kontrolli all. Puuduvad sõjad, hirm, valu. Puuduvad valikud. Igale inimesele on määratud kogukonnas kindel roll.
Kui Jonas saab kaksteist, valitakse ta välja Andja õpilaseks. Andja on ainus inimene, kes hoiab endas mälestusi tõelisest valust ja rõõmust. Jonas õpib tundma tõde ja pealtnäha perfektse kogukonna süngeid saladusi. Tagasiteed ei ole.
Arvamus: Tegemist oli toreda raamatuga. Mulle meeldis. Film läks vist rohkem hinge. Kusjuures ma ei teagi, lõpetasin raamatuga üleeile, aga juba on mäluauk. Võib-olla on see põhjustatud sellest, et ma lihtsalt olen hetkel haige Very Happy Aga raamat sai kiiresti otsa, üheks põhjuseks oli muidugi, et see oli niivõrd lühike, ent kirjanik oli siiski väga head tööd teinud. Tore lugemine! :) Millegi kallal nuriseda pole.
Hinne: 10/10
Raamatukaas: 4/5

---
17 712+ 328(Ime)+ 192= 18 232
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime26/10/2014, 18:04

·· 2014 ·· - Page 3 9789949531813.jpg

LVI raamat

Pealkiri: Alaskat otsides
Autor: John Green
Lehekülgede arv: 272
Sisu: Esimene sõber.
Esimene tüdruk.
Viimased sõnad.
Enne. Miles Töntsu Halteril on kõrini oma turvalisest elust kodus. Kogu tema elu on olnud üks suur mitte-sündmus ning tema kinnisidee kuulsate viimaste sõnadega pole särtsu juurde toonud. Miles asub õppima Culver Creeki internaatkooli, mis on pöörane ja kõike muud kui igav. Tema igavavõitu elu on lõppenud, sest paar ust temast edasi elab Alaska Young. Ilus, tark, naljakas, seksikas, enesehävituslik, omadega sassis ja üdini kütkestav Alaska Young. Tüdruk ise on juba üksainus sündmus. Ta tõmbab Töntsu endaga oma maailma ja näppab tema südame. Siis…
Pärast. Mitte miski pole enam endine.
Alaskat otsides on rahvusvahelise menuautori John Greeni esikteos.
Arvamus: Ootasin väga kaua seda raamatut ja kui see lõpuks tuli, siis ruttasin kiiruga raamatukokku Very Happy
See oli fantastiline lugemine. Tahaksin tsitseerida MyMystery arvamust, sest see kattub 100% minu omaga.

MyMystery kirjutas:
Ma pole ammu sellist raamatut lugenud, mis mind kohe esimesest sõnast kaasa haarab. Mind haaras pöörane tahtmine teada saada, mis edasi juhtub. Tõeline sõltuvus. Oleksin selle vist ühe päevaga läbi lugenud, kui mul oleks pisut rohkem aega olnud.
Kusjuures alguses arvasin, et see jutt räägib mingist seiklejast, kes läheb Alaskat avastama. Õnneks sain ma juba esimesel leheküljel aru, et päris nii ei lähe. Oleksin pidanud vist sisukirjeldust ka lugema. Very Happy
Mis mulle selle raamatu puhul veel ääretult meeldis, oli huumor. Hoolimata pisut kurvavõitu sisust, oli neid naermaajavaid kohti piisavalt, et raamat liiga masendavaks ei muutuks. See Kolonel oli nii vahva tegelane. Minu jaoks oli kohutvalt naljakas see, et ta ei öelnud kuhugi minnes midagi, vaid jättis lihtsalt ukse lahti, et Töntsu temaga kaasa läheks. Very Happy
Igatahes suurepäraselt hea raamat. Kindlasti üks parimaid, mida ma olen sellel aastal lugenud.
Olgu, tehtud Very Happy Kusjuures arvasin ka mina alguses, et tegemist on midagi Alaskaga, üllatus aga missugune Very Happy Viimased sõnad on täitsa kihvtid! :)
Hinne: 10/10
Raamatukaas: 5/5

---
18 232+ 272= 18 504
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime3/11/2014, 17:59

·· 2014 ·· - Page 3 Minu-alaska

LVII raamat

Pealkiri: Minu Alaska
Autor: Maria Kupinskaja
Lehekülgede arv: 272
Sisu: Maria Kupinskaja ehk Mann otsustas oma õnnetus armastuses purustatud südant minna ravitsema nii kaugele, kui saab – ja nõnda sattus ta tööle kelgukoerte talitajana Alaskale. Kuidas saab elada keset külma liustikku, kus isegi telgis sees on miinuskraadid? Kuidas saja erineva koera tujude ja haigustega hakkama saada? Ning mis saab maailma teises otsas sellest pisikesest valutavast südamest?
Arvamus: Tegemist on väga hea raamatuga. Tahtsin seda juba üsna ammu lugeda, kohe kui keegi siin snlhmn'is seda luges ja postitas. Teos sai küll paar nädalat tagasi juba läbi, et laisk nagu ma olen, otsustasin alles nüüd selle siia kirja panna. Mulle meeldis Maria stiil, seda oli hea ja lihtne lugeda. Raamat oli tohutult mõnus teistsugune vaheldus tavalisele ilukirjandusele, mida ma muidu loen. Kui veel midagi silma hakkab, siis ehk loen ka mõne teise minu sarja raamatu läbi. Lõpp kadus kuidagi jube kiirelt ja kuskil seal raamatu keskel oli ka midagi, mille kohta oleksin soovinud juttu veidi pikemalt. Pildid olid ka väga vahvad :) Jäin otsusega see raamat läbi lugeda, väga rahule ning soovitan kõigil seda teost lugeda, kes vaid vähegi huvi tunnevad :)
Hinne: 10/10
Raamatukaas: See püüdis kohe mu pilgu! 5/5

---
18 504+ 272= 18 776
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime17/11/2014, 19:41

·· 2014 ·· - Page 3 K%C3%A4rbeste_jumal

LVIII raamat

Pealkiri: Kärbeste jumal
Autor: William Golding
Lehekülgede arv: 224
Sisu: Nobelist William Goldingi (1911-1993) kindlasti tuntuim romaan, kus üksikule saarele sattunud poiste seas tekkivates suhetes on geniaalselt kokku võetud inimühiskonna tekkimise mehhanism, selle julmus, haavatavus ning ebatäiuslikkus, aga ka üllatav elujõud.
Arvamus: Lugesin selle kohutusliku kirjandusena mitu nädalat tagasi ära. Mulle absoluutselt ei meeldinud. Kõik see veri ja tapmine, ugh.
Hinne: 2/10, sest sain siiski läbi.
Raamatukaas: 1/5, mul oli veidi teistsugune ja mittemidagiütlev.

---
18 776+ 224= 19 000
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime17/11/2014, 19:49

·· 2014 ·· - Page 3 9789949489237.jpg

LIX raamat

Pealkiri: Müürililleks olemise iseärasused
Autor: Stephen Chbosky
Lehekülgede arv: 240
Sisu: Noorteromaani "Müürililleks olemise iseärasused" peategelane Charlie on tõeline müürilill – ta ei paista oma kaaslaste seast millegagi silma, ent paneb asju tähele, oskab hoida saladusi ning mõistab. Keskkooli esimese aasta kaose keskel sõbruneb Charlie aga Sami, Patricku ja Bradiga, kes avavad noormehele hoopis uue maailma.

Stephen Chbosky romaan koosneb 15-aastase Charlie kirjadest raamatu lõpuni tundmatuks jäävale sõbrale. Ta jutustab avameelselt oma hirmudest, muredest ja saladustest: parima sõbra enesetapust, lemmiktädi surmast, ebaharilikust suhtest perekonnaga, rahutuks tegevast armumisest ning esimestest kokkupuudetest alkoholi ja narkootikumidega...

Kõige selle kõrval on Charlie elus väga olulisel kohal kirjandus, muusika ja filmid.
Arvamus: Mulle see raamat meeldis. Hinne on pandud üsna kriitiliselt, mida ma paljude teiste raamatute puhul olen tegemata jätnud. Ootasin selle lugemist juba kaua, kohe peale seda, kui olin täitsa juhuslikult filmi näinud. Kui lõpuks eelnevalt soovitud raamatut said läbi loetud, võtsingi selle ja jäin rahule. See üllatus raamatu lõpus, kui selgus Heleni kohta tõde, oli jahmatav. Need emotsioonid minus olid suured. Filmis ma ei märganudki seda või ma ei teagi, ei mäletanud igastahes. Raamat ise oli huvitav oma teistsuguse kuju poolest. Charlie ise oli ka täitsa omamoodi. Lugemine oli tore, kuigi teos pidi vahepeal ootama, sest oli ka kiireid aegu, kui ei saanud seda kätte võtta. Jäi meelde ka selline tore teadmine, et hokilitrit kutsutakse "Küpsiseks" :)
Hinne: 8/10
Raamatukaas: 1/5, ei meelitanud kuidagi.

---
19 000+ 240= 19 240


Viimati muutis seda Unicorn (8/12/2014, 20:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime28/11/2014, 17:03

Viimasel ajal pole üldse aega lugeda ja raamatud aina ootavad. Kool võtab ikka jubedalt aega. Loodan selle kuu ajaga 20 000 piiri siiski ületada. :)

·· 2014 ·· - Page 3 Vaike_prints

LX raamat

Pealkiri: Väike prints
Autor: Antoine De Saint-Exupéry
Lehekülgede arv: 88
Sisu: Lugu väikesest printsist, kes lahkus oma imetillukeselt koduplaneedilt, sest läks tülli seal kasvava roosiga. Rännakul läbi mitmete planeetide kohtas ta veidraid inimesi, lahtiseid ja kinniseid boamadusid joonistavat lendurit, kes kinkis talle karbis magava lamba ning rebast, kellest sai tema sõber ja tänu kellele ta mõistis, kui väga ta oma roosi juurde koju igatseb."Väike prints" on autobiograafiline muinasjutt sõprusest, armastusest ja hoolimisest, mis võib muuta teie seni kehtivaid väärtushinnanguid. Raamatus on autori algupärased illustratsioonid.
Arvamus: Kohustuslik kirjandus ja üks osa ühest eksamipiletist. Tegelikult mulle täitsa meeldis, selline teistsugune ja mõttega raamat. Autori kirjastiil oli mõnus. Teos ise muidugi väga lühike.
Hinne: Pole aimugi
Raamatukaas: Ei oska hinnata

---
19 240+ 88= 19 328
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime10/12/2014, 18:01

·· 2014 ·· - Page 3 Resized._165x240_minu_island


LXI raamat

Pealkiri: Minu Island
Autor: Tarvo Nõmm
Lehekülgede arv: 288
Sisu: "Minu Island" on muusiku ja õpetaja Tarvo Nõmme aus jutustus pea dekaadist Islandil elatud ajast.
Island. See peaaegu inimtühi saar kaugel keset Atlandi ookeani on ilmselt Euroopa kõige eksootilisem kant. Keeleliselt on Island otsekui külmkapp, kus on aastatuhandeid alal hoitud Põhjala keelt kõige ürgsemal kujul. Ürgne on ka loodus, mille pärast turistid Islandile enamasti lähevad, otsima kirkaid mägijärvi, põlvekõrgusi kasemetsi, vulkaanilise muda vikerkaarevärve. Vahel on see loodus ääretult võimas – maavärinate, vulkaanipursete või tapvate lumetormide ajal.

Muusik ja muusikaõpetaja Tarvo Nõmm on kirjutanud ausa raamatu üheksast Islandil veedetud aastast. Lugeja saab tundma õppida nii islandlaste jubedaid (enamasti mädandamise ja hapendamise teel valmistatud) rahvustoite kui ka uhket ja siirast rahvast ennast, kes ei vaevu tänase päevani koduuksi lukustama.
Arvamus: See raamat jäi vahepeal natukeseks seisma suruva kohustusliku kirjanduse ja tohutu õppimise pärast. Hiljuti sain selle lõpetatud ning teose ostuga olen igati rahul. Hetkeseisuga olen läbi lugenud kaks "Minu" sarja raamatut ja mõlemad on tohutult meeldinud. Väga mõnus on midagi sellist vahelduseks lugeda. Olen enam kui kindel, et ka teised "Minu" sarja raamatud saavad kunagi loetud. Selle raamatu lugemine pani mu südame veel rohkem soovima külaskäiku Islandile ja nüüd loodan, et see unistus kunagi ka täitub. Teos andi mulle väga palju uut infot, millest mul varem aimugi polnud ning kogu raamat oli kirjutatud mõnusalt loetavas stiilis.
Hinne: 10/10
Raamatukaas: 5/5 

---
19 328+ 288= 19 616
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime21/12/2014, 15:36

Ja aasta eesmärk, 20 000 lehekülje piir, sai ületatud :)

·· 2014 ·· - Page 3 Jane

LXII raamat

Pealkiri: Jane Eyre
Autor: Charlotte Brönte
Lehekülgede arv: 561
Sisu: Charlotte Bronte maailmakuulus romaan "Jane Eyre" on tänapäevani aegumatu ja jäänud paljude lemmikuks. See on romantiline ja mõneti müstiline lugu vaese vanemateta neiu elust, tema raskest lapsepõlvest, kooliteest ja katsumusterohkest esimesest armastusest.
Arvamus: See oli üks esimesi kohustusliku kirjanduse raamatuid, mis mulle päriselt meeldis. Ja see, et lugesin naudinguga, mängis eksamil ka olulist rolli. Tegemist on väga hea romaaniga. Mulle meeldis Charlotte stiil ja kõik muu. Raamat küll minu totaalne lemmik ei ole, kuid tulevikus sobib hästi uuesti lugemiseks. Mister Rochesterist sai vist isegi mu lemmiktegelane terves raamatus ning näiteks mister Rivers oli mulle kogu aja vastumeelt. kanaja 

Hinne: 8,5/10
Raamatukaas: Minu raamatu kaas ei olnud just suurem asi Very Happy

---
19 616+ 561= 20 177
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime25/12/2014, 16:18

·· 2014 ·· - Page 3 9789985331118.jpg ·· 2014 ·· - Page 3 9789985331538.jpg

LXIII & LXIV raamat

Pealkiri: Valelikud võrgutajad & Valelikud võrgutajad "Veatu"
Autor: Sara Shepard
Lehekülgede arv: 272 / 320
Sisu: Igaühel on midagi varjata – eriti keskkoolitüdrukutel Spenceril, Arial, Emilyl ja Hannal. Spencer himustab õe poissi. Aria unistab oma inglise keele õpetajast. Emily armub uude kooliõesse. Ja Hanna kasutab ilu nimel üsna inetuid võtteid.Aga sellest ajast saadik, kui nende sõbranna Alison jäljetult kadus, varjavad nad kõik veelgi suuremat saladust. Kust ma tean? Ikka tänu sellele, et ma tean kõike selle kohta, kui halvad tüdrukud nad olid enne ja kui üleannetud on praegu. Ja teate mis? Ma räägin kõik ära.

Neli valelikku võrgutajat on endiselt väga pahad tüdrukud. Spencer lõi oma õe poisi üle. Aria südame murdis ta inglise keele ja kirjanduse õpetaja. Emilyle meeldib ta uus sõbranna Maya... märksa rohkem kui lihtsalt sõbranna. Hanna kinnisidee täiuslik välja näha on teinud ta sõna otseses mõttes haigeks. Aga tüdrukute kõige kohutavam saladus on nii skandaalne, et tõde hävitaks nende elud igaveseks. Ja miks ma ei peaks rääkima? Nad on ju väärt, et kõigest ilma jääda. Iga kortsus kirja, pahelise online-sõnumi ja kättemaksuhimulise sms-iga, mis ma saadan, vean need valelikud võrgutajad põhja. Uskuge mind, mul on piisavalt soppa, et nad elusalt matta.
Arvamus: Mulle väga meeldisid need, pinge oli pidevalt olemas. Täitsa segaseks ajas, kes lõpuks siis see A. on? Mis saab edasi peatükk Veatu lõpus pani mind esimesena arvama, et tegmist on Monaga, kuid siis kaldusin ka Melissa poole. Nüüd tegin veidi googeldamist, sest see hakkas mind tõsiselt piinama. Aga enam ma ei teagi Very Happy Raamatutes oli koguaeg tegevust ning Toby hakkas mulle ka väga meeldima, seega kahju, et ta ära suri. Mis mind kõige rohkem häiris oli see, et tegelased raamatus ja sarjas nii palju erinevad.

Hinne:  10/10
Raamatukaas: 5/5

---
20 177+ 272+ 320= 20 769
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime25/12/2014, 21:48

Ma olen mingi 13. raamatu juures. Võin vihjena öelda, et see on BUMMER. Ja ma ei soovita googeldamist teha, muidu pole pärast põnev :).
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime25/12/2014, 22:11

Olgu Very Happy Very Happy Very Happy Ma vist ei jõua ära oodata, millal järgmise raamatu lugeda saan Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime31/12/2014, 15:45

Minu esimene aastakokkuvõte tuleb nüüd! Very Happy 

Loetud raamatuid 64. Loetud lehekülgi 20 769 Very Happy 

Ühes kuus keskmiselt raamatuid: 5
Ühes raamatus keskmiselt lehekülgi: 325

Kõige rohkem raamatuid lugesin veebruaris - 9 teost.
Kõige vähem raamatuid lugesin oktoobris - 2 teost.

Oli väga hea raamatuaasta! :) Uue aasta eesmärgiks on ületada 25 000 lehekülje ja 70 raamatu piir! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





·· 2014 ·· - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2014 ··   ·· 2014 ·· - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
·· 2014 ··
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 2014
» 2014
» 2014
» 2014
» *2014*

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Unicorn-
Hüppa: