MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Diana võistlus (H)

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 3 Icon_minitime20/8/2009, 09:16

49.



Pealkiri: Meil kummitab

Autor: Pete Johnson

Sisu: Just siis, kui Caroline’il oli juba kadunud lootus püsivale sõbrale, kohtab ta Pauli. Nad on lahutamatud, kuni Paul läheb koolivaheajale. Caro’le tundub, et nad lahkuvad igaveseks.
Siis saabki Caroline kurva, vapustava ja uskumatu teate – ta ei näe Pauli enam kunagi. Paul on surnud.
Caroline on masenduses, kuni ükskord öösel teeb ta hämmastava avastuse – Paul polegi päriselt lahkunud. Ta on ikka seal pööningukambris, kus nad nii palju aega koos veetsid.

Lehekülgi raamatus: 146

Arvamus: Caroline on nagu kummitus. Õõvastav oli ette kujutada teda seal pööningukambris. Prr. Ja mulle tundus, et tal polnud kupli all ka kõik korras.
Raamatu mõte jäi segaseks, lugeda ka ei viitsinud eriti, suure vaevaga sain läbi, st ei meeldinud.

Hinnang: 3/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 3 Icon_minitime5/9/2009, 14:03

50.


Pealkiri: Päikesevarjutus ( Twilighti saaga 3. osa )

Autor: Stephenie Meyer

Sisu: “Bella?”
Edwardi vaikne hääl kostis mu selja tagant. Ma pöördusin ringi ja nägin teda kergel sammul verandatrepist üles hüppamas, juuksed jooksmisest tuulesasitud. Ta haaras mu oma embusse ja suudles mind jälle. See suudlus kohutas mind. Viisis, kuidas tema huuled minu omi riivasid, oli liiga palju pinget, liiga tugevaid tundmusi – just nagu kardaks ta, et meile olid jäänud veel vaid loetud hetked.


Kui Seattle’it raputab rida salapäraseid tapmisi ja verejanuline vampiir otsib endiselt võimalusi kättemaksuks, leiab Bella end taas ohtudega silmitsi. Kõigi ohtude kõrval seisab ka raske valik – ta on sunnitud valima armastuse vahel, mida ta tunneb Edwardi vastu, ja sõpruse vahel, mis seob teda Jacobiga – teades, et see otsus või vallandada vampiiri ja libahundi igikestva võitluse. Koolilõpetamise lähenedes peab Bella langetama veel ühe otsuse: kas elu või surm. Aga kumb on kumb?

Lehekülgi raamatus: 624

Arvamus: Oli, on ja jääb parimaks. Kui võrrelda seda raamatut teise osaga, meeldis see mulle tunduvalt rohkem. See koht, kus räägiti vaimusõdalastest, oli ka huvitav.

Hinnang: Hindamatu. ( loe: parim )
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 3 Icon_minitime5/9/2009, 14:04

51.


Pealkiri: Enesetapjad

Autor: Birk Rohelend

Sisu: Kui inimesed mitte ei sünniks, vaid neid aretataks inkubaatorites, oleksid ehk nad kõik normidele vastavad. Ometi on võimalik, et isegi siis oleksid mõned katseklaasibeebid teistmoodi. Alati leidub mõni valge vares. Ja valged varesed torkavad silma. Valgel inimvaresel on kaks võimalust: kas kanda oma valget sulestikku kõigest hoolimata või võõbata see mustaks. Paraku ei mõju kunstlikud suled kuigi usutavalt. Ja oma sisemist olemust, seda ei saa kuidagi mustaks võõbata.

Lehekülgi raamatus: 224

Arvamus: Kohutav lihtsalt no. (Rohkem pole midagi öelda. Kes sai aru, sai, kes ei saanud – enda mure)

Hinnang: 7/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 3 Icon_minitime5/9/2009, 14:08

52.



Pealkiri: Mina olin siin. 1, Esimene arest

Autor: Sass Henno

Sisu: Ühelt poolt on see lugu noortest, kes elavad väljaspool kehtivaid seadusi, käibetõdesid ja moraalinorme. Teiselt poolt on see ühe poisi ülestunnistus sündmustest, mis on jäänud piisavalt kaugeks, et neid saaks valutult jutustada.

Lehekülgi raamatus: 318

Arvamus: Julm. Sõnavara on hea. Aga see julmus jääb nagu kõige paremini meelde. A see auto koht, kus ta mendi eest põgenes, seal ma naersin Very Happy Ja kokkuvõttes ei saanud ma aru, kumba peategelane rohkem armastas kas Sädet või seda teist tüdrukut? Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 3 Icon_minitime5/9/2009, 14:11

53.

Pealkiri: Popdada 2007-2008

Autor: -

Sisu: Proosatekst Very Happy Pmts arusaamatu Very Happy

Lehekülgi raamatus: 144

Arvamus: -

Hinnang: 1/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 3 Icon_minitime5/9/2009, 14:16

54.



Pealkiri: Sa oled nii ilus: ilunõuandeid tüdrukutele

Autor: Antonie Marquardt, Petra Springer, Birgit Rieger

Sisu: Sa oled nii ilus ... ka siis, kui mõnikord tekib vistrik ja sul pole modelli kehaehitust.
Sest tähtsad pole täiuslikud mõõdud, vaid see, milliseks sa enda teed. Siin raamatus annavad profid tüdrukutele nõu, kuidas hooldada nahka, juukseid, küüsi, kuidas valida kosmeetikat, kuidas leida oma värvitüüp, kuidas jumestada nägu, kuidas raseerida jalgu, kuidas olla vormis, kuidas riietuda vastavalt sellele, milline oled ja kuidas jääda rahule sellega, kes peeglist vastu vaatab.

Lehekülgi raamatus: 160

Arvamus: s u p e r raamat! Sain nii palju asju teada sealt ja uusi nippe, mida proovida. Toon näiteks küünte kohta mis sealt lugesin. Umbes kaks tundi tegin protseduuri ja pärast oli nagu wow.. Very Happy Et, heaheahea!!!!!!

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Diana võistlus (H) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Diana võistlus (H)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Diana, kas pole mitte tore?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2010 :: Dinxxx^^-
Hüppa: