MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 lugemisvõistlus*

Go down 
+21
Audrey
Bee
White Wolf
Miley Cyrus
padjanägu, [h]
Espada
Heffu
Liina
Unknown Artist
Keiti
swessu
nasicc
Anzu
Astrid.
Tärru.
Tuki
Prince Kirameki
Diana.
spring
Kärolyn
Pingu
25 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorTeade
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime3/1/2010, 22:00

Pingu - that's the point. Ma ei süvene sõnadesse, ma lihtsal tulistan need oma ajust läbi. Very Happy Aga näe, meelde jäävad. xD (pole ka ime, ma olen iga üle 2/10 ratinguga raamatut vähemalt viis korda lugenud)
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime3/1/2010, 22:05

Hm, minu viga vist ongi selles, et ma loen kõik ilusasti ja korralikult läbi. Very Happy Aga ma ei oskagi muudmoodi.. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime3/1/2010, 22:07

Mina jälle ei oska süvenenult. Very Happy Mõnikord hakkab süvenenult tulema ja siis m kulutan pool tundi, et see süvenemine minema ajada, sest see on lihtsalt nii ebamugav. Very Happy

By the way, Pingu, mul on nimekirjas üks koomiksiraamat. Kas see läheb arvesse?
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime4/1/2010, 00:28

Koomiksid ei läinud arvesse ju.
Ja 800 lk'line raamat päevas, Alla 10 sekiga üks lehekülg? kui suured need lk'd sellel raamatul on? Minul on igaljuhul tunne, et see ei ole võimalik.
Ja oot, kas audiobookid lähvad ka siis arvesse v? Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime4/1/2010, 00:30

lähevad küll, see on ju raamat ikkagi. tuleb lihtsalt vaadata netist, mitu lk sellel on.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime4/1/2010, 00:43

Minu arust ei ole audiobook'id samad asjad ikkagi.. Very Happy Sest ma vaatasin internetist, et üks raamat, mida mina loeksin poolteist päeva, on audiobook'ina 4 tundi. Ja see ei ole tegelikult aus ju.. Noh, nendega läheb asi poole kiiremini..
Ah, ma ei tea.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime4/1/2010, 00:44

kuula siis. keegi teine ju loeb seda, seega see on teoreetilsielt sama kiirus, mis isegi lugedes ju, kui sa valjult mõttes loed.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime4/1/2010, 00:51

Vahe on selles, et lugedes ma teen pause, sest mu silmad väsivad ära jne, aga kuulates ma seda ei tee ja ma ei usu, et plaadil pausid on. See tähendab, et läheb kiiremini. Ja ma ei hakka selle võistluse pärast endale audiobooke soetama.
Ma lihtsalt mainisin oma arvamust.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime4/1/2010, 01:04

ma pole ühtki audiobooki ostnud.
ja seal sa saad ka pausi panna, kui tahad Very Happy see on ikkagi igaühe enda asi, aga selles suhtes on ta täiesti vääriline raamatuga. muidu ei saaks ebooke ka raamatuteks lugeda ja see oleks lihtsalt absurd. minu meelest. aga paljudel on omad eelistused. mõin ei kannata ebooke ka lugeda Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime4/1/2010, 02:23

Maiu Laaneoja kirjutas:
irv, nii hea kvaliteediga audiobook'i pole ma veel näinud Very Happy aga audiobooke meeldib kuuulata just ala koristamise ajal või nõudepesu ajal, kui midagi muud kätega tegemist on.

Ma kuulasin "The Demonatat" ja kudusin käsitöötunni jaoks salli Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime4/1/2010, 02:40

kuuuulge. Mida ma kuulen? Very Happy Te loete võistluse jaoks? Ma arvasin, et asja mõte oli pigem enda jaoks lugeda ja siis seda teistega jagada. Tärru. Audiobookid lähevad arvesse, sest sa võtad selle sama teema kõik siiski läbi. Sõna sõnalt. Keda see kaks tundi või neli tundi huvitab? Very Happy Loed, kui tahad, niipalju kui tahad, raamatuid mida tahad Very Happy Mitte, et niuniu ta luges nädalaga kaks raamatut, ma poolteist. Very Happy

Ja see libaka keiss hakkab järjest kahtlasemaks minema. Tore loomulikult, kui loed.. Aga tuletaks siinkohal meelde, et see võistlus on aususe peale. Mina ei tahaks sedasorti jobu olla, kes tõeliste lugejate lõugade vahelt sohiga auhindu napsab.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime4/1/2010, 02:48

Pingu... Smile. The sun still comes up even if there is actually something fishy going on.

Dear Lord, I pray for WT, because it seems that Pingu is trying to murder her. Amen.

Igatahes - Pingu, tõmba aga heaga tagasi Very Happy Las laps loeb. Kui ta loeb kiirelt, siis on see ju super. Pealegi, auhind ei ole ju midagi suurt. Lihtsalt üks värviline latakas signatuuris. Big deal, mille pärast kohe häirekella lüüa. Kui teebki sohki - jääb oma hingele kripeldama. Ei tee - why the whining, then?

Pingu, Pingu, Pingu. Ja jälle kutsun ma teid korrale. Mis toimub? Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime4/1/2010, 02:49

ööhämaruse hirmud xD


Ja see oli meeldetuletuseks kõigile. kusjuures. Sohki on nõme teha Very Happy


Viimati muutis seda Pingu (6/1/2010, 03:02). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime4/1/2010, 10:07

tõsi, minu meelest võiks lugemine siiski lugemise pärast nagu olla, mitte mingi kuradi võistluse tarvis. kuigi lehekülg 10sek on siiski väga ebareaalne ka minu meelest.

ja äkki jätaks selle teema nüüd nendele, kes end regada tahavad või midagi? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime4/1/2010, 11:24

Ma ütlen oma viimase sõna. Very Happy Mind ei huvita see neetud võitmine ega midagi, ma tahan lihtsalt end proovile panna, näha kui kiiresti, kui palju ma lugeda suudan. Ja ehh, 10 seki... Vbla siis kui ma vägaväga pingutan. xD
Amen.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime4/1/2010, 13:09

Minut/poolteist 10 seki vastu... endiselt väljendan oma kahtlusi. ;D

The end. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime4/1/2010, 13:31

Minugipoolest. Very Happy Ja ega ma ei loegi võistluse pärast. Aga õigus, see teema on lukus. My mistake. (:
Bye.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime8/1/2010, 18:53

Tahaks ka see aasta osaleda.:)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime8/1/2010, 21:17

Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime15/1/2010, 22:36

et kui oleks võimalik , osaleksin hea meelega sellel aastal ka. :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





lugemisvõistlus* - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 7 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
lugemisvõistlus*
Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: