MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Diana võistlus (H)

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime3/1/2009, 15:08

Pealkiri: "Veel üks paradiis"

Autor: Kätlin Pedasaar

Sisututvustus: Elise tõusis ning noormees tuli otsejoones tema suunas. Eliset nähes jäi ta seisma ja vaatas tüdrukut. Viha tema silmis lahtus täielikult ning asendus üllatusega.
"Sina siin?"
Elise naeratas irooniliselt.
"Sa näed viirastusi, mind tegelikult pole siin."
Raul raputas pead ning läks ära.
Ta teed seda meelega!
Miks ta ikkagi minu vastu nii külm on?
Igaljuhul on ta huvitav isiksus.
Minu põlgab ära, aga selle Oliveriga läheb koos koju...

Minu arvamus: Väga südamlik ja armas lugu. Esimene raamat, mille lõpus ma totaalselt nutsin. Oeh... Raamatu väga dramaatiline lõpp ja kuidas seda veel kirjeldati... Ohjah... ma ei saa salata - Mulle meeldivad sellised raamatud Very Happy

Hinnang: 10/10


Viimati muutis seda Diana. (18/4/2009, 09:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime3/1/2009, 15:26

Pealkiri: "Varjuriik" (Vahendaja sarja 1.raamat)

Autor: Jenny Carroll

Sisututvustus: Sarja avaraamatus kolib kuueteistkümneaastane Susannah Simon elama Californiasse, et elada koos ema, tema uue mehe ning karja vastikute poistega - tema uute kasuvendadega.

Suze oleks päris tavaline tüdruk, kui ta ei näeks surnuid inimesi. Kuid nii see on ja sageli peab just tema aitama surnutel ajada korda asjad, mis neil elavate maal lahendamata jäid. Oma uues kodus avastab neiu, et tema toas elab juba keegi - noormehe vaim, kuid tema on vähemalt päris sümpaatne. Seevastu uues koolis tekitab segadust enesetappu sooritanud tüdruk, kes soovib kõigile oma surma eest kätte maksta.

Minu arvamus: Heather ajas mu vahepeal täiesti vihaseks. Ta tegi enesetappu, sest Bryce tahtis temast lahku minna. Täielik idu minu meelest Very Happy A ja see pani vahepeal muigama, kuidas Adam Suze'i sebida üritas. Psshh.... mõttetu, aga samas ka armas. Pealegi, kirjeldus, - kuidas albiino (vms) Cee Cee pahaseks sai, kui Adam jälle Suze'i sebida üritas - oli hhea (Y)
Hea raamat igatahes! Selles sarja teise raamatu lugesin vist novembris läbi. Very Happy Ja alles siis, kui olin seda osa kaua taga otsinud ja lõpuks leidnud, sain seda lugema hakata. Teine oli hea, see ei jäänud kübetki alla.

Hinnang: 10/10

Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime11/1/2009, 14:17

Pealkiri: Barry Totter ja häbematu paroodia

Autor: Michael Gerber

Sisututvustus: Sigamülka vananevad staarid - Barry Totter, Lon Measley ja Ermine Gringer - kallavad oma maailmakuulsust pälvinud "nimekaimud" süüdimatult üle solgiga, mille sarnast pole varem nähtud.
Tobedad tegevuskohad, arulagedad tegelinskid ja absurdsed, seotult kulgevad sündmused toovad keelele küsimuse: kas miljonid Potteri - fännid suudavad võtta Totteri - lugusid kui head paroodiat või suunduvad nad otsemat teed autot M Gerberi üle kohut mõistma?

Lehekülgi raamatus: 246

Minu arvamus: TÄIELIK SAAST! Mul jooksid judinad üle selja, kui lugesin. Ilma naljata.

Hinnang: 1/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime11/1/2009, 14:52

Pealkiri: "Südamerõõm"

Autor: Per Nilsson

Sisututvustus: Poiss pole veel kuusteist, kui ta tüdrukut kohtab. Pole enam poisike, aga mitte veel ka mees.

Ta tuli udust. Tema punased juuksed valgustasid minu hommikut, valgustasid minu elu, kirjutab ta päevikusse.

Läheb mööda mitu kuud, kui igatsus saab nime: Ann-Katrin. Nad lobisevad ja naeravad, saavad sõpradeks. Suvevaheajal peab poiss sõitma neljaks nädalaks Ameerikasse vahetusõpilaseks. Kui ta tagasi jõuab, on kõik korraga muutunud.

Lehekülgi raamatus: 150

Minu arvamus: Poisi vaatest tühi ja mõtetu armastuslugu. Alguses ma ei saanud aru, miks Ann-Katrin poisi maha jättis, aga järele mõeldes.... saan ma isegi aru. Ühelegi tüdrukule ei meeldi pealtükkivad noormehed, nagu oli raamatu peategelane.

Hinnang: 7/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime11/1/2009, 17:15

Pealkiri: "2 grammi hämaruseni"

Autor: Diana Leesalu

Sisututvustus: Lugu sellest, millisena näeb 21.sajandi väikelinna teismeline tüdruk oma elu, peresuhteid ja maailma, on kindlasti huvitav lugemine paljudele teismelistele.

Lehekülgi raamatus: 168

Minu arvamus: Ma ei oskagi seda kuidagi kommenteerida... Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime11/1/2009, 17:30

Pealkiri: "Kirjaklambritest vöö"

Autor: Mare Sabolotny

Sisututvustus: "Kirjaklambritest vöö" on sünge sissevaade tänapäeva noorte mõttemaailma ja elusse, kus koolitüdimuse, popitegemise ja pisitülide kõrval mängivad kaalukat rolli ka alkohol ja uimastid, seks ja aids, depressioon ning söömis- ja uneprobleemid.
Raamatu peategelane, 16-aastane Kati, on pealtnäha tavaline mässumeelne teismeline. Ta käitub vahel iseendalegi arusaamatult, rääkimata emast-isast ja õpetajatest. Ta ei taha olla korralik ja keskmine, vaid hoopis metsik ja salapärane. Kuid üks tegu viib teiseni, probleemide hulk muudkui kasvab ning üha painavamaks muutuva kurbmängu lõpptulemus on ootamatult traagiline.

Lehekülgi raamatus: 176

Minu arvamus: Olen seda kord elus ka varem lugenud, aga nüüd siis jälle. Selle sünge ja kurb sisu sobib perfektselt mu praeguse enesetundega. Mõnus raamat. Parajalt sünge ja kohutav. Lõpp oli eriti jube, kuidas Kati katuselt alla libises/lendas/kukkus.

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime23/1/2009, 19:06

Pealkiri: Noorkuu

Autor: Stephenie Meyer

Sisututvustus: Bella Swani jaoks on üks asi tähtsam kui elu: Edward Cullen. Aga armastus vampiiri vastu on palju ohtlikum, kui Bella oleks iial osanud arvata. Edward päästis Bella juba ühe õela vampiiri küüsist, aga nüüd, mil nende kõiketrotsiv suhe paneb kaalule kõik, mis on neile vähegi kallis, mõistavad nad, et mured pole kaugeltki lõppenud...

Lehekülgi raamatus: 514

Minu arvamus: PERFEKTOOOOO! Armastan seda raamatut nooh! Parim, parim, parim, parim, parim! Aga ainult üks asi oli natuke jama: Edwardit oli liiga vähe Very Happy Ja see oli ka ainus kriitiline punkt Very Happy

Hinnang: 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000/10 Very Happy
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime26/2/2009, 09:37

Pealkiri: Appi!

Autor: Helga Nõu

Sisututvustus: Mis juhtub, kui elu korraga pea peale pööratakse? Tegelasteks on õde-venda Maili ja Juss, 16 ja 17 aastat vanad. Ühel hilisõhtul, kui nad on üksinda kodus, heliseb uksekell ja trepil seisab politseinik. Sellest hetkest hargneb sündmusteahel, mis puudutab mitut valusat küsimust ja viib mitmele maale.

Raamatu peateemaks on armastuse otsimine. See pole kerge, kui sa ei ole enam laps, aga ka mitte täiskasvanu. Pealegi selgub, et täiskasvanute maailmas on armastus veel kõige keerulisem. Mis saab, kui sõber osutub HIV-positiivseks või kui laps jääb lapseootele? Ehk on kõige tähtsam inimesearmastus?

Lehekülgi raamatus: 264

Minu arvamus: Ei oska kommenteerida. Lugeda ju võib, aga see pole kindlasti parim raamat, mida lugenud olen.

Hinnang: 7/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime26/2/2009, 09:40

Pealkiri: Pärnaõie tee

Autor: Siiri Laidla

Sisututvustus: Taimi vahetas kooli ning püüab nüüd uute oludega sobituda. Kuidas see õnnestub? Üheksas klass on poole peal. Tüdrukul tuleb teha olulisi valikuid ning jõuda oma tunnene suhtes selgusele. Kas selgus saabub või muutub kõik veelgi keerulisemaks?

Lehekülgi raamatus: 155

Minu arvamus: Järjekordselt üks hea raamat. Meelis meeldis alguses, lõpus enam mitte Very Happy Pime noormees Elmo läks südamesse.

Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime26/2/2009, 09:43

Pealkiri: Ilusad tüdrukud ei kuku taevast.

Autor: Susanne Fülscher

Sisututvustus: "Ilus ma ei ole. Ma olen pikk ja kõhn ja kahvatu. Modellid ei kuku taevast. Me peame tööd rügama ja sealjuures seksikalt kööritama ja võimalikult mesiselt naeratama. Me peame veel seda ja toda ja me ei tohi seda ja teist."

Lehekülgi raaamtus: 188

Minu arvamus: Puudub (st, ei oska seda sõnadesse panna)

Hinnang: 8-9/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime15/3/2009, 09:52

Pealkiri: Sweet Valley 1 high: Topelt armastus

Autor: Francine Pascal

Sisututvustus: Elizabeth ja Jessica Wakefield on sarnased nagu kaks tilka vett. Nad õpivad Sweet Valley keskkoolis ja on mõlemad populaarsed, targad ja säravad isiksused, aga selleni nende sarnasus piirdubki.
Elizabeth on parem ja siiram, kui kergemeelne ja egoistlik Jessica. Jessica saab alati, mida tahab - nii koolis, sõprade seas, kui ka suhtes poistega.
Seekord tahab Jessica Todd Wilkinsit, kes on silmapasitvalt kena jalgpallimeeskonna kapten ja ühtlasi ka ainuke poiss, kes Elizabethile meeldib. Elizabeth ei taha Toddi kaotada, aga mida Jessica tahab, seda tavaliselt saab... isegi, kui ta haavab sellega õe tundeid.

Lehekülgi raamatus: 175

Minu arvamus: Algus ei olnud paljutõotav, aga mida edasi ja edasi, seda huvitavamaks läks. Midagi erilist see ei ole, aga mind kutsub lugema Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime15/3/2009, 14:19

Pealkiri: Sweet Valley 2 High: Saladused

Autor: Francine Pascal

Sisututvustus: Jessica ei löö millegi ees risti ette...
Jessica on otsustanud, et ta peab saama sügisesel tantsupeol kooli missiks. Kui ta võitjaks tuleb, on kooli kõige menukam poiss Bruce Patman tal sama hästi, kui pihus.
Nende plaanise elluviimisel jääb talle teele ette Enid Rollins. Kui Jessica saab Enidi ammuse kimeda saladuse jälile, on ta oma kroonis juba päris kindel. Ta ei hooli sellest, et Enis on tema kaksikõe Liz'i parim sõbranna. Ta ei hooli sellestki, et Enidi saladuse avalikukstulek kahjustab Enidi mainet ja purustab tema suhte poisiga, keda ta armastab.
Ainule Elizabeth võib Enidit aidata, aga kas suudab temagi õigel ajal oma klat¹ihimulist õde ohjeldada?

Lehekülgi raamatus: 112

Minu arvamus: vihkan Jessicat Very Happy Tundetu. Paras talle, et Winston Egbert kuningaks krooniti!

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime15/3/2009, 15:06

Pealkiri: Pärnaõietee II

Autor: Siiri Laidla

Sisututvustus: Käes on kaua oodatud talvine koolivaheaeg. Klassi suusapäevast tõotab tulla lahe lumepidu. Kuid... Taimi jaoks saab see päev pöördeliseks. Ta kogeb taas inimeste alatust, aga ka headust, temakatsumustel ei paista lõppu olevat.
Teiseks peategelaseks tõusnud klassiõde Mirjam avab Taimile ukse kunstimaailma, kus tüdruku puseriti mõtted sootuks selgema suuna saavad. Kusagil ootab Elmo. Kas Taimi leiab tee tema juurde?

Lehekülgi raamatus: 101

Minu arvamus: Ma armastan Elmot. Tema karakter raamatus ületab minu silmis nunnumeerti sajaga!
Erka on tropp. Kuidas võib üks inimene nii teha? Pshh. Järelemõtlematu passerdamine.
Meelis... külmaks jättis Very Happy
Taimi... pubekas Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime15/3/2009, 16:15

Pealkiri: Pärnaõietee III

Autor: Siiri Laidla

Sisututvustus: Lähenevad 9. klassi lõpueksamid. Ehkki matemaatika valmistab Taimile suurt peavalu, tuleb tal lahendama hakata hoopis keerukamaid eluvõrrandeid.
Taimi isa on leidnud endale uue armastuse, kelleks osutub Taimi kirjandusõpetaja.
Kunstnik Klausi abiga suudab neiu viimaks isa käitumist mõista, ent andestamine ei suju kuigi lihtsalt. Tütrele tundub nagu oleks isa ta reetnud...
Kevad toob Taimi mõtetesseselgust ja valgust. Kas õuab valgus ka Elmo silmadesse?

Lehekülgi raamatus: 128

Minu arvamus: Elmot armastan ma endiselt Very Happy Miks pidi see raamat küll nii põneva kohapeal pooleli jääma? Mad Õhh.

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime17/3/2009, 08:50

15.

Pealkiri: Lõvi, nõid ja riidekapp

Autor: C.S Lewis

Sisututvustus: Lapsed Peter, Susan, Edmund ja Lucy avastavad oma riidekapist võlumaa Narnia, kus valitseb kuri Valge Nõid ja on igavene talv. Edmund reedab oma kaaslased nõiale. Lõvi Aslan on nõus nõia käe läbi surema, et reetmine andestatud saaks ja Kevad võiks uuesti Narniasse tulla.

Lehekülgi raamatus: 144

Minu arvamus: See on esimene kord, kui ma ütlen, et film on raamatust parem. Kui ma selle raamatu kätte võtsin, oli ootus päris suur, sest film oli ju ometigi nii põnev -Järelikult, peaks ka raamat olema.
Alustasin lugemist... igav, igav, igav ja nii läks kuni lõpuni välja. Sisu oli küll huvitav, aga tundus, nagu ma loeksin muinasjuturaamatut, mis on mõeldud viie - kuue aastastele mudilastele.
Kui ma poleks enne seda filmi ka näinud, siis ma ei kujuta ette, mis ma raamatust arvanud oleksin.

Hinnang: 6/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime20/3/2009, 10:46

16.

Pealkiri: Sweet Valley 3 high: Mäng tulega

Autor: Francine Pascal

Sisututvustus: Liiga kuum, et vastu panna.
Jälle oli Jessica Wakefield saanud seda, mida ta ihkas. Seekord püüdis Jessica endale Bruce Batmani, Sweet Valley High kõige populaarsema, rikkama ja nägusama noormehe.
Või on see hoopis Bruce, kes on Jessica kinni püüdunud? Elizabeth, Jessica kaksikõde, paneb tähele, et tema õde on drastiliselt muutumas. Korraga ütleb Jessica lahti kõigest, et olla koos Bruce'iga.
Elizabeth ei usalda Bruse'i mitte karvavõrdki: noormees on ülbe,nõudlik ja tahab kõike liiga kiiresti saada. Jessica on tavaliselt kõikide poistega suurepäraselt hakkama saanud, kuid seekord on Elizabeth mures, et tema õde võib liiga kaugele minna.

Lehekülgi raamatus: 143

Minu arvamus: Gaash. Jessicast oli vahepeal isegi kahju. Kuigi jah, ise tahtis ja sai ka. Tundus, et ainule normaalne inimene oli Elizabeth ja Todd. Nendel oli vähemalt terve raamatu vältel kaine mõistus.

Hinnang: 7/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime21/3/2009, 18:01

17.

Pealkiri: Canterville'i lossi vaim

Autor: Oscar Wilde

Sisututvustus: Torm möllas raevukalt kogu öö, kuid midagi iseäralikku ei juhtunud. Ent kui Otised alla hommikusöögile tulid, leidsid nad selle kohutava verepleki uuesti põrandalt...

Minu arvamus: Üle pika aja üks tõsiselt vaimukas raamat. Üks seik, mis mulle kõigerohkem silma jäi:
"See pole mingi õigustus. Te teate ise ka, et olite kunagi väga halb inimene. Proua Umney rääkis kohe esimesel päeval, et te tapsite oma abikaasa."
"Ma ei varjagi seda," kuulutas vaim pirtsakalt, "kuid see oli puhtal kujul perekonna asi, mis ei puutu teisse."

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime26/3/2009, 15:44

18.

Pealkiri: Goosebumps

Autor: R.L. Stine

Sisututvustus: Amanda ja Joshi meelest on maja, millesse nad just kolisid, kummaline. Õudsevõitu. Võib-olla on seal isegi vaime. Ja kogu Dark Fallsi linn on samuti süngevõitu...
Kuid nende vaneamd ei usu neid: "Küll te ära harjute," ütlevad nad "Minge õue ja tehke naabrilastega tutvust."
Amanda ja Josh leiavad uusi sõpru. Paraku aga mite just selliseid, keda ema ja isa oleksid soovinud. sest nees sõbrad tahavad sind endale... igaveseks...

Lehekülgi raamatus: 116

Minu arvamus: Prrr. Jube! Meenutas mingit õudukat "Amfildi...." ma ei mäleta filmi nime enam :S
Ma lugesin seda õhtul ja efekt oli... topelt. Hakkasin vahepeal juba täiesti kartma ja siis vaatasin toas ringi, et ega mu toas juhuslikult mingit surnud tüdurkut ei ole.
Raamat ise oli... õudne, parim ja põnev Very Happy Mitte ei saanud raamatut enne käest pandud, kui see läbi oli Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime5/4/2009, 12:11

19.

Pealkiri: Jääme püsima

Autor: Robert Swindells

Sisututvustus: Debbie vanematel on oma tütre pärast põhjust muretseda. Kui aga nende tahte järgi talitada, siis ei saakski Debbie välja minna. Oma poisi Brianiga samuti mitte - teda ei pidanud Debbie vanemad selle vääriliseks. Britan on 15 ja täiesti lootusetu, oskab vaid kohaliku jalgpallimeeskonna toetuseks lõuata. Pättidega ühte kampa heita pole lahendus. Või on?

Lehekülgede arv: 167

Minu arvamus: Suhteliselt raske raamat... Pealkirjal on täiesti mõte sees. Ainult lõpp jäi natuke segaseks. Selels mõttes, et kas Debbie ja Brian jäid kokku või mitte? Õõh, ma pean selle üle mõtlema..

Hinnang: 8/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime5/4/2009, 13:19

20.

Pealkiri: Lucas

Autor: Kevin Brooks

Sisututvustus: 15-aastane Caitlin elab koos kirjanikust isaga väikesel saarel Inglismaa rannikul. Tüdruku ema on aastaid tagasi hukkunud autoõnnetuses, milles isa tunneb ennast süüdi ning püüab osutada tütrele seda suuremat tähelepanu. Süümepiinad ja loomekriisid tõukavad teda aga sagedasti viskiklaasi poole. Catlinile jääb silma saarele saabunud ilus ja tark isemoodi vagabund Lucas, kes ei tea oma päritolu. Mitte kõik ei jaga Caitlini arvamust Lucasest. Poisi tabamine ja minemakihutamine saab saarel nii mõnegi eesmärgiks ja kinnisideeks.

Lehekülgede arv: 320

Minu arvamus: ma olin raamaut lugemise ajal selle Jamie peal nii vihane. Vastik tüüp. Enam vastikum olla ei anna. Kui alguses Cait temaga kohtus, arvasin, et ta on viisakas kutt vms. Aga jah, välimine ilu on petlik!
Lucas meeldis mulle kohutavalt. Raamtu lõppedes nutsin, kui ta end ära tappis.... See oli nii kurb...

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime18/4/2009, 09:00

21.

Pealkiri: Vaim

Autor: Ketlin Priilinn

Sisututvustus: Helena teadis juba väikesena, et midagi on tema vanavanemate majas valesti. Teda kohutasid sealsed kummalised hääled, sammud trepil ja halvad unenäod. Ta ei taibanud, miks vanaisa ja vanaema iial midagi sellist ei näe ega kuule. Aastaid hiljem, pärast vanavanemate surma, kohtub noor naine taas oma lapsepõlvehirmudega. Tasapisi avaneb talle traagiline lugu, mis leidis aset aastakümneid tagasi ning mõjutab nüüd ka neiu enda saatust.

Lehekülgi raamatus: 128

Minu arvamus: Järjekordne raamat, mis ajas mulle judinad peale. Prr. MA kohe oskan selliseid raamatuid õhtuti lugeda.
Ma kohe ei suuda ütlemata jätta, kui kahju mul sellest Silviast oli, kes raamatu lõpus enesetappu tegi Sad
Kuid see oli viimase aja parim raamat, mida lugenud olen!

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime18/4/2009, 09:11

22.

Pealkiri: Poisid, stringid ja ogar kass.

Autor: Louise Rennison

Sisututvustus: Georgia elu ei ole lihtne. Ta tahaks olla blond, väiksema nina ja peenemate kulmudega. Ta isal on Teletupsu mentaliteet (ainult mitte nii arenenud), tema kass jahib naabrite puudlit, lisaks veel mõned poisteprobleemid, hullud õpetajad ja lõpuks kohtumine Seksi Jumalaga.

Lehekülgi raamatus: 173

Minu arvamus: Pool aega raamatu lugemisest naersin kõveras. Tõsiselt vaimukas.
Lõik raamatust: 20.00 - Mutti ja Vati imelikult vaiksed ja teineteise vastu kenad. Nägin kuidas paps pani köögis käed mampsi ümber. Ja Libby laulis: "laisakell, laisakell, lilisemas teel" ja papsil oli silmade ümbert kõik märg. Ausalt, ma mõtlesin, et ta hakkab nutma, mis oleks kohutav. Ta võttis Libby sülle ja kallistas teda väga kõvasti. Libby oli marusihane ja nimetas teda "Paha suur koleti, paha" ja torkas talle sõrme silma, mis pani papsi päriselt nutma.

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime18/4/2009, 12:25

23.

Pealkiri: Kaameraproov ja muud õudused.

Autor: Gaby Schuster

Sisututvustus: Jasmini suureks unistuseks on saada näitlejaks nagu tema ema. Pikemalt mõtlemata teeb ta koolist poppi. Jasmin osaleb proovivõtetel seriaalile uue osatäitja leidmisel. Tulemuseks on läbikukkumine.
Tujutult mööda tänavaid lonkides kohtub tüdruk ootamatule Lukasega, kes on jalgrattaga vastu valgusfoori sõitnud. Lukas viiakse haiglasse ja Jasmin kui poisi kooliõde sõidab kiirabiautos kaasa. Kas ta meeldib Lukasele või on poiss endast lihtsalt liiga heal arvmusel...?

Lehekülgi raamatus: 145

Minu arvamus: Midagi oli justkui puudu...

Hinnang: 6/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime21/4/2009, 16:27

24.

Pealkiri: Kurjus

Autor: Jan Guillou

Sisututvustus: Raamatus kirjeldatakse vägivalda Rootsi argielus. Me näeme peategelast Erikut koduses kurjuses sadistist isa kõrval ning ka kooliõue kampade keskel. Erik heidetakse jõhkra käitumise pärast koolist välja ning ta satub internaatkooli. See maailm on tulvil suuremate omavoli väiksemate üle. Eriku katsed hakata vastu vanemate koolikaaslaste rõhumisele viivad vägivallaahelani, mida ta ajapikku enam valitseda ei suuda. Asi kasvab üle avalikuks sõjaks. Lõpuks on Erik valmis otsustavaks kättemaksuks...

Lehekülgi raamatus: 272

Minu arvamus: Lihtsalt vastik! See isa... kuidas saab keegi nii teha? Südametu inimene ja täielik sadist!
Kuid kõike seda kirjeldatud oli väga hästi!

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime21/4/2009, 16:34

25.

Pealkiri: Parimad tondijutud

Autor: Charles Dickens

Aisututvustus: Huvi kõige üleloomuliku ja müstilise vastu oli Charles Dickensi (1812-1870) ajal levinud. Kirjanik ise armastas alati häid rahvalikke tondilugusid, kus tegutsesid paharetid, muistsete postitõldadega öiti sõitvad vaimus, inimese ebamaised teisikud, meeleheite ja kurja kehastused, ent ka tröösti ja lohutust kinkivad väed ning mida oli kombeks jutustada eriti jõulude aegu. Dickensi, vana jutuvestja esituses on tegu kohati humoorika, mõnusate, gootilikku groteski pakkuvate pajatustega, milles vahel ei puudu ka ajastule omane õpetlik iva. Siinses kogumikus on eri aegadel mitmes ajakirjas ja raamatutena ilmunud tondilood "Imelik tool", "Postitõldade vaimud", "Hullumeelse käsikiri", "Kuidas paharetid kellamehe varastasid" jt, samuti üks Dickensi kuulsatest jõulujuttudest "Nõiutud mees ja leping vaimuga".

Lehekülgi raamatus: 304

Minu arvamus: Lugesin kõik lood läbi, kuid kõige enam pakkus närvikõdi "Mõrvaprotsess"
Kõige humoorikam oli "Imelik tool", polnud õudne ( st seda, et kui ma seda õhtul lugesin, vaatasin vaid kaks korda oma arvutitooli poole Very Happy ) ning mõte oli ka täiesti olemas. Kuid minu jaoks oli seal liiga palju ulmet. Selliseid asju lihtsalt ei saa olemas olla Very Happy

Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Diana võistlus (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Diana võistlus (H)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Diana, kas pole mitte tore?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2010 :: Dinxxx^^-
Hüppa: