MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hallid, mitte rohelised

Go down 
+6
harrypotterifänn
Unicorn
Audrey
MyMystery
Milky Orange ^^
Getzzzu
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 3 Icon_minitime5/7/2014, 22:23

Mhh...  Evil or Very Mad Aga mine metsa või kuskile ja kogu ruttu lõpu jaoks mõtteid Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 3 Icon_minitime13/7/2014, 15:08

.


Viimati muutis seda Getzzzu (11/7/2016, 21:24). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 3 Icon_minitime13/7/2014, 17:11

Oh. Sa. Pagan. See on nii põnev! Ma kannatamatult ootan uut ja siiralt loodan, et sellega ei lähe nii kaua, kui eelmisega. :) tohutult meeldiv osa oli, ma pean tunnistama, et olen täielik Perezi fänn. Christian mulle eriti ei meeldi, aga tahan väga teada saada, mida peab Perez silmas selle all, et "Ta pole vahel tema ise"
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 3 Icon_minitime13/7/2014, 22:18

Ma olen nii kuri... sa kirjutad, et tegelane mõtles ikka ja jälle neid samu küsimusi, aga ei ütle, mis need täpsemalt on ja see teeb mu kannatamatuks, sest olen uudishimulik ja tahan teada Very Happy

Igastahes, mulle vist alguses Perez ei meeldinud, kuid nüüd on see arvamus muutunud. Hoopis teiseks isikuks läbi minu silmade saanud :)

Christian... no ma ei mõista teda absoluutselt Very Happy Tahan hirmsasti teada, mis temas muutunud on ja mis selle põhjustas ning loodan, et ta ei ole väga halb  Neutral

Loodan, et uus ilmub rutem  flower
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 3 Icon_minitime13/7/2014, 23:54

Te kommentaarid tegid mu tuju kohe palju-palju paremaks! Aitäh! sunny 

Ma ise loodan ka, et uus osa valmib seekord kiiremini. Very Happy Mul on hea meel, et teile mõlemale Perez meeldib. Unicorn, Hope'le ka algul Perez ei meeldinud, kuid nüüdseks on ta aru saanud, et Perez tõesti tahab teda aidata ja on tema jaoks olemas. Eks näis, ehk selgub järgmises osas mõndagi ka Christiani kohta. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Hallid, mitte rohelised - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 3 Icon_minitime14/7/2014, 21:59

LÕPUKS OMETI!!! Yay!
Oh, see oli hea osa. Ma olen ka väga rahul... või peaaegu. Mulle ei meeldi Perez nii väga. Oleks tahtnud Chrisi rohkem ja ma tahan teada juba seda mis toimub Christianiga!

Perez on liiga hea ja armas ja hooliv. Sellised tegelased tekitavad alati minus kahtlusi. Very Happy
So I don't like him Very Happy
Hope võiks teda vähem usaldada Very Happy

Eniveis, parem oleks kui järgmine osa kiiremini tuleb Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 3 Icon_minitime14/7/2014, 22:22

Järgmises osas ehk selgub nii mõndagi Christiani kohta, nagu ma juba mainisin. Very Happy Või noh, tegelikult vaid nii palju, kui Hope temast välja suudab pigistada, või kui palju Christian ise jagada tahab. Very Happy Ja väga huvitav, Everleigh, et sinul on kahtlusi Perezi suhtes samas, kui kõik teised pigem Christiani väikese ettevaatlikusega suhtuvad. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Hallid, mitte rohelised - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 3 Icon_minitime14/7/2014, 22:38

No, Christiani suhtes on teada et seal on midagi suurt (võib olla midagi mis toob kergendust aga samas võib olla ka midagi, mis ei ole üldse hea). Tema puhul oskan kuidagi end meeletsada aga Perez... ta on koguaeg olemas ja ta on hooliv. Isegi liiga hooliv. Miski paneb mind teda kahtlustama. Ma ei tea miks Very Happy
Keegi ei ole nii hea ja armas Very Happy Äkki on ka temal mingi roll Hope minevikus? Aga samas Christian käib ka tema juures aga mis siis kui Christian ei käi seal üldse ravi pärast? Mis siis kui seal on midagi muud hoopis... ei tea. Lihtsalt kahtlused ja usaldamatus Perezi suhtes Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 3 Icon_minitime28/10/2014, 20:24

.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hallid, mitte rohelised - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hallid, mitte rohelised
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Mitte kellegi oma
» On parem mitte teada

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Draama-
Hüppa: